Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

omery

Yağ yakıcı kür yapmak istiyorum

Önerilen İletiler

omery    0

Merhabalar Proviron-oxandrolone-fragment böyle bir yağ yakıcı kür yapmak istiyorum ama ne kadar etkili olur yağ yakma konusunda birde pct yapmam gerekirmi teşekkürler şimdiden @otopsicikedi @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.363
omery, 17 dakika önce yazdı:

Merhabalar Proviron-oxandrolone-fragment böyle bir yağ yakıcı kür yapmak istiyorum ama ne kadar etkili olur yağ yakma konusunda birde pct yapmam gerekirmi teşekkürler şimdiden @otopsicikedi @rastlantisal

pct gerektirir yanına testosteron şart.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0

Peki testosteron prop fragment oxandrolone bu şekilde kombinlesem kas kütlesi olarak koyup vücut derinleşirmi hocam

otopsicikedi, 7 saat önce yazdı:

pct gerektirir yanına testosteron şart.

kas kütlesi olarakta güzel bir kütle koyarmıyım define olmak için yapacağım büyük oranda

tarihinde omery tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
omery, Bir saat önce yazdı:

Peki testosteron prop fragment oxandrolone bu şekilde kombinlesem kas kütlesi olarak koyup vücut derinleşirmi hocam

kas kütlesi olarakta güzel bir kütle koyarmıyım define olmak için yapacağım büyük oranda

Definasyon kürlerinde kas kütlesi eklemek çok gerçekçi değil. Ekleyemezsin demiyorum işin doğasına uygun değil diyorum. Bulk döneminde ekleyip, cut döneminde eklediğimizi kaybetmeden yağ yakıp sonucu görmek için uğraşı içinde olmak gerek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
omery, 1 saat önce yazdı:

Eğer ilk kürünse ürünlerde orjinalse ben koyabilecegini düşünüyorum. Tabi bu bulktaki kadar olacağı anlamına gelmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Eğer ilk kürünse ürünlerde orjinalse ben koyabilecegini düşünüyorum. Tabi bu bulktaki kadar olacağı anlamına gelmiyor.

aynen natural bir şekilde bulk yaptım o yüzden bu kür ile başlayacağım bende o yüzden koyabilirim diye düşünüyorum define için yeterli olurmu testo prop fragment anavar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
omery, 22 dakika önce yazdı:

aynen natural bir şekilde bulk yaptım o yüzden bu kür ile başlayacağım bende o yüzden koyabilirim diye düşünüyorum define için yeterli olurmu testo prop fragment anavar

Bence yeterli olur fakat başlangıçta direk fragment'i ve anavarı devreye sokmamanı öneririm. İlk önce only prop ile diyetine kardiyona sadık kalmalısın iyice yağ oranını düşürdüğünde fragmentten daha çok verim alırsın. Anavarı son 5 haftanda kullanmanı öneririm gücünün azaldığı son zamanlarda sana yeterince gücü ve o flat görüntüyü biraz da olsa sertleştiricektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Bence yeterli olur fakat başlangıçta direk fragment'i ve anavarı devreye sokmamanı öneririm. İlk önce only prop ile diyetine kardiyona sadık kalmalısın iyice yağ oranını düşürdüğünde fragmentten daha çok verim alırsın. Anavarı son 5 haftanda kullanmanı öneririm gücünün azaldığı son zamanlarda sana yeterince gücü ve o flat görüntüyü biraz da olsa sertleştiricektir.

peki hocam total kaç hafta kalayım kürde ve ilk kaç haftası dediğiniz gibi testo prop ile başlayayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
omery, 9 dakika önce yazdı:

peki hocam total kaç hafta kalayım kürde ve ilk kaç haftası dediğiniz gibi testo prop ile başlayayım

kilonuzu formunuzu bilmediğim için kaç hafta diyet yapmanız gerektiğini söylemek zor olur fakat bence 12 haftalık bir kür diyet planlaması yeterli olacaktır. 6 hafta prop ile devam edip. devreye fragmenti sokarsın kür bitene kadar yada ilacın bitene kadar orası sana kalmış. 8. haftada anavara başlayıp 12. haftada bitirebilirsin. tatmin etmezse only prop ile diyetine devam edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0

tamamdır hocam yardımın için çok teşekkür ederim senin daha iyi olur dediğin bir önerin varmı kür için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
omery, 33 dakika önce yazdı:

tamamdır hocam yardımın için çok teşekkür ederim senin daha iyi olur dediğin bir önerin varmı kür için

Dediğim gibi bir öneride bulunmak için formu görmek lazım fakat testonun yanına masteron eklenilebilir. 300 test 200 masteron 12 hafta kullanılabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0

masteronun faydası ne hocam peki yağ yakımı define vücud için uygunmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0

define için kullanabilirim yani ekstra fayda sağlıyacaksa öyle başlarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
desperado, 31 dakika önce yazdı:

Yağ yakarken kas kütlesini korumak için yüksek protein ve rimobolan öneririm.

Aynen arkadaşımıza katılıyorum masterona para vereceğine haftalık 2 tane rimo bulması hem çok zor değil hemde neredeyse orjinal masteron ile aynı fiyata denk geleceğinden rimo daha mantıklı olur.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Aynen arkadaşımıza katılıyorum masterona para vereceğine haftalık 2 tane rimo bulması hem çok zor değil hemde neredeyse orjinal masteron ile aynı fiyata denk geleceğinden rimo daha mantıklı olur.  

olabilir testo 300mg yanına ne kadar koyayım rimobolone eczaneden alabiliyormuyum direk birde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
omery, 9 dakika önce yazdı:

olabilir testo 300mg yanına ne kadar koyayım rimobolone eczaneden alabiliyormuyum direk birde

200 rimo kafi eczaneden alabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
omery, 8 dakika önce yazdı:

4 haftalık ortalama ne kadar gider rimoya hocam

Şuan rimo 170 TL olması lazım tanesi sen hesap et 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Şuan rimo 170 TL olması lazım tanesi sen hesap et 😂

peki ondan kaç tane gider 4 haftada

beni asıl zorliyacak pct olucaktı ama ablamın özel hastanede indirimle 3800 de 500 e felan indiler o çok iyi oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
omery, 20 dakika önce yazdı:

peki ondan kaç tane gider 4 haftada

beni asıl zorliyacak pct olucaktı ama ablamın özel hastanede indirimle 3800 de 500 e felan indiler o çok iyi oldu

200 mg alacaksan eğer rimabolan  1360 tl civarında tutar 4 hafta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0

gerçekten tuzluymuş bakıcaz bakalım artık ilk 4 hafta kullanırım sonra masterona felan dönerim belki olabilirse

@otopsicikedi Hocam haftalık 400mg testo prop günlük 40mg oxandrolone ile 4 hafta başlayacağım sonra masteron eklemeyi düşnüyorum ilk kür için uygunmudur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
omery, 25.08.2023 - 17:36 yazdı:

gerçekten tuzluymuş bakıcaz bakalım artık ilk 4 hafta kullanırım sonra masterona felan dönerim belki olabilirse

@otopsicikedi Hocam haftalık 400mg testo prop günlük 40mg oxandrolone ile 4 hafta başlayacağım sonra masteron eklemeyi düşnüyorum ilk kür için uygunmudur

Oxaxdrolone gereksiz olur ilk haftalar için sonlara doğru eklemen daha mantıklı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0
samet9098, 2 saat önce yazdı:

Oxaxdrolone gereksiz olur ilk haftalar için sonlara doğru eklemen daha mantıklı 

ilk 4 hafta only testomu gideyim diyorsunuz yada eklesem bir şey daha iyi bir sonuç alırmıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.