Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

samet9098

Yağ oranı düşürmek için

Önerilen İletiler

samet9098    29

Öncelikle merhaba dostlar güncel olarak definasyonda %15-16 yağ oranında takılı kalmış durumdayım 15 ml broksin kardiyo öncesi ve 30 mg yohimbine ( 3' e bölerek kullanıyorum)

Pazartesi-Cuma 1700 kcal karbonhidrat alıyorum diğer 5 gün 1200 kcal 0 karb alıyorum bu duraksamadan kurtulmak adına nacizane tavsilerinize ihtiyacım var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60
samet9098, 3 dakika önce yazdı:

Öncelikle merhaba dostlar güncel olarak definasyonda %15-16 yağ oranında takılı kalmış durumdayım 15 ml broksin kardiyo öncesi ve 30 mg yohimbine ( 3' e bölerek kullanıyorum)

Pazartesi-Cuma 1700 kcal karbonhidrat alıyorum diğer 5 gün 1200 kcal 0 karb alıyorum bu duraksamadan kurtulmak adına nacizane tavsilerinize ihtiyacım var

Bence broksini sal 4-5 gün yüksek karb al sonrasında 0 carb yapıp eski periyoda dön.Düşününce yüksek carb almak mantıksız geliyor fakat hassasiyeti tazelemezsen diyetten alınan verim azalıyor ben diyet dönemlerimi hep bu şekilde yapıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Jacop, 9 dakika önce yazdı:

Bence broksini sal 4-5 gün yüksek karb al sonrasında 0 carb yapıp eski periyoda dön.Düşününce yüksek carb almak mantıksız geliyor fakat hassasiyeti tazelemezsen diyetten alınan verim azalıyor ben diyet dönemlerimi hep bu şekilde yapıyorum

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. karb arttırırken kaloriyi 500 kcal eksikte tutayımmı yoksa kilomu koruyacak düzeyde mi devam etmemi önerirsiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
classic    4
samet9098, 21 dakika önce yazdı:

metabolizman çökmüş durumda 3 gün diyet break yap günde 3-4k kalorilik 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
samet9098, 5 dakika önce yazdı:

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. karb arttırırken kaloriyi 500 kcal eksikte tutayımmı yoksa kilomu koruyacak düzeyde mi devam etmemi önerirsiniz ?

5 günde kiloya ciddi edecek kadar kaloriyi zaten alamazsınız hocam rakamlarla kafayı bozmaya gerek yok.5 gün boyunca sağlam beslenin sonrasında zaten bu 5 günü telafi edeceksiniz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Jacop, 52 dakika önce yazdı:

5 günde kiloya ciddi edecek kadar kaloriyi zaten alamazsınız hocam rakamlarla kafayı bozmaya gerek yok.5 gün boyunca sağlam beslenin sonrasında zaten bu 5 günü telafi edeceksiniz

değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederım, deniyeceğim önerinizi

classic, 55 dakika önce yazdı:

metabolizman çökmüş durumda 3 gün diyet break yap günde 3-4k kalorilik 

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    73
samet9098, 13.06.2023 - 11:32 yazdı:

Yağ oranınızı nereden baktırdınız hocam? TANICA tartılarından mı yoksa direkt internet üzerinden mi? Ona göre bir yorum yapacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
anabolikadam, 22 dakika önce yazdı:

Yağ oranınızı nereden baktırdınız hocam? TANICA tartılarından mı yoksa direkt internet üzerinden mi? Ona göre bir yorum yapacağım.

akıllı tartı xiamonin spor saolunda Tanica tartı ve mezura ile bel vb gibi ölçümler ile o yüzden net olmamakla beraner 15-16 civarında olduğunu düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    73
samet9098, 10 dakika önce yazdı:

akıllı tartı xiamonin spor saolunda Tanica tartı ve mezura ile bel vb gibi ölçümler ile o yüzden net olmamakla beraner 15-16 civarında olduğunu düşünüyorum 

Şu şekilde söyleyeyim TANICA tartıları genellikle yanlış tartıyor. İçtiğin sudan tut, vücudunda olan sudan milimetrelik hatalar ile beraberinde farklı sonuçlar verebiliyor. Ancak referans açısından güzel bir yöntem. Daha yeni 15 haftalık bir diyetten çıktım. Hiçbir zaman da yağ verme konusunda sorun yaşamadım ancak bazı taktikler uygulayabilirsin:

- Halsizliğimin tavan yaptığı, hayat kalitemin mahvolduğu (zevk ve duygular açısından nedeni ise yeterli beslenememe) ve aynı zamanda spora dahi gidecek enerjim kalmadığı taktirde ben kaçak öğün olarak adlandırdığım (cheat) öğün hakkımı devreye sokarım. Eğer hedefine yakınsan 3 gün boyunca hiçbir şekilde diyete uymadan günlük beslenmemi canımın istediği şekilde yapar ruhumu ferahlatırdım. 

- Kullandığın takviyeler zaten etkili bana göre kardiyolarında hız, yükseklik veyahut süresini azaltma veya arttırma. Düz olduğun şekilde devam et ve birazcık diyetten çık. 

- Karbonhidrat döngüsü sağlayabilirsin (normal diyet yaptığın günlerde) ki öneririm. Haftanın 3 veya 4 günü (büyük kas gruplarını çalıştığın zaman) diğer düşük karbonhidrat günlerine nazaran 80-120gr civarı daha fazla karbonhidrat alabilir. Diğer günlerle de beraber 80-120gr karbonhidrat az alabilirsin. Şahsen ben bu taktikleri uygulayarak 78cm bele kadar düşmüştüm. Devam etsem 70'e zorlardım :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
anabolikadam, 37 dakika önce yazdı:

Şu şekilde söyleyeyim TANICA tartıları genellikle yanlış tartıyor. İçtiğin sudan tut, vücudunda olan sudan milimetrelik hatalar ile beraberinde farklı sonuçlar verebiliyor. Ancak referans açısından güzel bir yöntem. Daha yeni 15 haftalık bir diyetten çıktım. Hiçbir zaman da yağ verme konusunda sorun yaşamadım ancak bazı taktikler uygulayabilirsin:

- Halsizliğimin tavan yaptığı, hayat kalitemin mahvolduğu (zevk ve duygular açısından nedeni ise yeterli beslenememe) ve aynı zamanda spora dahi gidecek enerjim kalmadığı taktirde ben kaçak öğün olarak adlandırdığım (cheat) öğün hakkımı devreye sokarım. Eğer hedefine yakınsan 3 gün boyunca hiçbir şekilde diyete uymadan günlük beslenmemi canımın istediği şekilde yapar ruhumu ferahlatırdım. 

- Kullandığın takviyeler zaten etkili bana göre kardiyolarında hız, yükseklik veyahut süresini azaltma veya arttırma. Düz olduğun şekilde devam et ve birazcık diyetten çık. 

- Karbonhidrat döngüsü sağlayabilirsin (normal diyet yaptığın günlerde) ki öneririm. Haftanın 3 veya 4 günü (büyük kas gruplarını çalıştığın zaman) diğer düşük karbonhidrat günlerine nazaran 80-120gr civarı daha fazla karbonhidrat alabilir. Diğer günlerle de beraber 80-120gr karbonhidrat az alabilirsin. Şahsen ben bu taktikleri uygulayarak 78cm bele kadar düşmüştüm. Devam etsem 70'e zorlardım :D

Önerileriniz için teşekkür ediyorum şuan 5 günlük bir ara verdim doluluk hissi yakaladım nerdeyse 2 günde kas kaybı olmadığından emin olmuş oldum :D, işin ilginç tarafı ise kollarım size almış bulktan daha 2 cm daha büyük geldi, pazar gününden itibaren ise carb cycling ile tekrar devam etmeyi düşünüyorum uyarıcıları da tamamen kesmiş durumdayım şuanda kafein dahil temmuz sonunada kadar %12' nin altına düşebilirim umarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
samet9098, 59 dakika önce yazdı:

Önerileriniz için teşekkür ediyorum şuan 5 günlük bir ara verdim doluluk hissi yakaladım nerdeyse 2 günde kas kaybı olmadığından emin olmuş oldum :D, işin ilginç tarafı ise kollarım size almış bulktan daha 2 cm daha büyük geldi, pazar gününden itibaren ise carb cycling ile tekrar devam etmeyi düşünüyorum uyarıcıları da tamamen kesmiş durumdayım şuanda kafein dahil temmuz sonunada kadar %12' nin altına düşebilirim umarım

Doldur boşalt yaptığın için vücudun aşırı dolu oluyor normal sizelı olman bence uzat süreyi en azından 10-14 güne ki vücut bi alışsın bu kaloriye yeniden yağ yakman daha kolay olur bu şekilde

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
janbertozen, 27 dakika önce yazdı:

Doldur boşalt yaptığın için vücudun aşırı dolu oluyor normal sizelı olman bence uzat süreyi en azından 10-14 güne ki vücut bi alışsın bu kaloriye yeniden yağ yakman daha kolay olur bu şekilde

yorumunuzu için teşekkür ediyorum temmuz sonuna kadar definasyonu bitermek niyetindeydim aslında ama süreç uzayacak sanırım yağ oranını istediğim seviyeye getirmek için, peki bu sürecin sonunda 1000 kcal bir açıkla geri dönsem vücudu çok mu zorlamış olurum sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
samet9098, 8 dakika önce yazdı:

yorumunuzu için teşekkür ediyorum temmuz sonuna kadar definasyonu bitermek niyetindeydim aslında ama süreç uzayacak sanırım yağ oranını istediğim seviyeye getirmek için, peki bu sürecin sonunda 1000 kcal bir açıkla geri dönsem vücudu çok mu zorlamış olurum sizce

gereksiz olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
samet9098, 52 dakika önce yazdı:

1k kaloriyle ne yiyeceksin peki aşırı az süreci 2 hafta uzat çok eziyet etme kendine bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
janbertozen, Şimdi yazdı:

1k kaloriyle ne yiyeceksin peki aşırı az süreci 2 hafta uzat çok eziyet etme kendine bence 

yok hocam anlamatadım kendimi almam gereken kalori 2500 kalori normalde 700-800 kalor açık verip kardiyo ile günlük açığı 1000 kcal tamamlarsam diye düşündüm aslında bunu da carb cycling ile yapmayı düşünüyorum 4 gün yüksek carb 3 gün düşük carb düşük carblarda kardiyo yapmam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Kilo vermeye çalışmak ve yağ yakmak aynı seyler değil hocam. Bence burada kendi kafa karışıklığın bir gider. Yağ oranını azaltmak için o denli bir kalori açığına ihtiyacın yok. Daha doğrusu kalori açığına ihtiyacın yok. Alman gereken kaloriyi al, protein ağırlıklı beslen, sabah kardiyonu yap ve ağırlık antrenmanı yap.

Kilo vermesen bile vucut kompozisyonun değişecek ve tatmin olacaksın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
samet9098, 2 saat önce yazdı:

yok hocam anlamatadım kendimi almam gereken kalori 2500 kalori normalde 700-800 kalor açık verip kardiyo ile günlük açığı 1000 kcal tamamlarsam diye düşündüm aslında bunu da carb cycling ile yapmayı düşünüyorum 4 gün yüksek carb 3 gün düşük carb düşük carblarda kardiyo yapmam 

kendini tanıman lazım benim vücudum dolmaya aşırı yatkın mesela carb cycle yapamıyorum vücuda alıştığı karbdan 50 gram bile fazlasını versem yarına dop dolu uyanıyorum. Süreci birtık daha yay zaten yağ yakmaya devam ediceksin bence çok pushlama 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.