Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mtgrlylmz

McT- prolaktin - östrojen

Önerilen İletiler

mtgrlylmz    14

Hocalarım iyi günler dilerim,  Ben 22 yaşında ilk defa only testo girdim haftalık 250ml   10 haftadır enjeksiyon yapmaktayım. (bu haftadan itibaren 350ml'ye geçmeyi düşünüyorum)
Prolaktin ve E2 seviyem git gide artmakda.   Geçen hafta prolaktin seviyem 30 çıkar iken bu hafta 35 çıktı   E2 seviyem ise 60lardan 70lere çıktı. Jinekomastiden biraz korkuyorum ve meme uçlarım çok dikleşmeye başladı  (kaşıntı yok su veyahut süt gibi sıvılar çıkmıyor büyüme hafif var  ve çok dik)
Bu durum beni biraz korkutmaya başladı  Prolaktin ve E2 çok fazla artıyor.

Kür içerisinde ARİMİDEX ve DOSTİNEX gibi ilaçlar kullanmak istiyorum fakat ne gibi dozajlarda kullanacağım hiç bir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz lütfen , Ek olarak kullanmam gereken bir ilaç var ise onu da önerebilir misiniz lütfen

@galicik @Greblan @rastlantisal @Rdm @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.602

Haftada bir tablet dostinex ve pazartesi-perşembe şeklinde yarım tablet de arimidex kullan...

Açıkçası kullandığınız şeylerin içeriğinden emin olamıyorum, veya daha gelişim döneminde olmanızdan, hormonlar fazla etkileniyor bu durumdan...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
metinav, 9 saat önce yazdı:

Haftada bir tablet dostinex ve pazartesi-perşembe şeklinde yarım tablet de arimidex kullan...

Açıkçası kullandığınız şeylerin içeriğinden emin olamıyorum, veya daha gelişim döneminde olmanızdan, hormonlar fazla etkileniyor bu durumdan...

Hocam teşekkürler öncelikle bir tablet dostinex   yarım yarım kullanacağım, Şu anda prolaktini kontrol altına alıp e2 ile sorun yaşıyor muyum onu test edeceğim. Sorunlar düzelmiyor ise arimidex de kullanmaya başlayacağım.  Dostinexi örnek veriyorum bu hafta kullandım diyelim haftaya da kullanmam gerekli midir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.602
mtgrlylmz, 13 saat önce yazdı:

Hocam teşekkürler öncelikle bir tablet dostinex   yarım yarım kullanacağım, Şu anda prolaktini kontrol altına alıp e2 ile sorun yaşıyor muyum onu test edeceğim. Sorunlar düzelmiyor ise arimidex de kullanmaya başlayacağım.  Dostinexi örnek veriyorum bu hafta kullandım diyelim haftaya da kullanmam gerekli midir

Normal şartlarda prolaktinin hızla düşmesi gerekir.Ama erkek vucudu çok farklı.Bu ilaç emziren anneye verilse hızla sütünü kesiyor o derece güçlü bir madde.Ama erkek bedeni ve prolkatinin işlevi daha farklı ve aynı derece etkimiyor...Doz ve süre değiştirilerek sonuç elde edililmeye çalışılmalı.Herhangi bir zararı yok kısa vadede...Gerekiyorsa yarım tablet de olsa kullanmak gerekir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
mtgrlylmz, 10.07.2023 - 09:24 yazdı:

Düşük prolaktin de pek istenilen bir durum değil. Kür sayısı arttıkça insan kendini tanıyor ve neyin yükselip neler olduğunu/olması gerektiğini iyi kötü anlayabiliyor.

Dostinex kullanırken metin hocamın da dediği gibi en azından haftalık yarım tablet kullanırsan işi garantiye almış olursun. Ama en kesin yöntem ilk dostinex kullanımından sonra 15 gün ara verip tekrar bir test yaptırmak olacaktır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14

Hocalarım durumu güncellemek istedim , şu anda biraz spora ara verdim zorunluktan dolayı 4-5 gündür gidemedim beslenmeyi de yapamadım bu süreçte 4 günde 1 enjeksiyon 250ml yapmaya başladım. Öncelikle 1 yarım tablet dostinex kullandım etkisini anlamak için  beni çok fena yaptı yemek yiyemedim libido konusunda bir  etki de göremedim. Daha  sonrasında  gün aşırı 2 tablet  arimidex kullandım olarak östrojeni baskılamak için     yani vücudumda ki tüm sular gitti bayağı bi  vücut konusunda düşüş yaşandı fakat libido ve enerji tavan geceleri uyuyamıyorum 24 saat uyumasam bile enerjim tavan.  ölçülerim biraz küçüldü fakat bunun sebebi spora gitmemem de olabilir. 
Arimidex kullanımına biraz ara vereceğim  definasyondayım fakat bilmiyorum  tekrar libido sorunları başlar ise kullanırım haftada yarım tablet olmak üzere 2 kez @metinav hocamın dediği şekilde

tarihinde mtgrlylmz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.602
mtgrlylmz, 12 saat önce yazdı:

Hocalarım durumu güncellemek istedim , şu anda biraz spora ara verdim zorunluktan dolayı 4-5 gündür gidemedim beslenmeyi de yapamadım bu süreçte 4 günde 1 enjeksiyon 250ml yapmaya başladım. Öncelikle 1 yarım tablet dostinex kullandım etkisini anlamak için  beni çok fena yaptı yemek yiyemedim libido konusunda bir  etki de göremedim. Daha  sonrasında  gün aşırı 2 tablet  arimidex kullandım olarak östrojeni baskılamak için     yani vücudumda ki tüm sular gitti bayağı bi  vücut konusunda düşüş yaşandı fakat libido ve enerji tavan geceleri uyuyamıyorum 24 saat uyumasam bile enerjim tavan.  ölçülerim biraz küçüldü fakat bunun sebebi spora gitmemem de olabilir. 
Arimidex kullanımına biraz ara vereceğim  definasyondayım fakat bilmiyorum  tekrar libido sorunları başlar ise kullanırım haftada yarım tablet olmak üzere 2 kez @metinav hocamın dediği şekilde

Gerekmedikçe kullanım yapılmamasını düşünüyoruz bu ilaçların.Çünkü kürde östrojen ve prolaktinin direkt ve dolaylı yoldan kazanımları faydaları var, bunun gazalmaması için mümkün olduğunca karışmamak doğru olur.Libido  ve aşırı sulanma ödem gibi durumlarda düşük dozlarda ara ara kullanılabilir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.