Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darkdefender

Boldenon npp

Önerilen İletiler

Darkdefender    52

Boldenon deca npp bulanan kürlerde tansiyon yaptığı söyleniyor. coraspirin  telmisartan  gibi ilaçlar kullanılıyor. anabolizanın yaptığı tansiyon nasıl anlaşılır ?bu ilaçları neye göre hangi dozda kullanmamız gerekli ? Telmisartan ı haftada 3 1tab aspirini gün aşırı önerenler var. Ve deca npp kürlerinde dostinex arimidex haftalık genel olarak kaç tablet almak gerekir haftalık 1er tablet yeterlimidir. Bünyeye göre değişir testle karar verilir buna ama genel bi kullanım vardır illa ki bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim @rastlantisal @metinav @Vural2 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Darkdefender, 1 dakika önce yazdı:

Boldenon deca npp bulanan kürlerde tansiyon yaptığı söyleniyor. coraspirin  telmisartan  gibi ilaçlar kullanılıyor. anabolizanın yaptığı tansiyon nasıl anlaşılır ?bu ilaçları neye göre hangi dozda kullanmamız gerekli ? Telmisartan ı haftada 3 1tab aspirini gün aşırı önerenler var. Ve deca npp kürlerinde dostinex arimidex haftalık genel olarak kaç tablet almak gerekir haftalık 1er tablet yeterlimidir. Bünyeye göre değişir testle karar verilir buna ama genel bi kullanım vardır illa ki bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim @rastlantisal @metinav @Vural2 

Konuşurken bile nefes nefese kalıyorsun, yemek yerken bile tansiyonu hissediyorsun tıkanıyorsun, tansiyona alışkın olmayan yaşı genç 30 yaş altı hayatı boyunca tansiyon çekmemiş kişiler, en ufak tansiyon değişikliğini anında anlayabiliyor, girdiğin zaman ne demek istediğimi anlayacaksın. 20 hafta npp gir ama bolde ekleme bu küre bana kalırsa, çok ciddi yoracaksın kalp ve sinir sistemini değmez. 

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
galicik, 36 dakika önce yazdı:

Konuşurken bile nefes nefese kalıyorsun, yemek yerken bile tansiyonu hissediyorsun tıkanıyorsun, tansiyona alışkın olmayan yaşı genç 30 yaş altı hayatı boyunca tansiyon çekmemiş kişiler, en ufak tansiyon değişikliğini anında anlayabiliyor, girdiğin zaman ne demek istediğimi anlayacaksın. 20 hafta npp gir ama bolde ekleme bu küre bana kalırsa, çok ciddi yoracaksın kalp ve sinir sistemini değmez. 

Hocam npp ile decanin farkı ne tam olarak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ArdaK2, 4 dakika önce yazdı:

Hocam npp ile decanin farkı ne tam olarak 

Birisi kısa ester diğeri uzun ester 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, 33 dakika önce yazdı:

Birisi kısa ester diğeri uzun ester 

Boldenon gireceğime 4-6 haftalık low doz tren girerim valla. Bide 20 hafta boyunca sürekli vücuda stres veriyor.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
galicik, 3 saat önce yazdı:

Daha önce 10hafta ve 20 haftalık bolde testo kürü yaptım bunları yaşamadım bende 30yaş altıyım tansiyon ile bi sıkıntım olmadı 

Larues, 2 saat önce yazdı:

Boldenon gireceğime 4-6 haftalık low doz tren girerim valla. Bide 20 hafta boyunca sürekli vücuda stres veriyor.

Trene pek buluşmak istemiyorum şuan 10ve 20 haftalık bolde testo kürü yaptım daha önce bu 3cü kür bolde nin 9cu haftasındayım npp ekledim bu şekilde 20ye tamamlamayı düşünüyorum kan değerlerine göre ama şu tansiyon olayı aklıma takıldı 

galicik, 3 saat önce yazdı:

3kürün 9cu haftasındayım şuan hatta 

Darkdefender, 3 saat önce yazdı:

@Rdm@Lynx

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Darkdefender, 34 dakika önce yazdı:

Daha önce 10hafta ve 20 haftalık bolde testo kürü yaptım bunları yaşamadım bende 30yaş altıyım tansiyon ile bi sıkıntım olmadı 

Trene pek buluşmak istemiyorum şuan 10ve 20 haftalık bolde testo kürü yaptım daha önce bu 3cü kür bolde nin 9cu haftasındayım npp ekledim bu şekilde 20ye tamamlamayı düşünüyorum kan değerlerine göre ama şu tansiyon olayı aklıma takıldı 

ilacın markası neydi tansiyon yapmayan?  birde bolde 14-16 haftalarda peak yapıyor zaten 10 haftalık bolde yapmak çok mantıksız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    922
Darkdefender, 3 saat önce yazdı:

Baş ağrısı yapıyor tansiyon çok yükselirse nefes nefese kalırsın. Yüzün kızarır. Micardisi gün aşırı yarım tablet kullanmak ileri tansiyonu Baya dengeliyor. Ama haftada 2 gün 1 er adet te alınabilir 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
janbertozen, Bir saat önce yazdı:

ilacın markası neydi tansiyon yapmayan?  birde bolde 14-16 haftalarda peak yapıyor zaten 10 haftalık bolde yapmak çok mantıksız 

2yıl önceydi ilk kürdü bilgimiz yoktu ozaman piyasada olan ürünlerden değil 

Askabar, 42 dakika önce yazdı:

Baş ağrısı yapıyor tansiyon çok yükselirse nefes nefese kalırsın. Yüzün kızarır. Micardisi gün aşırı yarım tablet kullanmak ileri tansiyonu Baya dengeliyor. Ama haftada 2 gün 1 er adet te alınabilir 

Cevap için teşekkürler idman sonucardio yapıp yemekten sonra oluyor bazen baş ağrısı 1 2kerede idmanda baş dönmesi ağrı oldu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Gerçek bir bolde kullan, anlayacaksın tansiyonu zaten ilacın çalışma prensibi direkt tansiyon neredeyse 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

bencede muhtemelen bolde diye testo almışsındır dolu bolde alıp da yan etki almayan görmedim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
galicik, 29 dakika önce yazdı:

Gerçek bir bolde kullan, anlayacaksın tansiyonu zaten ilacın çalışma prensibi direkt tansiyon neredeyse 

janbertozen, 23 dakika önce yazdı:

bencede muhtemelen bolde diye testo almışsındır dolu bolde alıp da yan etki almayan görmedim 

Only testosteron da kullandım 15hafta kadar aralarındaki farkı biliyorum boldenon iştahı arttırıyor antrenman daha verimli geçiyor dolulukları tartışılır orası ayrı ama boş değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Boldenon kullanımımda kardiyolojiye gıdıp  beta bloker almakta bence mantıkl bir hareket olur. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Boldenonda yaşadığım yüksek tansiyon, yüksek nabız, kafada doluluk hissini hiç bir şey de yaşamadım. Bilimum takviyeler denesem de devede kulak kaldı. Daha önce boldenon kullanıp yan etki yaşamadığını düşünenler muhtemelen henüz daha balkan boldenon (yani gerçekten dolu ve hakiki boldenon) kullanmamıştır. Boldenona gireceğine yüksek doz sustanon yada NPP yada tren girerim daha iyi. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Boldenonda yaşadığım yüksek tansiyon, yüksek nabız, kafada doluluk hissini hiç bir şey de yaşamadım. Bilimum takviyeler denesem de devede kulak kaldı. Daha önce boldenon kullanıp yan etki yaşamadığını düşünenler muhtemelen henüz daha balkan boldenon (yani gerçekten dolu ve hakiki boldenon) kullanmamıştır. Boldenona gireceğine yüksek doz sustanon yada NPP yada tren girerim daha iyi. 

Haftalık standart 2 ml i geçmiyorum 2hafta 3 ml almıştım pancar gibi kıpkırmızı olmuştum boldenin 9cu haftasındayım yanına npp ekliycem  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

insanların olumsuz yorumları seni tatmin etmiyor madem o zaman telmisartan kullanabilirsin 

normalde günlük reçerte ediliyor bu ilaçlar günde 10 mg ile başla düşük tansiyon problemi yaşamayacağın kadar kullan düzenli tansiyon ölçümü yap

antrenmandan sonra nebivolol alınabilir parasempatik sinir sistemini etkileyek seni dinlenme moduna sokar 

sabahları aç karnına kardionun kan basıncı üzerinde ve kolesterol üzerinde olumlu etkileri var  

bol bol su iç 

birde pre workout yüksek doz kafien clen efedrin bunlardan uzak dur boldeden gelen tansiyon ve kolesterol etkisiyle bu uyarıcılar birleşince kalp krizi riskini ciddi şekilde artırıyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Hafifzargana, 1 saat önce yazdı:

insanların olumsuz yorumları seni tatmin etmiyor madem o zaman telmisartan kullanabilirsin 

normalde günlük reçerte ediliyor bu ilaçlar günde 10 mg ile başla düşük tansiyon problemi yaşamayacağın kadar kullan düzenli tansiyon ölçümü yap

antrenmandan sonra nebivolol alınabilir parasempatik sinir sistemini etkileyek seni dinlenme moduna sokar 

sabahları aç karnına kardionun kan basıncı üzerinde ve kolesterol üzerinde olumlu etkileri var  

bol bol su iç 

birde pre workout yüksek doz kafien clen efedrin bunlardan uzak dur boldeden gelen tansiyon ve kolesterol etkisiyle bu uyarıcılar birleşince kalp krizi riskini ciddi şekilde artırıyor

Tren in yan etkileri boldenin yanında düşük kalır  bence 2senedir kür yapıyorum daha yolun başındayım trene bulaşmak istemiyorum kullananlar trensiz kür yapmıyor   tek alternatif boldenon kalıyo micardis plus 80/12.5mg şeklinde tabletler haftada 2veya 3 öneriliyor da benim tansiyon ile bi sıkıntım yok varsada ben hissetmiyorum ama önlem amaçlı ilaçları alıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
Darkdefender, Bir saat önce yazdı:

Tren in yan etkileri boldenin yanında düşük kalır  bence 2senedir kür yapıyorum daha yolun başındayım trene bulaşmak istemiyorum kullananlar trensiz kür yapmıyor   tek alternatif boldenon kalıyo micardis plus 80/12.5mg şeklinde tabletler haftada 2veya 3 öneriliyor da benim tansiyon ile bi sıkıntım yok varsada ben hissetmiyorum ama önlem amaçlı ilaçları alıcam 

Rimo/masteron enanthate/ npp bu gibi seçenekler varken bolde de ısrarcı olmak gerçekten kötü bir tercih 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
otopsicikedi, 12 dakika önce yazdı:

Rimo/masteron enanthate/ npp bu gibi seçenekler varken bolde de ısrarcı olmak gerçekten kötü bir tercih 

Hocam uzun ester masteron hangi markalarda var bilginiz var mı? Ben sitelerde satılan markalar haricindeki satıcılarda bulamadım da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
otopsicikedi, 12 dakika önce yazdı:

Kankam decadick bunda cok kritik bir sebep, 30 hafta ilac kullanmak yerine 8-10 hafta daha uygun geliyor fakat dedigim gibi bu yan etki cidden korkutucu ozellikle senin benim gibi gençse kullanici. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
otopsicikedi, 14 dakika önce yazdı:

Rimo zaten piyasada yok masteron da kas kütlesi eklemiyor sertlik kuruluk için hatta yan etkileri azaltmak için her kürüne bi miktar ekliyenler var boldede ısrarcı değilim kombin olarak kullanılacak başka ilaç yok test e boldenon la start verip 10cu haftalarda npp ekliycem 20 de kesicem npp yi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Darkdefender, Şimdi yazdı:

Rimo zaten piyasada yok masteron da kas kütlesi eklemiyor sertlik kuruluk için hatta yan etkileri azaltmak için her kürüne bi miktar ekliyenler var boldede ısrarcı değilim kombin olarak kullanılacak başka ilaç yok test e boldenon la start verip 10cu haftalarda npp ekliycem 20 de kesicem npp yi 

Yok cidden yok 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
gymibo, 24 dakika önce yazdı:

Kankam decadick bunda cok kritik bir sebep, 30 hafta ilac kullanmak yerine 8-10 hafta daha uygun geliyor fakat dedigim gibi bu yan etki cidden korkutucu ozellikle senin benim gibi gençse kullanici. :) 

Bu dick durumunu yaşamamak için dht türevi ilaç  kullanmak lazım boldenon masteron gibi 

Bugracos, 19 dakika önce yazdı:

Yok cidden yok 

Rimo olsa zaten gidip zart zurt pharma kullanmam alırım eczaneden Rimo mu İran testomu bakarım yoluma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Darkdefender, 1 dakika önce yazdı:

Bu dick durumunu yaşamamak için dht türevi ilaç  kullanmak lazım boldenon masteron gibi 

Boldenon + npp de bir sorun yasamayiz yani degil mi? masteron enanthateda ekleyebilirim. 1 flakon boldenon daha alacagim. Elimde hazirda 2 flakon 400mg/ml boldenon ve 1 flakon 200mg/ml trenbolone enanthate mevcut. 

1-38 test enant 500mg

1-30 boldenon 400mg

1-8 npp

20-30 trenbolone 200mg

Plan nasil olur sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52

Dinlenmeden arka arkaya npp tren girme bence tren ve decayla kombin ediyorlar dick durumu olmuşmasın diye fakat %100 yapmıycak diye birşey yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.