Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mtgrlylmz

Test prop , trenbolone acetate

Önerilen İletiler

mtgrlylmz    14

Hocalarım iyi günler  definasyon süreceğine gireceğim
testosterone propionate - trenbolone acetate   kullanacağım 
Forumda bayağı bir araştırdım ve bu 3 marka toptier markalar demek doğru olur heralde.  Bu 3 markanın da fiyatları nereden baksan aşağı yukarı aynı  siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz  
SPLAB- BODYTECH - ZPHC 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.416
mtgrlylmz, 1 saat önce yazdı:

Forumda bayağı bir araştırdım ve bu 3 marka toptier markalar demek doğru olur heralde.  Bu 3 markanın da fiyatları nereden baksan aşağı yukarı aynı  siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz  
SPLAB- BODYTECH - ZPHC 

SP varken SP alınır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

Bence bodytechin yeni alt markasını bekle mix ürünleri haftaya yada sonraki haftaya satışa sunulacak. Özellikle cut mixini ben de bekliyorum testo prop 50mg tren acetat 50mg masteron 50mg yani ml başına toplam 150mg olan ürünü 72 dolar olacak. Açıkcası ben de bu ürünleri bekliyorum. He eğer SP nin cut mixini bulursan o da birebir aynı içeriğe sahip direk onu al. Ama bildiğim kadarıyla SP nin cut mixi hiçbi yerde yok en azından ben bulamadım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    9
mtgrlylmz, 15 saat önce yazdı:

SPLAB- BODYTECH - ZPHC 

Bodytech tren a kullandim bulasma elinde yok diye sp aldım bodytech gırtlak dolusu bende acayip yan etki yapti suan bile gun icinde durup dururken sinirlen surekli atesim var nefes darligi bitiriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
mtgrlylmz, 16 saat önce yazdı:

SPLAB- BODYTECH - ZPHC 

zphcye bulasma bence dostum orjinalinin bile tam dolu olmadıgı soyleniyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318

Sp tren enant kullanıyorum 4.haftadayım ilaç bu hafta çalışmaya başladı.Sp varken bence de Sp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
SERKO, 1 saat önce yazdı:

Sp tren enant kullanıyorum 4.haftadayım ilaç bu hafta çalışmaya başladı.Sp varken bence de Sp

Bütün etkiler mi 4. haftada geldi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318

evet genelde ilaçlar bende geç açılıyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
SERKO, 03.08.2023 - 14:03 yazdı:

Dostum ne durumdasın ben de SP tren e.deyim. Etki, yan etki durumları nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
desperado, 5 dakika önce yazdı:

Dostum ne durumdasın ben de SP tren e.deyim. Etki, yan etki durumları nasıl?

Ben de şu an açıldı. yaşadığım etkiler şöyle; bazen pumptan idman atılmıyor. Çok nadir de olsa böyle derinden bir nefes çekesim geliyor. onun haricinde bende sinir paranoya tarzı etkiler olmadı. İlk başta bir paranoya yaşadım daha da bir şey olmadı bir de sabah yürürken baldır önüm aşırı pump oluyor ve yürütmeyecek hale geliyor bu benim için büyük bir sorun aslında. Diğer sp tren kullanan 2 arkadaşıma daha sordum onlar da aynı dertten muzdarip.  Şu anlık böyle 3. hafta bitti pzt 4. hafta olacak 200 mg alıyorum haftalık

tarihinde trznd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318

Etki olarak damarlanmaya ve büyümeye başladım adele sertleşmeye başladı 2 kilo falan da ekledim diyebilirim.Yan etki olarak ise ara ara agresiflik ve kafada kurmacalar,gece yatarken inanılmaz bir terleme hiç böyle olmamıştım nefes darlıgı ve tren öksürüğü bende olmadı ve yine yüksek tansiyon yapıyor bende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0
rastlantisal, 29.07.2023 - 07:14 yazdı:

SP varken SP alınır.

optimum özel seri testo prop nasıl sizce 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
omery, 29 dakika önce yazdı:

optimum özel seri testo prop nasıl sizce 

Gerçekten orjinalini bulursan taş gibi ürün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0
janbertozen, 1 saat önce yazdı:

Gerçekten orjinalini bulursan taş gibi ürün

op özel seri oxandrolone oral olarak kullanmıştım gayet iyi pump ve güç etkisi yaptı şimdide aynı yerden alıcam bakalım etkilerine deniyeceğim

tarihinde omery tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14

Forum sayfasında orjinal ZPHC'ye laf söyleyen yok zaten , çok sahtesi olduğundan güvenilirliği tartışılıyor.  Ek olarak her güvenilir satıcı ürününün arkasında ve çalışmazsa iade edebiliceğini belirtiyor zaten

Konuda merak edenler olur ise diye söylüyorum bodytechin treni çok övüldüğü için bodytech ile başladım
Only Bodytech prop giderken trenbolone ekledim   2.enjeksiyonu bugün yaptım 
Yan etkiler :  İlk gün ilk enjeksiyon sırasında hafif bi öksürük geldi fakat içimde tuttum dışarı vuracak kadar güçlü değildi  sigara kullanıyorum boğazım o konuda dayanıklı , ikinci gün sadece spordayken ellerde titreme , ikinci günün gecesinde kabus gördüm normalde rüya görmem, 3. gün 2. enjeksiyon sırasında öksürük bu sefer hiç hissetmedim, bazen ara ara göğüsüm ejderha gibi yanıyor sonra geçiyor, dışardayken terleme çok fazla olmaya başladı fakat uyurken henüz terleme yaşamadım

Vücut yağ oranım %10-12 arasında  fazla olmadığı için hızlıca formu yakalayıp trenbolone serüvenini fazla zarar görmeden(henüz gözle görülür veya hissedilebilir bir zarar görmedim ) 2 flakonla bitirmeyi düşünüyorum 
Elimde ki ürünlerden 1er flakon aldım yani  bitince ilk kez tren kullandığım için arada ki farkı anlamak amacıyla farklı bir ürüne geçiş yapacağım ya SP olacak ya da Dragon Pharma olacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.