Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bodelo

Kür öncesi test sonuçlarim

Önerilen İletiler

bodelo    2

Merhabalar daha önce herhangi bir ilaç geçmişim olmadı, hobi olarak aralıklı 3 yıldır spor yapıyorum, bir seviye ileri taşımayı istiyorum herhangi yarışma vs gibi bir amacım yok.

yaş 25 ,1.75, 78-80 kg arası gidip geliyorum, only testo yapmayı veya tam bir kür yapmayı hedefliyorum, burak hocam ile birlikte bir yola çıkacağım sizden de öneriler duymak istiyorum şimdiden teşekkürler.

WhatsApp Image 2023-06-21 at 11.26.56.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MARİO29    0

test sonuçların gayet iyi b biraz yüksek d düşük çıkmış ama bence değerlerin normal

küre gelecek olursak benim fikrim 500 mg testo enant 500 mg  bolde şeklinde 10-12 hafta  yapabilirsin 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
bodelo, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar daha önce herhangi bir ilaç geçmişim olmadı, hobi olarak aralıklı 3 yıldır spor yapıyorum, bir seviye ileri taşımayı istiyorum herhangi yarışma vs gibi bir amacım yok.

yaş 25 ,1.75, 78-80 kg arası gidip geliyorum, only testo yapmayı veya tam bir kür yapmayı hedefliyorum, burak hocam ile birlikte bir yola çıkacağım sizden de öneriler duymak istiyorum şimdiden teşekkürler.

Free testo testi verir misin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.533

D vitamini takviyesi alırsan dolaylı yoldan testosteronun biraz daha artabilir.

B12 değerlerin yüksek c vitamini takviyesi ile b12 seviyeni dengelebilirsin. En azından günün bir öğününde roka ve yiyebiliyorsan maydanoz ile c vitamini ihtiyacını karşılayabilirsin takviye olarak almak yerine.

Test sonuçların normal Burak hocanın dediklerini uygular sabredersen iyi sonuç elde edersin kesinlikle. Şimdiden başarılar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodelo    2
galicik, 58 dakika önce yazdı:

Free testo testi verir misin 

test verdiğim hastanede bu testi alamadıklarını söyledi birde daha kapsamlı test vermiştim ancak sadece bunlar görünüyor bende anlayamadım öneriniz nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erennfit    12

500 testo 500 bolde 10-12 hafta değil de only testo düzenli tahlil ve kontrol ile beraber 24 hafta kadar giderdim zamanı gelince öyle yapacağım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodelo    2
Rdm, 18 dakika önce yazdı:

D vitamini takviyesi alırsan dolaylı yoldan testosteronun biraz daha artabilir.

B12 değerlerin yüksek c vitamini takviyesi ile b12 seviyeni dengelebilirsin. En azından günün bir öğününde roka ve yiyebiliyorsan maydanoz ile c vitamini ihtiyacını karşılayabilirsin takviye olarak almak yerine.

Test sonuçların normal Burak hocanın dediklerini uygular sabredersen iyi sonuç elde edersin kesinlikle. Şimdiden başarılar. 

çok teşekkür ederim d vitaminim düşük olmasına rağmen testo seviyemin buralarda olması iyiye işaret sanırım

MARİO29, Bir saat önce yazdı:

test sonuçların gayet iyi b biraz yüksek d düşük çıkmış ama bence değerlerin normal

küre gelecek olursak benim fikrim 500 mg testo enant 500 mg  bolde şeklinde 10-12 hafta  yapabilirsin 

daha detaylı vermiştim ancak sadece bu test sonuçları çıkmış

Erennfit, 5 dakika önce yazdı:

500 testo 500 bolde 10-12 hafta değil de only testo düzenli tahlil ve kontrol ile beraber 24 hafta kadar giderdim zamanı gelince öyle yapacağım

şuanda burak hocadan temin ettiğim iran testo mevcut ileriki süreçte enjeksiyona başlayacağım tek eksiğim şu aşamada tam bir kür mü yapsam yoksa only testo mu gitsem bilemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erennfit    12
bodelo, 24 dakika önce yazdı:

şuanda burak hocadan temin ettiğim iran testo mevcut ileriki süreçte enjeksiyona başlayacağım tek eksiğim şu aşamada tam bir kür mü yapsam yoksa only testo mu gitsem bilemiyorum

bu soruyu hala kendime ve bu işi bildiğini düşündüğüm insanlarla sohbet ederken soruyorum ama tatmin olamıyorum hadi yanına primo eklesek Androjenik etkisine kıyasla anabolik etkisi yani deneyimlemedim ama boş gibi geliyor masrafı cabası boldeye gelecek olursak bu forumda özellikle @galicik reisin yazdıkları beni düşündürüyor. O da açık ve net söylüyor kişiden kişiye değişir diye Ben şöyle ilerleyeceğim testo kürü yaparım bakarım vücudum nasıl tepki veriyor kan değerlerim bana ne söylüyor ? Şimdilik kafamda 2.küre attım kür işini only testo düşünüyorum

Erennfit, 14 dakika önce yazdı:

bu soruyu hala kendime ve bu işi bildiğini düşündüğüm insanlarla sohbet ederken soruyorum ama tatmin olamıyorum hadi yanına primo eklesek Androjenik etkisine kıyasla anabolik etkisi yani deneyimlemedim ama boş gibi geliyor masrafı cabası boldeye gelecek olursak bu forumda özellikle @galicik reisin yazdıkları beni düşündürüyor. O da açık ve net söylüyor kişiden kişiye değişir diye Ben şöyle ilerleyeceğim testo kürü yaparım bakarım vücudum nasıl tepki veriyor kan değerlerim bana ne söylüyor ? Şimdilik kafamda 2.küre attım kür işini only testo düşünüyorum

+ olarak bu forum bana çok şey kattı okuyorum,araştırıyorum ve bilgileniyorum kim ne kullanmış nasıl yan etki almış ? pct nasıl yapılır ? bu tip şeyleri okumayı çok seviyorum eskilerde dahil forumu %80 okumuşumdur deneyimlerini ve bilgilerini yazan insanların yazdıkları çok değerli. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
MARİO29, Bir saat önce yazdı:

İlk kürden 500 bolde önermek nedir overdose ise çok sıkıntı yaratabilir hadi onu geçtim ilaç açılınca ilacı mı bitirsin hadi onuda geçtim 10-12 hafta bulk kürü mü olur kazandığını kaybedicek zaten

Kanka bence kendini iyice geliştirmeden insanlara yardım etmeye kalkma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MARİO29    0

500 MG BOLDE DEDİĞİN ÇOK YÜKSEK BİR MG DEĞİL Kİ ZATEN BOLDENON ÖYLE AMAN AMAN BİR ANABOLİZAN DEĞİL Kİ 500 MG BOLDENON BENCE GAYET İDEAL 

10 HAFTA 15 YADA 20 HAFTA BOLDENON KULLANAN VAR BUNUN BİR SÜRESİ YOK Kİ 8 HAFTA KULANIP ÇOK İYİ VERİM ALANLARDA GÖRDÜM BOLDENONU BENCE ÇOK ABARTMAYIN AYRICA BEN İL BOLDEYİ 20 SENE ÖNCE KULLANDIM ANLADIN SEN KARDEŞİM :)))

• İğrenç 1
  • Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
MARİO29, 2 dakika önce yazdı:

500 MG BOLDE DEDİĞİN ÇOK YÜKSEK BİR MG DEĞİL Kİ ZATEN BOLDENON ÖYLE AMAN AMAN BİR ANABOLİZAN DEĞİL Kİ 500 MG BOLDENON BENCE GAYET İDEAL 

10 HAFTA 15 YADA 20 HAFTA BOLDENON KULLANAN VAR BUNUN BİR SÜRESİ YOK Kİ 8 HAFTA KULANIP ÇOK İYİ VERİM ALANLARDA GÖRDÜM BOLDENONU BENCE ÇOK ABARTMAYIN AYRICA BEN İL BOLDEYİ 20 SENE ÖNCE KULLANDIM ANLADIN SEN KARDEŞİM :)))

Hocam ilk olarak neden büyük harflerle yazıyorsunuz? İkincisi evet dolu ürünse 500bolde fazla. İlk kürde çoğu vücut 500testoda bile e2, uzun kullanımda prolaktin sorunu yaşarken nasıl oluyorda 500boldeye az diyebiliyorsun? Büyük ihtimalle daha overdose ürün kullanmadın. Adamı madam eder o tansiyon. Ha diyelim ki bolde sana vurmadı tansiyon sorunun vs. de olmadı. Peki bu adamın olmayacağının garantisini verebiliyor musun? 8 hafta bolde kullanmakta çok mantıksız. Zaten ilacın peak zamanları belli. O zamana varmadan ilacı kesersen kaymağını yiyemezsin. 20 sene önce ne kullandın bilmiyorum ama bence bolde değil o.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
MARİO29, 12 dakika önce yazdı:

Kanka sana bir reçete yazıyorum 28 gün boyunca günde 2 saat forumda ki konuları oku aksi takdirde bu kafayla çok yaşayamazsın

• Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MARİO29    0

Dostum makaranı aynaya bak öyle yap okey ben fikrimi söyledim uygular yada uygulamaz onu ilgilendirir seni yada başkasını değil 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565

@Rdm  @metinav

@otopsicikedi @galicik

test sonuçlarımın tamamı, hocalarım tekrar bakar mısınız zahmet olmazsa

54dc7c2c-d975-4f35-8f2d-2f2c2e241066.jpg f36d982d-b24c-47ed-b55f-b84a0304f225.jpg

Normal ciddi bir durum yok.Arkadaşların da belirttiği gibi d vitamini seviyelerin düşük.Bunu ampül formunu ayda bir alarak vegüneşte kalarak yükseltebilirsin.

Fazla yorcu antrenman yapıyorsan aralara dinlenme zamanı ekle, vucudun kendini tamir etmeli yoksa çalışmanın anlamı kalmaz...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodelo    2

Yardımlarınız için teşekkür ederim, 500 Testo, 500 Bolde olarak başlangıç yapıp yanına anapolon eklemeyi düşünüyorum. Fikirlerinize açığım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
bodelo, 19 dakika önce yazdı:

Yardımlarınız için teşekkür ederim, 500 Testo, 500 Bolde olarak başlangıç yapıp yanına anapolon eklemeyi düşünüyorum. Fikirlerinize açığım

Dolu ürünlerle girersen bu dozlarda büyük ihtimal yaşayacakların: Sivilce,akne,karaciger sorunu,bobrek sorunu, kolestorl sorunu, tansiyon sorunu… 

Önceikle dostum 500 bolde az değil cidden az değil. Ha sen markana güvenmiyorsan, gidip boldeyi 500-600 liraya aldıysan olabilir tabi. Gelelim diğer sorun anapolon. Birader anapolon gibi kuvvetli bir ilaçtan sen inanıyor musun verim alacağına? İlla tablet denicem diyosan git danabol al 30mg günlük işini görür. Testo da keza 500 fazla buyuk ihtimal. Trde herkese ilk kur icin 500testo 500bolde yazıyorlar. Bak forum içinde cogu kişi testo olarak iran testo öneriyor. 500 iran testo ilk küründe kullanıp e2 fazla gelen kimseyi görmedim daha. Ha jineko olursun demiyorum ama 120-150 e2 seviyesinde gezmenin de fazla anlamı yok gibi. Önerim 350testo 250bolde gibi gitmen olabilir başlangıç için. Bakamlım vucudun bu fazla testoyu kullanabilecek mi? Yoksa paso e2 mi fırlayacak? 
burda kolestrol seviyeni göremiyoruz. Hemogram yok. Trigiliserid yok. Bunlar olmadan boldeye girebilirsin demekte zor ki bunlar olsa bile yine de boldeyi kullanan çoğu kişi önermiyor. Üstte çoğu kişi tabiri caiz ise sana kızmış ama anlaşılan kendi dediğini dinleyeceksin. Allah sonunu hayır eylesin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodelo    2
Greblan, 5 dakika önce yazdı:

Dolu ürünlerle girersen bu dozlarda büyük ihtimal yaşayacakların: Sivilce,akne,karaciger sorunu,bobrek sorunu, kolestorl sorunu, tansiyon sorunu… 

Önceikle dostum 500 bolde az değil cidden az değil. Ha sen markana güvenmiyorsan, gidip boldeyi 500-600 liraya aldıysan olabilir tabi. Gelelim diğer sorun anapolon. Birader anapolon gibi kuvvetli bir ilaçtan sen inanıyor musun verim alacağına? İlla tablet denicem diyosan git danabol al 30mg günlük işini görür. Testo da keza 500 fazla buyuk ihtimal. Trde herkese ilk kur icin 500testo 500bolde yazıyorlar. Bak forum içinde cogu kişi testo olarak iran testo öneriyor. 500 iran testo ilk küründe kullanıp e2 fazla gelen kimseyi görmedim daha. Ha jineko olursun demiyorum ama 120-150 e2 seviyesinde gezmenin de fazla anlamı yok gibi. Önerim 350testo 250bolde gibi gitmen olabilir başlangıç için. Bakamlım vucudun bu fazla testoyu kullanabilecek mi? Yoksa paso e2 mi fırlayacak? 
burda kolestrol seviyeni göremiyoruz. Hemogram yok. Trigiliserid yok. Bunlar olmadan boldeye girebilirsin demekte zor ki bunlar olsa bile yine de boldeyi kullanan çoğu kişi önermiyor. Üstte çoğu kişi tabiri caiz ise sana kızmış ama anlaşılan kendi dediğini dinleyeceksin. Allah sonunu hayır eylesin.

burak hoca ile bir yola çıkacağımı belirttim, kafama göre bir kullanım değil bu şekilde bir planlama yapacağımızı söyledi, kendi dediğimi dinlememek için bu şekilde yardım istiyorum sizlerden zaten.  Ayrıca kan değerlerimi tamamı 2. attıgım paylaşımda mevcut sanırım gözünden kaçırdın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
Greblan, 9 dakika önce yazdı:

Ya dostum yapmayın kaç kere tartıştık saçma sapan bir, iki kişinin garip deneyimlerinden yola çıkıp insanlara negatif önerilerde bulunmayın. Bu adam ne yapacak tren mi girsin? Deca mı girsin? Milyonlarca sporcu deca ile mi tren ile mi veya tek başına neredeyse hiç bir bk yaramayan tetosteronla mı yola çıksınlar. Hayatında salona yeni girmiş birinin bile yapacağı en temiz kür testo bolde kürüdür ha cahilse sporcu bırakalım boldenonu su içerken dahi ölür. Bilinçli yaparsan bu maddeler ilaç olur sporcuya ama cahilse yapan zehir olur bu kadar basit. 

@bodelo hiç korkmadan girebilirsin dostum @Loving ile bu yola çıkıyorsan zaten sırtın yere gelmez merak etme. Hani @Loving özelinde demiyorum bilinçli olduğun sürece Burak hoca olmasa bile sorun yaşamazsın sadece dikkat etmen gereken bazı detaylar var onlara uy gerisi sorun değil zaten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.