Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

volkan46

Bu markaları bilen varmı

Önerilen İletiler

Tunahankrc    20
volkan46, 4 saat önce yazdı:

arkadaşlar bunlar halkında bilgisi veya deneyimi olan varmı? bu marka iyimidir?

Pharmatec merdiven altı orta düzey bir ilaç ama çalışıyor ben kullanıyorum ödem vs hiçbir sorun yaşamadım.

Ne kadara aldın?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
volkan46, 5 saat önce yazdı:

arkadaşlar bunlar halkında bilgisi veya deneyimi olan varmı? bu marka iyimidir? @Rdm @otopsicikedi @galicik @rastlantisal

image.jpg

Pharm-tec decasini ben masteronunu da arkadasim kullandi. %30-35gibi bi doluluga sahip bence belki daha bile az olabilir. 10haftada prolaktini 12den 18e cikardi sadece öyle dusun. Parasina kesinlikle değmez o da kesin ama ödem sorunu vs. Gram yok. Pharmagroup sürekli goruyorum instada. Kullanmadim ama testlere gore doluluk payi var fakat o da tamamen dolu bir marka degil gibi. Biraz daha biriktirip dolu veya en azindan yuksek doluluga sahip markalari temin edebilirsin. Zphc xeno bodytech sp gibi markalara yonelmen daha iyi olacaktir. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.586

Vaktiyle çok övülen bir marka idi. Kullanıcılarından bana danışanlar oldu. İstediğim test sonuçlarına baktığımda durum hiç iç açıcı değildi. Boş diyemem ama düşük dozlu diyebilirim. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5
Tunahankrc, 14 saat önce yazdı:

Pharmatec merdiven altı orta düzey bir ilaç ama çalışıyor ben kullanıyorum ödem vs hiçbir sorun yaşamadım.

Ne kadara aldın?

birer kutu total 1800 verdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
volkan46, 06.07.2023 - 12:15 yazdı:

pharmagroup'un fiyatlarini bilmiyorum fakat pharm tech cok pahalı bir marka değil ayrı ayrı fiyatlarını söyleyebilir misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5
Greblan, 06.07.2023 - 00:31 yazdı:

Pharm-tec decasini ben masteronunu da arkadasim kullandi. %30-35gibi bi doluluga sahip bence belki daha bile az olabilir. 10haftada prolaktini 12den 18e cikardi sadece öyle dusun. Parasina kesinlikle değmez o da kesin ama ödem sorunu vs. Gram yok. Pharmagroup sürekli goruyorum instada. Kullanmadim ama testlere gore doluluk payi var fakat o da tamamen dolu bir marka degil gibi. Biraz daha biriktirip dolu veya en azindan yuksek doluluga sahip markalari temin edebilirsin. Zphc xeno bodytech sp gibi markalara yonelmen daha iyi olacaktir. 

Bundan önce 15 haftalık bentex pharma boldenon ve swiss pharma testo kullandım pazartesiden pazartesiye 250/250 ml aldım bilinçsiz bir kullanım oldu tam verim alamamıştım ama enjeksiyon yaparken onlarda hiç ağrı veya yanma olmuyordu bunlarda acayip ağrı ve yanma oldu aldığım kişiye nedenini sorduğum da ilaç yoğun olduğu için yapar dedi 

volkan46, 06.07.2023 - 12:15 yazdı:

900 900 diye sattılar bana 😒

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
volkan46, 13 saat önce yazdı:

Bundan önce 15 haftalık bentex pharma boldenon ve swiss pharma testo kullandım pazartesiden pazartesiye 250/250 ml aldım bilinçsiz bir kullanım oldu tam verim alamamıştım ama enjeksiyon yaparken onlarda hiç ağrı veya yanma olmuyordu bunlarda acayip ağrı ve yanma oldu aldığım kişiye nedenini sorduğum da ilaç yoğun olduğu için yapar dedi 

Bende gram ağrı olmadı ama dediğin gibi vuruş sırasında bir yanma olduydu. Hem de her seferinde oluyordu fakat 5-6dk sürüyordu enjeksiyondan sonra. Swisste tam dolu bir marka değil ama doluluk oranı var az da olsa.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13

açıkçası ben bu markaları kullandım ve fena değillerdi. eğer gerçekten güvendiğin bir satıcıysa alınabilir. Ayrıca ikisinin aynı fiyat olması çok saçma çünkü pharma group daha pahalı bir marka ayrıca boldenon testoya göre pahalı kalan bir ilaç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.