Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Greblan

Sırt ve omuz sivilceleri

Önerilen İletiler

Greblan    98

Uzun zamandır omuz başlarında sivilceleri olan birisiyim. Zaman zaman sırtımda da çıkıyor. Arttığını gözlemledikçe nac600 atıyordum sorun çözülüyordu fakat son 2 haftadır sivilceler azalmıyor. Kan testi verdim alt ast 22 çıktı. Karaciğer temizse eğer bunun nedeni ne olabilir? Dht diye şüpheleniyorum ama only testo ilerliyorum ve dozaj 350. @Vural2 @rastlantisal

F2C082FF-B48C-4CBE-997A-7D9C2A3D479D.thumb.jpeg.8567dc07ec34c85f204248c04fc9781a.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sporcumut    1
Greblan, 8 saat önce yazdı:

Uzun zamandır omuz başlarında sivilceleri olan birisiyim. Zaman zaman sırtımda da çıkıyor. Arttığını gözlemledikçe nac600 atıyordum sorun çözülüyordu fakat son 2 haftadır sivilceler azalmıyor. Kan testi verdim alt ast 22 çıktı. Karaciğer temizse eğer bunun nedeni ne olabilir? Dht diye şüpheleniyorum ama only testo ilerliyorum ve dozaj 350. @Vural2 @rastlantisal

F2C082FF-B48C-4CBE-997A-7D9C2A3D479D.thumb.jpeg.8567dc07ec34c85f204248c04fc9781a.jpeg

Yeni kürden çıktıysan sivilce atması gayet normal vücut kendini temizliyordur 4-6 hafta arası çıkmaya devam eder ondan sonra azalır, birde eğer dinlenme yapıyorsan testosteronun dozajını düşür haftalık 100 mg ile 125 mg arası yeterli olacaktır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Sporcumut, 58 dakika önce yazdı:

Yeni kürden çıktıysan sivilce atması gayet normal vücut kendini temizliyordur 4-6 hafta arası çıkmaya devam eder ondan sonra azalır, birde eğer dinlenme yapıyorsan testosteronun dozajını düşür haftalık 100 mg ile 125 mg arası yeterli olacaktır.

Yok 350 testo devam ediyorum yaninda da 200deca. Deca ekleyeli 2hafta oldu daha açilmadi. 

baltalı hano, 8 saat önce yazdı:

İlaç hangi marka steril olmayabilir

İran testo e. Dozajlar 1-14 hafta 500kadar 14-18hafta 350 testo 16.haftada. İtibaren de pharm-tec 200 deca kullaniyorum. İrandan şüphem yok ama deca steril olmaya bilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan, 29.04.2023 - 20:29 yazdı:

Yok 350 testo devam ediyorum yaninda da 200deca. Deca ekleyeli 2hafta oldu daha açilmadi. 

İran testo e. Dozajlar 1-14 hafta 500kadar 14-18hafta 350 testo 16.haftada. İtibaren de pharm-tec 200 deca kullaniyorum. İrandan şüphem yok ama deca steril olmaya bilir.

bence nac900 düzenli olarak kullan sadece sivilce çıktığında atarsan bu döngü sürekli devam eder.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
baltalı hano, 3 saat önce yazdı:

bence nac900 düzenli olarak kullan sadece sivilce çıktığında atarsan bu döngü sürekli devam eder.

Alt 22 ast 22 ki ama tertemiz çıktı karaciğer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan, 2 saat önce yazdı:

Alt 22 ast 22 ki ama tertemiz çıktı karaciğer.

Karacaiğerin temizdir belki ama kanında yeteri kadar antioksidan yoktur. Hem nac ın asıl amacı karaciğer temizliği değil ki zaten glutatyon seviyesini arttırması.

Birde sırttaki sivilceler karaciğerden dolayı çıkar ama sivilcelerin asıl sebebi deri gözeneğinin yağlanıp kir tutmasından dolayı oluyor.

Bence tam ayrıntılı bi test ver Alp ye de baktır orada bi sıkıntı çıkmazsa kozmetik bi çözüm bulunur

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
baltalı hano, 2 saat önce yazdı:

Karacaiğerin temizdir belki ama kanında yeteri kadar antioksidan yoktur. Hem nac ın asıl amacı karaciğer temizliği değil ki zaten glutatyon seviyesini arttırması.

Birde sırttaki sivilceler karaciğerden dolayı çıkar ama sivilcelerin asıl sebebi deri gözeneğinin yağlanıp kir tutmasından dolayı oluyor.

Bence tam ayrıntılı bi test ver Alp ye de baktır orada bi sıkıntı çıkmazsa kozmetik bi çözüm bulunur

Alp nedir tam olarak? Nac600 elimde var kullanacağım umarim düzelir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan, 4 dakika önce yazdı:

Alp nedir tam olarak? Nac600 elimde var kullanacağım umarim düzelir.

alt ast gibi karaciğer ve kemik bozukluğu teşhisi için bakılıyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54

Sadece İran testo kullanırken de çıkıyor bende kıl kökü intihabı olabilir sporda terliyoruz duş alana kadar ter üstümüzde kuruyor oda yapar ve fazla karbonhidrat ta yapar kalıcı çözümünü bulamadım ben antibiyotik kullandığım zaman kurutup bitiriyor - kortizonlu krem kurutuyor - aknetrend kesin çözüm diyorlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.501

Sendeki çıkan sivilceler DHT nedeni ile olan sivilceler. Muhtemelen kıllanma da oluyordur. Bilinenin aksine karaciğer bozukluğu sivilce değil çıban veya yara oluşturur. Boldenona devam ettiğin sürece o sivilceler devam edecek. Lanet bir şey. Yapan bünye de hep yapıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.