Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RPood

Kür öncesi test sonuçlarim

Önerilen İletiler

RPood    7

Merhabalar arkadaşlar. Bulk kürüne girmek istiyorum, kürden önce testlerimi yaptırdım. Göz atabilir misiniz lütfen. 

1.thumb.jpeg.4b14a4810ecffdc7c82118e5ed05d10a.jpeg 2.thumb.jpeg.2bbabfe518974f2e5ba3d28f68ac35ac.jpeg 3.thumb.jpeg.451ca497be2a83630d38b9094f04d138.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

Hocam değerler de sıkıntı yok da kaç yıldır spor yapıyorsunuz acaba? testo değeri bir hayli düşük çünlü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
janbertozen, 1 dakika önce yazdı:

Hocam değerler de sıkıntı yok da kaç yıldır spor yapıyorsunuz acaba? testo değeri bir hayli düşük çünlü 

Bir yıldır yapıyorum. Spor süresiyle bir ilgisi var mı ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

yok da genelde düzenli spor yapan insalarda 6 ve üstü çıkar ondan sordum. 1 yıllık spor geçmişiyle küre girmek hiç mantıklı  değil ayrıca dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
janbertozen, 28 dakika önce yazdı:

yok da genelde düzenli spor yapan insalarda 6 ve üstü çıkar ondan sordum. 1 yıllık spor geçmişiyle küre girmek hiç mantıklı  değil ayrıca dostum 

Hafif kür yapıcam, sorun olmaz diye düşünüyorum. Testo enathe boldenone dianabol.

ve düzenli yapıyorum haftada 5 gün sabit

tarihinde RPood tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
RPood, Bir saat önce yazdı:

Hafif kür yapıcam, sorun olmaz diye düşünüyorum. Testo enathe boldenone dianabol.

Hocam doluysa ürünler hafif bi kür değil bu emin ol. Dolu bolde adamı mahfediyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
Greblan, 3 dakika önce yazdı:

Hocam doluysa ürünler hafif bi kür değil bu emin ol. Dolu bolde adamı mahfediyor.

Zphc marka ürünleri kullanıcam. Ne kadar etkili olur bilmiyorum ama araştırmalarıma göre iyi bir marka ve güvenilir.

tarihinde RPood tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
RPood, 45 dakika önce yazdı:

Zphc marka ürünleri kullanıcam. Ne kadar etkili olur bilmiyorum ama araştırmalarıma göre iyi bir marka ve güvenilir.

İyi bir marka tabi orjinalse. Aldigin kisiden eminsen al. Son olarak fiyat olarak ne ödedin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
Greblan, 1 dakika önce yazdı:

İyi bir marka tabi orjinalse. Aldigin kisiden eminsen al. Son olarak fiyat olarak ne ödedin?

aldığım kişiden eminim çok ünlü birinin öğrencisi. güveniyorum o konuda sorunum yok yani. Yarın alıcaz ürünleri ürünleri aldığımda hepsinin fiyatını söylerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarprime    7
RPood, 3 saat önce yazdı:

3 ilaçla kür yapıp bunun hafif olduğunu söylemek komik Dianabol karaciğeri zaten mahvediyor bolde laneti 30-40 günde anca açılıp saçma sapan tansiyon sorunu yaşatıyor böyle saçma klasik bi küre girmek yerine Testo + Primo veya Testo + düşük doz Deca yap daha iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Bu arada para konusunda sıkıntı yoksa rimo ekle bolde yerine kesinlikle 300-400 mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
janbertozen, 10 saat önce yazdı:

Bu arada para konusunda sıkıntı yoksa rimo ekle bolde yerine kesinlikle 300-400 mg

İlk kürümde testo enath ,bolde, dianabol denemek istiyorum. Asıl merak ettiğim test sonuçlarım ideal midir 

yasarprime, 11 saat önce yazdı:

3 ilaçla kür yapıp bunun hafif olduğunu söylemek komik Dianabol karaciğeri zaten mahvediyor bolde laneti 30-40 günde anca açılıp saçma sapan tansiyon sorunu yaşatıyor böyle saçma klasik bi küre girmek yerine Testo + Primo veya Testo + düşük doz Deca yap daha iyi

İlk kürümde bolde testo enath dianabol denemek istiyorum. Bir daha ki kürde araştırıcam bu kombini. Dianabol içinde gerekli koruyucuları ayarladım. En minimize şekilde kullanıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
RPood, 8 saat önce yazdı:

İlk kürümde testo enath ,bolde, dianabol denemek istiyorum. Asıl merak ettiğim test sonuçlarım ideal midir 

Bazı sorunlar var. Trigilisertid aşırı fazla hdl sinira yakin az. Bolde gireceksin ama bolde hdlyi daha da azaltacak ldlyi arttiracak. İlla girecegim dersen hani danabol kisa süreli bişey ve geri dönüşü zor olmayacaktır fakat bolde de bence çok uzun zamanlı alma ilaçları. Yoksa alirsin degerler kotulesir elinde ilac kalir devam etmek istersin ama %70 daha kotu olacak ve birakman gerekecek. Trigiliserid benim 140larda ona rağmen korkuyorum senin 200e dayanmis yani hocam. En sorunlusu da kolestrol bu seviyelerdeyken daha da bozmamak icin pis yaglardan uzak durmalisin yani cheat yok. Ne kadar dayanabilirsin o da senlik bir durum ama ben dayanamazdim. Parasini ayarla rimo gir bence. Maddi olarak sorunsa danabolu de cikar zaten kisa sureli etki. Fiyat olarak aldiktan sonra yazmanin pek anlami yok hocam. Markaya ve fiyata gore biz sana zaten al veya alma diyecegiz. 1k altinde bi boldeye bakma bile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarprime    7
RPood, 8 saat önce yazdı:

İlk kürümde bolde testo enath dianabol denemek istiyorum. Bir daha ki kürde araştırıcam bu kombini. Dianabol içinde gerekli koruyucuları ayarladım. En minimize şekilde kullanıcam

O zaman sana tavsiyem dianabolü çıkar zaten bıraktığın gibi 10-15 gün içinde tüm etkisi kaybedeceksin bu ilaç kickstarter gereksiz bence ona vereceğin parayla primo al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
Greblan, 1 saat önce yazdı:

Bazı sorunlar var. Trigilisertid aşırı fazla hdl sinira yakin az. Bolde gireceksin ama bolde hdlyi daha da azaltacak ldlyi arttiracak. İlla girecegim dersen hani danabol kisa süreli bişey ve geri dönüşü zor olmayacaktır fakat bolde de bence çok uzun zamanlı alma ilaçları. Yoksa alirsin degerler kotulesir elinde ilac kalir devam etmek istersin ama %70 daha kotu olacak ve birakman gerekecek. Trigiliserid benim 140larda ona rağmen korkuyorum senin 200e dayanmis yani hocam. En sorunlusu da kolestrol bu seviyelerdeyken daha da bozmamak icin pis yaglardan uzak durmalisin yani cheat yok. Ne kadar dayanabilirsin o da senlik bir durum ama ben dayanamazdim. Parasini ayarla rimo gir bence. Maddi olarak sorunsa danabolu de cikar zaten kisa sureli etki. Fiyat olarak aldiktan sonra yazmanin pek anlami yok hocam. Markaya ve fiyata gore biz sana zaten al veya alma diyecegiz. 1k altinde bi boldeye bakma bile.

Trigiliserid yüksekliği sanırım karbonhidrat yüklemesi yaptığımdan. 5 kiloluk Hardline Gainer e başlamıştım. Yağ oranım 3 kere ölçtürdüm %3 %4 çıkıyodu. Galiba yüklemeyi fazla yaptım. Trigiliserid e özellikle dikkat edicem zaten, hocam diyet de hazırlicak. Gaineri bırakıp Protein tozuna da geçicem. 1 k altındaki boldeye bakma cümlenizi dikkate alıcam. Bugğn belli olucak

yasarprime, 1 saat önce yazdı:

O zaman sana tavsiyem dianabolü çıkar zaten bıraktığın gibi 10-15 gün içinde tüm etkisi kaybedeceksin bu ilaç kickstarter gereksiz bence ona vereceğin parayla primo al

Tamam hocamla konuşucam dianabol primo konusunu akşam. 

• Beğen 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan, 2 saat önce yazdı:

Hocam 1k altında boldeye bakma bile demişsiniz ama splab bile o kadar pahalı değil..

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
omershelby60, 13 dakika önce yazdı:

Hocam 1k altında boldeye bakma bile demişsiniz ama splab bile o kadar pahalı değil..

Yani haklısın sanırım abartılmış. Zphc alcam hepsini. Zphc nin boldesi 700 750 falan

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
omershelby60, 34 dakika önce yazdı:

10 mi x 200 mg

1b244.png.152d9fc1def10966e71a3163b1c92a7a.png

10 ml x 400 mg

wwv3g.png.a17cdfb484aea8763869f61fcd5e4359.png

Ülkedeki halini sen düşün.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
RPood, 22 dakika önce yazdı:

Yani haklısın sanırım abartılmış. Zphc alcam hepsini. Zphc nin boldesi 700 750 falan

zphc boldesi 750 mi hocam 32 dolara zphc bulabilmek hayalden farksız lütfen fotoları isteyin üründeki o fiyata muhtemelen fake ürün yollayacaklardır

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
omershelby60, Bir saat önce yazdı:

Sp bile nasi değil? Kimden aldiysan fiyat listesini atar misin hocam. Bak zphc en ucuz satan benim tanidigim boldeyi 50 dolardan satiyor. Buyuk ihtimalle sahtelere bakiyorsunuz. 

RPood, Bir saat önce yazdı:

Abartma falan yok kim verdiyse bu fiyatlari birak o adami. Zphc bu fiyatlarda değil dostum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

1.000 lira altı anobolizan kalmadı deca, rimo, bolde, tren hepsi bu fiyatın altındaki ürünler ya düşük dozdur ya iceriginde sadece testosteron vardır yada tamamen boşdur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7
Greblan, 4 saat önce yazdı:

Sp bile nasi değil? Kimden aldiysan fiyat listesini atar misin hocam. Bak zphc en ucuz satan benim tanidigim boldeyi 50 dolardan satiyor. Buyuk ihtimalle sahtelere bakiyorsunuz. 

Abartma falan yok kim verdiyse bu fiyatlari birak o adami. Zphc bu fiyatlarda değil dostum.

Daha fiyat almadım ondan internette gördüğüm fiyatları yazdım. Spor salonuna gidiyorum şimdi. Bakıcaz beraber fiyatlara. 5k bütçeye göre ayarlicaz. Zphc öncelik. Baktık bütçe yetmiyo, biraz daha düşürürüz kaliteyi yapıcak bişey yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
RPood, 1 saat önce yazdı:

Daha fiyat almadım ondan internette gördüğüm fiyatları yazdım. Spor salonuna gidiyorum şimdi. Bakıcaz beraber fiyatlara. 5k bütçeye göre ayarlicaz. Zphc öncelik. Baktık bütçe yetmiyo, biraz daha düşürürüz kaliteyi yapıcak bişey yok.

Benim bildiğim en ucuz zphc fiyat listesi bu şekilde.

Zphc spectrum canada fiyat liste
Testo p 40 $
Testo e. 42 $
Testo c. 42 $
Deca.  50 $
Tren a. 62 $
Tren e. 70 $
Masteron 55 $
Winstrol 45 $
Boldenon 50$
Turinabol 50 $
Wins tablet 40 $
Danabol 40 $
Oxand tablet 57 $
Parabalon 85 $
Npp 50  $ 

en azindan kafanizda bişeyler oluşturmaniza yeter. Genel saticilarda max 5dolad fazlasina satiyor zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: huseyinatas7
      dedigim gibi arksdaslar skinny fat bir vücudum var amaç parçalı görünmek sonrasında büyümek testesteron cyp
      üzerine trenbolone acethat ilk 8 hafta sonra ki 8 hafta enanhate kullanmayı düşünüyorum enanhate sırasında ekleme olarak deca veya başka ilaçlar olur mu
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: samed
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      incline dambell press 5 set incline bench press   4 set peck deck fly           3 set omuz press             4 set lateral raise            5 6 set triceps skulcrush     4 set Küre girdik diyelim antrenman programını değiştirmeli miyiz? değiştirilecek ise nasıl değiştirilmeli mesela. atıyorum set sayısı arttırma hareket ekleme falan bugün salon hocasına sordum dedi ki 5 6 hareket göğüs gireceksin. kasları falan şaşırtacaksın falan dedi. çok şaşırdım böyle düşünmesine. arkadaş pt sin hala şaşırtma falan diyor.
      Dedim ki hocam haftada iki itiş yapıyorum(ppl) dedim. adam tamam yine de yapacaksın. sizin fikirlerinizi bekliyorum. Sizce nasıl olmalı. bence antrenman aynı kalmalı ağırlıklar dışında. Bu arada 500 testo 500 bolde düşünüyorum 4 ile 6 ay arası. bu yüzden sordum. siz nasıl yapıyorsunuz naturel ve ilaçdayken farklar falan. 
      Yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

@L0ving @rastlantisal @Diver @Bay-T @metinav @SPECTRE @Askabar @otopsicikedi @SantoR

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar selamlar,
      Yeni gireceğim fakat prolaktin biraz yüksek çıktı.
      Sizce neden olmuş olabilir? En son küre 2 yıl önce girmiştim bu değerler sorun yaratır mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.