Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fuckinblackfrost

Zphc orjinal mi

Önerilen İletiler

Sarı olan fiyat listesini zphc nin sitesinde satıcılar listesinden buldum hatta zphc ye mail gonderdim kime ulasmaliyim diye adam telegramdan mail gondermissiniz dedi fiyat listesini attı. Altta da ifbb pro bi turk sporcunun attigi fiyat listesi var forumda bi kac kisi satin almis ondan sanirim ama fiyat farki var enanthatta 300 lira fark var biraz beni dusundurdu acikcasi fikri olan varmi

8CDF4916-942D-4331-9C9F-10E70EB10853.jpeg A2C6DF4A-7364-4297-905E-FB426932443E.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.239

Çok fazla sahtesi var bu karışıklıkta o riske girme. Gireceksende kullanmış birileri ile tanışmaya çalış aynı satıcıdan alışveriiş yapmış olan.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
fuckinblackfrost, 6 dakika önce yazdı:

Sarı olan fiyat listesini zphc nin sitesinde satıcılar listesinden buldum hatta zphc ye mail gonderdim kime ulasmaliyim diye adam telegramdan mail gondermissiniz dedi fiyat listesini attı. Altta da ifbb pro bi turk sporcunun attigi fiyat listesi var forumda bi kac kisi satin almis ondan sanirim ama fiyat farki var enanthatta 300 lira fark var biraz beni dusundurdu acikcasi fikri olan varmi

Ben alttakinden aldigimda orjinaldi digerini bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah onur    1
fuckinblackfrost, 10 saat önce yazdı:

Sarı fiyat listesini gönderen arkadaştan aldım ben . İlk başta korktum yedik dedim kazığı sonra ilaçlar geldi bu baktim orjinal. Kendi doğrulama sitesi dışında kutusunun üzerindeki jelatinde hologram folyo var. İçinde ilaç prokpestusu var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah onur, 2 saat önce yazdı:

Sarı fiyat listesini gönderen arkadaştan aldım ben . İlk başta korktum yedik dedim kazığı sonra ilaçlar geldi bu baktim orjinal. Kendi doğrulama sitesi dışında kutusunun üzerindeki jelatinde hologram folyo var. İçinde ilaç prokpestusu var 

aldiginiz kisiden telegram uzerinden mi konustunuz ben sari listedeki fiyat listesini zphcnin kendi sitesinden buldum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

İkiside muhtemelen aynı ürünü satıyor 2 3 sene önce zphc telegramdan ulaşan kişi fiyatları düşük veren kişiydi hala ana getiren o diye biliyorum biri perakende mantığı biri kâr mantığı işte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah onur    1
fuckinblackfrost, 5/13/2023 - 00:16 yazdı:

aldiginiz kisiden telegram uzerinden mi konustunuz ben sari listedeki fiyat listesini zphcnin kendi sitesinden buldum

Yok kendi sitesinden buldum telegram degil . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah onur, 16 dakika önce yazdı:

Yok kendi sitesinden buldum telegram degil . 

kullanmaya basladizmi etki nasil daha once kur gecmisiniz var mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Emrah onur, 12.05.2023 - 22:13 yazdı:

Yurtdışı numaralı şahıstanmı aldın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah onur    1
Tr3n, 15.05.2023 - 16:21 yazdı:

Yurtdışı numaralı şahıstanmı aldın.

Evet.olan. Kullanmadim daha ama kutusundan anliyorsun orhinal oldugunu . Uzerinde sacma sapan zphc medivia yapmiyor . Karekodunun tam ortasinda zphc yazisi var. Jelatininde ayicim hologram var. 

fuckinblackfrost, 14.05.2023 - 21:30 yazdı:

kullanmaya basladizmi etki nasil daha once kur gecmisiniz var mi

2016 da kur yapmistim. Ilaci daha kullanmadim. Burak hocaya ulastim ondan almak istedim ama istedigim marka yoktu . Bende o arkadastan temin ettim . Ilk basta korktum ama elime gelince ilaclar tesekkur ettim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Emrah onur, 1 saat önce yazdı:

Evet.olan. Kullanmadim daha ama kutusundan anliyorsun orhinal oldugunu . Uzerinde sacma sapan zphc medivia yapmiyor . Karekodunun tam ortasinda zphc yazisi var. Jelatininde ayicim hologram var. 

2016 da kur yapmistim. Ilaci daha kullanmadim. Burak hocaya ulastim ondan almak istedim ama istedigim marka yoktu . Bende o arkadastan temin ettim . Ilk basta korktum ama elime gelince ilaclar tesekkur ettim. 

Bende alicaktimda ondan güvenemedim yurtdışı numara diye gönderirim üstüne konar ürünleri de göndemez diye çünkü makul fiyatta söylemiyor az birşey değil dedim önce ürünleri gönder sonra parayı gönderirim kabul etmedi sonra görüldü yaptı cvp vermedi 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah onur    1
Tr3n, 16.05.2023 - 20:50 yazdı:

Bende alicaktimda ondan güvenemedim yurtdışı numara diye gönderirim üstüne konar ürünleri de göndemez diye çünkü makul fiyatta söylemiyor az birşey değil dedim önce ürünleri gönder sonra parayı gönderirim kabul etmedi sonra görüldü yaptı cvp vermedi 😂

Evet korktum basta ama hatta takip numarasi yolladi yolladigi resim acilmadi dedim ulan kaziklandik. Kardesim dedim yolladigin resim acilmadi birazda gec cevap verdi. Cevapta vermiyorsun demek dedim 1 saat falan gecti geri donus yapti telefonu kapatip actim baktim resim goruntulenebiliyor. Oh dedim gercekten kargoya vermis simdi sorun pakette ya hiyar cikacak ya da cakma urun . Kargo geldi bir baktim orginal valla sevincten havaya uctum. Ben bu arkadasi cok arastirdim sayfasini takip eden yabanci sporculara baktim fake mi diye oyle karar verdim iyi ki almisim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Emrah onur, 17.05.2023 - 12:58 yazdı:

Evet korktum basta ama hatta takip numarasi yolladi yolladigi resim acilmadi dedim ulan kaziklandik. Kardesim dedim yolladigin resim acilmadi birazda gec cevap verdi. Cevapta vermiyorsun demek dedim 1 saat falan gecti geri donus yapti telefonu kapatip actim baktim resim goruntulenebiliyor. Oh dedim gercekten kargoya vermis simdi sorun pakette ya hiyar cikacak ya da cakma urun . Kargo geldi bir baktim orginal valla sevincten havaya uctum. Ben bu arkadasi cok arastirdim sayfasini takip eden yabanci sporculara baktim fake mi diye oyle karar verdim iyi ki almisim.

İyi günlerde kullan sevindim senin adına, kür sonunda formunu At da zphc neler yapıyormuş görelim. Dedikleri kadar overdose mu merak ediyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.