Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mtgrlylmz

Only testo yardım

Önerilen İletiler

mtgrlylmz    14

Hocalarım iyi günler  Only testo 10 hafta 250ml gittim , 500 ml'ye geçmeyi düşünüyorum. Kullandığım marka Aburaihan çalışan bir ürün her hangi bir problem yaşamadım.

Sağ kolumda şu ana kadar her hangi bir problem yaşamamıştım fakat sabah kalktığımda sağ kolumu ya sivri sinekler yemiş  ya da içeriden bir sorunlar var heralde küçük küçük çiçek gibi yaralar açmış 5-6 tane sivrisinek mi anlayamadım gerçekten sırtımda ve diğer taraflarımda yok.
Ek olarak libido kaybı mevcut bayağı bi libidom gitti. Aburaihan yerine farklı bir ürün denemiştim onla alakalı olabilir
Göğüs ucumda kaşınma gibi alerjik durumlar yok şu anda,
Bir de sizlere sormak istediğim diğer bir soru kaç haftaya kadar uzatmam mümkün 250ml ile fazla bir etki alamadım 8/10 isem 9/10 olmuşumdur yani 
Alt ast değerlerim çok güzel , takviyelerimi almaktayım.

E2  seviyem 75 ve prolaktin  seviyem 30  tsh 6  çok fazla gözükmüştü acaba onlarla alakalı olabilir mi , testo yu arttırmam bu durumu arttırır mı ?
Kür içerisinde her hangi bir mct yapmalı mıyım  @SPECTRE @galicik  @Greblan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Greblan    98
mtgrlylmz, 15 saat önce yazdı:

Hocalarım iyi günler  Only testo 10 hafta 250ml gittim , 500 ml'ye geçmeyi düşünüyorum. Kullandığım marka Aburaihan çalışan bir ürün her hangi bir problem yaşamadım.

Sağ kolumda şu ana kadar her hangi bir problem yaşamamıştım fakat sabah kalktığımda sağ kolumu ya sivri sinekler yemiş  ya da içeriden bir sorunlar var heralde küçük küçük çiçek gibi yaralar açmış 5-6 tane sivrisinek mi anlayamadım gerçekten sırtımda ve diğer taraflarımda yok.
Ek olarak libido kaybı mevcut bayağı bi libidom gitti. Aburaihan yerine farklı bir ürün denemiştim onla alakalı olabilir
Bir de sizlere sormak istediğim diğer bir soru kaç haftaya kadar uzatmam mümkün 250ml ile fazla bir etki alamadım 8/10 isem 9/10 olmuşumdur yani 

E2  seviyem 75 ve prolaktin  seviyem 30  tsh 6  çok fazla gözükmüştü acaba onlarla alakalı olabilir mi , testo yu arttırmam bu durumu arttırır mı ?

Bence mevcut enjeksiyon sisteminden 5 günde 1 ml enjeksiyona geçebilirsin. Haftada 350mg testo eder ki durumu görmek adına iyi sonuç verir. 4-6hafta kadar 350ile devam et sonrasında sonuçlarını at bakalım. Çalışan bir marka ile ilerlerkende başka ürünler katmamaya çalış. Abuk sabuk bi markadan bolde alırsın içinden testo çıkar e2 tavan yapar vs. aman dikkat et.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
mtgrlylmz, 18 saat önce yazdı:

12 ay kür yapanda var. bence 500 yap 8 hafta daha git sonra bridge yapar kaparsın pct yaparsın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14

Teşekkürler arkadaşlar , Testo ML'yi ilk başta 500 e çıkarıcam 1 ay sonra tekrar kan sonucu vericem duruma göre 350 ML'ye düşürücem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432

Only testo 500 bence gereksiz 500 mg restoran çıkıyorsan yanına bari ufakta olsa bir anabolizan ekle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
mtgrlylmz, 18 saat önce yazdı:

Teşekkürler arkadaşlar , Testo ML'yi ilk başta 500 e çıkarıcam 1 ay sonra tekrar kan sonucu vericem duruma göre 350 ML'ye düşürücem

Bence 500e cikma. Kademeli olarak arttir. 250 ile 350arasi da guzel fark var merak etme. 250den 350ye cik en azindan 4hafta kadar. Genel kür zamani olarak only testoda ben 7.ay icindeyim sorun yasamiyorum ki bu ay sonunda anabolizan ekleyip 1yila tamamlamayi dusunuyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14

@metinav   Hocam bu prolaktin seviyesinde sorun yaşamamam normal midir ?  Haftalık 350'ye çıkarttım ne gibi seviyelere çıkar ise müdahale etmem doğru olur acaba. Yani forumda gezdim bayağı bi fakat herkes 30-40 a çok yüksek diyor da  o yüzden biraz endişeli hissetmeye başladım. Dostinex almalı mıyım sizce 
Cinsel istek 0'landı biraz farklı bir sorunum yok şu anda

tarihinde mtgrlylmz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
mtgrlylmz, Bir saat önce yazdı:

@metinav   Hocam bu prolaktin seviyesinde sorun yaşamamam normal midir ?  Haftalık 350'ye çıkarttım ne gibi seviyelere çıkar ise müdahale etmem doğru olur acaba. Yani forumda gezdim bayağı bi fakat herkes 30-40 a çok yüksek diyor da  o yüzden biraz endişeli hissetmeye başladım. Dostinex almalı mıyım sizce 

yarım dostinex al libido kaybın prolaktinden ötürü

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
qwert, Şimdi yazdı:

yarım dostinex al libido kaybın prolaktinden ötürü

Hocam ne dozajlarda kullanmalıyım acaba yarım dostinex tek sefer yeterli olur mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
mtgrlylmz, 2 dakika önce yazdı:

Hocam ne dozajlarda kullanmalıyım acaba yarım dostinex tek sefer yeterli olur mu 

şuanlık tek seferlik dene zaten çok yüksek değil referansın biraz üstünde o normale getirir tam içip yada haftada 1 içmek iyice sıfırlar daha kötü olursun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
qwert, Şimdi yazdı:

şuanlık tek seferlik dene zaten çok yüksek değil referansın biraz üstünde o normale getirir tam içip yada haftada 1 içmek iyice sıfırlar daha kötü olursun 

Arimidex veyahut klomen tarzı ilaçlarda kullanmalı mıyım hocam şu jinekomastiden biraz korkmaya başladım. Yarım dostinexi yarın sabahtan atacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.803
mtgrlylmz, 1 saat önce yazdı:

Yani almalısın tabiki, cinsel istek gitti diyorsun...Kürde yüksek testosteron alırken cinsel isteğin gitmemesi gerekir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
mtgrlylmz, Bir saat önce yazdı:

Arimidex veyahut klomen tarzı ilaçlarda kullanmalı mıyım hocam şu jinekomastiden biraz korkmaya başladım. Yarım dostinexi yarın sabahtan atacağım

onları meme ucu hassasiyet olduğu zaman kullan boş yere kullanırsan kürü baltalamış olursun şuan sadece dostinex al

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
metinav, 25 dakika önce yazdı:

Yani almalısın tabiki, cinsel istek gitti diyorsun...Kürde yüksek testosteron alırken cinsel isteğin gitmemesi gerekir.

qwert, 12 dakika önce yazdı:

onları meme ucu hassasiyet olduğu zaman kullan boş yere kullanırsan kürü baltalamış olursun şuan sadece dostinex al

Hocalarım teşekkürler dostinex yarım tablet alacağım yarın.   1-2 Hafta sonrasında tekrar test vereceğim dostinex şu an kullandım diyelim 2hafta sonra verdiğim testte hala yukarılarda ise bunu düzenli olarak kullanmaya başlamayı düşünüyorum 10 günde 1 yarım tablet şeklinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    75

Kolundaki sivilcelere çözüm bulabildin mi? şu an ben de 250 susto kullanıyorum haftalık bende de başladı ara sıra da sırtımda çıkıyor. ama kolumdakiler isilik gibi böyle. 3 hafta sonra tahlil vericem 350mg çıkıcam bu hafta yanına da 200 npp ekleyeceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
trznd, 33 dakika önce yazdı:

Kolundaki sivilcelere çözüm bulabildin mi? şu an ben de 250 susto kullanıyorum haftalık bende de başladı ara sıra da sırtımda çıkıyor. ama kolumdakiler isilik gibi böyle. 3 hafta sonra tahlil vericem 350mg çıkıcam bu hafta yanına da 200 npp ekleyeceğim

Hocam steril olmayan bir ilaç yüzünden veyahut sivilcelerin sebebi sivrisinekler galiba.  Şu an hepsi geçti   sadece testonun markasını değiştirdim aburaihana geri geçtim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
trznd, 40 dakika önce yazdı:

sustanon geçtiğimden beri gögüslerimde yavaş yavaş artan bi sivilcelenme mevcut ama üst ve içe doğrular. Diyetteyim dikkat ediyorum yediklerime ve sirt olsun kol, omuz olsun sivilce yok ama göguste var. Garip geldi açıkçası ama zaten 3ampulum kaldı irana geri döneceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    75
Greblan, 4 saat önce yazdı:

sustanon geçtiğimden beri gögüslerimde yavaş yavaş artan bi sivilcelenme mevcut ama üst ve içe doğrular. Diyetteyim dikkat ediyorum yediklerime ve sirt olsun kol, omuz olsun sivilce yok ama göguste var. Garip geldi açıkçası ama zaten 3ampulum kaldı irana geri döneceğim.

Bro bende göğüste yok ama bicepsin dış kısmında bir de omuz taraflarında arada bir de sırtta çıkıyor 3-5 biraz sinir olmaya başladım açıkçası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    588

bende ne zaman sustanon kullansam sivilce sadece gögüs bölgesinde çıkıyor hatta izi bile kalıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
Greblan, 7 saat önce yazdı:

Sustanon kullandığım dönemde bendede oluyordu Burak hocadan iran temin ettim geçti şuan sivilcelenme yok bende

Egolifting65, 17 dakika önce yazdı:

Sustanon kullandığım dönemde bendede oluyordu Burak hocadan iran temin ettim geçti şuan sivilcelenme yok bende

Sustanon kullanan tüm arkadaşlarımda oldu hatta bir arkadaşım akne problemiyle ciddi sorunlar yaşadı o sebepten bıraktım nedenini bilmiyorum ama ağır ilaç demişti yani sustanonu tavsiye etmem burak hocadan temin etmeni öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.