Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulquiorra_z

Ilacı kesmemek

Önerilen İletiler

ulquiorra_z    196

arkadaşlar 1 hafta önce testo başladım.

bilmediğim bi kaç soruyu sorcaktım izninizle.

500mg testo ya ne kadar devam edebilirim ilacı kesmeden, kür-trt şeklinde ilacı kesmemek ne gibi sorunlar oluşturur?

max gidebilceğim bir süre varmıdır?

bir sorun teşkil ediyorsa ilacı kesmemek kısırlık gibi ne gibi önlemler alabilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokhanacan    68
ulquiorra_z, 30 dakika önce yazdı:

500mg testo ya ne kadar devam edebilirim ilacı kesmeden, kür-trt şeklinde ilacı kesmemek ne gibi sorunlar oluşturur?

bir sorun teşkil ediyorsa ilacı kesmemek kısırlık gibi ne gibi önlemler alabilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kimse sana süre veremez bu süre kan tahlillerine göre belli olur.Organ değerlerin kan testin kür içinde illa ki rayından çıkacak çıktığı zaman önünde iki seçenek olacak ilacı kesip pct yapacaksın ki olympiaya hazırlanmıyorsan benim önerim bu ya da dozajı doğal üretim düzeyine düşürüp kan tahlillerinin düzelmesini bekleyeceksin. Kısırlık için değişik yöntemler var uzun kür yapanlar için dinlenme döneminde kür içi hcg veya pct uygular gibi klomen tedavisi uyguluyorlar. Ne kadar etkili tartışılır, saçma diyen bir kesimde var mantıklı diyen bir kesimde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok uzun süre kür trt yaparsan bir süre sonra lh fsh açman çok zor hale gelir belkide hiç açamazsın örnek larry wheels , ömür boyu kendine test enjekte etmek zorunda kalırsın , daha 1 haftadır testo kullanıyorsun bu kadar ileriyi düşünme bence şuan bile problem çıkmayacağı belli değil.

tarihinde Anayurt Oteli tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
ulquiorra_z, 56 dakika önce yazdı:

500 testo ile başladım 4.ayımda 350ye düştüm ve hala 350 ile devam ediyorum. Totalde 6ayı geçti ve sorun yok. Bu senin yaşayacağın problemlere göre şekillenecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ulquiorra_z, Bir saat önce yazdı:

Bu işler, insan vücudu textbook değildir bunun cevabını sana kimse vereme

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ispenciyar    2

Yurtdışında haftalık 125mg x 2  testo-e ile çok uzun süreler geçiriyorlar. Tansiyon , lipid profilleri , libido ve östrojen kaynaklı yan etkiler yakın kontrol edilmeli.

Tansiyon için duruma göre telvis , micardis gibi bir ARB

Libido için proviron

Östrojen kaynaklı yan etkiler için duruma göre nolvadex , rimobolan öneriyorum. 

Only testo başlayıp polifarmasi durumuna geçmen kaçınılmaz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
ulquiorra_z, 8 saat önce yazdı:

kanka 9. ayım olcak galiba hiç kesmedim 0 tren masteron sonra bi eczane ilacı vardı uykuluyum adını unuttum ondan da vurdum hala sapasağlam ilk 5-6 ay koruyucuları doğru düzgün dahi almadım karaciğerim her şeyim sağlam bülbülde ötüyo valla korkma bu kadar ilk haftadan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Ben 4. yılımdayım, 4 yılda bir kez Pct yaptım. Fakat çocuk sahibiyim ve 41 yaşındayım düşünmem gereken hiçbir şey yok.

Senin yolun çok uzun, 12 veya 16 haftalık kürünü tamamla, sonrasını sonra düşün.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Rdm, 20.06.2023 - 08:15 yazdı:

Ben 4. yılımdayım, 4 yılda bir kez Pct yaptım. Fakat çocuk sahibiyim ve 41 yaşındayım düşünmem gereken hiçbir şey yok.

Senin yolun çok uzun, 12 veya 16 haftalık kürünü tamamla, sonrasını sonra düşün.

Bi yerden sonra rutin oluyor sanırım😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.