Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bilinc

Büyüme hormonları arasındaki farklar nelerdir?

Önerilen İletiler

bilinc    0

Öncelikle tüm peptid türkiye ailesine selamlar bir kaç sorum olucak müsait olan bilgili hocalarımız ve arkadaşlarımız müsait olduğunda cevaplarsa çok sevinirim.Büyüme hormonları olan genotropin,humatrope,norditropin ve omnitrope gibi ilaçların neden en ucuz olanını kullanmıyoruz mesela fiyat olarak baktığımızda humatrope en ucuzu burda fiyat vermem doğru olmaz zaten sadece merak ettiğim neden mesela genelde kürlerde genotropin kullanılıyorda humatrope kullanılmıyor bu konuyu çok merak ettim kan grubu gibi bir şey duydum kulaktan dolma bir şey benim için bundan ötürü mü diye düşünüyorum fakat mantıksız geliyor o da herkes mi aynı kan grubunda arkadaş 😂 cevaplayan herkese tüm hocalarımıza ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753
bilinc, 22.05.2023 - 21:38 yazdı:

Öncelikle tüm peptid türkiye ailesine selamlar bir kaç sorum olucak müsait olan bilgili hocalarımız ve arkadaşlarımız müsait olduğunda cevaplarsa çok sevinirim.Büyüme hormonları olan genotropin,humatrope,norditropin ve omnitrope gibi ilaçların neden en ucuz olanını kullanmıyoruz mesela fiyat olarak baktığımızda humatrope en ucuzu burda fiyat vermem doğru olmaz zaten sadece merak ettiğim neden mesela genelde kürlerde genotropin kullanılıyorda humatrope kullanılmıyor bu konuyu çok merak ettim kan grubu gibi bir şey duydum kulaktan dolma bir şey benim için bundan ötürü mü diye düşünüyorum fakat mantıksız geliyor o da herkes mi aynı kan grubunda arkadaş 😂 cevaplayan herkese tüm hocalarımıza ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum şimdiden.

Fark etmez kimin parası neye yetiyorsa onu kullanır :) Çok parası olan genelde abd pfizer kullanır.

Kan grubuna göre steroid işi göz boyama tamamen bence :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

Fark etmez kimin parası neye yetiyorsa onu kullanır :) Çok parası olan genelde abd pfizer kullanır.

Kan grubuna göre steroid işi göz boyama tamamen bence :)

Bende böyle düşünüyorum. Bence ester farkı o kadar fazla önemli değil. Ben Geno kullanıyorum gayet memnunum. Önemli olan ara vermeden uzun süre boyunca kullanmak. Ben şuan 2 iü alıyorum. Sert diyet yapacağım zamanlar 4 iü alıyorum. Hiç kesmeden kullanıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
Askabar, 4 saat önce yazdı:

Bende böyle düşünüyorum. Bence ester farkı o kadar fazla önemli değil. Ben Geno kullanıyorum gayet memnunum. Önemli olan ara vermeden uzun süre boyunca kullanmak. Ben şuan 2 iü alıyorum. Sert diyet yapacağım zamanlar 4 iü alıyorum. Hiç kesmeden kullanıyorum. 

Merhaba kardeşim Ramazan ayından sonra Genotropin kullanmayı düşünüyorum müsadenle bi kaç bişi sormak istiyorum genou ne zamandır kullanıyorsun etkileri ne oldu kilo ve hacim artısı oldumu olduysa ne kadar zamanda oldu teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Batarya, 14 saat önce yazdı:

Merhaba kardeşim Ramazan ayından sonra Genotropin kullanmayı düşünüyorum müsadenle bi kaç bişi sormak istiyorum genou ne zamandır kullanıyorsun etkileri ne oldu kilo ve hacim artısı oldumu olduysa ne kadar zamanda oldu teşekkür ederim.

Genel olarak gh kullanımımda etki görmek için bence minimum 3-4 ay gerekiyor. Gh yi sürekli kesmeden kullanmak bana bir tık daha esnek beslenme imkanı veriyor aralarda diyet bozsan bile ( ki ben asla bozan birisi değilim ) vücut tolere ediyor. Cilt kaliten artıyor kesinlikle saçlar ve sakallar daha koyu ve daha sert halde çıkıyor. Vücutta sivilcelenme azalıyor. Onarım çok hızlı oluyor bir yaran olsa bile hızla geçiyor. Kas kaliten aşırı iyi oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
Askabar, 24 dakika önce yazdı:

Genel olarak gh kullanımımda etki görmek için bence minimum 3-4 ay gerekiyor. Gh yi sürekli kesmeden kullanmak bana bir tık daha esnek beslenme imkanı veriyor aralarda diyet bozsan bile ( ki ben asla bozan birisi değilim ) vücut tolere ediyor. Cilt kaliten artıyor kesinlikle saçlar ve sakallar daha koyu ve daha sert halde çıkıyor. Vücutta sivilcelenme azalıyor. Onarım çok hızlı oluyor bir yaran olsa bile hızla geçiyor. Kas kaliten aşırı iyi oluyor 

2iu yeterli oluyor mu hocam bu etkiler için . Malum ceb yakıyor bende girmek istiyorum 2 iu ile etki alamazsam çekincesi var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
turhanoğlu, Şimdi yazdı:

2iu yeterli oluyor mu hocam bu etkiler için . Malum ceb yakıyor bende girmek istiyorum 2 iu ile etki alamazsam çekincesi var 

Ben genelde 2 iü gidiyorum ve sonuç alıyorum. Tabi dönem dönem 4 aldığım oluyor fakat özellikle yağ yakımı ve genel olumlu etkiler için 2 iü da fayda görürsün ama illa kas gelişimi olsun dersen az gelir ama bu dozu da hiç kesmeden kullanırsan çok güzel sonuçlar görürsün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Günlük 2 iu en fazla kullanmayı düşünüyorum bende. 6 ay devam edecem bi aksilik olmazsa.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
turhanoğlu, 6 dakika önce yazdı:

Günlük 2 iu en fazla kullanmayı düşünüyorum bende. 6 ay devam edecem bi aksilik olmazsa.

Uyumadan önce kullanmanı öneririm yada gece uykudan kalkıyorsan kalınca vur ama her gün vur gün atlamamaya özen göster. Birde ince bilgi vereyim. İnsilün enjektörüne çek kendine öyle vur. Geno ya iğne takınca ucundan damlayarak bitiyor 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
Askabar, 3 saat önce yazdı:

Peki ne zaman bi sürede kullanıyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Batarya, 16 saat önce yazdı:

Peki ne zaman bi sürede kullanıyorsunuz ?

Şöyle öncesinde 1.5 yıl hiç kesmedim. Sonra askere gittim 1 ay pct yaptım eşime ve çocuğuma zaman tanıdığım bir süre yarattığım için spor dahil herşeye 3 ay ara verdim. Aralık ayı itibaren tekrar kullanmaya başladım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
Askabar, 4 saat önce yazdı:

Şöyle öncesinde 1.5 yıl hiç kesmedim. Sonra askere gittim 1 ay pct yaptım eşime ve çocuğuma zaman tanıdığım bir süre yarattığım için spor dahil herşeye 3 ay ara verdim. Aralık ayı itibaren tekrar kullanmaya başladım. 

Aralık ayından sonra + kaç kilo eklesin form olarak nasıl oldun ? Kusuruma bakma çok soru soruyorum ama kullanmak istediğimden merak ediyorum nasıl olucak diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Batarya, 2.03.2024 - 16:40 yazdı:

Aralık ayından sonra + kaç kilo eklesin form olarak nasıl oldun ? Kusuruma bakma çok soru soruyorum ama kullanmak istediğimden merak ediyorum nasıl olucak diye

Şöyle söyliyim yaklaşık 3-4 ay 0 spor 0 beslenme yaptım. Sonra başladığımda da sabah kaç karna 105 kilo idim bel 96 cm di. Şuan 106 kilo bel 86 cm. 186 boy. Küre tekrar başladığımdan beri inanılmaz şekilde büyüdüm. Kollar 5-6 cm koydu oradan anla :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Şöyle söyliyim yaklaşık 3-4 ay 0 spor 0 beslenme yaptım. Sonra başladığımda da sabah kaç karna 105 kilo idim bel 96 cm di. Şuan 106 kilo bel 86 cm. 186 boy. Küre tekrar başladığımdan beri inanılmaz şekilde büyüdüm. Kollar 5-6 cm koydu oradan anla :) 

Yanında testo vs ne aldın hocam 

Ve günlük 2 iu mu aldın bu süreçte. 

Maşallah baya fark var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim cevapların için kardeşim hayırlı sağlıklı kürlerin olsun 💪🏻💪🏻

Askabar, 2 saat önce yazdı:

Birde form fotoğrafı var mı paylaşabileceğin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Batarya, 12 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim cevapların için kardeşim hayırlı sağlıklı kürlerin olsun 💪🏻💪🏻

Birde form fotoğrafı var mı paylaşabileceğin ?

Belki ilerde dostum. Suan foto paylaşmayı düşünmüyorum. 

turhanoğlu, 13 saat önce yazdı:

Yanında testo vs ne aldın hocam 

Ve günlük 2 iu mu aldın bu süreçte. 

Maşallah baya fark var.

Testo 400 bolde 500 alıyorum yanına. Başka ilaç yok. 
beslenme 600 gr kıyma 600 tavuk göğüs 6 yumurta 250 karb 50 gr yağ 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bunlar yüksek sorun olur mu yeni bir küre giricem ?
      @rastlantisal @Diver @godofdark @otopsicikedi

• Yazan: Pinokyo
      Herkese selamlar.
      Yaşım 45 170 boy 70 kiloyum(10 kilosu göbek yağı 45 yıl boyunca zayıflığımdan dolayı ne şort giydim ne kısa kollu tişört. Bunu yaşamayan bilmez.
      Denemediğim şey kalmadı;
      kilo aldırıcılar amino asitler beslenme doktor vs vs. Şimdi kendime 6 aylık bir bütçe oluşturup hgh kullanmayı düşünüyorum. Genotropin 36 iu fiyatı eczanede 3bin tl şuan. Günde 4 iu olacak şekilde 6 ay kullanmayı düşünüyorum.
      Bu benim kilo almamı sağlar mı? Yanında başka takviye (steroid, sarms) kullanmalı mıyım ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 
    • Yazan: mertkara
      Merhaba arkadaşlar,
      Bulk kürümde günlük 100mcg igf1-lr3 almayı planlıyorum, uzun salınım etkisinden dolayı merak ediyorum ve bölgesel büyüme için tercih edeceğim, bunun yanında 4iu gh kullanmayı planlıyorum tavsiyelerinize göre 2iu da yapabilirim ek olarak cjc1295 no dac ve ghrp6 kullanacağım günde 100 mcg bu sa 5.5 iu yakın gh salınımı yapıyor.
      Düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi merak ediyorum
      Teşekkür ederim şimdiden
    • Yazan: erbapura
      Merhabalar,
      Foruma kayıt amacım gh hormonu hakkında doğru bildiğim yanlışlarımı bilinçli insanların tavsiyeleri ile kullanma veya kullanmama kararını vermek öncelikle. 29 Yaşındayım, Yüz mankenliği yapıyorum düzenli bir fitness hayatım, beslenmem ve uyku disiplinim mevcut. GH hormonunu öncelik kullanım amacım cilt gelişimini desteklemek 2.planda ise vücut gelişimine destek olması.
      Değerli hocalarıma ve arkadaşlarıma sorularım şu şekilde ; 
      Öncelikli amacıma yönelik ( cilt güzelliği )  kullanımım etkili bir tercih mi olacaktır ? Kullanmam gereken ilaç sadece GH'mi olacaktır ?  Kullanım periyodum nasıl olmalı ?  Önerebileceğiniz en güvenilir marka nedir ?  Geri dönüşü olmayacak yanlışları önlemesi açısından ülkemiz de böyle bir platformun olması altın niteliğinde.
      Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi günler dilerim.
    • Yazan: Gainzzz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bazı sorularım olacak sizlere;
      Definasyon döneminde gh ve insülin birlikte kullanımı ne gibi bir fayda sağlıyor? Eğer ki kullanımı yağ yakımını hızlandırıyorsa günlük nasıl ve ne kadar alınmalı? Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.