Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Tren ace define start fotolu

Önerilen İletiler

crosfredy    261

Selamlar herkese dün tren a testo p igf 1 

Kurumun ilk enjektesini yaptım 12 haftalık bir süreç planladım aksaklık çıkmaz ise haftalık 200 testo 200 tren olarak gidicem şimdilik dozajlar böyle 6. Haftada masteron ekliyebilirim o zaman bakicam burak hocayla tekrardan konusucam aşağıya tren öncesi güncel fotomu aticagim elimden geldiğince en açık şekilde yan etkileri yaşadıklarımı sizlere ileticem ayda 1 form aticagim ne gibi değişimler olmuş beraber + - yorumlarız bu süreçte burak hocayla ilerliyeceğim benim günlüğüm olucak bu konu

Kilo 87.5

Boy 1.76

gününüz ve aksamınız güzel geçmesi dileğimle 🙏

IMG-20230725-WA0010.jpg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mtgrlylmz    14
crosfredy, 30 dakika önce yazdı:

Kurumun ilk enjektesini yaptım 12 haftalık bir süreç planladım aksaklık çıkmaz ise haftalık 200 testo 200 tren olarak gidicem şimdilik dozajlar böyle 6. Haftada masteron ekliyebilirim o zaman bakicam burak hocayla tekrardan konusucam aşağıya tren öncesi güncel fotomu aticagim elimden geldiğince en açık şekilde yan etkileri yaşadıklarımı sizlere ileticem ayda 1 form aticagim ne gibi değişimler olmuş beraber + - yorumlarız bu süreçte burak hocayla ilerliyeceğim benim günlüğüm olucak bu konu

Kilo 87.5

Boy 1.76

Sp markası mı hocam ? 
bende sp ile başlayacağım bir sonra ki kürde ise bodytech kullanıcam arada ki farkı anlamak adına

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
mtgrlylmz, 29 dakika önce yazdı:

Sp markası mı hocam ? 
bende sp ile başlayacağım bir sonra ki kürde ise bodytech kullanıcam arada ki farkı anlamak adına

Tren bodytech igf ve testo burak hocadan testo SP burak hocaya güvenebilirsin alıcaksan da sp veya bodytech kararını sen ver büyüklerimiz sp den yana tecrübeli insanlar

Daha ilk enjektemi yaptım açıkçası birşey demek için erken ilerleyen haftalarda sana geri yazıcağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
crosfredy, 31 dakika önce yazdı:

Kilo 87.5

Boy 1.76

Bu noktada, başladığın kürden çok verim alacağını düşünüyorum.Testos/tren oranı 1/1 olması yan etkileri minimal tutuyor...Trenbolon dozu sana yeterli gelebilir belki, ama normal yağ oranındaki biri için biraz daha arttırılması iyi olur...

Burakla çalışıyor olmanın faydası, küründe yaşadığın sorunları daha kolay aşmak ve gelişimi arttırmayı kolaylaştırıcı yönde olacaktır.

Başarılar dilerim, bende merakla takip ediyorum süreci.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
crosfredy, 11 saat önce yazdı:

Kilo 87.5

Boy 1.76

IMG-20230725-WA0010.jpg

harika dozlama, daha yeni bitirdim tren ace kürünü son enjeksiyonum var bugün, 2 flakon kullandım, 250 test 210 ace.. Sık enjeksiyon öneririm, daily dozlama yap weekly değil. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Güncelleme bu gün 5. Enjekteyi yaptım ilaçlar açılmaya başladı şuanlık gördüğüm yan etkiler gece kabus değil de saçma sapan rüyalar görmem ki normal de rüya bile görmem sürekli uyanıyorum uyku problemi bir tık başladı ama sorun etmiyorum ince bir arada agresiflik geliyor saçma sapan yerlerde igf nin verdiği pump hissiyatı mükemmel sürekli adele dolu olarak geziyorum gün içerisinde arada tansiyon düşüşleri yaşıyorum kısa oluyor anlık mükemmel bir güç artışı oldu tükenmek bilmiyorum idmanlar da libido tavan şu aralar 😅  form kontrol aşşada göğüs idmanı sonrası damarlar baya bi arttı bu arada beslenmeden kaynaklı sanırsam çok temiz besleniyorum cheat daha yapmadım 12 hafta da yapmayı düşünmüyorum iyi akşamlar 

IMG-20230807-WA0002.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14

Acayip kurumuşsun gibi hocam , bakalım bende bu hafta gireceğim. Ek olarak kullandığın bir takviye koruyucu var mı  arimidex proviron tarzı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
crosfredy, Bir saat önce yazdı:

Güncelleme bu gün 5. Enjekteyi yaptım ilaçlar açılmaya başladı şuanlık gördüğüm yan etkiler gece kabus değil de saçma sapan rüyalar görmem ki normal de rüya bile görmem sürekli uyanıyorum uyku problemi bir tık başladı ama sorun etmiyorum ince bir arada agresiflik geliyor saçma sapan yerlerde igf nin verdiği pump hissiyatı mükemmel sürekli adele dolu olarak geziyorum gün içerisinde arada tansiyon düşüşleri yaşıyorum kısa oluyor anlık mükemmel bir güç artışı oldu tükenmek bilmiyorum idmanlar da libido tavan şu aralar 😅  form kontrol aşşada göğüs idmanı sonrası damarlar baya bi arttı bu arada beslenmeden kaynaklı sanırsam çok temiz besleniyorum cheat daha yapmadım 12 hafta da yapmayı düşünmüyorum iyi akşamlar 

Tansiyon düşüşleri için yemeklerin yanında tuzu biraz arttır düzelecektir

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    405
crosfredy, Bir saat önce yazdı:

Çok güzel gidiyorsun hocam tebrikler. İgf'nin hangi versiyonunu kullanıyorsun igf-lr3 mü?. Göbekten mi çalıştığın kasa mı vuruyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Diver, 47 dakika önce yazdı:

Çok güzel gidiyorsun hocam tebrikler. İgf'nin hangi versiyonunu kullanıyorsun igf-lr3 mü?. Göbekten mi çalıştığın kasa mı vuruyorsun? 

Düz igf 1 burak hocadan temin ettim göbekten vuruyorum ilk30 dakika maymun ediyor beni öğünümü yiyene kadar

mtgrlylmz, Bir saat önce yazdı:

Acayip kurumuşsun gibi hocam , bakalım bende bu hafta gireceğim. Ek olarak kullandığın bir takviye koruyucu var mı  arimidex proviron tarzı

Vitaminler takviyeler harici birşey kullanmıyorum ezbere vücudumun durumuna bağlı testlere göre bakicaz kullanıp kullanmamam gerektiğini 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

5. Hafta güncellemesi iyice kurumaya başladım damarlar hatlar daha belirgin üst  vücut fena oturmaya başladı fotoğraflar bu gün çekildim ve üst vücut pumpsiz bacak çalıştım şu aralar aşırı kaçırdım diyeti şuan peynirli crax yerken yazıyorum cheat de yapmiyom ama arada şeker tüketiyorum dayanamıyorum 😅

yan etki konusunda gelecek olursak aşırı agresif bir yapım oluştu uyku düzeni bombok günde 3 4 saati geçemiyorum melatonin basliyacagim kabuslar falan görüyorum arada normalde hiç rüya dahi görmem uyurken bir anda yüksek ateşle kalkıyorum su gibi terlemiş falan filan masteron ekliyecegim bu hafta şimdilik aklıma gelenler bu kadar bide sağlam bi sixpack idmani lazım hiç çalışmıyorum çok eksik kaldı 

IMG-20230826-WA0005.jpg IMG-20230826-WA0016.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.