Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bektasimov

Nerede tahlil verebilirim, özeller çok pahalı

Önerilen İletiler

Bektasimov    0

Merhaba küre başlayacağım ama başlamadan önce kan tahlilleri vermem lazım koçumun istediği değerler bunlar.

• Lh
  • Fsh
  • Total testosteron
  • Estradiol
  • Prolaktin
  • Progesteron
  • Tsh
  • T3
  • T4
  • Alt
  • Ast
  • Kreatinin
  • Bun
  • Gfr
  • Ckd-epi
  • Crp
  • Hemogram
  • Kolestroller(hdl,ldl)
  • Akş
  • İnsülin
  • D3
  • Kortizol
  • Magnezyum
  • Potasyum

Özelde dahiliye gittim, çoğu değeri problemin olmadan isteyemeyiz dediler. Endroknolojiden sıra al dediler. Nasıl yapabilirim?

Burada bazı kan tahlil raporlarında devlet hastanesi veya sağlık ocaklarından yaptırıldığı gözüküyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Ankara'da yaşıyorum bu işi uyguna yapan özellerde varsa söyleyebilirsiniz. Her ay düzenli kan tahlili vereceğim sağlığı ön planda tutmak içn.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JohnDalton    1

Şehir hastanesinde spor hekimliği varsa git hocam spor yapıyorum ek takviye alacağım antrenörüm şu tahlilleri yaptır dedi dersen sorun yaratacağını sanmıyorum 

tarihinde JohnDalton tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bektasimov    0
DeMoNhUnTeR, 26 dakika önce yazdı:

Ben özele parasını verip yaptırıyorum sorun olmuyor

devlet hastanesi ürolojiden rica edip yaptıranlar da var

Ne kadar veriyorsun benden istenilen hormon testlerine 4000 lira istediler, her ay 4000 vermek istemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49

Ürolojiye randevu alıyosun  libido problemim vardı kontrole geldim diyorsun tam kan tahlili,kolostrolüm yüksekti diyosun  ,idrar tahlili ,Lh ,Fsh,Total testosteron ,Estradiol(e2),Prolaktin,Progesteron,free testosteron bunları belirtiyosun  aşırı detaya girersen şüphelenir yada bakmayabilir.

Bunlarda çoğu çıkıcak zaten d vitamini içinde özelde çok uygun bir fiyata yapıyorlar arada troidlerede baktırsak olurmu dersin  yaptırırsa oda aradan çıkar,şöyle bişeyde diyebilirsin önceden gittiğim doktor bunları istiyodu onu bulamadım izinde vs dersin  kontrole çağırmıştı dersin yaptırırsın,yada ricada edebilirsin ama o zaman iş baya şansa kalır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
erc, 34 dakika önce yazdı:

Ürolojiye randevu alıyosun  libido problemim vardı kontrole geldim diyorsun tam kan tahlili,kolostrolüm yüksekti diyosun  ,idrar tahlili ,Lh ,Fsh,Total testosteron ,Estradiol(e2),Prolaktin,Progesteron,free testosteron bunları belirtiyosun  aşırı detaya girersen şüphelenir yada bakmayabilir.

Bunlarda çoğu çıkıcak zaten d vitamini içinde özelde çok uygun bir fiyata yapıyorlar arada troidlerede baktırsak olurmu dersin  yaptırırsa oda aradan çıkar,şöyle bişeyde diyebilirsin önceden gittiğim doktor bunları istiyodu onu bulamadım izinde vs dersin  kontrole çağırmıştı dersin yaptırırsın,yada ricada edebilirsin ama o zaman iş baya şansa kalır

Aynen bu arkadaşın dediği şekilde yaklaşık 7 8 kere hallettim spor hekimliği falan hikaye keyfi sto kullananlara doktorlar ters gidiyo yapmıyo sen keyfine göre hormon boz test yaptırmaya gel diyomuş ben gidip sertleşme sorunum var isteksizliğim var diyorum başka da bişey demene gerek yok ne zamandan beri diyince de 6 7 ay diyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111
Bektasimov, 8 dakika önce yazdı:

Haftaya salıya Üroloji'den randevu aldım. Başka önerisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Aynı güne 15-20 dakika sonrasına bir de dahiliyeden randevu al ürolojici kıl çıkarsa dahiliyeye girip ordan yaptırırsın. Ben ilk gittiğimde pct yapacaktım değerlere göre adama hormon testi diyorum bakmam diyor bende dahiliyeciyim yıllarımı verdim diyo yanındaki sekreter kıza şımarıyo gülüyo kullanmaması önerildi yaz falan idrar testi yaparım diyo lan sana hormon döngüm kapanmış diyorum ne idrarı arkadaş masadan atlayıp duvarlara vuracaktım sonra doktora şiddet diye haber yapıyolar bazıları hak ediyor gerçekten de sonra o sinirle özele gittim 3 bin ödedim sonrada tekrar şansını denedim bu doktor iyi çıktı açıkladım dedim böyle böyle ne istiyosun dedi söyledim hepsine baktık. Demem o ki bazısı kıl biri olmazsa doktor çok başkasını dene şimdi ben arayı yaptım randevu bile almıyorum öğleden sonra gel hallederiz diyor 😄

tarihinde Kado tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411

Spor hekimliği varsa spor hekimliği yoksa dahiliye git spor hekimleri zaten olayı anlıyor sen de milli takım yarışmalarına hazırlanıyorum hocam koçum bu değerleri istedi hangilerini yaptırabilirim diye rica et yardımcı olurlar %80.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44

Dahiliye için randevu aldım dün gittim. Sıcağı sıcağına anlatayım. Devlet hastanesi ana baba günü. Sıra geldi girdim. Doktor kadın yardımcı da kadın.

Buyrun dediler. Valla dedim ben hasta değilim. Spor yapıyorum, ilaç aldım dolu mu boş mu öğrenmem lazım dedim. Birbirlerine baktılar başladılar gülmeye. Neymiş o testler dedi. Çıkarttım bunlar bunlar.

Hey Allah'ım sen bana sabır ver, ülke açık hava tımarhanesi artık hiç bir şeye şaşırmıyorum hastalarım mutlu olsun dedi. Verdi elime kağıtları yolladı. Bir utandım anlatamam. Eğer kıl birine denk gelseydim yaptırmazdı.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bektasimov    0

Bilmiyorum ya ben geçenlerde dahiliye gittim, milli takıma hazırlanıyorum antrenör bunları istedi dedim, bunlardan kan istemeyiz dedi tanı olmadan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Otel calisaniyim bu konuda çok şanslıyım 15tl bandında tam kan değerlerimi ölçtüre biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Shinso, 3.12.2023 - 11:58 yazdı:

Otel calisaniyim bu konuda çok şanslıyım 15tl bandında tam kan değerlerimi ölçtüre biliyorum

Süpermiş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Bende iş güvenliği sektöründe çalışıyrm firmanın müşterisi lab var 250 tl ye total testo dahil değerlerime  baktırabiliyrm 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44

Ürolojiye git milli takım seçmelerine hazırlanıyorum de genelde milliyetçi damarları tutuyor ve test veriyorlar.

Bu taktikle test alamadığım hiç olmadı sadece bir tane ürolojici sen bunları yorumlayabilicen mi ben yorumlayamıyorum demişti ona da plana sadık kal dedim verdi testi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.