Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baki0

Xeno labs tren

Önerilen İletiler

baki0    2

Xeno labsın eski sporcusundan aldığım tren acetatı kullanıyorum ve 2 hafta bitti hiçbir etkisini göremedim.Forumdaki xenoyu öven reklamcı arkadaşa selamlar :)

IMG_0499.jpeg

• ahahaha 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

baki0    2
janbertozen, 2 dakika önce yazdı:

Bu da çalışmıyorsa rezalet bu arada ya 

O kadar övüldü ki amerika malı vs hatta malum arkadaş bunu kullanan bir sporcu var 5 hafta sonra yarışmaya girecek vs diyordu o sporcudan ürün aldıktan 1 gün sonra xenodan ayrıldı 😅

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
baki0, 3 saat önce yazdı:

Xeno labsın eski sporcusundan aldığım tren acetatı kullanıyorum ve 2 hafta bitti hiçbir etkisini göremedim.Forumdaki xenoyu öven reklamcı arkadaşa selamlar :)

IMG_0499.jpeg

Yerli malı üretim olabilir herşeyin sahtesini yapıyorlar ayabının parfümün elektronik bunun mu sahtesini yapamayacaklar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
baki0, 4 saat önce yazdı:

IMG_0499.jpeg

Pardonda konunun benimle ne alakası var . Bu kadar ürünü kullanan kişi tek şikayet etmiyorken buraya gelip beni etiketleyip ürünün çalışmadığını iddia ediyorsun bunca form tutan kişiler boş ilaçla form tutuyor haklısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
baki0    2
IMJOLLNIRR, 31 dakika önce yazdı:

Pardonda konunun benimle ne alakası var . Bu kadar ürünü kullanan kişi tek şikayet etmiyorken buraya gelip beni etiketleyip ürünün çalışmadığını iddia ediyorsun bunca form tutan kişiler boş ilaçla form tutuyor haklısın 

Ürünleri kullanmaya devam edip olumlu olumsuz yorumlarımı yazacağım 

• Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
baki0, 18 dakika önce yazdı:

Doğrusu bu olmalıydı beni etiketleyip reklamcı demen dahi doğru değil . Bu sitede bir çok ürün hakkında yorum yaptım kullandım. Ve bu ürünü siz sporcusundan aldınız bu adamdan ürün almak neredeyse imkansız satış yapmıyor yazdığın zaman sporcuların profillerini atıp onlarla iletişime geçin diyor . Reklama dahi ihtiyacı yok zaten ona referans olan kişiler camiadaki en iyi en önde gelen kişiler düşünmeden ürün alırsın ama verirse tabi 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
baki0, 19 dakika önce yazdı:

Dozlar ne ?

Kaçıncı tren kullanışın ?

Haklısın 2. hafta bittiyse şu zamana kadar ilacın çoktan açılması lazımdı, kaliteli orijinal bir tren e bile 3. haftanın başında kendisini kabuslarla gece terlemeleriyle yavaş yavaş kendini gösteriyor ama 3. 4. tren kürünse diğer kürlere göre dozlar daha azsa etki alamamanda şaşırtıcı bir durum olmaz çok bilinmeyenli bir denklemde sadece tren kullandığını söylüyorsun... Heh bu marka umurum da bile değil o paraları hayatta vermem alt tarafı tren altın oranda bb, ba oil oranı yakalasalar bile benim kullandığım 140mg ilaç, hani markayı vesaire savunmuyorum ilgim alanında olan bir ürün değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
IMJOLLNIRR, 9 dakika önce yazdı:

Doğrusu bu olmalıydı beni etiketleyip reklamcı demen dahi doğru değil . Bu sitede bir çok ürün hakkında yorum yaptım kullandım. Ve bu ürünü siz sporcusundan aldınız bu adamdan ürün almak neredeyse imkansız satış yapmıyor yazdığın zaman sporcuların profillerini atıp onlarla iletişime geçin diyor . Reklama dahi ihtiyacı yok zaten ona referans olan kişiler camiadaki en iyi en önde gelen kişiler düşünmeden ürün alırsın ama verirse tabi 

Bu postunun ilk cümlesinden son cümlesine bomboş REKLAM YAPIYORSUN hala. :D:D:D  @baki0 dediklerinde sonuna kadar haklı kusura bakma.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OezM91    1

Herkese iyi günler arkadaşlar, başta şunu belirteyim sana fake vermişler :)))

onu sana verene buradan Selam olsun madem sahtesini veriyor rengini tutturmaya çalışsın bari :)

IMG-20230612-WA0044.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
OezM91, 13 dakika önce yazdı:

Herkese iyi günler arkadaşlar, başta şunu belirteyim sana fake vermişler :))) onu sana verene buradan Selam olsun madem sahtesini veriyor rengini tutturmaya çalışsın bari :)

Bendede başka bir marka tren acetat var konuyu açan arkadaşla rengi aynı.

Büyük ihtimal senin flakonun şişesinden dolayı içindeki sıvısının rengi koyu görünüyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
OezM91, 14 dakika önce yazdı:

Herkese iyi günler arkadaşlar, başta şunu belirteyim sana fake vermişler :)))

onu sana verene buradan Selam olsun madem sahtesini veriyor rengini tutturmaya çalışsın bari :)

Konudan bağımsız rengin ilaç sahte veya gerçekliğiyle alakası yok dostum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OezM91    1
forbit, 48 dakika önce yazdı:

Konudan bağımsız rengin ilaç sahte veya gerçekliğiyle alakası yok dostum.

Tabi bu konuda herkesin görüşleri farklı, şunu biliyorum ve kendim xeno kullandım, bir tane darknet üzeri amerikadan sipariş verdim diğerini buradan aldım. Arada dağlar kadar fark var.

Buradan bir daha almam piyasada orjinalden çok fake geziyor 4-6 hafta kargo beklemek daha mantıklı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Bu xeno kendi satıcısı satarken onda bile çok yoktu hep bir stok sorunu oluyordu yani siparişe göre getiriyordu o zaman kullanan abiler bu koyu renkli treni kullanıyorlardı satıcısı da instada rengini filan söyleyip paylaşıyordu.Ama o zaman kullananlar baya yan etki yaşıyorlardı filan şu an baya çoğaldı bende tr de üretim olabilir mi diye düşünüyorum bazen ;))))

baki0, 09.06.2023 - 17:58 yazdı:

Bu flakon dikkatli bakarsan diğer flaşına göre de Farklı ben acaba tren e Farklı mı diye baktım ama yabancı forumlarda da flakonlar hep tek seri aynı.Arkadaşın attığı flakon gibi.He belki flakonlar değişmiştir onu bilemem ama yabancı forumlarda böyle bir flakon hiç yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
OezM91, 4 saat önce yazdı:

Tabi bu konuda herkesin görüşleri farklı, şunu biliyorum ve kendim xeno kullandım, bir tane darknet üzeri amerikadan sipariş verdim diğerini buradan aldım. Arada dağlar kadar fark var.

Buradan bir daha almam piyasada orjinalden çok fake geziyor 4-6 hafta kargo beklemek daha mantıklı 

dostum darknetten de versen yurtdışından geliyo mutlaka gümrükte takılması gerekiyor nasıl geliyor ürün bilmediğimden soruyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
urcikodi, Şimdi yazdı:

dostum darknetten de versen yurtdışından geliyo mutlaka gümrükte takılması gerekiyor nasıl geliyor ürün bilmediğimden soruyorum 

Geçebiliyor bazen 1-2 flakon ilaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
galicik, Şimdi yazdı:

Geçebiliyor bazen 1-2 flakon ilaç 

şans yani. kesin şansıma benim federaller baskın yapar bana dahsdhasdashjashashd

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
urcikodi, Şimdi yazdı:

şans yani. kesin şansıma benim federaller baskın yapar bana dahsdhasdashjashashd

Senin iznin olmadan kargonu açamazlar şüpheliye düşüyor kargo 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
galicik, Şimdi yazdı:

Senin iznin olmadan kargonu açamazlar şüpheliye düşüyor kargo 

anladım . sp kullanıyorum aşırı mutluyum ya boyut atlatıyo resmen sadece deca çok ağrılı enjeksiyon yapıyo ve decada enjeksiyondan 1 gün sonra filan baya ağrım oluyo vurduğum yerde ama boldenon da öyle bir sorun yaşamıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
urcikodi, Şimdi yazdı:

anladım . sp kullanıyorum aşırı mutluyum ya boyut atlatıyo resmen sadece deca çok ağrılı enjeksiyon yapıyo ve decada enjeksiyondan 1 gün sonra filan baya ağrım oluyo vurduğum yerde ama boldenon da öyle bir sorun yaşamıyorum 

Boldede olmaz da deca için evin ekle, ikisini ayrı bölgelere yap sıkıntı yaşamazsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
galicik, Şimdi yazdı:

Boldede olmaz da deca için evin ekle, ikisini ayrı bölgelere yap sıkıntı yaşamazsın

evigen ekliyim evet ayrı bölgelere yapıyorum 0.5 bile ağrı yapıyo valla. deca kaçıncı haftada tam etkisini göstermeye başlar peki 3.haftaya girdim daha yeni 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
urcikodi, Şimdi yazdı:

evigen ekliyim evet ayrı bölgelere yapıyorum 0.5 bile ağrı yapıyo valla. deca kaçıncı haftada tam etkisini göstermeye başlar peki 3.haftaya girdim daha yeni 

4-5 başlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.