Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Biped

Tavsiyelerinizi bekliyorum

Önerilen İletiler

Biped    18

Herkese selamlar saygılar. Kür bitti yalnızca 3 haftadır 125e düşürüp testo ile gidiyorum. İki üç hafta daha yapıp testo bolde gireceğim tekrar. Onun öncesinde test yaptırdım bugün çıktı sonuçlar. Tavsiyeniz nedir bu değerleri düzeltip mi gireyim yoksa direkt bu sonuçlarla başlayabilir miyim? 

Düzelteceksem eğer ne gibi takviyeler alayım?  karaciğer koruyucum var zaten ama böbrek için ne yapayım.

Şimdiden teşekkür ederim.

IMG_0091.jpeg IMG_0098.jpeg.9015ae57e9a3f7a9bb9877043c63585c.thumb.jpeg.83f2f14b53d9e5101a93853ca1e1fed0.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gerokx    40

eGFR değerin biraz yüksek ona dikkat et çoğu değerlerinde böbrek sorunların olabileceğini veya böbreklerinin bu süreçte zorlandığı görülüyor. Antioksidan kullanıyor musun ? Sebze tüketiyor musun ? 

Değerlerin karaciğer ve böbrek anlamında hiç hoş değil cruise döneminde isen biraz uzun tutup değerlerini dengeledikten sonra başlamanı öneririm çünkü tekrar girdiğinde su tutacağı için ve anladığım kadarıyla kütle almak istediğinden sindirimde zorlanacağından vücudun böbrek ve karaciğere daha çok yüklenecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
gerokx, 21 dakika önce yazdı:

eGFR değerin biraz yüksek ona dikkat et çoğu değerlerinde böbrek sorunların olabileceğini veya böbreklerinin bu süreçte zorlandığı görülüyor. Antioksidan kullanıyor musun ? Sebze tüketiyor musun ?

Değerlerin karaciğer ve böbrek anlamında hiç hoş değil cruise döneminde isen biraz uzun tutup değerlerini dengeledikten sonra başlamanı öneririm çünkü tekrar girdiğinde su tutacağı için ve anladığım kadarıyla kütle almak istediğinden sindirimde zorlanacağından vücudun böbrek ve karaciğere daha çok yüklenecek.

Hocam aslında farklı sebzeler pek tüketmiyorum genelde salatalık veya normal salata. Testo ve Rimo kullanırken değerlerim böyle değildi. 14 haftalık kür bitince testoyu 125e çekip yanına da Masteron 200 mg ekleyince böyle oldu. Gerçi bilemiyorum ondan mıdır çünkü sürekli Preworkout kullanmaya da başladım dmaa ve dmha içerikli. Arada Clen. Kahve aspirin. Her ne kadar saçma ve tehlikeli olsa da İki üç hafta boyunca haftada bir yarım ex de almıştım hafta sonu diyette fayda sağlasın diye. 

Ama bilemiyorum şüphelerim Masteron üzerine. Mayıs tahlillerimde böbrek değerlerim iyiydi primo da kullanırken. Karaciğer bi tık yüksek ama.

Bu arada milk thistle kullanmaya da başladım bir haftadır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    40
Biped, 30 dakika önce yazdı:

Hocam aslında farklı sebzeler pek tüketmiyorum genelde salatalık veya normal salata. Testo ve Rimo kullanırken değerlerim böyle değildi. 14 haftalık kür bitince testoyu 125e çekip yanına da Masteron 200 mg ekleyince böyle oldu. Gerçi bilemiyorum ondan mıdır çünkü sürekli Preworkout kullanmaya da başladım dmaa ve dmha içerikli. Arada Clen. Kahve aspirin. Her ne kadar saçma ve tehlikeli olsa da İki üç hafta boyunca haftada bir yarım ex de almıştım hafta sonu diyette fayda sağlasın diye. 

Ama bilemiyorum şüphelerim Masteron üzerine. Mayıs tahlillerimde böbrek değerlerim iyiydi primo da kullanırken. Karaciğer bi tık yüksek ama.

Bu arada milk thistle kullanmaya da başladım bir haftadır

DMAA, Clen ve Aspirin'de sindirim yaptiginizi biliyorsunuz degil mi ? DMAA cok riskli bir urun benim gorusumce ayrica pre falanda kullaniyorsun bunlarin icinde beta al ve arginine var aspirin ile birlikte kanin cok hizli akiyor dikkatli olmani oneririm ileride patlak verir bu kombinler ve uyarici madde almamaya calisiyorum.

Ex dedigin oxandrolone falan mi ? Masteron'un kotu bir etkisi olmaz, olacaginida sanmam aromatize eder testoyu ve E2 degerlerine katkisi olur aslinda 300 mast 500 test kullaniyorum ben hic bir sorunla karsilasmadim bobreklerimle ilgili. Milk Thistle, NAC ve Q10 gibi urunler kullan bir sure ayrica bulabiliyorsan green detox urunleri kullan uyaricilari bir sure birak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
gerokx, 4 dakika önce yazdı:

DMAA, Clen ve Aspirin'de sindirim yaptiginizi biliyorsunuz degil mi ? DMAA cok riskli bir urun benim gorusumce ayrica pre falanda kullaniyorsun bunlarin icinde beta al ve arginine var aspirin ile birlikte kanin cok hizli akiyor dikkatli olmani oneririm ileride patlak verir bu kombinler ve uyarici madde almamaya calisiyorum.

Ex dedigin oxandrolone falan mi ? Masteron'un kotu bir etkisi olmaz, olacaginida sanmam aromatize eder testoyu ve E2 degerlerine katkisi olur aslinda 300 mast 500 test kullaniyorum ben hic bir sorunla karsilasmadim bobreklerimle ilgili. Milk Thistle, NAC ve Q10 gibi urunler kullan bir sure ayrica bulabiliyorsan green detox urunleri kullan uyaricilari bir sure birak.

Zaten o uyarıcı içerikli pre work ne zaman içsem mide yanması gibi bir şey oluyor.

Hocam tam adını yazmak istemedim parti hapı diyelim ex için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    40
Biped, 2 saat önce yazdı:

Zaten o uyarıcı içerikli pre work ne zaman içsem mide yanması gibi bir şey oluyor.

Hocam tam adını yazmak istemedim parti hapı diyelim ex için.

Hocam onlari kullanip masterona laf atmak birazcik sira disi geldi bana :D 

Tabii insanlarin tercihi lakin kesin, kesin onerim uzak dur hem DMAA'dan hem Uyarici veya Halojenik maddelerden ileride organlarindan ziyade bagimlisi olucaksin ayrica cok fazla ilac aliyorsun aldigin ilaclarla etkilerini bilmiyorsun, bilmiyoruz. DMAA ne kadar farkedilmesede bir dopamin oldurucusu kendini cekersin umarim. 

Masteron'a devam. Uyaricilar'i kapat. Tekrar testini bi 2 haftaya ver degerlerin duzelmis olur ondan sonra kure girip girmeyecegine bak dostum :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
gerokx, 2 saat önce yazdı:

Hocam onlari kullanip masterona laf atmak birazcik sira disi geldi bana :D 

Tabii insanlarin tercihi lakin kesin, kesin onerim uzak dur hem DMAA'dan hem Uyarici veya Halojenik maddelerden ileride organlarindan ziyade bagimlisi olucaksin ayrica cok fazla ilac aliyorsun aldigin ilaclarla etkilerini bilmiyorsun, bilmiyoruz. DMAA ne kadar farkedilmesede bir dopamin oldurucusu kendini cekersin umarim. 

Masteron'a devam. Uyaricilar'i kapat. Tekrar testini bi 2 haftaya ver degerlerin duzelmis olur ondan sonra kure girip girmeyecegine bak dostum :) 

Eyvallah hocam hep bu definisyon sevdasına oldu bunlar. Bu arada her gün b kompleks, c, d, çinko magnezyum, balık yağı, vs vitaminleri kullanıyorum onlar da yormuş olabilir mi acaba onlara da bir hafta ara mı versem dinlenip 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    40
Biped, 2 saat önce yazdı:

Eyvallah hocam hep bu definisyon sevdasına oldu bunlar. Bu arada her gün b kompleks, c, d, çinko magnezyum, balık yağı, vs vitaminleri kullanıyorum onlar da yormuş olabilir mi acaba onlara da bir hafta ara mı versem dinlenip 

Olabilir ama cok degil, milk thistle ve Q10 kullan.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
gerokx, 10 dakika önce yazdı:

Olabilir ama cok degil, milk thistle ve Q10 kullan.

Tamamdır hocam sağolasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.