Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Balkan pharma supplement işine başladı ilk bilen siz olun.

Önerilen İletiler

Bay-T    4.240

Evet arkadaşlar böyle garip ilkler konusunda forumda oldukça iddialıyım biliyorsunuz. :P:D:)

Balkan Pharma Supplement işine de girdi hayırlı uğurlu olsun belki yakın zamanda resmi olarak ülkemizde görürüz.

Balkanın fabrikaları kapandı diyen -10 iq satıcılara gelsin bu konu sizin gücünüz yetmiyor diye getirmeye iftira atmayın bari. Adamlar 2. fabrikayı kuralı uzun zaman olduğu gibi şimdide supplement işine girdiler ve oldukça iddialı ürünler çıkarmışlar deneyenlerin tecrübelerine göre konuşuyorum. O deneyenlerden birinden bana gelene fotoğraflar ayrıca bunlar onu da not düşmek isterim.

64b14d2d9e048_359391260_6469327586457179_8498056041415333914_n-Kopya.thumb.jpg.a52e88414b8c21051ced9460ad81c11f.jpg 64b14d2e185f9_359779525_6469327733123831_7641803406635794275_n-Kopya.thumb.jpg.85feaf85503321a073649f9278092ab2.jpg

• Beğen 8
  • Vayyyy!! 1
  • Alkış 1
  • Cool 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Greblan    98
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

Evet arkadaşlar böyle garip ilkler konusunda forumda oldukça iddialıyım biliyorsunuz. :P:D:)

Balkan Pharma Supplement işine de girdi hayırlı uğurlu olsun belki yakın zamanda resmi olarak ülkemizde görürüz.

Balkanın fabrikaları kapandı diyen -10 iq satıcılara gelsin bu konu sizin gücünüz yetmiyor diye getirmeye iftira atmayın bari. Adamlar 2. fabrikayı kuralı uzun zaman olduğu gibi şimdide supplement işine girdiler ve oldukça iddialı ürünler çıkarmışlar deneyenlerin tecrübelerine göre konuşuyorum. O deneyenlerden birinden bana gelene fotoğraflar ayrıca bunlar onu da not düşmek isterim.

Hocam mesela instada zphc-athlete görüyorum bu tarz trde sp atletleri var mı veya suplement olarak gelirse bunlarda gelir mi? Ben şahsen orjinal sp satan Burak hoca harici kimseyi tanımıyorum daha ama diğer markalarda durum pek böyle değilde. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
Greblan, 2 saat önce yazdı:

Hocam mesela instada zphc-athlete görüyorum bu tarz trde sp atletleri var mı veya suplement olarak gelirse bunlarda gelir mi? Ben şahsen orjinal sp satan Burak hoca harici kimseyi tanımıyorum daha ama diğer markalarda durum pek böyle değilde. 

Yok büyük markaların öyle bilmem ne sp Türkiye distribütörü Almayan distribütörü öyle şeyler yok ve çok komik bu :D :) Elçilik mi bu ya? X siteye giriyorsun Türkiye temsilcimiz bu yazmış o x markayı dünyada satan tek kişi var mesela o marka da VORTEX :D :) Gibi bir sürü örnek var. Zphc desen at izi it izine karıştı 10 tane site var piyasada hepsinin distribütörleri benim diye dolaşan onlarca kişi var ortalıkta.

Sp konusunda @Loving şuan neredeyse tek tedarikçi diye bilirim tüm ürünlerini getiren eskiden 5,6 kişi vardı TR de küçük gruplarını getiren dolar bu konuma gelince sp , balkan gibi markaları satmak biraz enayilik diğer satıcılar için çünkü kar yok çok pahalı dolar kurundan dolayı. Hadi diyelim pahalı değil 1$ bir ilaç ama dışarıdan bu ilaçlar resmi değil de gayri resmi şekilde geldiği için 1$'lık şey yanına bir veya iki sıfır daha alıyor. Yerli satıcılar da bu kadar zahmet çekip az kar kazanacakları için bu markalara bulaşmıyorlar yerli markalara veya ne olduğu belli olmayan markalara bulaşıyorlar çünkü deli gibi kar var yerli veya bilinmeyen merdiven altı gruplarda.

@Loving buradaki en büyük artısı 10, 15 yıldır bu işin içinde ve sadece balkan veya alt markaları ile anıldı bu piyasada o yüzden çok pörtföyü olduğu için muhtemelen haddime değil ama damlaya damlaya göl oluyor onun ticaretinde de. Neyse gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağım.

• Beğen 1
  • Tebrikler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

Hocam merhaba, savaştan kaynaklı anabolizanlarının girişi en son sıkıntılıydı şuan balkanın anabolizanları ülkemizde mevcut mu tekrardan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

Çok ünlü bi perkande satış sitesinde testo booster ürünü şuan satışta bile zaten ama diğerleri ne zaman gelir acaba.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
galicik, 1 saat önce yazdı:

Hocam merhaba, savaştan kaynaklı anabolizanlarının girişi en son sıkıntılıydı şuan balkanın anabolizanları ülkemizde mevcut mu tekrardan.

Balkan günün şartlarına göre bir üretim politikası uyguluyor bazı ürünlerini üretmeyi erteledi oxandrolone gibi. Supplement üretimine dahil oldu. Alt marka üretimlerine yükleniyor. Avrupa pazarında önemli bir role sahip olmaya başladı bu durum abd çok rahatsız ediyor pastadan aldığı pay çok yüksek çünkü ve bu durumdan abd nin çıkarı yok haliyle balkanın kapatılması için elinden geleni yapıyor. Savaş bitmeden çok zor yüklü balkan ilaçlarını ülkede görmek. Tek tük bazı ürünleri olabilir ama genel ürünleri stoklu görmek çok uzun zaman alacak gibi duruyor edindiğim bilgilere göre.

Tr3n, Bir saat önce yazdı:

Hayırlısı olsun adamlar işlerinde başarılı tr ye ne zaman gelir 

Gelmemesi için hiç bir sebep yok ithal edilecek çoktan büyük markalar girişimlere başlamıştır nasıl abd malı supplementler sorunsuz girip çıkıyor balkan ürünleride o kolaylıkta yasal çerçevede giriş yapabilir. Çok gecikmeden gelecektir ama Solgar gibi bir marka varken supplementlerde balkanın vitamin anlamında kim yüzüne bakar bilemiyorum.

fert, Bir saat önce yazdı:

Çok ünlü bi perkande satış sitesinde testo booster ürünü şuan satışta bile zaten ama diğerleri ne zaman gelir acaba.

Doğrudur vitaminler veya supplementler.com da olabilir.

Tr3n, 27 dakika önce yazdı:

Bu kapsül supplementler enjeksiyon Steroidler etkili olurmu sanmıyorum o.O

Hayır alakası bile yok bunlar vitamin. Vitamin konusunda dünyada en iddailı markalardan birisi solgar markasıdır o yüzden steroidlerdeki şaşalı duruşunu bu alanda sergilemesi zor.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Paylaşım için teşekkürler Tayfun abi. Piyasada gelişme olunca sayende bizde hızlıca görüyoruz. :D 

Balkan zaten kendini tüm dünyaya ispat etmiş bir marka hormonlarda. Bakalım supplementlerde nasıl bir kalite oranı yakalayacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.