Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rosso2001

Definasyon yapmalı mıyım

Önerilen İletiler

rosso2001    3

Arkadaşlar iyi forumlar.

2022 eylülde Spora başladığım zaman skinny fat vücutlu birisiydim. Başlangıçta kilom 69 du. Göbekliydim ve alt karın kasık bölgem aşırı yağlıydı. 
Boyum:1.83

Aradan bu kadar zaman geçti 79-80 kiloya çıktım. Biraz kol biraz omuz büyüttüm ama göbeğim yağlarım hala aynı şekilde duruyor hatta daha da arttı. Sert bi diyet uygun antrenman programıyla definasyona girmeyi düşünüyorum ama tekrar küçülmekten ve eski halime dönmekten korkuyorum. Arada sıkışıp kaldım. Nasıl bi yol izlemem gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Angaralick    3

Diyet yaparken kas yakmaktan korkma dostum yağ yakması zordur proteini artırmaya calis karbonhidratı hafiften azalt temiz karbonhidrat al pirinç makarna vs ✋ ateşle gitsin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
rosso2001, 6 saat önce yazdı:

Arkadaşlar iyi forumlar.

2022 eylülde Spora başladığım zaman skinny fat vücutlu birisiydim. Başlangıçta kilom 69 du. Göbekliydim ve alt karın kasık bölgem aşırı yağlıydı. 
Boyum:1.83

Aradan bu kadar zaman geçti 79-80 kiloya çıktım. Biraz kol biraz omuz büyüttüm ama göbeğim yağlarım hala aynı şekilde duruyor hatta daha da arttı. Sert bi diyet uygun antrenman programıyla definasyona girmeyi düşünüyorum ama tekrar küçülmekten ve eski halime dönmekten korkuyorum. Arada sıkışıp kaldım. Nasıl bi yol izlemem gerekir.

Sadece testo Prop + temiz bir diyet ile çok güzel de gidiyor skinny fat göbeği. 

Definasyonda her halükarda küçüleceksin zaten.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Selamlar öncelikle antrenman yaptığın sürece eski haline dönemezsin. Antrenman yapan biri beslenmesine dikkat etmese de yapmayan birinden daha iyi görünür.

İyi bir form istiyorsan ilaç kullan yada kullanma yüksek protein (500gr et+ 4-5 tam yumurta) kilonla eşit gramda yağ(ilaç kullanırken bu yarıya kadar düşebilir) ve başlangıçta yağları yakana kadar düşük karbonhidrat tüketebilirsin. Karbonhidrat miktarı senin gün içinde harcadığın toplam kaloriye bağlı. Kimisi bu denklemde 300-400 gr karbonhidrat kaynağı yiyerek define olurken kimisi 50-100 gr yiyerek hatta bazen 0 karb günleriyle define olur. Kalori ihtiyacı hesaplayan siteler var gir onlardan birine bilgilerini diyelim sana 2500 kalori dedi. Başlangıçta diyetini 2000 kaloriyle başlatırsın. Kilo verme hızına göre yavaş yavaş kaloriyi düşürürsün yada çok hızlı kilo verdiğini düşünüyorsan bi tık arttırırsın. Kaloriyi düşürürken karbonhidrattan kısmalısın. Ve diyelim istediğin yağ oranına ulaştın ve artık büyümek istiyorsun. Bu noktadan sonra yavaş yavaş karbonhidratı arttırmalısın. İleri seviyelerde proteini de arttırmaya başlarsın. 

Besinlerin kaliteli olmasına değinmiyorum bile ilaç soran biri bunun farkındadır diye kabul ediyorum. Haftada 1 öğün de cheat meal yaparsın duruma göre. Antrenman sonlarında 20-30 dk civarı maks eğim 5 km/h ile yürüyüş bandında nabzı 130-140 arası tutarak yürürsen güzel yağ yakarsın yada imkanın varsa uyandıktan sonra aç karnına yaparsan daha da iyi olur.

Bunları yaparken daha hızlı bir sonuç elde edeyim istiyorsan da 20 haftalık only testo kürü yapabilirsin kısa only testo kürü tavsiye etmiyorum. Hangi testosteron türevini kullandığın pek de fark etmeyecektir. En güvenilir en ucuz olanını kullanmanı tavsiye ederim. Bu dediklerimi yaparsan herhangi bir testosteron türevi seni fazlasıyla tatmin edecektir. Önemli olan ilaç değil beslenme ve antrenmandır. Dozlara gelecek olursak da 250 ile başlamanı mümkünse 250 ile bitirmeni tavsiye ederim. Eğer 250 tatmin etmemeye başlarsa 10-12. haftadan sonra 300-350 mglara çıkabilirsin. İlk kürde 500ü görme ki 2. 3. kürlerde yüksek dozlara çıkmak zorunda kalma. 

Saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rosso2001    3

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. 
Definasyon- yağ yakma sürecini doğal olarak devam ettirip eylül sonu gibi ilaca başlamayı düşünüyorum. Bu şekilde artık gereksiz yağlanmadan fazla kalori almadan temiz bir kütle koymak istiyorum. @desperado @rastlantisal @Angaralick

Şu anda sabah aç karna koşu-kardiyo yapıyorum. Öğleden sonra da ağırlık antrenmanı. Beslenmede sıkıntı yaşıyodum gereksiz yere aç kalıyordum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Dostum muhtemelen yağlı değil, kassızsın bu sporda yapılan en büyük hata sedanterden hallice kişilerin gidip düşük kalorili diyetler yaparak kendilerini kurutup küçültmeleri oluyor, form paylaşır mısın bu şekilde yazman hiçbir anlam ifade etmiyor inan bana. Nasıl bir beklenti içerisinde bu sporu yapıyorsunuz bazen anlam veremiyorum 70 kiloda göbekli 25cm kol ile spora başlayıp biraz su çekip, biraz size alıp karın kaslarınızın görünmesini mi bekliyorsunuz ? Gereksiz yere bir çok insan olmayan kas kütlesini de bu dönemlerde yok ediyor ve karın kaslarınıda çıkartamıyor... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.