Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Egolifting65

Testo p. boldenon def kürü?

Önerilen İletiler

Egolifting65    10

Arkadaşlar herkese selamlar öncelikle 

yaş 20 180cm 98 kilo yum yağ oranım 17 16 civarlarında

sizlerden bir konuda destek bekliyorum dozaj konusunda

ilk kürüm değil fakat her şeyi artık kendim araştırarak öğrenerek yapmak istiyorum arkadaşlarımdan yardım aldıkça öğrenemem ve bilgilerinin yeterli olduğunu düşünmüyorum

elimde testo p. 1ml/100mg 10 ml

boldenon 1ml /250mg 10 ml lik iki ilaç bulunmakta

bu yaz ciddi bir definasyon elde etmek istiyorum hayatım boyunca karın kaslarımı göremedim 😅

pct vitaminler vs her şeyi hazırladım sizlerden destek beklediğim konu dozajlar kafa karıştıracak şeyler oluşmazsa ankette çok mutlu olurum hocalarım abilerim 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Egolifting65, 12 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar herkese selamlar öncelikle 

yaş 20 180cm 98 kilo yum yağ oranım 17 16 civarlarında

sizlerden bir konuda destek bekliyorum dozaj konusunda

ilk kürüm değil fakat her şeyi artık kendim araştırarak öğrenerek yapmak istiyorum arkadaşlarımdan yardım aldıkça öğrenemem ve bilgilerinin yeterli olduğunu düşünmüyorum

elimde testo p. 1ml/100mg 10 ml

boldenon 1ml /250mg 10 ml lik iki ilaç bulunmakta

bu yaz ciddi bir definasyon elde etmek istiyorum hayatım boyunca karın kaslarımı göremedim 😅

pct vitaminler vs her şeyi hazırladım sizlerden destek beklediğim konu dozajlar kafa karıştıracak şeyler oluşmazsa ankette çok mutlu olurum hocalarım abilerim 😊

1-Formunu atar mısın ?

2- İlaçlarının markası ne ?

3- Küre gireceksen kan tahlili yaptırdın mı yaptırdıysan tahlil sonuçlarını atar mısın ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
galicik, 25 dakika önce yazdı:

1-Formunu atar mısın ?

3- Küre gireceksen kan tahlili yaptırdın mı yaptırdıysan tahlil sonuçlarını atar mısın ? 

2- ZPHC (orjinal) 

3- 6 ay öncesinde girme planım vardı yaptırmıştım aile dostu bir doktora baktırdığımda hiçbir sorun olmadığını söyledi 

0AAB6673-C805-4B29-A616-C677BC972393.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Egolifting65, 19 dakika önce yazdı:

2- ZPHC (orjinal) 

3- 6 ay öncesinde girme planım vardı yaptırmıştım aile dostu bir doktora baktırdığımda hiçbir sorun olmadığını söyledi 

Sırf cut için zaten ciddi bir kütlen yokken döngünü kapatmanı önermem, bolde def için aşırı gereksiz şu aşamada, zaten ilaç çok geç açılıyor açıldıktan sonra vücuttan uzun süre çıkmıyor, kaldı ki hdl ldl tansiyon gibi yan etkileri yanında getiriyor, cut dönemlerinde zaten yüksek nabız tempolu cardiolarda yapıldığı için bozulmuş kan değerleri, zarar görmeye müsait kalp ve sinir sistemi varken asla ve asla ben önermem boldeyi bu aşamada. Yerinde olsam bolde sana yarıyordur seviyorsundur saygı duyarım bu fizikle cut değil clean bir bulk planlaması yaparım kağıt üzerinden 20-24 hafta olacak şekilde, neden kağıt üstünde diyorum ilaçların vücutta yaratacağı yan etkileri bilmiyoruz bazen planladığın süreye uymamalısın, inatlaşmadan sağlığını düşünüp erken kesmelisin ilaçları gibi gibi uzar liste. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
galicik, 25 dakika önce yazdı:

1-Formunu atar mısın ?

Ek olarak 4 yıldır spor yapıyorum 120 kilo başladım 83 kiloya kadar düştüm sonra bulk yaptım.

galicik, 14 dakika önce yazdı:

Sırf cut için zaten ciddi bir kütlen yokken döngünü kapatmanı önermem, bolde def için aşırı gereksiz şu aşamada, zaten ilaç çok geç açılıyor açıldıktan sonra vücuttan uzun süre çıkmıyor, kaldı ki hdl ldl tansiyon gibi yan etkileri yanında getiriyor, cut dönemlerinde zaten yüksek nabız tempolu cardiolarda yapıldığı için bozulmuş kan değerleri, zarar görmeye müsait kalp ve sinir sistemi varken asla ve asla ben önermem boldeyi bu aşamada. Yerinde olsam bolde sana yarıyordur seviyorsundur saygı duyarım bu fizikle cut değil clean bir bulk planlaması yaparım kağıt üzerinden 20-24 hafta olacak şekilde, neden kağıt üstünde diyorum ilaçların vücutta yaratacağı yan etkileri bilmiyoruz bazen planladığın süreye uymamalısın, inatlaşmadan sağlığını düşünüp erken kesmelisin ilaçları gibi gibi uzar liste. 

Hocam sizler gibi bilgili bir insanı dinlemek daha mantıklı geliyor clean bulk için yardımcı olursanız çok sevinirim 

beslenmede tırsıyorum bu yüzden beslenme konusunda da el uzatırmısınız? Hep definasyon yaptım definasyon beslenmesi konusunda bilgiliyim 

bolde kullanmıştım tansiyon olarak vs yan etki göremedim belkide o zaman başka bir satıcı ile beraber çalışıyordum fakat o zamanda ciddi bir değişim olmuştu öneriniz clean bulk ise bana yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Egolifting65, 10 dakika önce yazdı:

Hocam sizler gibi bilgili bir insanı dinlemek daha mantıklı geliyor clean bulk için yardımcı olursanız çok sevinirim 

beslenmede tırsıyorum bu yüzden beslenme konusunda da el uzatırmısınız? Hep definasyon yaptım definasyon beslenmesi konusunda bilgiliyim 

bolde kullanmıştım tansiyon olarak vs yan etki göremedim belkide o zaman başka bir satıcı ile beraber çalışıyordum fakat o zamanda ciddi bir değişim olmuştu öneriniz clean bulk ise bana yardımcı olursanız sevinirim

Dostum önerim only testo olacaktır, daha önce kür geçmişinin olduğunu söylemiştin 500mg ile startta bir sıkıntı olmayacaktır diye düşünüyorum. Only iran enant 20+ hafta temiz beslenerek hem size alıp hem e2 kontrol edip yağ yakılabilir, kas kazanabilirsin. Beslenme konusunda, beslenme çok detay ve kişinin sosyal aktivasyonu, mevcut troid hormonları, kas kütlesi, idman şiddeti gibi gibi listesini uzatan bir konu ben sana kalkıp şu kadar tavuk al bu kadar carb al diyemem, deneme yanılma ile kendini tanımış olman lazım ne kadar carb ile yağlandığını ne kadar proteinin senin için yeterli olduğunu bilmen gerekiyor, ben high proteini destekleyen bir insanım hem definasyonda hem bulkta, bazı hocalar ortalama protein yüksek carbın daha iyi olduğunu söylüyor. Fakat şöyle bir gerçek söz konusu, 500mg testo ile ciddi carb alımlarında insülin vurmuyorsan dokuya o carb taşınmıyor ve insülin hassasiyeti yaratıyorsun vücudunda ince bir çizgide ne fazla ne az vücudun istediği kadar carbı vermek bence en doğru yöntem. Beslenmede protein ve yağ oranı dönemlere göre sabit tutulmalı carb ise 500 gram pirinç yemeliyim diye zorlanmamalı, sonuç olarak robot değiliz vücudumuzda ki hormon değerleri gün ve gün saat ve saat değişiklik göstermekte, bazı dönemlerde iştahımız açık besin taşımamız yüksekken bazı dönemlerde iştah kapalı olabiliyor. Clean bir bulk sürecine böyle bir fizik ile gireceksen 800gr tavuk 80 gram sağlıklı yağ, min 300 maksimum 500 gibi bir beslenme planı kendime yapardım. 2 Haftada 2 kere, günde 0 carb beslenip cardio yapıp depoları boşaltıp, su atımına giderdim muhtemelen. Benim söyleyebileceklerim bu kadar değerli arkadaşımda görüş ve önerilerde bulunacaklardır sizlere, sağlıklı sporlar.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
galicik, 10 dakika önce yazdı:

Dostum önerim only testo olacaktır, daha önce kür geçmişinin olduğunu söylemiştin 500mg ile startta bir sıkıntı olmayacaktır diye düşünüyorum. Only iran enant 20+ hafta temiz beslenerek hem size alıp hem e2 kontrol edip yağ yakılabilir, kas kazanabilirsin. Beslenme konusunda, beslenme çok detay ve kişinin sosyal aktivasyonu, mevcut troid hormonları, kas kütlesi, idman şiddeti gibi gibi listesini uzatan bir konu ben sana kalkıp şu kadar tavuk al bu kadar carb al diyemem, deneme yanılma ile kendini tanımış olman lazım ne kadar carb ile yağlandığını ne kadar proteinin senin için yeterli olduğunu bilmen gerekiyor, ben high proteini destekleyen bir insanım hem definasyonda hem bulkta, bazı hocalar ortalama protein yüksek carbın daha iyi olduğunu söylüyor. Fakat şöyle bir gerçek söz konusu, 500mg testo ile ciddi carb alımlarında insülin vurmuyorsan dokuya o carb taşınmıyor ve insülin hassasiyeti yaratıyorsun vücudunda ince bir çizgide ne fazla ne az vücudun istediği kadar carbı vermek bence en doğru yöntem. Beslenmede protein ve yağ oranı dönemlere göre sabit tutulmalı carb ise 500 gram pirinç yemeliyim diye zorlanmamalı, sonuç olarak robot değiliz vücudumuzda ki hormon değerleri gün ve gün saat ve saat değişiklik göstermekte, bazı dönemlerde iştahımız açık besin taşımamız yüksekken bazı dönemlerde iştah kapalı olabiliyor. Clean bir bulk sürecine böyle bir fizik ile gireceksen 800gr tavuk 80 gram sağlıklı yağ, min 300 maksimum 500 gibi bir beslenme planı kendime yapardım. 2 Haftada 2 kere, günde 0 carb beslenip cardio yapıp depoları boşaltıp, su atımına giderdim muhtemelen. Benim söyleyebileceklerim bu kadar değerli arkadaşımda görüş ve önerilerde bulunacaklardır sizlere, sağlıklı sporlar.. 

Teşekkür ederim çok saolun hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
galicik, 4 saat önce yazdı:

Carb sıfırlana zamanını anlayamadım haftada 1 keremi 2 keremi önerirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 34lispo
      Merhaba arkadaşlar,
      Aşağıda detaylandırdığım definasyon kürünü uygulamayı düşünüyorum. Bu kür ile ilgili tecrübeli arkadaşlardan yorum ve öneri almak istiyorum. Dozajlar, kombinasyonlar veya herhangi bir ekleme/çıkarma konusunda düşünceleriniz varsa, paylaşırsanız çok sevinirim.
      Kür Detayları:
          •    Hafta 1-8:
          •    Trenbolone Acetate: 75 mg EOD (her diğer gün)
          •    Testosteron Propionat: 150 mg EOD
          •    Masteron Propionat: 100 mg EOD
          •    Clenbuterol: 40 mcg/gün (2 hafta, sonra 2 hafta ara)
      Koruyucu:
          •    Aromataz İnhibitörleri:
          •    Arimidex: 0.5 mg EOD

•    Karaciğer Destekleyiciler:
          •    Milk Thistle: 200 mg/gün
          •    NAC: 600 mg/gün

•    Prolaktin İnhibitörleri:
          •    Cabergoline: 0.25 mg haftada iki kez

•    Kolesterol ve Kardiyovasküler Destek:
          •    Omega-3: 2 gram/gün
          •    CoQ10: 100 mg/gün
          •    Kırmızı Pirinç Mayası: 1200 mg/gün
          •    Vitamin ve Mineraller:
          •    Multivitamin: Günlük
          •    Vitamin D: 2000 IU/gün
          •    Çinko ve Magnezyum: Günlük dozaj

•    Ek Destekleyiciler:
          •    ZMA: Günlük
          •    Kreatin: 5 gram/gün
      PCT (Kür Sonrası Terapi):
          •    Nolvadex: 40 mg/gün (ilk 2 hafta), 20 mg/gün (sonraki 2 hafta)
          •    Clomid: 50 mg/gün (ilk 2 hafta), 25 mg/gün (sonraki 2 hafta)
      Planım genel olarak bu şekilde. Kür sırasında dikkat etmem gereken başka noktalar veya eklemem gereken farklı destekler var mı? Ayrıca, dozajlar ve kür sonrası terapi için önerilerinizi de duymak isterim.
      Teşekkürler şimdiden!

• Yazan: Yasar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bugün yağlı görüntümü görünce bulk dan önce ilk önce kilo vermem gerektiğini anladım diyet yaparken yağ oranını düşürmeme yardım edecek sarms kuru yada enjeksiyonsuz bir ilaç tavsiyeniz var mı?
    • Yazan: pechkoo
      Merhaba değerli arkadaşlar ve hocalarım,
      Kişisel özelliklerim:
      Boyum 1.90 cm Kilom 85 kg Çok zayıf başladım bu spora baya bir kilo aldım ama çok kirli beslendim , ektomorf olduğum için çok fazla yağlanmadım ama hatlar kapalı karin kasları kapalı damar falan yok. Yaklaşık 2 hafta ağır bir mini cut yapmak istiyorum,
      Kullanacağım ilaçlar:
      500 testosteron enanthate 15mg yohimbine 15mg oxandrolone Az cok definasyon hakkında bilgim var ama sadece karbonhidrat ve östrojeni nasıl ayarlayacağımı bilemiyorum, işte ne zaman 0 karb yapmam gerek ve östrojeni ne kadar baskılamam gerek falan filan, bu arada maximum verim için tavsiyeniz olursa çok mutlu olurum.
    • Yazan: baltalı hano
      Öncelikle herkese merhaba,
      Daha önceden kür yapmış biri olarak bir arkadaşım ısrarla kendisine kür yazmamı istiyor. Kendisi daha önceden uzun süre spor yaptı fakat bir süredir ara verdi. Tekrar spora başlamak için motivasyon olarak sadece kürlere sıcak bakıyor (ne dediysem dinletemedim o yüzden lütfen yanlış olduğuna dair şeyler yazmayın yanlış olduğunu ben de biliyorum.) 
      İlk kür definasyon için doğru bulmuyorum ben ama sadece definasyon istediği için ve ilk kür tren ya da npp tarzı bi ilaç girmesine sıcak bakmadığım için kararsız kaldım ve sizlere sormak istedim ilk kürde definasyon olarak önerileriniz nelerdir? Testo Enanthate veya Propionate arasında su tutumu harici yağ yakımın da ekstra bir değişim fark eder mi çünkü propionate daha maliyetli oluyor. 
      Anavar veya Winstrol eklemek istemiyorum pek çünkü anavarların %90 ı ya boş oluyor ya da etken maddesi çok az oluyor. Winstrol de sadece kullanıldığı süre zarfında iyi etki gösteriyor. Testo Prop Masteron ya da Testo Enanthate Boldenon Masteron tarzı bir şey düşünüyorum tavsiyelerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.
    • Yazan: SAMOtrophin
      Selam Bulk küründe Rimo'dan, Bolde'ye geçiş yapmak gibi bir fikrim var. Şuan 350mg rimo alıyorum ve Rimo bittiğinde tam 12 haftaya denk geliyor. 12. Haftadan sonra küre Boldenon ekleyip 16 haftaya pushlmak sizce mantıklı mı? Boldenonun geç açıldığını biliyorum ama öncesindeki rimobolan alımı süreci hızlandırır mı vs bu soruların cevabı bende yok. Bunun artıları ve eksileri nelerdir. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.