Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ByMaynaq

Yarışmadan ne kadar önce ilaçlar kesilmeli

Önerilen İletiler

ByMaynaq    9

Merhabalar değerli form üyeleri ve saygıdeğer hocalarım sizlere sormak istediğim 1-2 kafama takılan husus var;

Şimdi yarışma da doping testi yapılıyor e yarışa katılan çoğu adam da bu ilaçları kullanıyor hepimizin bildiği üzere,kullandığımız ilaçların ester farkları var bunlara göre yarış öncesi ester farkına göre mi kesiliyor ilaçlar ve test de temiz çıkılıyor çok kafama takılan bir konu cevaplarsanız çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753
ByMaynaq, 13 dakika önce yazdı:

Merhabalar değerli form üyeleri ve saygıdeğer hocalarım sizlere sormak istediğim 1-2 kafama takılan husus var;

Şimdi yarışma da doping testi yapılıyor e yarışa katılan çoğu adam da bu ilaçları kullanıyor hepimizin bildiği üzere,kullandığımız ilaçların ester farkları var bunlara göre yarış öncesi ester farkına göre mi kesiliyor ilaçlar ve test de temiz çıkılıyor çok kafama takılan bir konu cevaplarsanız çok sevinirim.

Bu konuda tayfun abi paylaşmış tabloyu kandan çıkma sürelerine göre kesilmeli aksi halde yakalanıp men olmanın dışında 5 yıla kadar ciddi para cezaları var.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
SPECTRE, 11.06.2023 - 16:21 yazdı:

Bu konuda tayfun abi paylaşmış tabloyu kandan çıkma sürelerine göre kesilmeli aksi halde yakalanıp men olmanın dışında 5 yıla kadar ciddi para cezaları var.

Benim çevremdeki yarışmacılar ilacı hiç kesmeden giriyorlar yarışmalara, artık ayarlıyorlar bu işi,  içeride adamın varsa ceplerini doldurucaksın kan ve idrar işini hallediyorlar 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Benim çevremdeki yarışmacılar ilacı hiç kesmeden giriyorlar yarışmalara, artık ayarlıyorlar bu işi,  içeride adamın varsa ceplerini doldurucaksın kan ve idrar işini hallediyorlar 

Ya zaten hakemler bu işin tüccarı olmuş alayı ilaç satıyor, merdiven altı ürettirip ürettirip, onları yalamayan onlardan olmayan kişilere de racon kesiyorlar berbat bir ortam biraz tanıdığın varsa 2300892349023390 kademe belgeyi önüne koyuyorlar... 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, 36 dakika önce yazdı:

Ya zaten hakemler bu işin tüccarı olmuş alayı ilaç satıyor, merdiven altı ürettirip ürettirip, onları yalamayan onlardan olmayan kişilere de racon kesiyorlar berbat bir ortam biraz tanıdığın varsa 2300892349023390 kademe belgeyi önüne koyuyorlar... 

Böyle bi olay duymuştum tabi doğruluğu nedir bilemem ama, sporda kariyer istiyosan göstermelik bi trde yarışıp sonrasında direk npc kovalamak en mantıklısı Allah yardımcımız olsun torpil burda bile varsa. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Larues, 9 dakika önce yazdı:

Böyle bi olay duymuştum tabi doğruluğu nedir bilemem ama, sporda kariyer istiyosan göstermelik bi trde yarışıp sonrasında direk npc kovalamak en mantıklısı Allah yardımcımız olsun torpil burda bile varsa. 

hohohoo torpilin headquartersı burası brocum... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
mcanmeco, 16 saat önce yazdı:

Deca için 18 ay silinme süresi korkunç...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34
trznd, 47 dakika önce yazdı:

Deca için 18 ay silinme süresi korkunç...

Powerliftingin belası bu ilaç :)  

ed coan deca yüzünden ipf’ten atıldı. Malum deca eklemleri falan iyileştiriyor diye kullanmak zorunda kalıyorlar zannedersem. Sonuç doping testinde pozitif geliyor malesef :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ByMaynaq    9
galicik, 11.06.2023 - 20:46 yazdı:

Çok doğru söylüyorsunuz hocam herkes tarafından adı bilinen senelerdir camia da olan bir isim var onun yarışmacıları bizzat hocalarım dı dediğiniz gibi merdiven altı ilaçlar satıyorlar ve en son nisan yarışmasın da kendi sporcusunu haksız yere 4.lükten 3 e çektiler bizzat izliyordum ve ben şahit oldum kendi sporcusu dediğim kişide hocamdı backstage de hep yanındaydım yani böyle bi kurtlar sofrasına bizim gibi gençlerin düşmüş olması ve senelerce verdiğimiz emeklerin boşa gidecek olması hevesimizi kırmıyor değil ama ne olursa olsun ben yine de 2024 mart da çıkıp kendimle olan savaşımı tamamlamış olucam bu da kendime sözümdür orda 1-2 demir parçası için değil kendimi yenmek için çıkacağım.

tarihinde ByMaynaq tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ByMaynaq, Şimdi yazdı:

Çok doğru söylüyorsunuz hocam herkes tarafından adı bilinen senelerdir camia da olan bir isim var S.İ onun yarışmacıları bizzat hocalarım dı dediğiniz gibi merdiven altı ilaçlar satıyorlar ve en son nisan yarışmasın da kendi sporcusunu haksız yere 4.lükten 3 e çektiler bizzat izliyordum ve ben şahit oldum kendi sporcusu dediğim kişide hocamdı backstage de hep yanındaydım yani böyle bi kurtlar sofrasına bizim gibi gençlerin düşmüş olması ve senelerce verdiğimiz emeklerin boşa gidecek olması hevesimizi kırmıyor değil ama ne olursa olsun ben yine de 2024 mart da çıkıp kendimle olan savaşımı tamamlamış olucam bu da kendime sözümdür orda 1-2 demir parçası için değil kendimi yenmek için çıkacağım.

Dostum kısaltma yasak onu kaldırda yok yere bilmediğin için ban yeme forumdan, öyle dostum öyle bu insanlardan değilsen ıfbb pro ol podyum yap 1. olamazsın.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ByMaynaq    9
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Dostum kısaltma yasak onu kaldırda yok yere bilmediğin için ban yeme forumdan, öyle dostum öyle bu insanlardan değilsen ıfbb pro ol podyum yap 1. olamazsın.. 

düzelttim hocam kusura bakmayın bilmiyordum,tam da dediğiniz gibi o yüzden biz kendimizle olan savaşımızı yenelim gerisi teferruat.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.