Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baki0

Xeno labs tren

Önerilen İletiler

IMJOLLNIRR    31

Geçenlerde bununla ilgili bir post paylaşımı yapmıştı xenoyu satan kişi 5 senede 3 farklı etiket değişimi diye bunlarıda paylaşmıştı bahsi geçen konudaki tren acetat son serinin ürünü 

OezM91, 12.06.2023 - 18:46 yazdı:

Herkese iyi günler arkadaşlar, başta şunu belirteyim sana fake vermişler :)))

onu sana verene buradan Selam olsun madem sahtesini veriyor rengini tutturmaya çalışsın bari :)

Satan kişinin direk öne çıkan hikayelerinden ss aldım . 

3a.thumb.jpeg.212bee468fa70dc8e02cb18790358aaf.jpeg 2a.thumb.jpeg.46859f5ec3a2e0a0145474393168f118.jpeg 1a.thumb.jpeg.a6d9f5b04ed4eab9243f3b5bf8825613.jpeg

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Xenolabs    1

Artık saçma sapan muhabbetlerizin bana atılmasından sıkıldım . Sorusu olan varsa buyursun sorsun cevaplayalım . Çünkü hesabı aktif olarak kullanmayı düşünmüyorum . Konudaki 2 farklı tren gündeme gelmiş görseldeki eski seri tren Black seriden temin ettik görselleride var isterseniz paylaşılabilir daha önceki seride paylasılabilir . 2022 yılında firma tüm arayüzü değiştirerek Black mat serisine geçiş yaptı . Xeno labs ülkemizde 5 yıldır aktif olarak satılmakta fakat buradaki kişilerin haberi dahi yok . Neden yok sorusuna cevap vereyim daha öncesine çok daha seçici davranıp kimseye ürün vermiyorduk fakat son zamanlarda bizden ürün temin eden hocalarımız ürünlerini öğrencilerine vermeye. Başladı bu sayede bu markanın varlığından haberdar oldunuz . Ürünümüzü boklayana kadar herkes rica ediyorum dönüp ne kullandığına ne sattığına baksın herkese iyi forumlar 

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1
  • Şaşkın 1
  • Kaka 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Xenolabs, 3 dakika önce yazdı:

Artık saçma sapan muhabbetlerizin bana atılmasından sıkıldım . Sorusu olan varsa buyursun sorsun cevaplayalım . Çünkü hesabı aktif olarak kullanmayı düşünmüyorum . Konudaki 2 farklı tren gündeme gelmiş görseldeki eski seri tren Black seriden temin ettik görselleride var isterseniz paylaşılabilir daha önceki seride paylasılabilir . 2022 yılında firma tüm arayüzü değiştirerek Black mat serisine geçiş yaptı . Xeno labs ülkemizde 5 yıldır aktif olarak satılmakta fakat buradaki kişilerin haberi dahi yok . Neden yok sorusuna cevap vereyim daha öncesine çok daha seçici davranıp kimseye ürün vermiyorduk fakat son zamanlarda bizden ürün temin eden hocalarımız ürünlerini öğrencilerine vermeye. Başladı bu sayede bu markanın varlığından haberdar oldunuz . Ürünümüzü boklayana kadar herkes rica ediyorum dönüp ne kullandığına ne sattığına baksın herkese iyi forumlar 

Ben bir soru sorabilir miyim tarafsız bir şekilde ürünleriniz hiç kullanmadım, bu fiyatı hak edecek ne var bu ürünlerin içerisinde çeyrek altın fiyatına 1 flakon ilaç veriyorsunuz bildiğimin dışında ne olabilir onu çok merak ediyorum hangi yağ kullanılıyor bb ba oranlarını söyler misin 

• Beğen 3
  • ahahaha 1
  • Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
Xenolabs, 2 dakika önce yazdı:

Bu konuda yorum yapanlardan tek satıcı var o da sensin :D neyin tribi bu? Ayrıca markaya her markaya isteyen herkes doğru söylemek kaydı ile dilediğini der. Xenolabs der Zphc de der Sp der Balkanada der optimum da der swissde der :) Ha senin şahsına biri bir şey der çıkar konuşursun o zaman dünyada herkes birbirni vursun markalardan sebep? :D Senin şahsına biri bir şey diyor mu? Demiyor mu? Sen ona gelip cevap vereceksin babanın markası değil bu marka değil mi? Hiç bir satıcının listesinde olan ürün babasının malı değil sadece size özel bir şey demiyorum yani. Ayrıca burası kendi pazar yeriniz değil yeni misafir olduğunuz yerde herkese saygı duymak zorundasınız aksi halde şahsınıza da saygı duyulmaz o yönde cevaplar alırsınız. Ama tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır efendi gibi yazdığın sürece sen ben o bu şu hepimiz için en toplanası, doğal ve kendini her saniye güncelleyen bir kaynak peptid türkiye ortamı. O yüzden misafir perverlik icabı hoş geldin :D:)  

• Beğen 3
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xenolabs    1
galicik, 12 dakika önce yazdı:

Ben bir soru sorabilir miyim tarafsız bir şekilde ürünleriniz hiç kullanmadım, bu fiyatı hak edecek ne var bu ürünlerin içerisinde çeyrek altın fiyatına 1 flakon ilaç veriyorsunuz bildiğimin dışında ne olabilir onu çok merak ediyorum hangi yağ kullanılıyor bb ba oranlarını söyler misin 

Selam kardeşim ürün aktif amerika yerel piyasada satılmaktadır . Tr aktif satış fiyatı 78 tren acetat için testolar için 60 dolardır . Sadece yeni yapılan bir test sonucunu key şifresi ile paylaşıyorum kontrole açıktır . Ürün içerik olarak kusursuzdur iyi forumlar 

385525d6-1199-46a3-aed9-ababb8d8ffd4.jpeg

SPECTRE, 12 dakika önce yazdı:

Bu konuda yorum yapanlardan tek satıcı var o da sensin :D neyin tribi bu? Ayrıca markaya her markaya isteyen herkes doğru söylemek kaydı ile dilediğini der. Xenolabs der Zphc de der Sp der Balkanada der optimum da der swissde der :) Ha senin şahsına biri bir şey der çıkar konuşursun o zaman dünyada herkes birbirni vursun markalardan sebep? :D Senin şahsına biri bir şey diyor mu? Demiyor mu? Sen ona gelip cevap vereceksin babanın markası değil bu marka değil mi? Hiç bir satıcının listesinde olan ürün babasının malı değil sadece size özel bir şey demiyorum yani. Ayrıca burası kendi pazar yeriniz değil yeni misafir olduğunuz yerde herkese saygı duymak zorundasınız aksi halde şahsınıza da saygı duyulmaz o yönde cevaplar alırsınız. Ama tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır efendi gibi yazdığın sürece sen ben o bu şu hepimiz için en toplanası, doğal ve kendini her saniye güncelleyen bir kaynak peptid türkiye ortamı. O yüzden misafir perverlik icabı hoş geldin :D:)  

Hoş bulduk kardeşim . Ben buraya pazarlama yapmaya gelmedim , hakkımda en ufak bilgi birikimine sahip olmadan ön yargılı olmanı önermem iyi forumlar .

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Xenolabs, 15 dakika önce yazdı:

Selam kardeşim ürün aktif amerika yerel piyasada satılmaktadır . Tr aktif satış fiyatı 78 tren acetat için testolar için 60 dolardır . Sadece yeni yapılan bir test sonucunu key şifresi ile paylaşıyorum kontrole açıktır . Ürün içerik olarak kusursuzdur iyi forumlar 

Sıkıntı bu noktada KİMYA formül belli bana şunu söylemen lazımdı piyasadaki hammaddeler belli tedarik zincirleri belli, piyasadaki bir çok hammadde doluluk oranı şudur %90++, + %99++ olduğu zaman fiyat 10x yapar yani 107.95 olması anlam ifade etmiyor eczane primolarında bile bundan kaynaklı 1.1 cc ilaç vardır, 1 gram değil 1.1 gram ilaç koyarsın ve maliyetin 1 cent oynamaz... Kimya abi kimyaaaaa formül belli neyse çok ciddi rakamlar gereksiz rakamlar bana kalırsa.. kullanıcısına alanına satanına hayırlı işler sağlık kürler.. 

image.png.2a1c88dc9b4014c15da60aa5dbfeb38d.png

• Beğen 2
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xenolabs    1

Ayrıca yüksek fiyat konusunada değinmek istiyorum elbette benden ürün alabilen hocalarımız üzerine elbette bir takım kar marjı koyup piyasada satışını yapacaktır fiyatlarım ortalam 3 yıldır sabittir firmanın uyguladığı indirim miktarına göre fiyatlar iner cıkar fakat 100-110 dolar bandında hiçbir zaman ürün satışı şahsım adına yapılmadı . Bu konuyada acıklık getirmiş olalım burada 

galicik, 5 dakika önce yazdı:

Sıkıntı bu noktada KİMYA formül belli bana şunu söylemen lazımdı piyasadaki hammaddeler belli tedarik zincirleri belli, piyasadaki bir çok hammadde doluluk oranı şudur %90++, + %99++ olduğu zaman fiyat 10x yapar yani 107.95 olması anlam ifade etmiyor eczane primolarında bile bundan kaynaklı 1.1 cc ilaç vardır, 1 gram değil 1.1 gram ilaç koyarsın ve maliyetin 1 cent oynamaz... Kimya abi kimyaaaaa formül belli neyse çok ciddi rakamlar gereksiz rakamlar bana kalırsa.. kullanıcısına alanına satanına hayırlı işler sağlık kürler.. 

Canım kardeşim üretici ben değilim . Tedarikçiyim üretim aşamasındanda hiç anlamam . 5 yıldır tek marka ile devam ediyorum kimya içeriğini bilmem bana birsey kazandırmıyor .iyi forumlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
galicik, 6 dakika önce yazdı:

Ya kanka seni harbiden severim forumun güzel bilinçli üyelerinden birisin benim gözümde ama sen yapma bari bu xenon menon cenon kim olursa olsun en büyük hatayı burada yapıyor tüketiciler yani bizler bende bilmiyordum ama satıcı salondan bir çok arkadaşımla geçen konuşamalarda edindiğim deneyimler sonrası hak verdim onlarda büyük satıcılardan ilaç alıyorlar zaten tr ilaç getiren baba yiğit 5,10,20 kaç kişi var ki? Bu getirenlerin anasından emdikleri süt burunlarından geliyor ona para buna para ve bu adamları en çok seven gümrükçü ve tırcılar :D inan öyle böyle sevmiyorlar sevmek derken başka birşey demek istiyorum banlanmayayım diye böyle yazdım.  Yerli ürün fiyatıyla dış gelen ürün fiyatı inan cahillik kıyaslamak sana demiyorum yanlış anlama genele söylüyorum ha misal bu marka tr de biri aynı ürünü 500 liraya bu adam gidip 1500 satıyorsa dediğin doğru ama yok ham madde bu kadar vs bu inan bakkal hesabı kanka geçen forumda konuştuk birileriyle sonra kavga çıkınca konu silindi :D yani senin dediğin fahiş fiyat çekenlere doğru ama yurt dışı üretim maliyet hesabında 50  dolara çıkan ilacın buraya gelmesi tırcıya gümrükçüye tedarikçiye aradaki ona buna derken 100 dolar oluyor olmasa da yaklaşıyor misal rakamlar örnek olarak yani. Neyse dayanamadım yazdım yine hakkını helal et.

• Beğen 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xenolabs    1
SPECTRE, 2 dakika önce yazdı:

Ya kanka seni harbiden severim forumun güzel bilinçli üyelerinden birisin benim gözümde ama sen yapma bari bu xenon menon cenon kim olursa olsun en büyük hatayı burada yapıyor tüketiciler yani bizler bende bilmiyordum ama satıcı salondan bir çok arkadaşımla geçen konuşamalarda edindiğim deneyimler sonrası hak verdim onlarda büyük satıcılardan ilaç alıyorlar zaten tr ilaç getiren baba yiğit 5,10,20 kaç kişi var ki? Bu getirenlerin anasından emdikleri süt burunlarından geliyor ona para buna para ve bu adamları en çok seven gümrükçü ve tırcılar :D inan öyle böyle sevmiyorlar sevmek derken başka birşey demek istiyorum banlanmayayım diye böyle yazdım.  Yerli ürün fiyatıyla dış gelen ürün fiyatı inan cahillik kıyaslamak sana demiyorum yanlış anlama genele söylüyorum ha misal bu marka tr de biri aynı ürünü 500 liraya bu adam gidip 1500 satıyorsa dediğin doğru ama yok ham madde bu kadar vs bu inan bakkal hesabı kanka geçen forumda konuştuk birileriyle sonra kavga çıkınca konu silindi :D yani senin dediğin fahiş fiyat çekenlere doğru ama yurt dışı üretim maliyet hesabında 50  dolara çıkan ilacın buraya gelmesi 100 dolar oluyor olmasa da yaklaşıyor misal rakamlar örnek olarak yani. Neyse dayanamadım yazdım yine hakkını helal et.

Üretim maliyetlerinin bizde düşük olduğunu biliyoruz satan firma Amerika yerel piyasasında ve oraya göre fiyatlama yapıyor suan Amerika’da tren grubu 110-150 dolar civarı satılmakta . Trdeki üretim ile yurt dışındaki üretimler arasında dağlar kadar fark var trdeki ürünü vurduğun zaman ateşin çıkıyor kalçada 3. Bir kalça meydana geliyor sterillik yerler altında görüyoruz tuvalette üretim yapılıyordu İzmir’de . Bir malı kıyaslarken bir çok sebep neden var yurt dışından ürün bu kadar kolay geliyor olsaydı zaten ülkemizde bu kadar yerli üretim olmazdı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
SPECTRE, 8 dakika önce yazdı:

Ya kanka seni harbiden severim forumun güzel bilinçli üyelerinden birisin benim gözümde ama sen yapma bari bu xenon menon cenon kim olursa olsun en büyük hatayı burada yapıyor tüketiciler yani bizler bende bilmiyordum ama satıcı salondan bir çok arkadaşımla geçen konuşamalarda edindiğim deneyimler sonrası hak verdim onlarda büyük satıcılardan ilaç alıyorlar zaten tr ilaç getiren baba yiğit 5,10,20 kaç kişi var ki? Bu getirenlerin anasından emdikleri süt burunlarından geliyor ona para buna para ve bu adamları en çok seven gümrükçü ve tırcılar :D inan öyle böyle sevmiyorlar sevmek derken başka birşey demek istiyorum banlanmayayım diye böyle yazdım.  Yerli ürün fiyatıyla dış gelen ürün fiyatı inan cahillik kıyaslamak sana demiyorum yanlış anlama genele söylüyorum ha misal bu marka tr de biri aynı ürünü 500 liraya bu adam gidip 1500 satıyorsa dediğin doğru ama yok ham madde bu kadar vs bu inan bakkal hesabı kanka geçen forumda konuştuk birileriyle sonra kavga çıkınca konu silindi :D yani senin dediğin fahiş fiyat çekenlere doğru ama yurt dışı üretim maliyet hesabında 50  dolara çıkan ilacın buraya gelmesi 100 dolar oluyor olmasa da yaklaşıyor misal rakamlar örnek olarak yani. Neyse dayanamadım yazdım yine hakkını helal et.

Dostum ne demek tabiki yazabilirsin doğru söylüyorsun ama inan bana arkasında üreticisinin ismi cismi adresi olmayan ürüne 100usd para vermek bana çok koyuyor, bak balkana 200usd para versem koymaz neden koymaz sende çok iyi biliyorsun abi isim var cisim var ceo var adres  var telefon var var da var %100 steril ama labs ürünlerine ugly ürünlerine bu paraları verirken içim acıyor sitem ediyorum anlarsın sende yabancı forumları dolaşıp üretim maliyetlerini öğrenince bide içi gidiyor insanın haklı olarak ama tırcının öpmesi yol maliyetleri cartı curtu işin içine girince sende haklısın maliyet çok artıyor.

image.png.eaadbd03f5bde8831cb890869f39a5f5.png

Üretim maliyetlerinin bizde düşük olduğunu biliyoruz satan firma Amerika yerel piyasasında ve oraya göre fiyatlama yapıyor suan Amerika’da tren grubu 110-150 dolar civarı satılmakta . Trdeki üretim ile yurt dışındaki üretimler arasında dağlar kadar fark var trdeki ürünü vurduğun zaman ateşin çıkıyor kalçada 3. Bir kalça meydana geliyor sterillik yerler altında görüyoruz tuvalette üretim yapılıyordu İzmir’de . Bir malı kıyaslarken bir çok sebep neden var yurt dışından ürün bu kadar kolay geliyor olsaydı zaten ülkemizde bu kadar yerli üretim olmazdı 

Amerikada ilaçların yüksek olmasının sebebi ciddi risk drug kategorisinde bu ürünler orada türkiyede olduğu pendik ilaç üretim tesisine baskın oldu ceza 7200tl gibi rakamlar ile yırtamazsın, eczaneden ai alamıyorsun orada 

• Vayyyy!! 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Ben de şunu sorayım fiyatların neden pahalı olduğu konusunu geçiyorum. Ne xeno ne de zphc amerikan pazarında (premium) ilaçlar değil niye zphc ye 50 dolar vermek varken xenoya 100 vereyim ????? Ki zphc nin orjinal mi değil mi olduğu şak diye anlayabileceğin bir sitesi var girdiğin kodun ilk kez girilip girilmediğine kadar yazdığı …

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xenolabs    1
galicik, 8 dakika önce yazdı:

Dostum ne demek tabiki yazabilirsin doğru söylüyorsun ama inan bana arkasında üreticisinin ismi cismi adresi olmayan ürüne 100usd para vermek bana çok koyuyor, bak balkana 200usd para versem koymaz neden koymaz sende çok iyi biliyorsun abi isim var cisim var ceo var adres  var telefon var var da var %100 steril ama labs ürünlerine ugly ürünlerine bu paraları verirken içim acıyor sitem ediyorum anlarsın sende yabancı forumları dolaşıp üretim maliyetlerini öğrenince bide içi gidiyor insanın haklı olarak ama tırcının öpmesi yol maliyetleri cartı curtu işin içine girince sende haklısın maliyet çok artıyor.

Canım kardeşim 8 senedir sektördeyim daha öncesinde shree- alpha pharma-dynamic labs-thaiger pharma ampül serilerinden getirmiş birisiyim 2016-2018 yılında thaigerin patladığı yıllarda insanlar sayemizde kaliteli ilaç kullanıyorlardı . Son 4 yıldır ürün temini çok zor eskisi gibi değil o yüzden geri plana atmak zorunda kaldık kendimizi iyi forumlar 

janbertozen, 3 dakika önce yazdı:

Ben de şunu sorayım fiyatların neden pahalı olduğu konusunu geçiyorum. Ne xeno ne de zphc amerikan pazarında (premium) ilaçlar değil niye zphc ye 50 dolar vermek varken xenoya 100 vereyim ????? Ki zphc nin orjinal mi değil mi olduğu şak diye anlayabileceğin bir sitesi var girdiğin kodun ilk kez girilip girilmediğine kadar yazdığı …

Zphcyi bir çok kişiden temin edebilirsin ama xenoyu temin edebileceğin kişi sayısı kısıtlı benden alma şansın sıfır . Ben insanlara zorla ürün temini yapmıyorum yapmadımda hiçbir zaman . Fiyatlar bunlar keyfe keder bu kadar yüksek değil emin olun ürünler çok maliyetli . Dibimizdeki bulgarıstandan gelmiyor bu ürünler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
galicik, 7 dakika önce yazdı:

Amerikada ilaçların yüksek olmasının sebebi ciddi risk drug kategorisinde bu ürünler orada türkiyede olduğu pendik ilaç üretim tesisine baskın oldu ceza 7200tl gibi rakamlar ile yırtamazsın, eczaneden ai alamıyorsun orada 

Valla kanka hakkını helal et bire bir aynı fikirdeyim abi bende kızıyorum ama ülkede ekonomi dolar vs belli yani biz burada dış markalara değil dolar kurunu bu vaziyete getiren sistemsizliğe sitem etmeliyiz gerçekten bazen satıcıların yerine koyuyorum kendimi yerli olanlara değil onlar şark kurnazı çünkü ama dış getiricilere gerek şuan bu konuda olan arkadaş gerek burak  hoca gerek başkası abi yemin ederim kolay değil ya geçen bir yemek yedim köhne bir yerde yemin ederim tabağa 300 tl verdim ağlayacaktım eee sigara şu bu 50 lira olmuş neredeyse ya tavuğun kg fiyatı ortada kırmızı et öyle eee bu kaçak döşek giren ürünlere ödenen paraları sen düşün çünkü bunlar uyuşturucu gibi abi adamların aldığı risk vs sen ben evde tşk kebabı yapıyoruz zil çalıyor aa ilaç gelmiş sıfır sıkıntı birde git onu satanlara sor bakalım neler çekiyorlar o yüzden ben satıcılara o konuda dış ürün satanlara vallahi üzülüyorum ve çok hak veriyorum keşke dolar düşse bizde kaliteyi çok çok çok ucuza alsak ama çok zor hayırlısı olsun inşallah ülkemiz için çünkü spor artık lükkkkkssssssss.

Xenolabs, 3 dakika önce yazdı:

Canım kardeşim 8 senedir sektördeyim daha öncesinde shree- alpha pharma-dynamic labs-thaiger pharma ampül serilerinden getirmiş birisiyim 2016-2018 yılında thaigerin patladığı yıllarda insanlar sayemizde kaliteli ilaç kullanıyorlardı . Son 4 yıldır ürün temini çok zor eskisi gibi değil o yüzden geri plana atmak zorunda kaldık kendimizi iyi forumlar 

Tüm satıcılar böyle efendi efendi anlatacaklarsa bence foruma herkes gelsin abi reklam olmadığı sürece markaları anlatsınlar herkes bilinçlensin gerçekten.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xenolabs    1
SPECTRE, 1 dakika önce yazdı:

Valla kanka hakkını helal et bire bir aynı fikirdeyim abi bende kızıyorum ama ülkede ekonomi dolar vs belli yani biz burada dış markalara değil dolar kurunu bu vaziyete getiren sistemsizliğe sitem etmeliyiz gerçekten bazen satıcıların yerine koyuyorum kendimi yerli olanlara değil onlar şark kurnazı çünkü ama dış getiricilere gerek şuan bu konuda olan arkadaş gerek burak  hoca gerek başkası abi yemin ederim kolay değil ya geçen bir yemek yedim köhne bir yerde yemin ederim tabağa 300 tl verdim ağlayacaktım eee sigara şu bu 50 lira olmuş neredeyse ya tavuğun kg fiyatı ortada kırmızı et öyle eee bu kaçak döşek giren ürünlere ödenen paraları sen düşün çünkü bunlar uyuşturucu gibi abi adamların aldığı risk vs sen ben evde tşk kebabı yapıyoruz zil çalıyor aa ilaç gelmiş sıfır sıkıntı birde git onu satanlara sor bakalım neler çekiyorlar o yüzden ben satıcılara o konuda dış ürün satanlara vallahi üzülüyorum ve çok hak veriyorum keşke dolar düşse bizde kaliteyi çok çok çok ucuza alsak ama çok zor hayırlısı olsun inşallah ülkemiz için çünkü spor artık lükkkkkssssssss.

Doların 24 tl olduğu bir ortamda 500 tlye ilaç satılmasını bekleyen cidden kendini sorgulasın 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
SPECTRE, 3 dakika önce yazdı:

Tüm satıcılar böyle efendi efendi anlatacaklarsa bence foruma herkes gelsin abi reklam olmadığı sürece markaları anlatsınlar herkes bilinçlensin gerçekten.

Doğru söylüyorsun bakma ne kadar sitemde etsek kullandığımız ürün belli yarın kullanacağımız ürün belli, bu ülkede nefes almak bile lüks oldu artık bu günleri bize layik görenler utansın diyeceğim de utanırlar mı büyük tartışma konusu.... 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234

Doların 24 tl olduğu bir ortamda 500 tlye ilaç satılmasını bekleyen cidden kendini sorgulasın 

Dayicim bizzat tanıdığım bir arkadaşım 1 yıldır kendi hammadde temin edip steril ediyor evinde kullanıyor flakon başına maks 70-80tlye mal.oluyor demek ki satılabilir ne anlatıyorsun sen. Yok benden ürün zaten alamazsın tripleri, yav sen kimsin sizin politikanız belli. Bi marka sahibine bana ilaç ver diye yalvardıgınız fotoğraflarınız da ortaya çıktı ona rağmen egonuz incinmemis inanılmaz.d

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xenolabs    1
SPECTRE, 5 dakika önce yazdı:

Değerli arkadaşım yorumun için onure oldum tşk ederim . Ben insanların kaliteyi asla ucuza alamayacaklarını ortalama 4 yıldır anlatmaya çalışıyorum . Doların fiyatı belli . Ama gelir düzeyimizde belli bu spor eskiden herkes yapabilirdi ama artık çok zor çok lüks bir spor oldu . İşin kötü yani yarış alıp derece alanı değil o podyuma çıkan herkesi tebrik etmek lazım çünkü ciddi bir maddiyat yükü artık 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
KlasikFizik, 1 dakika önce yazdı:

Dayicim bizzat tanıdığım bir arkadaşım 1 yıldır kendi hammadde temin edip steril ediyor evinde kullanıyor flakon başına maks 70-80tlye mal.oluyor demek ki satılabilir ne anlatıyorsun sen. Yok benden ürün zaten alamazsın tripleri, yav sen kimsin sizin politikanız belli. Bi marka sahibine bana ilaç ver diye yalvardıgınız fotoğraflarınız da ortaya çıktı ona rağmen egonuz incinmemis inanılmaz.d

hocam adam bunu demiyor evinde üretip yapmak ayrı amerikada bu ilacı üretmek için millete yedirdiğin paraları düşün, buraya gelmesi için verdiğin kargo parasını düşün evinde ürettiğin flakon parasından hesap yapamazsın ne yazık ki. En mantıklısı kendin üretmek ama 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
janbertozen, Şimdi yazdı:

hocam adam bunu demiyor evinde üretip yapmak ayrı amerikada bu ilacı üretmek için millete yedirdiğin paraları düşün, buraya gelmesi için verdiğin kargo parasını düşün evinde ürettiğin flakon parasından hesap yapamazsın ne yazık ki. En mantıklısı kendin üretmek ama 

Hocam demek istediğim arkadaş diyor ya satılamaz diye. ürün maliyetleri belliyken gidipte Amerika'dan getirtiyor diye ağzına kadar şişirilmiş fiyattan ürün alan asıl aklını sorgulasin. Ha çok paran varsa orası ayrı ama çok paran olsa bile bu adama yedirmem ne olduğu ortada çok belli ediyor daha güvenilir "KALİTELİ" kaynaklar mevcut

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xenolabs    1
KlasikFizik, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaşım konunun geçmişinden gram haberin yok biraz olayı açayım sana . Bahsi geçen arkadaş ile bir ticaret yapmaya karar verdim ve 2 marka olsun diye 10.000 dolarlık bir ürün temini yaptım ve ürünler bitmeye yakın yenilerini istedik kendisi oyaladı bekletti 3 ayın sonunda tek markadan devam etme kararı aldık burda biz ürün istemedik demiyoruz ürün istedik paramız ile istedik bedava istemedik . Düşünki 2 marka satıyorsun ve müşteri elinde olmayan üründen istiyor tedarikçiye tabiki ürün getir temin et diye yazacağım tabi kendisi bunları bir koz olarak kullandı biz sadece ürün istedik .. bana burda onu savunma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
janbertozen, 5 dakika önce yazdı:

Anlatamıyorsun abi analtamıyorsun sonra ben forumda yazınca birilerinin fan boyu oluyorum sözde. :) Adamın zihniyete bak ya. Benim babam ayakkabı üreticisi fason adidasın ayakkabılarını üretiyordu yıllar önce o zaman bir ayakabının maliyeti 14 tl geçince marka üretmiyordu o modeli!!!!!!!! O zaman bir ayakkabı 200,300 liraydı şimdi 3000 liradan aşağı değil 10 sene öncesinden bahsediyorum. Yani adidasda o rakama üretiyor ama arge transfer vergi vs derken ayakkabı 300 lira oluyordu 14 lirayken. Öyle bakmayın yani adamların bu gümrük elemanlarına veya tırcılara ödediği paralar benim bildiğim giri şseviyesi bir sevkiyat için 200,300 BİN TÜRK LİRASI!!!!!!!!!!!!!!!!! Yemin ediyorum böyle şaka değil sonra evde üretim, ham madde diyoruz ama iş öyle değil.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234

Arkadaşım konunun geçmişinden gram haberin yok biraz olayı açayım sana . Bahsi geçen arkadaş ile bir ticaret yapmaya karar verdim ve 2 marka olsun diye 10.000 dolarlık bir ürün temini yaptım ve ürünler bitmeye yakın yenilerini istedik kendisi oyaladı bekletti 3 ayın sonunda tek markadan devam etme kararı aldık burda biz ürün istemedik demiyoruz ürün istedik paramız ile istedik bedava istemedik . Düşünki 2 marka satıyorsun ve müşteri elinde olmayan üründen istiyor tedarikçiye tabiki ürün getir temin et diye yazacağım tabi kendisi bunları bir koz olarak kullandı biz sadece ürün istedik .. bana burda onu savunma 

Ben kimseyi kimseye savunmuyorum yayınladığı fotoğrafta bi yalvarmadigin kalmış. Ürünlerine bu kadar guveniyorken neden başka marka sahibine bu kadar küçük düşürdün kendini, hani kimse senden ürün alamaz ya elit olmamız lazım.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
KlasikFizik, 1 dakika önce yazdı:

Hocam demek istediğim arkadaş diyor ya satılamaz diye. ürün maliyetleri belliyken gidipte Amerika'dan getirtiyor diye ağzına kadar şişirilmiş fiyattan ürün alan asıl aklını sorgulasin. Ha çok paran varsa orası ayrı ama çok paran olsa bile bu adama yedirmem ne olduğu ortada çok belli ediyor daha güvenilir "KALİTELİ" kaynaklar mevcut

buna katılıyorum zaten dediğim bu çok basit premium olmayan bir markaya 100 dolar vermem aynı klasman yurt dışı ilaçlar 50 dolara satılıyor. Ki zaten xenoyu az kişi satıyor diye feci şişiriyorlar ilaç biraz yayılırsa bu da inar 50 dolar bandına 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xenolabs    1
KlasikFizik, 7 dakika önce yazdı:

He bu arada kendisine özel videosu da olan 7 bin dolarlık peptide sipariş videosunu birgün olsun paylaşmadık Çünki ticarette esas olan gizliliktir . Bu kişinin ahlakını gösterir . Burada izin verirlerse buraya paylaşırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.