Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hikmett

Sustanon kürü sivilce akne sorunu

Önerilen İletiler

Hikmett    62

Merhabalar öncelikle yarın kürümde 3.haftaya gireceğim pazartesi ve perşembe olarak omuzdan 250-250 enjeksiyon yapıyorum sırtımda ve omuzlarımda gözle görülür bir şekilde sivilce artışı yaşamaya başladım takviyelerim ve koruyucularım bildiğiniz gibi (nac veya mucovit,omega3,magnezinc,benexol,zinco,a vitamini(avicap),c vitamini,calcimax,hyaluronic asit)

aynı zamanda cildim normalden fazla yağlanmaya başladı sürekli yıkamak zorunda kalıyorum 

ekstra olarak belirtmem gereken şey ergenlik döneminde sivilce sorunum olmuştu azeltin,tetradox gibi antibiyotikler ve acnemix,imex,eritretin gibi kremler kullanmıştım eğer sivilceler artmaya devam ederse kullanmayı bırakmayı düşünüyorum neler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim @metinav 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    866
Hikmett, 56 dakika önce yazdı:

Merhabalar öncelikle yarın kürümde 3.haftaya gireceğim pazartesi ve perşembe olarak omuzdan 250-250 enjeksiyon yapıyorum sırtımda ve omuzlarımda gözle görülür bir şekilde sivilce artışı yaşamaya başladım takviyelerim ve koruyucularım bildiğiniz gibi (nac veya mucovit,omega3,magnezinc,benexol,zinco,a vitamini(avicap),c vitamini,calcimax,hyaluronic asit)

aynı zamanda cildim normalden fazla yağlanmaya başladı sürekli yıkamak zorunda kalıyorum 

ekstra olarak belirtmem gereken şey ergenlik döneminde sivilce sorunum olmuştu azeltin,tetradox gibi antibiyotikler ve acnemix,imex,eritretin gibi kremler kullanmıştım eğer sivilceler artmaya devam ederse kullanmayı bırakmayı düşünüyorum neler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim @metinav 

Alt ve ast ayrıca yağ bezlerine baktırdın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
forbit, 22 dakika önce yazdı:

Alt ve ast ayrıca yağ bezlerine baktırdın mı?

Yok hayır 4. Hafta tekrar kan testi verecektim ama şuan en erken ne zaman verebilirsem vereceğim evdeki hesap çarşıya uymadı malesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: xalxal
      Merhaba, foruma giriş yapmak yeni nasip oldu.
      Yakın zamanda:
      sustanon rimobolan Kürüne giricem ama pct - mct konusunda kafam karışık herkesten farklı bişey duyuyorum.
      hafta 500 sustanon 200 rimobolan ve devamında 500 sustanon 300 rimobolan şeklinde 10 hafta devam etmeyi düşünüyorum. Kür bittikten sonra testimi verip duruma göre sadece klomen ve tamoksifen yeterli olmaz mı? Bazıları sustanon kullandıysan kesinlikle preglyn ya da ovitrelle kullan diyor ancak kullanımı konusunda kafam karışık. PCT - MCT Konusunda bildiğiniz bilgileri aktarırsanız çok mutlu olurum kafamdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmış olursunuz.
      Kişisel verilerim:
      Boy 185 Kilo 84 @GHOST @SPECTRE @metinav @Askabar @Rdm @rastlantisal @Oathbreaker @ardas @Diver @Emrah
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: senbatikan
      Öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum.
      Daha öncesinde testo enanthate-bolde kürü yapmıştım 12-14 hafta civarı. Şuan eczane ilacı kullanarak bir kür yapmak istediğimden sustanon rimobolan kürünü 12 ila 16 hafta yapmayı planlıyorum. (Eczane ilaçlarını kendi vücudumda test etmek istediğimden ve daha güvenilir olduklarını düşündüğümden)
      Son kürüm üzerinden epey bir süre geçti 2 yıl kadar.
      Sabit 250 mg sustanon kademeli olarak rimobolan arttırmayı düşünüyorum. (300-400-500 vb).
      Omega 3 d vitamini c vitamini saw palmetto milk thistle multivitamin zma Takviyelerim mevcut. En kısa zamanda bir kan testi verip start vermeyi düşünüyorum.
      Danışmak istediğim şeyse şu:
      Kür içi östrojen baskılayıcıyı herhangi bir yan etki gördüğümde mi kullanmaya başlamalıyım yoksa belli dozlarda haftada 1-2 kullanmalı mıyım? Bu duruma göre nolvadex arimidex tamoksifen vs vs hangisi gerekıyorsa tedarik edeceğim. Kürün 4. haftasında tekrar kan testi vermeyi düşünüyorum. Değerli görüşlerinizi ve tecrübelerinizi bana aktarırsanız çok memnun olurum. @Diver @ardas
      Teşekkür ederim.
    • Yazan: senbatikan
      Merhaba arkadaşlar, ben aranızda yeniyim ve bazı sorularım var.
      Önümüzdeki günlerde sustanon kürüne başlayacağım. Lakin kafama bir soru takıldı yardımınızı rica edeceğim. 10-12 hafta kadar süreyle haftalık 250mg kullanmayı düşünüyorum. Sadece kafama takılan şey şu pzt çrş cuma günleri vuracağım. 3e böleceğim için 250lik ampülün içinde kalan ilacı nasıl muhafaza etmeliyim hafta boyunca?
      Teşekkür ederim.
    • Yazan: memo9
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Normal testesteron değerim alt sınıra yakın olduğundan dönem dönem Sustanon kullanıyordum
      15 günde 1 ayda 2 kez 3 ay civarı Kullanıp bırakıyordum PCT yapmadan test verdiğimde de her şey normal çıkıyordu. Ancak bu sefer dozu artırdım
      10 günde bir 250 vurdum Arada 5 günde bir 125 vurduğum da oldu Veya 250 mg ampulü 5 günde bir iki kez vurup 10 gün bekleyim bir daha vurduğum da oldu Ama totalde ayda 3 ampülü geçmedi bazı sitelerde gördüğüm trt sistemini uyguladım. Sustanonun son esteri testesteron dekonat yarılanma ömrü 15 gün olduğundan 34 gün bekleyip test verdim.
      Test sonuçlarım:
      Total Testo  1.76 Prolaktin 9.23. FSH 1.01 LH 0.10 E2  64.11 @Diver @rastlantisal @SantoR @otopsicikedi @GHOST @metinav @Oathbreaker 
      ve de sperm testinde azospermi çıktı üroloğa mı gideyim buradan mı tavsiye alayım bilemedim.
    • Yazan: Ozyyy
      Merhaba arkadaşlar,
      Daha önce 3 kür geçmişim var 10 gün önce only sustonon vurup 1 ay sonra boldenonona geçmeye düşünüyorum fakat 10 gün de 4 ampul sustanon vurmama rağmen hiç birşey hissetmiyorum daha önceli vurduğumda 2-3 gün sonra libido coşardı şuan hiç yokmuş gibi sizce poblem nedir ?
      Biliyorum kan tahlili isteyeceksiniz ama şuan biraz zor  

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.