Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cemkuray

Ölecek gibiyim

Önerilen İletiler

cemkuray    22

Tren masteron hch frag kurundeyom 6-7. hafta ölecek gibiyim hastaneye gidip test yaptiricam maddi durumum iyi bana yapmam gereken tum testleri soyler misiniz 

yasadigim sorunlar cabuk yorulma nefes almada gucluk kalp agrilari karacigerimde agri oluyor bazen ve otobuste sarki dinlerken hep intihar dusunceleri oluyor hep bi olumsuzluk negatiflik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardaonlyq    1
cemkuray, 3 dakika önce yazdı:

Tren masteron hch frag kurundeyom 6-7. hafta ölecek gibiyim hastaneye gidip test yaptiricam maddi durumum iyi bana yapmam gereken tum testleri soyler misiniz 

yasadigim sorunlar cabuk yorulma nefes almada gucluk kalp agrilari karacigerimde agri oluyor bazen ve otobuste sarki dinlerken hep intihar dusunceleri oluyor hep bi olumsuzluk negatiflik

Normal kanka ilacı bırakabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
cemkuray, 11 dakika önce yazdı:

Bobreklerin zorlaniyor olabilir o kadar MCT urunleri ve su atici urunler yuzune dostum.

Hasteneye goster kesinlikle kreatin degerlerine baktir. Yesillige ve suya biraz yuklen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Nick Walker gibisin knk ilacı gözün kapalı vuruyosun, genetikte normal olsa bu cesaretle ifbb pro olurdun valla. Soruna gelecek olursak gayet normal herşeyi kullanıyorsun bi kan testi ver dediğin gibi bakarız sonrasına 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
cemkuray, 34 dakika önce yazdı:

İlaçları kes kenara koy küre girmeden önceki testlerini yenile  buraya at spora devam et spor  yaparken sürdürdüğün klişeleşmiş doğru bilgilere devam bol su sağlıklı beslen vb gbi panik yapma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Semih Erarslan, 2 dakika önce yazdı:

İlaçları kes kenara koy küre girmeden önceki testlerini yenile  buraya at spora devam et spor  yaparken sürdürdüğün klişeleşmiş doğru bilgilere devam bol su sağlıklı beslen vb gbi panik yapma

Valla reis alt ast uçunca yeşillik su sağlıklı besin de kurtarmıyor kilolarca brokoli roka yesen kontrollü şekilde 6 7 litre su içsen haftada 1 45-75 dk kardiyo o zaman fayda eder. Ama bunu yapmakla herkesin uğraşacağını sanmıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
Tr3n, 54 dakika önce yazdı:

Param var diyorsun doktora anlat derdini full check-up yap sonra psikolojik destek al😂

doktora ne diyeyim kardeşim tren vurdum cart curt doktorların hepsi bilgisiz bu konularda literatürde zaten pct diye bi kelime dahi yok iki yardım istedik nelere baktırayım diye

Larues, 23 dakika önce yazdı:

Valla reis alt ast uçunca yeşillik su sağlıklı besin de kurtarmıyor kilolarca brokoli roka yesen kontrollü şekilde 6 7 litre su içsen haftada 1 45-75 dk kardiyo o zaman fayda eder. Ama bunu yapmakla herkesin uğraşacağını sanmıyorum 

kardeşim sen küre girmemişsin daha birşey yapmamışsın hayırdır ne bu yorumların? alt ast gayet 1 haftada düzeltilebiliyor boş boş yorumlar atma artık tecrübeye dayalı yorumlar bekliyorum ben senin gibi 2 ünite insülin vuran ve korkudan uyuyamayan obsesif insanlar mümkünse konuma yazmasın

• ahahaha 1
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
cemkuray, 3 dakika önce yazdı:

kardeşim sen küre girmemişsin daha birşey yapmamışsın hayırdır ne bu yorumların? alt ast gayet 1 haftada düzeltilebiliyor boş boş yorumlar atma artık tecrübeye dayalı yorumlar bekliyorum ben senin gibi 2 ünite insülin vuran ve korkudan uyuyamayan obsesif insanlar mümkünse konuma yazmasın

👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22

ben steroidi tamamen bırakmaya karar verdim ama pct yapmicam enanth vurucam ne sıklıkla kaç mg vurmam gerek ve şimdi vereceğim testler konusunda yardımcı olur musunuz lütfen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
cemkuray, 3 saat önce yazdı:

ben steroidi tamamen bırakmaya karar verdim ama pct yapmicam enanth vurucam ne sıklıkla kaç mg vurmam gerek ve şimdi vereceğim testler konusunda yardımcı olur musunuz lütfen

Abi haftada 500 çak. Senkn gibi kaslı birisine anca yeter 😎

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Tren sağlam çalışmış belli hangi markayı kullanıyorsunuz söyleyinde biz de kullanalım;))) 

Konuya gelirsekte bence treni kesmeniz yeterli olur bir de metin abinin grupta paylaştığı bir ilaç vardı rahatlatıcı tarzı onu deneyebilirsiniz ben olsam treni keser testo prop masteron biraz daha devam ederdim.Bence maddi durumunuz iyiyse iyi bir hoca ile konuşun çalışın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.