Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Brknmek10

Yuksek yağ yakımı

Önerilen İletiler

Brknmek10    8

Arkadaslar bir konuda yardiminiza ihtiyacim var 

Sabah kardiyo oncesi tiromel 25 mcg tiromel 10 mg yohimbine 20 mcg clenbuterol 10 iu fragment kullanilabilirmi yada tiromelle fragmenti idman oncesinemi alayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hikmett    62
Brknmek10, 23 saat önce yazdı:

Sabah kardiyo oncesi tiromel 25 mcg tiromel 10 mg yohimbine 20 mcg clenbuterol 10 iu fragment kullanilabilirmi yada tiromelle fragmenti idman oncesinemi alayım

Yaş kaç ? kaç senedir spor yapıyorsun ? tiromel ciddi bir ilaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hectorr    0
Brknmek10, 29.08.2023 - 15:37 yazdı:

Tiromel hiç kullanmadım gerçekten faydasını görüyomusun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Brknmek10, 29.08.2023 - 15:37 yazdı:

Yohimbine ve clenbuterol'ün aynı anda kullanılmasını hiç önermem. İkisi de kalp ritmini arttıran ilaçlar ve inatçı yağları yakma konusunda yohimbine clenbuterol'den çok daha başarılı. Ayrıca yohimbine'in afrodizyak etkisi de var güzel bir yan etki olarak :D  Çıkarıcaksan cleni çıkarmanı tavsiye ederim.

Fragmenti aç karna kardiyo öncesi yohimbine ile beraber alırsan güzel bir etki alırsın. Tiromel kullanımı ile ilgili bir şey söyleyemem çünkü daha önce kullanmadım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    8
Hikmett, 7 saat önce yazdı:

Yaş kaç ? kaç senedir spor yapıyorsun ? tiromel ciddi bir ilaç 

23 16 yasindan beri spor yapiyorum arada ara veriyordum yarisma hazirligindayim haziranda baslamisim definasyona ama corona oldum 2 ay yataktan kalkamadım spora ara vermek zorunda kaldım 3 hafta oldu direk definasyona saldirdim basladigimda definasyon kg 88 bel 91 di suan 86 kg bel 79 cm ama benim belim 70 cmlere iniyor inatci yag kaldi

Beslenme kardiyo sorunsuz bu arada

Hectorr, 6 saat önce yazdı:

Tiromel hiç kullanmadım gerçekten faydasını görüyomusun

Dostum bende kullanmadım hic

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Fragment ve yohimbine kullanmadim. Ama clen ve tiromel t3 kullandim. Ikisi bana baya kilo verdirdi. Ac Karina sabah 50mg t3 ve 40 mg clen aliyordum. Boyle baya kilo verdim. Tabiki kardio Once aldim sabah ac Karina

tarihinde Mahmutaga tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.