Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RPood

Zphc sizce orjinal mi ve fiyatı normal mi ?

Önerilen İletiler

RPood    7

ZPHC Sizce orjinal mi ve fiyatı normal mi ?

Üçüne 1860 Tl verdim.

6499e52caa0e3_WhatsAppImage2023-06-26at22_17_48.thumb.jpeg.44ef4164ce2c09f01bfb70fae2f62143.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bumin    72

Fake ürün, orjinal zphc zphc.com ve zphc.hk uzantılı bandrol ve jelatini hologramlı, zaten o fiyata orjınal 3 ürünü alamazdın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
RPood, 12 dakika önce yazdı:

ZPHC Sizce orjinal mi ve fiyatı normal mi ?

Üçüne 1860 Tl verdim.

Sahte beom geçmiş olsun.

Ek olarak bilgin olsun trde benim bildiğim orjinal satan herkes flakon satıyor. Ampul satana ben denk gelmedim daha. Ampulleri yurt dışından getirmek daha zor zaten. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
Greblan, 18 dakika önce yazdı:

Sahte beom geçmiş olsun.

Ek olarak bilgin olsun trde benim bildiğim orjinal satan herkes flakon satıyor. Ampul satana ben denk gelmedim daha. Ampulleri yurt dışından getirmek daha zor zaten. 

Çalışır mı peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Vurup görücen çalışır mı çalışmaz mı koyanın insafına kalmış içine az da olsa koymak

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
RPood, 3 dakika önce yazdı:

Çalışır mı peki 

Geçmiş olsun yüzde kaç doludur için bilinmez ama doluluk bekleme ürünlerden

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
Tr3n, Şimdi yazdı:

Geçmiş olsun yüzde kaç doludur için bilinmez ama doluluk bekleme ürünlerden

ilk kürüm 72 kiloyum yine de bence yarım da olsa etki edeceğini düşünüyorum  :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
RPood, 3 dakika önce yazdı:

Çalışır mı peki 

Yani bilemeyiz. Aldığın adam bilir. Bence acil maddiyat gerekti, babam hastaneye kaldırıldı fln de iade iste 100-200az al gerekirse.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7

aslında yarışmacı bi hoca ayarladı bana. güvende verdi baya bilemiyorum belki çalısır iyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
RPood, 12 dakika önce yazdı:

ilk kürüm 72 kiloyum yine de bence yarım da olsa etki edeceğini düşünüyorum  :(

İlk kürün ama örnek 500bolde girceksin diyelim 100mg dolu. Sonraki kürde dolu ürün aldığında dersen 500girdim önceden şimdi daha fazla gireyim. O zaman görürsün bişeyi

RPood, 11 dakika önce yazdı:

aslında yarışmacı bi hoca ayarladı bana. güvende verdi baya bilemiyorum belki çalısır iyi 

Hocam güvenseydin konu açmazdın zaten. Bu fiyata aldığın ürünler zphc değil onu bil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
RPood, 9 dakika önce yazdı:

Çalışır mı peki 

Bunu kullanmadan bilemeyiz, kullanıp tecrübe edeceksin ama o fiyatlara full doluluk ve kaliteli ürün zor gibi, ilk kürünse hiç şansa bırakmasaydın keşke ilk kürden alacağın verim çok önemli, sonraki kürler ilk kür gibi olmuyor...

tarihinde Bumin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
Greblan, 3 dakika önce yazdı:

Hocam güvenseydin konu açmazdın zaten. Bu fiyata aldığın ürünler zphc değil onu bil.

aldıktan sonra işte şüpheye düştüm :D aslında overdose ayarlicaktı dedim hocam ilk kürüm daha normal bi kür yapalım zphc olsun dedim 

Bumin, 2 dakika önce yazdı:

Bunu kullanmadan bilemeyiz, kullanıp tecrübe edeceksin ama o fiyatlara full doluluk ve kaliteli ürün zor gibi, ilk kürünse hiç şansa bırakmasaydın keşke ilk kürden alacağın verim en çok önemli sonraki kürler ilk kür gibi olmuyor...

şansa bırakmayım zphc olsun dedim işte. buda orjinal değişmiş :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
RPood, Şimdi yazdı:

aldıktan sonra işte şüpheye düştüm :D aslında overdose ayarlicaktı dedim hocam ilk kürüm daha normal bi kür yapalım zphc olsun dedim 

Overdose da var yani adamda. Zphc neymiş ya kanka? Çok promuz yok ama zphc kullanan prolarımız var tabi kendi söylemleri. Kimden aldıysan itimat etme o adama dinleme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
Greblan, Şimdi yazdı:

Overdose da var yani adamda. Zphc neymiş ya kanka? Çok promuz yok ama zphc kullanan prolarımız var tabi kendi söylemleri. Kimden aldıysan itimat etme o adama dinleme.

ticaret peşinde oldupunu sanmıyorum. direk ben sana ayarlayım falan yapmadı. Kan vermemi istedi kan verdim sonuçlarıma falan baktı. koruyucuları falan ayarladı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
RPood, 2 dakika önce yazdı:

Bu konuya bak brom benim yazdıklarıma. Senin gibi sahtesini kullanan da nası etki almış gör.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
RPood, 7 dakika önce yazdı:

Ne kadar güven verdiği belli kendi ürününe zhpc etiketi yapıştırıp orjinal zhpc diye millete kakalıyor sahtekar😂

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
RPood, Şimdi yazdı:

ticaret peşinde oldupunu sanmıyorum. direk ben sana ayarlayım falan yapmadı. Kan vermemi istedi kan verdim sonuçlarıma falan baktı. koruyucuları falan ayarladı 

İyi brom gir kullan o zaman. Anladığım kadarıyla illa gireceğim diyorsun. Satıcıyı savunmanın anlamı nedir bilmiyorum ama dene gör. Attığım konudaki kişi gibi yazarsın birkaç aya.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
Greblan, 28 dakika önce yazdı:

Bu konuya bak brom benim yazdıklarıma. Senin gibi sahtesini kullanan da nası etki almış gör.

evet çok az etki almışlar

Greblan, 27 dakika önce yazdı:

İyi brom gir kullan o zaman. Anladığım kadarıyla illa gireceğim diyorsun. Satıcıyı savunmanın anlamı nedir bilmiyorum ama dene gör. Attığım konudaki kişi gibi yazarsın birkaç aya.

yani deneyip görcez bakalım yapcak bişey yok yani şemsiye misali :D şimdiden leke atmak istemiyorum o yüzden kullanıp görcem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19

Trde zibilyon sahte zphc mevcut artık her yerde zphc ifbb pro olmuş adamlar bile sahtesini satıyor utanmadan o fiyat listesi olan arkadası kastedmiyorum provironun bile sahtesini satan milletiz çok takılmamak lazım bana kalırsa kullanma sahte olduğu bariz belli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Drei Lilien, 3 dakika önce yazdı:

Trde zibilyon sahte zphc mevcut artık her yerde zphc ifbb pro olmuş adamlar bile sahtesini satıyor utanmadan o fiyat listesi olan arkadası kastedmiyorum provironun bile sahtesini satan milletiz çok takılmamak lazım bana kalırsa kullanma sahte olduğu bariz belli 

Trde pro olup sahte zphc satan ben gormedim brom. Yani zaten zphc satan pro sayisi az. Benim bildiğim bir kişi zaten. Ondan da alip kullanan çok kişi var çevremde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
Greblan, 6 dakika önce yazdı:

Trde pro olup sahte zphc satan ben gormedim brom. Yani zaten zphc satan pro sayisi az. Benim bildiğim bir kişi zaten. Ondan da alip kullanan çok kişi var çevremde.

Bende aldım ondan orjinal onu kastedmiyorum satan pro kendini biliyor ...  Elden satıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
Greblan, 49 dakika önce yazdı:

anladım. neyse deneyelim bakalım. kür ortasında test yaptırır bakarım ne kadar çalışıyo 

janbertozen, Bir saat önce yazdı:

Vurup görücen çalışır mı çalışmaz mı koyanın insafına kalmış içine az da olsa koymak

inşallah insaflıdır :D

Drei Lilien, 40 dakika önce yazdı:

Bende aldım ondan orjinal onu kastedmiyorum satan pro kendini biliyor ...  Elden satıyor 

o kişiye nasıl ulaşıcam ki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
Drei Lilien, Şimdi yazdı:

satıcı paylaşmak yasak bro 

nasıl bulabilirim satıcıyı onu soruyorum brom 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.