Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aybo59

Pct için tek klomen yetermi?

Önerilen İletiler

aybo59    16

8haftalık kür yaptım 5haftası 500testo 400bolde kalan 3 hafta only testo 500 ile gittim sadece klomen ile 1 ay boyunca günde 1 tablet yapsam değerlerim normalde döner mi fazla bir şey kullanmak istemiyorum bir daha ilaç kullanmacam hiç pct yapmadan da döner dediler de gene kullanmak istedim multivitamin çinko omega 3 c vitaminide ekstra kullanıcam

son enjeksiyondan sonra 10gün geçti yeni başlamaya düşünüyorum bu gece klomene en etkili gece yatmadan içmek mi çinko ile beraber? kürden 5gün sonra yaptırdığım tahliller burada.

1.PNG 2.PNG 3.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aybo59    16

Bilgisi olan yokmu tek klomen sorun olurmu son enjeksiyondan sonra 10.gün klomene başladm gece 1 tablet çinko ile beraber alıyorum 1ay kullanip test yaptiricam

Tamoksifen eklemem tam ne işe yarar pctde jinekomasti yok dimi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence klomen de kullanma sadece ovitrelle kullan yohimbine leuzea tribulus gibi şeylerle destekle zaten döngün açılacaktır.

Tamoksifen de jinekomasti olmaman için veriliyo ihtiyaca göre alabilirsin pct de jinekomasti yok diye bi şey yok eğer kullanman gereken zamanı kendin anlayamıyorsan yanma vs gibi 2 hafta 10-20mg alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404

Hayır ben de bunu anlamıyorum. Protokol belli iken niye sadece klomen kullanmak istiyorsun? Bu riski göğüslenmenin sebebi nedir? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
rastlantisal, 25.07.2023 - 09:40 yazdı:

Hayır ben de bunu anlamıyorum. Protokol belli iken niye sadece klomen kullanmak istiyorsun? Bu riski göğüslenmenin sebebi nedir? 

Klomen Tamoksifen Dışında pek bişey temin edemedim o yüzden 1ay hergün yatmadan klomen ile çinko alıyorum umarım düzelir goguslerde hassasiyet problemi olmadigi iciin tamoksifen almadim sizin önerebileceğniz nedir?

baltalı hano, 25.07.2023 - 09:33 yazdı:

Bence klomen de kullanma sadece ovitrelle kullan yohimbine leuzea tribulus gibi şeylerle destekle zaten döngün açılacaktır.

Tamoksifen de jinekomasti olmaman için veriliyo ihtiyaca göre alabilirsin pct de jinekomasti yok diye bi şey yok eğer kullanman gereken zamanı kendin anlayamıyorsan yanma vs gibi 2 hafta 10-20mg alabilirsin.

Bulamadım eczanede bi klomen tamoksifen var bide çinko magnezyum multivitamin d3 omega 3 c vitamini kullanıyom zaten 8 hafta düzelri diye düşündüm rahat 1 ay gece yatmadan çinko ile beraber klomen alıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404

PCT protokolünü bitirdikten 15 gün sonra test yaptır duruma bakalım. Gerekiyorsa ona göre PCT yenilenir vs. Şimdilik başladığın işi bozma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam bende hep klomen diye çalıştığım hocalara söyledim fakat hepsi klomen kullanma dedi. Sebebini sorduğumda lh fsh ın hafızası olduğunu düşük testoda o değerleri yükselttiğinde tekrar kendi üretimi başladığında hafızası onu tekrar o seviyelere getirecek tatrzında bir cevap almıştım normalde 1 hafta civarı kullandım ama 4-5 hoca kullanma diyince ben de böyle bi protokol izledim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404
baltalı hano, Şimdi yazdı:

Hocam bende hep klomen diye çalıştığım hocalara söyledim fakat hepsi klomen kullanma dedi. Sebebini sorduğumda lh fsh ın hafızası olduğunu düşük testoda o değerleri yükselttiğinde tekrar kendi üretimi başladığında hafızası onu tekrar o seviyelere getirecek tatrzında bir cevap almıştım normalde 1 hafta civarı kullandım ama 4-5 hoca kullanma diyince ben de böyle bi protokol izledim.

O arkadaşlar konuyu kulaktan dolma biliyor. Bırak Küre girmiş insanları, ileri yaşlar için hayatın götürüsünün etkilerini tersine çevirmek adına dahi PCT yapılır. 

Keza forumda da bir sürü başlık bulabilirsin. Doğru dürüst pct yapmayıp üzerinden seneler geçse dahi cinsel sorunlar yaşayan insanları. 

PCT'nin tek dez avantajı kaslarınadır. Gerisi komple fayda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam bende şunu anlamıyorum pct neden kaslara zarar veriyor daha hızlı toparlanma daha iyi kası tutmaz mı? Yoksa kaslar zaten alacağı hasarı daha mı hızlı alıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404
baltalı hano, 6 dakika önce yazdı:

Hocam bende şunu anlamıyorum pct neden kaslara zarar veriyor daha hızlı toparlanma daha iyi kası tutmaz mı? Yoksa kaslar zaten alacağı hasarı daha mı hızlı alıyor

Hasardan dolayı değil. O dönem vücut anabolik modda olmuyor. Ha dersen ki hiç PCT yapmasa ne olur. Döngüsü çok geç açılacağı veya açılmayacağı için kayıp muntazam olur. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25

hocam pct de protokol belli demişsiniz kullanımları ve süreleri ve ilaçları tekrardan söyler misiniz yeni giren arkadaşlarda hemen ufak bi bilgi sahibi olsunlar benim gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404
qwert, 3 dakika önce yazdı:

hocam pct de protokol belli demişsiniz kullanımları ve süreleri ve ilaçları tekrardan söyler misiniz yeni giren arkadaşlarda hemen ufak bi bilgi sahibi olsunlar benim gibi

Tabiki

Öncelikle bulunabiliyorsa choriomon bulunamıyorsa ovitrelle, klomen ve tamoksifen hazır etmek gerek.

kür bitiminden sonra ilacın esterine göre 2 ila 4 hafta arası bekleyip göbek derisinden

1. gün 1/3 doz choriomon

4. gün 1/3 doz choriomon

7. gün 1/3 doz choriomon 

enjekte edilir. Son enjeksiyon ile beraber veya 2-3 gün sonra günde 2 klomen 2 tamoksifen ile PCT devam edersiniz.

1 kutu klomen bitimi ile (5 gün) dozu 1er taneye düşürüp devam edeceksiniz.

Eğer 12 haftalık bir kürde isen 4 hafta PCT, daha uzun ise (mesela 1 yıl kürde isen) en az 8 hafta PCT yaparsınız.

PCT'nin son haftası Total testo, LH ve FSH testlerine giriyoruz. LH ve FSH kür öncesi değerlerine en az eşit ise PCT bitirip gönül rahatlığı ile devam edersiniz. Şayet bilhassa FSH eğer hala kür öncesi değerlerine erişmedi ise 3 hafta daha PCT devam ettirip bu işlemi tekrarlamalısınız.

Tüm PCT bitiminden 2 ay sonra ise Total testo, Free testo, LH, FSH, Prolaktin ve E2 testlerine girip durum sağlaması yaparsınız.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam ben kürden sonra dediğiniz gibi tam bir pct yapmadım şu an libido vb normal ama siz tekrar tam bi pct önerir misiniz yoksa bu seferlikgerek yok mudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
baltalı hano, Bir saat önce yazdı:

hocam ben kürden sonra dediğiniz gibi tam bir pct yapmadım şu an libido vb normal ama siz tekrar tam bi pct önerir misiniz yoksa bu seferlikgerek yok mudur?

Test sonucuna göre pct yapmak daha mantıklı olur. Libido ve ereksiyon kaybın yok ise herhangi bir şey yapmak zorunda değilsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8
rastlantisal, 28.07.2023 - 12:52 yazdı:

Tabiki

Öncelikle bulunabiliyorsa choriomon bulunamıyorsa ovitrelle, klomen ve tamoksifen hazır etmek gerek.

kür bitiminden sonra ilacın esterine göre 2 ila 4 hafta arası bekleyip göbek derisinden

1. gün 1/3 doz choriomon

4. gün 1/3 doz choriomon

7. gün 1/3 doz choriomon 

enjekte edilir. Son enjeksiyon ile beraber veya 2-3 gün sonra günde 2 klomen 2 tamoksifen ile PCT devam edersiniz.

1 kutu klomen bitimi ile (5 gün) dozu 1er taneye düşürüp devam edeceksiniz.

Eğer 12 haftalık bir kürde isen 4 hafta PCT, daha uzun ise (mesela 1 yıl kürde isen) en az 8 hafta PCT yaparsınız.

PCT'nin son haftası Total testo, LH ve FSH testlerine giriyoruz. LH ve FSH kür öncesi değerlerine en az eşit ise PCT bitirip gönül rahatlığı ile devam edersiniz. Şayet bilhassa FSH eğer hala kür öncesi değerlerine erişmedi ise 3 hafta daha PCT devam ettirip bu işlemi tekrarlamalısınız.

Tüm PCT bitiminden 2 ay sonra ise Total testo, Free testo, LH, FSH, Prolaktin ve E2 testlerine girip durum sağlaması yaparsınız.

Hocam Choriomon flakon çözeltiyle karıştıktan sonra 1/3 ü kullanılıyor ve geri kalan kısmının flakonda 1 hafta beklemesi sorun olurmu ve Hangi koşullarda saklamlıyız SAYGILAR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404
hadiolum, 5 saat önce yazdı:

Choriomon ya da Pregnyl eczanelerde bulunabiliyor mu? Stokları oluyor mu, biliyor musunuz?

Pregnyl artık yok. Diğerini de araştırman gerekiyor. Her eczanede yok.

@inalerbuzdolabında bekleyebilir. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.