Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

serhatkadir

Kür içi tahlil sonuçları

Önerilen İletiler

serhatkadir    2

Öncelikle kendimden bahsedeyim, ben 20 yaşındayım. 1.80 / 92 kg. 6 yıldır vücut geliştirmeyle ilgileniyorum. 3 yıl önce 4 ay steroid kullandım. Normalde eskiden yaptığım zaman 3 parça ilaç kullanıyordum ama şuan only testo devam ediyorum. 2 hafta dianabol kullandım. 100 hapın içinden 53 tanesini kullanıp bıraktım. 

(Vücudumda akne başladığı için) bırakınca akne durdu. Şuan only testo haftalık 500 mg alıyorum. 1 ay olacak. Şuanki kürümün içerisindeyken test yaptırdım ve sonuçları sizinle paylaşacağım. @metinav @rastlantisal @Rdm @DeMoNhUnTeR

Değerli bilgilerinizle analiz edebilir misiniz ? Testi saat 11:20 gibi aç karnına sadece 1 bardak su içip yaptırdım. 8:30-9:00 arasında daha iyi sonuç çıkabileceği söyleniyor ama size bırakıyorum. Şuan sonuçlarım bunlar.

IMG_2341.png IMG_2342.png IMG_2343.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mtgrlylmz    14

Testesteron çalışmış , FSH -LSH yavaştan kapanıyor gayet normal. E2 seviyen ise dianabol sebebiyle yüksek muhtemelen. Yan etki yoksa bence baskılamana gerek yok e2'yi jinekomasti belirtileri var ise tamoksifen(nolvadex sadece göğüs ucunda ki reseptörlere östrojenin bağlanmasını engeller) veya arimidex (çok fazla su kaybedersin önce kullanmadan önce bilmeni isterim. tüm vücudunda ki e2yi azaltır e2'nin tüm vücutta ki reseptörlere bağlanmasını  engeller ) bulk küründeysen ve zararı yoksa e2yi düşürme  zaten muhtemelen dianabol sebebiyle yükselmiştir bu kadar

tarihinde mtgrlylmz tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serhatkadir    2

Jinekomasti belirtilerim yok hocam. Şuan değerlerim normal o zaman. E2’yi düşürmem şart değil bana göre. Çok su kaybetmek istemiyorum. Yağ yakmak istiyorum. Kaslarımdan su çekilmesin küçülmeyeyim. Daha sağlıklı bir kür yapabilmem için kür içinde almamı önereceğiniz takviyeler varsa söyleyebilir misiniz ? 5 ay daha kullanmayı düşünüyorum. Aralıkta bırakacağım ilaçları. Seneye mart ayında yarışmaya katılacağım için 3 ay da kanımdan atmak için süre tanımak istiyorum. Testesteron enenthate’ın yanına enjeksiyon steroid olarak ne eklememi önerirsiniz ? Deca veya trenbolon kullanmak istemiyorum. Bilek güreşi yarışmacısıyım. Vücut geliştirme yarışmacısı kadar ağır ilaçlarda gözüm yok. Benim için önemli olan gücüm artsın, eklemim kuvvetlensin. Kas kütlem de doğal vücut geliştirmeye göre iyi bir seviyeye gelsin.

tarihinde serhatkadir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.533
serhatkadir, Bir saat önce yazdı:

Jinekomasti belirtilerim yok hocam. Şuan değerlerim normal o zaman. E2’yi düşürmem şart değil bana göre. Çok su kaybetmek istemiyorum. Yağ yakmak istiyorum. Kaslarımdan su çekilmesin küçülmeyeyim. Daha sağlıklı bir kür yapabilmem için kür içinde almamı önereceğiniz takviyeler varsa söyleyebilir misiniz ? 5 ay daha kullanmayı düşünüyorum. Aralıkta bırakacağım ilaçları. Seneye mart ayında yarışmaya katılacağım için 3 ay da kanımdan atmak için süre tanımak istiyorum. Testesteron enenthate’ın yanına enjeksiyon steroid olarak ne eklememi önerirsiniz ? Deca veya trenbolon kullanmak istemiyorum. Bilek güreşi yarışmacısıyım. Vücut geliştirme yarışmacısı kadar ağır ilaçlarda gözüm yok. Benim için önemli olan gücüm artsın, eklemim kuvvetlensin. Kas kütlem de doğal vücut geliştirmeye göre iyi bir seviyeye gelsin.

Yağ yakmak istiyorsan E2 değerin çok yüksek olmamalı. Tuttuğun su o eninde sonunda gidecek ama e2 yüksek iken yağ yakmak bir yana dikkat etmezsen yağlanmayı da arttırırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Yüksek e2 ile yağ yakilmaz demiyorum ama zor olacaktır.

Benim tavsiyem primobolan ile anabolik pencereyi açıp sabit bir diyetle gitmen yönünde olur. Temiz kütle alırsın gücün de artar çok da yaglanmazsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
serhatkadir, 12 dakika önce yazdı:

E2’yi nasıl düşürebilirim. Arimidex mi kullanmam gerekiyor ? Kullanımı nasıl ? @DeMoNhUnTeR@Rdm

E2 yi arimidex ile düşürebilirsin @Loving hocam daha yeni konu açtı bunun hakkında, 

Test enanthant , dianabol gibi ilaçlar vücudunda ki e2 yi arttırır fazla su tutarsın bulk ilaçlarıdır, bulk zamanında e2 işine yarar. Yağ yakma ilk amacım diyorsan test enanthant ı değiştirip test prop kullanabilirsin su tutumu çok azdır

enanthant ile de definasyon yaparsın ama e2 yi sürekli kontrol altında tutman gerekir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serhatkadir    2

Evet gerçekten güzel bir konu olmuş. Teşekkürler hatırlattığınız için. Göğüs ucumda şişme olmadığı sürece e2’yi baskılamadan devam edeceğim. İşime yarayacağına sevindim. İlerde göğüs ucumda şişme olursa @Loving hocamın önerdiği talimatla kullanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
serhatkadir, 28.07.2023 - 11:05 yazdı:

Öncelikle kendimden bahsedeyim, ben 20 yaşındayım. 1.80 / 92 kg. 6 yıldır vücut geliştirmeyle ilgileniyorum. 3 yıl önce 4 ay steroid kullandım. Normalde eskiden yaptığım zaman 3 parça ilaç kullanıyordum ama şuan only testo devam ediyorum. 2 hafta dianabol kullandım. 100 hapın içinden 53 tanesini kullanıp bıraktım. 

(Vücudumda akne başladığı için) bırakınca akne durdu. Şuan only testo haftalık 500 mg alıyorum. 1 ay olacak. Şuanki kürümün içerisindeyken test yaptırdım ve sonuçları sizinle paylaşacağım. @metinav @rastlantisal @Rdm @DeMoNhUnTeR

Değerli bilgilerinizle analiz edebilir misiniz ? Testi saat 11:20 gibi aç karnına sadece 1 bardak su içip yaptırdım. 8:30-9:00 arasında daha iyi sonuç çıkabileceği söyleniyor ama size bırakıyorum. Şuan sonuçlarım bunlar.

IMG_2341.png IMG_2342.png IMG_2343.png

B12 takviyesi kullan, östrojen seviyen fazla artmış, onun için haftada iki defa yarım tablet arimidex kullan...

Bu yaşta steroid kullanarak kendinize yazık ediyorsunuz bunun zararlarını ileride çok bariz yaşamanız kaçınılmaz.Vucut geliştirmek için doğal hormonlarınız ve insülin seviyenizi planlı bir şekilde kullanmak yeterli.Ötesi çok sonraki aşamalar...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    404
metinav, Bir saat önce yazdı:

B12 takviyesi kullan, östrojen seviyen fazla artmış, onun için haftada iki defa yarım tablet arimidex kullan...

Bu yaşta steroid kullanarak kendinize yazık ediyorsunuz bunun zararlarını ileride çok bariz yaşamanız kaçınılmaz.Vucut geliştirmek için doğal hormonlarınız ve insülin seviyenizi planlı bir şekilde kullanmak yeterli.Ötesi çok sonraki aşamalar...

Metin abinin dediğine katılıyorum evet östrojeni salmak gerekir ama seninki bence müdahale edilecek noktaya gelmiş bu da sanırım dianabolden ama o kadar dianabole rağmen alt ast değerlerin gayet iyi.Bence östrojeni şimdiden düşür yoksa kür bitiminde bir anda çöküceğin için aldığın şeyin çoğu gidicek bu psikolojikte etkileyebilir başarılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.