Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

serefsimsek

15 haftalık kür sonu pct için yardım

Önerilen İletiler

serefsimsek    11

Herkese merhabalar,

1-5 hafta 50 mg Anadrol (kademeli olarak arttırdım max son hafta 150mg)

1-6 hafta 500 mg Testo E ve Boldenone

7-8 hafta 750 Boldenone ve 500 Testo

9-15 hafta 750 Bolde ve 750 Testo olarak kürümü bitirdim ve son enjeksiyondan 18 gün sonra son kan testimi oldum. 

Kür içinde libido kaybı olmadı ama ciddi bir ereksiyon kaybı oldu. Önceki Deca kürümde bile bu kadar sorun yaşamadım. Kür içinde ilk haftadan son haftaya kadar günde 2 tablet NAC, 3 tablet Milk thistle( son haftalar 2), 2 tablet 1000mg Omega3, 30mg çinko ve 400mg magnezyum.

Estradiol yüksek çıkmasına rağmen kürden yüksek verim almak için kür içinde herhangi Aromataz inhibitör ilaçları kullanmadım çünkü herhangi yan etki görmedim.

7. hafta kan tahlili verdim. Kür ortası tahlilde Prolaktin yüksek çıktığı ve ereksiyondan şüphelendiğim için test amaçlı 6-7 hafta kadar pazartesi ve perşembe yarımşar tablet olmak üzere Dostinex kullandım ve son kan tahlilimden 30-35 gün önce bıraktım.

E2 için Anastrozol'a gerek var mı? yoksa PCT'de Tamoxifen sadece yeterli olur mu?

Elimde tüm ilaçlar mevcut birkaç gün sonra tedaviye başlamadan önce 5000IU Choriomon kullanmayı düşünüyorum. İnsülin iğnesiyle günde 1000IU olarak 5 gün içinde mi vurmalıyım? yoksa araya bir gün boş koyarak 10 güne mi tamamlayayım? ve PCT' de nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda siz büyüklerimin ve hocalarımın yardımlarını bekliyorum.

Kür sonrası tahlilde Boldenone için kapsamlı Hemoglobin testide yaptırdım. Sırasıyla vermiş olduğum kan tahlillerim; @metinav @otopsicikedi @Askabar

InkedScreenshot_20230809_171358.jpg InkedScreenshot_20230809_171609_com.android.gallery3d.jpg Screenshot_20230809_171615_com.android.gallery3d.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.380

sadece tamoxifen yetmeyecektir mutlaka yanında klomen olmalı. klomen ve tamoxifeni ilk iki hafta 2şer tablet olarak kullanmanı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
serefsimsek, 09.08.2023 - 17:47 yazdı:

Herkese merhabalar,

9-15 hafta 750 Bolde ve 750 Testo olarak kürümü bitirdim ve son enjeksiyondan 18 gün sonra son kan testimi oldum. 

Kür içinde libido kaybı olmadı ama ciddi bir ereksiyon kaybı oldu. Önceki Deca kürümde bile bu kadar sorun yaşamadım. Kür içinde ilk haftadan son haftaya kadar günde 2 tablet NAC, 3 tablet Milk thistle( son haftalar 2), 2 tablet 1000mg Omega3, 30mg çinko ve 400mg magnezyum.

Choriomon u bende 3 e bölüp pazartesi çarşba cuma günü vur. Sonra 3-4 gün bekleyip ilk 10 gün 2 sonraki 20 gün 1 tane olacak şekilde klomen al. Tamoksifen her gün 1 tane al. Ama kanında hala testo var. Süreçe başalamak en az 8-10  gün daha bekle ve bu süreçte sert idman yap 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serefsimsek    11
otopsicikedi, 09.08.2023 - 20:29 yazdı:

sadece tamoxifen yetmeyecektir mutlaka yanında klomen olmalı. klomen ve tamoxifeni ilk iki hafta 2şer tablet olarak kullanmanı öneririm.

Öncelikle yanıt için teşekkürler. Dediğinize göre: 1-14 gün 100mg Clomiphene, 20mg Tamoxifen

14-30 gün 50mg Clomiphen, 10mg Tamoxifen uygun mu? 

Aslında Tamoxifen ve Anastrozol sorusunu E2 düşürmek amaçlı sormuştum gerek var mı gibisinden.. Clomiphen PCT' de ekleyeceğim zaten hocam hatta destek amaçlı Bulgar tribulus da kullanıp, çinko alımını da bir tık yukarı çekeceğim magnezyum ile bu arada sizin Choriomon kullanımı ile ilgili düşünceniz nedir? 

Askabar, 12 saat önce yazdı:

Choriomon u bende 3 e bölüp pazartesi çarşba cuma günü vur. Sonra 3-4 gün bekleyip ilk 10 gün 2 sonraki 20 gün 1 tane olacak şekilde klomen al. Tamoksifen her gün 1 tane al. Ama kanında hala testo var. Süreçe başalamak en az 8-10  gün daha bekle ve bu süreçte sert idman yap 

Öneri için teşekkürler. Yanlışım yoksa gün aşırı 1500IU vurmamı söylüyorsunuz? Dediğiniz gibi Hcg kullanım süresiyle birlikte toplamda en az 1 ayı doldurduktan sonra PCT başlayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
serefsimsek, 45 dakika önce yazdı:

Öncelikle yanıt için teşekkürler. Dediğinize göre: 1-14 gün 100mg Clomiphene, 20mg Tamoxifen

14-30 gün 50mg Clomiphen, 10mg Tamoxifen uygun mu? 

Aslında Tamoxifen ve Anastrozol sorusunu E2 düşürmek amaçlı sormuştum gerek var mı gibisinden.. Clomiphen PCT' de ekleyeceğim zaten hocam hatta destek amaçlı Bulgar tribulus da kullanıp, çinko alımını da bir tık yukarı çekeceğim magnezyum ile bu arada sizin Choriomon kullanımı ile ilgili düşünceniz nedir? 

aynen yazdığın şekilde uygulayabilirsin fakat bence tamoxifen sabit 20 mg kalabilir.. tamoxifen olacağı için arimidex kullanmana gerek olacağını sanmıyorum. hcg için askabar hocamın dediği şekilde uygulamanı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
serefsimsek, 09.08.2023 - 17:47 yazdı:

Herkese merhabalar,

Prolaktin ve östrojeni düşürmen gerekiyordu.Ayrıca boldenon küründe östrojenin bu seviyelere yükselmemesi lazım...Öncesinde tablet bile kullansan bu seviyelere ulaşması zor olmalı.

Hcg yi dediğin gibi insülin iğnesi alip 2-3 doza bölüp 4-5 gün arayla vurabilirsin...

Demir eksikliğin var bu yeterli oksijenin dokulara taşınmasını engelliyor ve performans düşüklüğü yaşatıyor olabilir...

Boldenon küründe bende de ereksiyon ve libido kaybı olmuştu geçmişte.Tansiyon ve östrojen seviyeleriyle alakalı olabilir bu durum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serefsimsek    11
metinav, 2 saat önce yazdı:

Prolaktin ve östrojeni düşürmen gerekiyordu.Ayrıca boldenon küründe östrojenin bu seviyelere yükselmemesi lazım...Öncesinde tablet bile kullansan bu seviyelere ulaşması zor olmalı.

Hcg yi dediğin gibi insülin iğnesi alip 2-3 doza bölüp 4-5 gün arayla vurabilirsin...

Demir eksikliğin var bu yeterli oksijenin dokulara taşınmasını engelliyor ve performans düşüklüğü yaşatıyor olabilir...

Boldenon küründe bende de ereksiyon ve libido kaybı olmuştu geçmişte.Tansiyon ve östrojen seviyeleriyle alakalı olabilir bu durum...

Cevap için teşekkürler. Prolaktini düşürmek için kür ortası testten sonra 6-7 hafta kadar yarım tablet haftada iki defa Dostinex kullandım. Şu an referans aralığında gözüküyor ama hâla değer yüksek bana göre kullanmayı bırakalı oldu belli bir süre ama Dostinex e tekrar devam etmem gerekir mi? Hatamı ettim bilmiyorum ama Östrojen'e yan etki görmediğim için müdahale etmedim hocam. 

Dediğiniz önerileri dikkate alıp Demir eksikliği için tekrar kapsamlı bir kan testi yaptıracağım. Peki son Hemoglobin testine göre kan pıhtılaşması var mı kan vermem gerekiyor mu?

Boldenon' da ise istek vardı fakat ereksiyon sıkıntısı çok yaşadım yanında testo dan da kaynaklı yüksek ateş ve yorgunluk cabası.. Parasetamol ve Metamizol sodyum ile ayakta duruyordum. Östrojen normal seviyeye geldiği için mi bilmiyorum son günlerde ereksiyon sıkıntım yavaş yavaş geçmeye başlıyor. 

otopsicikedi, 10.08.2023 - 21:31 yazdı:

aynen yazdığın şekilde uygulayabilirsin fakat bence tamoxifen sabit 20 mg kalabilir.. tamoxifen olacağı için arimidex kullanmana gerek olacağını sanmıyorum. hcg için askabar hocamın dediği şekilde uygulamanı öneririm.

Tamamdır hocam teşekkür ederim. Önerilerinizi dikkate alacağım. Son hemoglobin testine göre eğer kanda pıhtılaşma veya kalınlaşma var ise kan verebilirim öneriniz nedir? çünkü bundan önceki kürümde de Boldenon vardı ve uzun zamandır kan vermiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
serefsimsek, 21 saat önce yazdı:

Cevap için teşekkürler. Prolaktini düşürmek için kür ortası testten sonra 6-7 hafta kadar yarım tablet haftada iki defa Dostinex kullandım. Şu an referans aralığında gözüküyor ama hâla değer yüksek bana göre kullanmayı bırakalı oldu belli bir süre ama Dostinex e tekrar devam etmem gerekir mi? Hatamı ettim bilmiyorum ama Östrojen'e yan etki görmediğim için müdahale etmedim hocam. 

Prolaktinin kürlerde bir katkısı yok gibi, onun için ne çok yüksek ne de tamamen alçak olması istenir.Tersine yüksek olması jineko yapar, libidoyu engeller.Gerekiyorsa kullan bunlar ilaç ve sorun sürdüğü süre kullanılır.

Dediğiniz önerileri dikkate alıp Demir eksikliği için tekrar kapsamlı bir kan testi yaptıracağım. Peki son Hemoglobin testine göre kan pıhtılaşması var mı kan vermem gerekiyor mu?

Pıhtılaşma sorunu görünmüyor sadece boldenon yüzünden olabilir kan üretimi için demir rezervin kullanılmış ve yeni kan hücrelerinde anomaliler başlamış, demir yetersizliğinden...Dolayısıyla bu şekilde gidersen kansızlık tablosu gelişir.Çünkü kan hücreleri de yıkılıyor ölüyor yerine yenisi gelmezse...

Boldenon' da ise istek vardı fakat ereksiyon sıkıntısı çok yaşadım yanında testo dan da kaynaklı yüksek ateş ve yorgunluk cabası.. Parasetamol ve Metamizol sodyum ile ayakta duruyordum. Östrojen normal seviyeye geldiği için mi bilmiyorum son günlerde ereksiyon sıkıntım yavaş yavaş geçmeye başlıyor.

Kullandığın ürünlerin steril olmamasından da ateş iltihap gelişebilir.Veya bir şey alerji yapıyor ve bu tabloyu oluşturuyordur...Boldenon östrojeni düşürür normalde ve bu düşük östrojen isteksizlik yapar.Onun dışında yüksek tansiyon ve kolesterol yüksekliğinden ereksiyon sorunları da yapabiliyor...Biraz kişisel yan etkiler çoğu...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serefsimsek    11
metinav, 10 saat önce yazdı:

Prolaktinin kürlerde bir katkısı yok gibi, onun için ne çok yüksek ne de tamamen alçak olması istenir.Tersine yüksek olması jineko yapar, libidoyu engeller.Gerekiyorsa kullan bunlar ilaç ve sorun sürdüğü süre kullanılır.

Pıhtılaşma sorunu görünmüyor sadece boldenon yüzünden olabilir kan üretimi için demir rezervin kullanılmış ve yeni kan hücrelerinde anomaliler başlamış, demir yetersizliğinden...Dolayısıyla bu şekilde gidersen kansızlık tablosu gelişir.Çünkü kan hücreleri de yıkılıyor ölüyor yerine yenisi gelmezse...

Kullandığın ürünlerin steril olmamasından da ateş iltihap gelişebilir.Veya bir şey alerji yapıyor ve bu tabloyu oluşturuyordur...Boldenon östrojeni düşürür normalde ve bu düşük östrojen isteksizlik yapar.Onun dışında yüksek tansiyon ve kolesterol yüksekliğinden ereksiyon sorunları da yapabiliyor...Biraz kişisel yan etkiler çoğu...

Prolaktin için şu an birşey kullanmamaya karar verdim hocam, pct sonrası vereceğim tahlilde bakalım yine hangi değerlere fırlayacak ona göre gerekirse haftada yarım tablet de olsa düşürmek için bir önlem alırım.

Bu arada enjeksiyon bölgesinde iltihap nadir oluyor fakat genelde vurduğum bölgede şişme oluyor ve bu şişmenin boyutu enjeksiyondan sonra hareketsiz kalıp kalmamaya göre değişiyor yani enjeksiyondan sonra ilacın yayılması açısından en az yarım saat yürüyüş yapıyorum. Çözümü bu şekilde buldum, en azından halsizliği ve şişliği iki belki üç gün içinde atıyorum aksi taktirde ne yürüyebiliyorum ne de halsizlik geçiyor.  Hangi markayı kullanırsam kullanayım ister eczane olsun ister satıcıdan aldığım ürünlerin tablet haricinde enjeksiyonların hepsinde bu yüksek ateş ve halsizlik sorunu oluyor.. ki vururken yağlı eriyik olmasından ötürü ilacı çok yavaş zerk ediyorum ve sterilize olayına çok dikkat eden biriyim. Yani son kürden sonra enjeksiyonların bünyemde alerjiye sebep olduğuna karar verdim. Kür yaparken alerjiyi önlemek amaçlı bir öneriniz var mı hocam, ilaç vs.? Var ise beni bu azap günlerinden kurtarmış olursunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
serefsimsek, 3 saat önce yazdı:

Prolaktin için şu an birşey kullanmamaya karar verdim hocam, pct sonrası vereceğim tahlilde bakalım yine hangi değerlere fırlayacak ona göre gerekirse haftada yarım tablet de olsa düşürmek için bir önlem alırım.

Bu arada enjeksiyon bölgesinde iltihap nadir oluyor fakat genelde vurduğum bölgede şişme oluyor ve bu şişmenin boyutu enjeksiyondan sonra hareketsiz kalıp kalmamaya göre değişiyor yani enjeksiyondan sonra ilacın yayılması açısından en az yarım saat yürüyüş yapıyorum. Çözümü bu şekilde buldum, en azından halsizliği ve şişliği iki belki üç gün içinde atıyorum aksi taktirde ne yürüyebiliyorum ne de halsizlik geçiyor.  Hangi markayı kullanırsam kullanayım ister eczane olsun ister satıcıdan aldığım ürünlerin tablet haricinde enjeksiyonların hepsinde bu yüksek ateş ve halsizlik sorunu oluyor.. ki vururken yağlı eriyik olmasından ötürü ilacı çok yavaş zerk ediyorum ve sterilize olayına çok dikkat eden biriyim. Yani son kürden sonra enjeksiyonların bünyemde alerjiye sebep olduğuna karar verdim. Kür yaparken alerjiyi önlemek amaçlı bir öneriniz var mı hocam, ilaç vs.? Var ise beni bu azap günlerinden kurtarmış olursunuz.

Alerji ilacı (antihistamin) kullanabilirsin bir kaç gün...Vitamin suplement tarzı maddelerde etkili olabilir ama ilaç daha etkili ve maliyeti düşük kesin sonuç için tercih edilmeli...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serefsimsek    11
metinav, 14.08.2023 - 02:38 yazdı:

Alerji ilacı (antihistamin) kullanabilirsin bir kaç gün...Vitamin suplement tarzı maddelerde etkili olabilir ama ilaç daha etkili ve maliyeti düşük kesin sonuç için tercih edilmeli...

İlacı not ettim. Bir kaç gün derken hocam, kür içinde mi yoksa her enjeksiyondan hemen sonra bir kaç gün kullanmam gerekiyor? Ve son olarak sizin de PCT'de Clomiphen ve Tamoxifen mg vs. önerilerinizi almak isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
serefsimsek, 38 dakika önce yazdı:

İlacı not ettim. Bir kaç gün derken hocam, kür içinde mi yoksa her enjeksiyondan hemen sonra bir kaç gün kullanmam gerekiyor? Ve son olarak sizin de PCT'de Clomiphen ve Tamoxifen mg vs. önerilerinizi almak isterim.

Alerjik belirtiler ne zaman ortaya çıkıyorsa o zaman 1-2 gün kullan sonra bırak...Pct dediğimiz süreçte klomen+tamoksifen birlikte kullanılmalı.Dozu 100+40 şeklinde başlayıp süre sonuna kadar azaltarak ilerlemelisin.İlk 3-5 gün yüksek doz kullanılması hipofizin hızla uyarılması ve aktifleştirilmesi için iyidir...Bir baskı oluşturur bu şekilde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serefsimsek    11
metinav, Bir saat önce yazdı:

Alerjik belirtiler ne zaman ortaya çıkıyorsa o zaman 1-2 gün kullan sonra bırak...Pct dediğimiz süreçte klomen+tamoksifen birlikte kullanılmalı.Dozu 100+40 şeklinde başlayıp süre sonuna kadar azaltarak ilerlemelisin.İlk 3-5 gün yüksek doz kullanılması hipofizin hızla uyarılması ve aktifleştirilmesi için iyidir...Bir baskı oluşturur bu şekilde.

Siz değerli hocalarımın görüşlerinden yola çıkarak PCT programını şu şekilde düzenledim.

1-5 gün 100mg Klomifen ,40mg Tamoxifen 

5-10 gün 100mg Klomifen, 30mg Tamoxifen

10-20 gün 50mg Klomifen, 20mg Tamoxifen

20-30 gün 50mg Klomifen, 10mg Tamoxifen

Eksik vs. Fazla birşey var mı uygun mudur hocam? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
serefsimsek, 3 saat önce yazdı:

Siz değerli hocalarımın görüşlerinden yola çıkarak PCT programını şu şekilde düzenledim.

1-5 gün 100mg Klomifen ,40mg Tamoxifen 

5-10 gün 100mg Klomifen, 30mg Tamoxifen

10-20 gün 50mg Klomifen, 20mg Tamoxifen

20-30 gün 50mg Klomifen, 10mg Tamoxifen

Eksik vs. Fazla birşey var mı uygun mudur hocam? 

Tesislerde küçülme varsa bu ilaçlardan önce 1-2 doz hcg kullanıp olgunlaştırmalısın...Daha sonra bu ilaçlarla devam etmelisin...Küçülme yoksa bunlarla devam...Pct ye başlayacağın zaman da önemli.Kanındaki dışarıdan aldığın testosteron ve onun dönüştüğü östrojen alt seviyelere inmeli...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serefsimsek    11
metinav, 16 saat önce yazdı:

Tesislerde küçülme varsa bu ilaçlardan önce 1-2 doz hcg kullanıp olgunlaştırmalısın...Daha sonra bu ilaçlarla devam etmelisin...Küçülme yoksa bunlarla devam...Pct ye başlayacağın zaman da önemli.Kanındaki dışarıdan aldığın testosteron ve onun dönüştüğü östrojen alt seviyelere inmeli...

Testislerde küçülme yoktu ama 5000 lik Choriomon'a çoktan başladım hocam ne olur ne olmaz diye 1500IU iki gün ara ile yapıyorum. İki gün sonra ikinci dozu yapacağım. Son enjeksiyondan itibaren Pct ye başlayacağım sürenin üstünden 35 gün geçmiş olacak bu süre zarfına kadar sentetik testonun vücuttan atılacağını düşünüyorum. Gerekirse biraz daha bekleyebilirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
serefsimsek, 6 saat önce yazdı:

Testislerde küçülme yoktu ama 5000 lik Choriomon'a çoktan başladım hocam ne olur ne olmaz diye 1500IU iki gün ara ile yapıyorum. İki gün sonra ikinci dozu yapacağım. Son enjeksiyondan itibaren Pct ye başlayacağım sürenin üstünden 35 gün geçmiş olacak bu süre zarfına kadar sentetik testonun vücuttan atılacağını düşünüyorum. Gerekirse biraz daha bekleyebilirim.

Başlayabilirsin sanırım, atılmış olur...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serefsimsek    11
metinav, 21 saat önce yazdı:

Başlayabilirsin sanırım, atılmış olur...

Tamamdır. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum hocam. Çok yardımcı oldunuz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      15 Haftalık Bolde, Testo ve Anadrol kürü için daha önce PCT hakkında konu açmıştım. PCT bittikten 1,5 ay sonra yaptırmış olduğum kan tahlilim:

22 Temmuz son Testo yu vurunduktan sonra kan tahlili ve akabinde 12 Ağustos'ta iki gün ara ile 1600iu Choriomon tedavisine ve 25 Ağustos'ta 1 aylık Pct tedavisine başladım. Şu şekilde; 
      1-5 gün 100mg Klomifen ,40mg Tamoxifen  5-10 gün 100mg Klomifen, 30mg Tamoxifen 10-20 gün 50mg Klomifen, 20mg Tamoxifen 20-30 gün 50mg Klomifen, 10mg Tamoxifen buna ek olarak Pct ile birlikte günde 3 tablet Tribulus(sabah/öğle/akşam), 1 kaşık harnup pekmezi, Vitamin C, Omega 3 ve yatmadan önce en az 45mg Çinko ve yeterli miktarda magnezyum almaya dikkat ettim. Hala almaya devam etmekteyim bu arada..
      Bana göre sonuçlar pek iç açıcı gelmedi onun için siz değerli hocalarımın yorumlarını da almak için sizinle paylaşmak istedim. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Mesela FSH yükseltmek için tekrar kısa süreli Pct yapmama gerek var mı? veya müdahale için Cabaser ve AI gibi ek ilavelere bir an önce başlamalı mıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim.  Kıyaslamak amaçlı kürden önce vermiş olduğum kan tahlilinide atıyorum.

• Yazan: beyoglu
      Merhaba, Bir yıl içinde; 11 ay testo, 2 ay tren-acet, 2 ay gh, daha sonrasında 1 ay trt gidip bulk kürüne npp 5 hafta ve boldenen 6hafta ekledim. 
      Haziran ayında kürü bazı sebeplerden kesip sporu bıraktım lakin; şu an cinsel isteksizlik, libido sorunu ve en önemlisi sertleşme sorunu yaşıyorum. Sertleşme %60-65 oluyor. Kür sonrası pct yapmadım önce tüm değerler kırmızı düşük idi ama daha sonra tahmin edileceği üzerine; değerlerin hepsi normale döndü. Daha sonrası düzelir diye bekledim lakin değerler normal olmasına rağmen düzelmedi. Önce ürolojiye daha sonrasında  yönlendirmesi ile  ENDOKRINOLOJI gittim. Değerlerim yine normal çıktı. Yalnız şöyle bir detay var proviron kullandığımda her şey normale dönüyor eskisi gibi oluyor. Bu konuda yardımcı veya öneride bulunabilir misiniz? (yaşım27) 2020 den beri kür yapıyorum ve ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. @metinav

• Yazan: ToraBora
      Merhaba 27 yaşındayım 3 senelik spor geçmişim var 1.73 boy 85 kiloyum yağ oranım %15 civarı daha önce anabolik maddeler kullanmadım  herhangi bir küre girmedım temmuz başı only testo başlayıp 2-3 ay vucudumu gözlemledikten sonra  deca başlamak istiyorum bugün tahlil verdim sonuçlarım bunlar doktora sonuc gösterdiğimde sorun olmadığını söyledi sizce only testo başlamadan önce bir tedavi uygulamam gerekekirmi ? prolaktinim referans üstü çıktı nasıl bir yol izlemeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca 
      Trigliserid (Serum/Plazma)         19.06.2023 Bu İşlem Bana Ait Değil!     Trigliserid 186 mg/dL 50-150  bu değerim de yüksek çıktı fotoğrafta gözükmemiş 
      Ayrıca trigliserid değerim 186 referans üstü çıktı gözükmemiş

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.