Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jumalus

Bulk kürü için destek

Önerilen İletiler

Jumalus    0

Merhaba forum bulk kürü için böyle bir şey düşündüm eksileri veya artıları nelerdir dozajları ne yapmam gerekli veyahut sizin önerebiliceğiniz bir kür varmıdır , taşlamazsanız sevinirim

İnsülin
Testo E 
Deca
Bolde veyahut oxandrolone
Tren E
İnsülin markası lantus solostar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

boss41    103

İnsülin yanına igf yada growth ekleyebilirsin , deca kullanmayı iyice düşündünmü basit birşey değil nor19 , kullanacaksan bile tren ve deca aynı kürde çok sakıncalı yerinde olsam treni elerdim amatör vücutçuysan yarışma falan yapmıyorsan nor19 a bulaşma yan etkilerine razıysan piyangoyu göze alabiliyorsan şöyle bir kombinasyon yapabilirsin ;

İnsülin , test e ,  deca , primobolan 

Ben olsam şöyle bir yol izlerdim ;

İnsülin , igf , 500-1000 Testo Cyp , 500-600 Primobolan , 400 Boldenon ..deca yerine boldenon eklerdim bu küre 400 mg yeterli primonun yanına .. primoyu 10-12 hafta kullanıp boldeyi 16 hafta yapabilirsin . Zor kilo alan zor dolan biriysen belki danabol ekleyebilirsin..

İnsülin uzun ester sabah kahvaltıdan önce , insülin kısa ester antrenmandan sonra öğün öncesi . Kısa esterin şakası yok tabi .. 

Kendi kürünü tasarlayacak bilgiye sahip olmadan bu işlere girme bence , önce uzun bir araştırma yap bir kaç ay enazından illa kullanıcam diyosan .

Şimdi ben sana önerdim birşeyler , decada önerebilirdim , tren deca aynı kürdede önerebilirdim.. herkesin her dediğine güvenip bu işlere girme , seviyeni bilmiyorum kür geçmişin varmı bilmiyorum önerdiğim ilaçlar sana uygunmu onuda bilmiyorum haliyle . Can sıkıntısından forumda gezinirken yazasım tuttu yazdım umarım faydası olur . Bir işi bilerek yapmakla  bilmeden yapmak arasında çok fark var bunuda unutma .. pişman olma sonra :)

tarihinde boss41 tarafından düzenlendi
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jumalus    0
boss41, 3 saat önce yazdı:

İnsülin yanına igf yada growth ekleyebilirsin , deca kullanmayı iyice düşündünmü basit birşey değil nor19 , kullanacaksan bile tren ve deca aynı kürde çok sakıncalı yerinde olsam treni elerdim amatör vücutçuysan yarışma falan yapmıyorsan nor19 a bulaşma yan etkilerine razıysan piyangoyu göze alabiliyorsan şöyle bir kombinasyon yapabilirsin ;

İnsülin , test e ,  deca , primobolan 

Ben olsam şöyle bir yol izlerdim ;

İnsülin , igf , 500-1000 Testo Cyp , 500-600 Primobolan , 400 Boldenon ..deca yerine boldenon eklerdim bu küre 400 mg yeterli primonun yanına .. primoyu 10-12 hafta kullanıp boldeyi 16 hafta yapabilirsin . Zor kilo alan zor dolan biriysen belki danabol ekleyebilirsin..

İnsülin uzun ester sabah kahvaltıdan önce , insülin kısa ester antrenmandan sonra öğün öncesi . Kısa esterin şakası yok tabi .. 

Kendi kürünü tasarlayacak bilgiye sahip olmadan bu işlere girme bence , önce uzun bir araştırma yap bir kaç ay enazından illa kullanıcam diyosan .

Şimdi ben sana önerdim birşeyler , decada önerebilirdim , tren deca aynı kürdede önerebilirdim.. herkesin her dediğine güvenip bu işlere girme , seviyeni bilmiyorum kür geçmişin varmı bilmiyorum önerdiğim ilaçlar sana uygunmu onuda bilmiyorum haliyle . Can sıkıntısından forumda gezinirken yazasım tuttu yazdım umarım faydası olur . Bir işi bilerek yapmakla  bilmeden yapmak arasında çok fark var bunuda unutma .. pişman olma sonra :)

Bilginiz için çok teşekkür ederim bir yarışmacı hocamla konuştum böyle bir şeyin daha mantıklı olduğunu söyledi

Testo e
Clean
Privirom
Dianabol
Bolde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
Jumalus, 14 saat önce yazdı:

Merhaba forum bulk kürü için böyle bir şey düşündüm eksileri veya artıları nelerdir dozajları ne yapmam gerekli veyahut sizin önerebiliceğiniz bir kür varmıdır , taşlamazsanız sevinirim

İnsülin
Testo E 
Deca
Bolde veyahut oxandrolone
Tren E
İnsülin markası lantus solostar

Bu kürde tren çok gereksiz. İnsülin kullanımını amatörsen kullanan birisi olarak önermem çok riskli. Bolde yerine oxy olmaz bence. Testo deca bolde veya rimo ile gayet güzel büyürsün. Hatta deca olmasa bile olur. Ben şuan testo rimo gidiyorum. Çok sağlam size alıyoeum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.456
Jumalus, 9 saat önce yazdı:

Bilginiz için çok teşekkür ederim bir yarışmacı hocamla konuştum böyle bir şeyin daha mantıklı olduğunu söyledi

Testo e
Clean
Privirom
Dianabol
Bolde

Kardeşim rica ediyorum iyice araştırmadan asla ama asla kendine enjeksiyon yapma. Henüz hiç bir şey bilmiyorsun. Hocanda çok bilmiyor. Bu iş süt liman değil. İlk yazdığın küre ben cesaret edemem.

Son yazdığın kürün hiç manası yok.

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
Jumalus, 9 saat önce yazdı:

Testo e
Clean
Privirom
Dianabol
Bolde

Bulk kürü yapıyorsan neden clen var ? Hem yağ yakıp hem büyürsün mü dedi sana :) dostum onun bunun lafıyla iş yapma @rastlantisal hocamın dediği gibi iyice araştır sonra gir bu işlere yoksa hem parandan hem sağlığından olursun. 

• Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.