Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Laurett_Nyx

Bindik bir alamete gidiyok kıyamete

Önerilen İletiler

Laurett_Nyx    2

Arkadaşlar merhaba bu sporu taş çatlasın 3 yıl boyunca doğal yaptım sırf merakımdan ilk defa definisyon için küre girdim kürde bir sürü ilaç değişikliği yaptım önce testo p ve boldenon ile başladım sonra anavar ekledim biraz böyle gittim sonra testo p ,masteron , winstrol yaptım yaklaşık 1 ay şimdi elimde winstrol bitti masteron ve testo p kaldı hafta 400mg yapıyorum ikisinden de winstrolden açıkçası pek bir verim aldığımı düşünmüyorum yüksek ihtimalle ilaç boş çıktı şimd aklımda bir takım sorular var( bu arada yağ oranım %10 dan biraz yüksek uzaktan pt ile çalışıyorum hocam illaha kullan dedi ) :

1. winstrol yerine testo p ve masteron devam edip yohimbin eklesem nasıl olur 
  2. kür boyunca her gün proviron ve 3 güne bir arimidex kullanıyorum , 2 haftaya bir dostinex alıyorum , tamoksifen de var elimde kürde tamoksifen eklemeli miyim?
  3. her sabah aç karnına 1 saat kardiyo ve karın yapıyorum akşamları da antrenman yapıyorum bunu baz alırsak beslenme düzeni nasıl olmalı çünkü bazı insanlar karbı kıs diyor bazıları karbı 300 el diyor açıkçası arada kaldım sizce karb ,protein ve yağ dengesi nasıl olmalı günde hepsinden kaç gr almalıyım?
  4. bu soruların hepsinin ana kaynağı ne yaparsam yapayım karnımdaki yağlardan bir türlü gitmemesi istediğim yağ oranına bir türlü erişememem kişisel kaynaklı hatam çok olabilir acaba kürüm mü sıkıntılı ,kür yönetimi mi sıkıntılı ?
  5. pct nasıl yapılmalı gerçi doktor kontrolünde yapacam aynı zamanda sporculardan da yardım alacam ama sizin de görüşünüzü almak istedim 

arkadaşlar sorularım bunlar maalesef biraz uzun oldu ama inşallah çözeriz beraber şimdiden herkese hayır günler 

@Rdm @otopsicikedi @galicik @rastlantisal @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mtgrlylmz    14

Yani bu konu hakkında herkes farklı düşünceye sahiptir , bazıları 300 karb  al der   bazıları direk 2000 - 1500 arası kaloriye kendini sabitle der tamamen kendi bileceğin bir iş. Ben şahsen kendimi definasyon zamanında 1500-2000 arası kaloriye sabitliyorum 200 gram protein kalanını karb ağırlıklı.  spordan bir önce ki öğün karbı biraz fazla koyuyorum. Definasyon kürü test p - winstrol- masteron iyidir ilaçların markası neler  etki yok mu ? 

1 ayda mükemmel bir etki beklemen yanlış ilk defa küre girmişsin ilaçlar ilk defa vücudunda açılıyor, yani ilaçlar henüz açılmamıştır demiyorum yanlış anlama kısa ester ilaçlar kullanıyorsun kesinlikle etkisini şu ana kadar hissetmen lazım ama hissetsen dahi vücudunun yapısı oturması biraz uzun sürebiliyor 2-3 ayında oturmaya başlar vücudun, Eğer ilaçların dolu ise hafiften vücudun değişmeye başlamıştır zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Laurett_Nyx, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba bu sporu taş çatlasın 3 yıl boyunca doğal yaptım sırf merakımdan ilk defa definisyon için küre girdim kürde bir sürü ilaç değişikliği yaptım önce testo p ve boldenon ile başladım sonra anavar ekledim biraz böyle gittim sonra testo p ,masteron , winstrol yaptım yaklaşık 1 ay şimdi elimde winstrol bitti masteron ve testo p kaldı hafta 400mg yapıyorum ikisinden de winstrolden açıkçası pek bir verim aldığımı düşünmüyorum yüksek ihtimalle ilaç boş çıktı şimd aklımda bir takım sorular var( bu arada yağ oranım %10 dan biraz yüksek uzaktan pt ile çalışıyorum hocam illaha kullan dedi ) :

2. kür boyunca her gün proviron ve 3 güne bir arimidex kullanıyorum , 2 haftaya bir dostinex alıyorum , tamoksifen de var elimde kürde tamoksifen eklemeli miyim?
  3. her sabah aç karnına 1 saat kardiyo ve karın yapıyorum akşamları da antrenman yapıyorum bunu baz alırsak beslenme düzeni nasıl olmalı çünkü bazı insanlar karbı kıs diyor bazıları karbı 300 el diyor açıkçası arada kaldım sizce karb ,protein ve yağ dengesi nasıl olmalı günde hepsinden kaç gr almalıyım?
  4. bu soruların hepsinin ana kaynağı ne yaparsam yapayım karnımdaki yağlardan bir türlü gitmemesi istediğim yağ oranına bir türlü erişememem kişisel kaynaklı hatam çok olabilir acaba kürüm mü sıkıntılı ,kür yönetimi mi sıkıntılı ?
  5. pct nasıl yapılmalı gerçi doktor kontrolünde yapacam aynı zamanda sporculardan da yardım alacam ama sizin de görüşünüzü almak istedim 

arkadaşlar sorularım bunlar maalesef biraz uzun oldu ama inşallah çözeriz beraber şimdiden herkese hayır günler 

Ben kaçıncı kürümü yapıyorum saymadım, şu an sustanon ile tren acetat kullanıyorum mesela, ki kimsenin tercih edeceği bir yöntem değil.

Seninle aynı sorunu yaşadım/yaşıyorum. Tek bildiğim fazla kalori aldığım ve bunu engelleyemediğim. Göbeğimi en aza indirdiğim dönem, yohimbe ,clenbuterol ikilisi ile testosteron kullandığım ve ciddi aç kaldığım dönemdi.

Yohimbe oldukça etkili göbek yağları için, ama ne yaparsan yap aç hissetmelisin. Son öğünün 8'de bitmiş olmalı, ilk öğünü mümkün olduğunca geç yemeli ve proteine yüklenmelisin.

Ayrıca tek konuda bu kadar çok soruya ücreti karşılığında pt hizmeti alsan bile kimse cevap vermez :) Sorununun önce birini çöz, sıra ötekilere gelince biz yine buralardayız merak etme. Kür bitmeden pctyi düşünmene gerek yok mesela. Kolay gelsin

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Laurett_Nyx, Bir saat önce yazdı:

1) Güzel olur

2) 2. Göğüs ucu hassasiyeti yoksa eklemen gereksiz olur.

3) Proteini artır, karb ve yağı kıs. Kendi bazal metabolizmana göre kalori açığı yarat. İdeali kilo başına 4,5gr protein / gün.

4) 1 haftanın tam takibini yapmadan bunun cevabını kimse veremez. Bunu sen çözeceksin.

5) PCT vaktinde yaz yardımcı oluruz.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Laurett_Nyx    2
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Ben kaçıncı kürümü yapıyorum saymadım, şu an sustanon ile tren acetat kullanıyorum mesela, ki kimsenin tercih edeceği bir yöntem değil.

Seninle aynı sorunu yaşadım/yaşıyorum. Tek bildiğim fazla kalori aldığım ve bunu engelleyemediğim. Göbeğimi en aza indirdiğim dönem, yohimbe ,clenbuterol ikilisi ile testosteron kullandığım ve ciddi aç kaldığım dönemdi.

Yohimbe oldukça etkili göbek yağları için, ama ne yaparsan yap aç hissetmelisin. Son öğünün 8'de bitmiş olmalı, ilk öğünü mümkün olduğunca geç yemeli ve proteine yüklenmelisin.

Ayrıca tek konuda bu kadar çok soruya ücreti karşılığında pt hizmeti alsan bile kimse cevap vermez :) Sorununun önce birini çöz, sıra ötekilere gelince biz yine buralardayız merak etme. Kür bitmeden pctyi düşünmene gerek yok mesela. Kolay gelsin

Çok teşekkür ediyorum 

rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

1) Güzel olur

2) 2. Göğüs ucu hassasiyeti yoksa eklemen gereksiz olur.

3) Proteini artır, karb ve yağı kıs. Kendi bazal metabolizmana göre kalori açığı yarat. İdeali kilo başına 4,5gr protein / gün.

4) 1 haftanın tam takibini yapmadan bunun cevabını kimse veremez. Bunu sen çözeceksin.

5) PCT vaktinde yaz yardımcı oluruz.

Çok  teşekkür ediyorum 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Laurett_Nyx, 1 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ediyorum 

Çok  teşekkür ediyorum 

Yohimbe almaya/kullanmaya karar verirsen konunu güncelle, kullanım detayları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.