Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Azerbaijan

İlk Kürüm Başladi . Testo enantat & Danabol

Önerilen İletiler

Azerbaijan    4

Merhaba arkadaşlar. İlk kürüme 06. Şubat tarihinde başladim.

Kür Öncesi Ölçülerim

Boy . 183 Kilo 76 . Soğuk ölçüler . Kol ( 37 ) Omuz 123 Göğüs 100 Karın 81 .

Yağ oranımı kesin bilmiyorumd 10 - 12 arasidir

Kürde kullandığım ilaçlar.

Testo enantat - Bayer marka - 8 Hafta Haftalık 500 mg pazartesi ve perşembe 250 şeklinde vuruyorum

Danabol - Balkan - 30 mg şeklinde başladim 4 hafta kullanıcam son hafta 40 mg çıkara bilirim.

Koruyucular:

Nac 600 , Benexol B , Enginar ekstresi ( Solgar ) , zinco 220 , ( Bu miğdemi bulandırıyor başka bi öneriniz varmı )

Supplementler :

Animal Pak ( Koruyucuların temeli bence bu ) Glutamin ( eklem ağrılarına azaltmak amaçlı aldım )

Whey protein ( Antrenman sonrası içiyorum sadece )

Beslenme :

4 ana öğün

2de ara öğün ( genellikle ara öğün kuruyemiş şeklinde olur ama daha fazla yemek için ayıklanmış Mısır alıyorum evde haşliyorum oda antrenman öncesi ara öğünde güzel oluyor )

Protein Kaynakları ; Günlük 700 gr tavuk 200 gr et 100 gr ton balığı yiyorum. ( ton balığını gece salatayla karıştırarak yiyorum içindeki D vitamini hormon salgılanmasına destek oluyormuş)

Karbonhidrat kaynağı; 400 gr pilav 70 gr yulaf 300gr Mısır.

Yağ : Fıstık Ceviz Zeytin

Antrenman: Haftada 5 gün çalişiyorum.çift bölge şeklinde . 1 günde zayıf noktam üzerinde çalişiyorum

Kür öncesi bi tahlil falan yaptırmadım . İnşallah bi sorun çıkmaz .

Kür boyunca paylaşimda bulunucam .

Sizinde eklemek istediğiniz bişey varsa yazarsanız sevinirim

.

After Before Fotoğrafını sabırsızlıkla bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

Keske küre girmeden once buraya bi danıssaydın kardesim. Beslenme gayet guzel boy kilo da sıkıntı yok korumalar da fazla bile o küre ama kür cok eksik, sadece testesteron ve danabol olması (boldenon vb bi ilac koymalıydın) ve üstelik 8 hafta yerine en az 10 hatta 12 hafta yapmalısın. Cunku ilaclar zaten 5. Haftadan sonra dogru duzgun calısmaya baslıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
Keske küre girmeden once buraya bi danıssaydın kardesim. Beslenme gayet guzel boy kilo da sıkıntı yok korumalar da fazla bile o küre ama kür cok eksik, sadece testesteron ve danabol olması (boldenon vb bi ilac koymalıydın) ve üstelik 8 hafta yerine en az 10 hatta 12 hafta yapmalısın. Cunku ilaclar zaten 5. Haftadan sonra dogru duzgun calısmaya baslıyor.

Uzata bilirim 12 haftaya ama testoyu başka marka almam lazım çünki bu markadan hiç bulamadım başka marka girsem sorun olurmu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Selamlar güzel kür bende tarihin uzatılması taraftarıyım beslenmenin 4 öğün üstüne çıkarılması ve antrenman her güne tek bölge alın 6 gün yapın 1 gün off verin ilerleyen dönemde derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
Selamlar güzel kür bende tarihin uzatılması taraftarıyım beslenmenin 4 öğün üstüne çıkarılması ve antrenman her güne tek bölge alın 6 gün yapın 1 gün off verin ilerleyen dönemde derim.

Teşekkürler. 4 öğünü aşmayi çalişiyorum biraz daha kilo aldıkça fazla yiyeceğimi düşünüyorum. Zaten 4 haftadan bir antrenman programını değiştiriyorum uygularım senin dediğin taktiği.

@oguzdalkilic @Bay-T 10 haftamı yapıyım sizce yoksa 12 mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

12 yapma sansın varsa 12 yap daha iyi olur, boldenon ekleme sansın varsa ekle zararı en az olan ilaclardan biridir ama guzeldir damarlandırır hacimlenmende yardımcı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
12 yapma sansın varsa 12 yap daha iyi olur, boldenon ekleme sansın varsa ekle zararı en az olan ilaclardan biridir ama guzeldir damarlandırır hacimlenmende yardımcı olur

Onu ikinci kürde ekliycem .. 3 bulk kürü yapıcam sondada bi definasyon yaparak yarişma düşünüyorum. Bakalım kürlerin sonucu ne olcak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
Hmm kucuk adımlarla gidiyim diyosun, guzel o zaman basarılar belki karsılasırız :D

Teşekkürler. İnşallah .. Aynı podyumda oluruz belki ))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4

haftada 2 tane rimobolan eklesem nasıl olur ? boldenon alın diyiceksinizde türkiyede güvenemiyorum açıkcası o yüzden eczane ürünü düşünüyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

küründe testo kaç mg 500 e 300 primobolanda yapılabilecek bir değer 200 den çok daha fazla katkı verecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
küründe testo kaç mg 500 e 300 primobolanda yapılabilecek bir değer 200 den çok daha fazla katkı verecektir.

300 fazla gelir bütceme et yiyemem o zaman. 200ün verimi ne gibi etkisi olur vücuda .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

200 ü de alma para sıkıntın varsa onuda beslenmene supplementine ayır bence her türlü daha hayırlı olur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
200 ü de alma para sıkıntın varsa onuda beslenmene supplementine ayır bence her türlü daha hayırlı olur :)

Tek testo zararı çok olur dedilerde o yüzden yanında bişeyler ekliyim diyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Kim dedi en zararsiz only testo kurdur 1-0 olsun bizim olsun seklinde verim alirsiniz ama baslangic icin yapilabilecek birsey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
Kim dedi en zararsiz only testo kurdur 1-0 olsun bizim olsun seklinde verim alirsiniz ama baslangic icin yapilabilecek birsey.

Baş ağrisi kalpde hafif bi ağrı oluştu ilk haftayi tamamladım . Normalmi bunlar ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

değil tabikide genelde olmayan ve yanetkilerde yazmayan şeyler psikolojik olma ihtimali de fakat kalp olayı sıkıntılı kronik rahatsızlık yada ailede genetik yatkınlık var ise dikkatli olmak gerek ama 1 haftada başlaması pekde mümkün değil yani başka birşey de tetiklemiş olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
değil tabikide genelde olmayan ve yanetkilerde yazmayan şeyler psikolojik olma ihtimali de fakat kalp olayı sıkıntılı kronik rahatsızlık yada ailede genetik yatkınlık var ise dikkatli olmak gerek ama 1 haftada başlaması pekde mümkün değil yani başka birşey de tetiklemiş olabilir.

miğdede gastrit var son bir haftadir hapları çok içiyorum . pak var diğer vitaminler antreman öncesi amino var . onla bi bağlantisi olurmu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

açıkçası fikrim yok yanlış yönlendirmiş olurum yaşamadığım bir durum bazı insanlarda danabol baş ağrısı yapabiliyor belki ondan olabilir psikolojik de olabilir, biraz deneyin geçmez ise kürü kesin derim tabi karar sizin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
açıkçası fikrim yok yanlış yönlendirmiş olurum yaşamadığım bir durum bazı insanlarda danabol baş ağrısı yapabiliyor belki ondan olabilir psikolojik de olabilir, biraz deneyin geçmez ise kürü kesin derim tabi karar sizin..

1 gün oldu sonra kesti . Bidaha olursa tahlil yaptırmayı düşünüyorum ona göre devam edip etmeyeceğimi kesinleştiririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4

İlk hafta etkisi güzel oldu su falan tutmaya başladim güç artişi falan iyiydi. Şimdi ikinci hafta bitti bu hafta ilk haft gibi geçmedi pek su tutmuyorum gibi geldi . 30 mg danabol kullanıyorum günlük 3.5 4 litre su içiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4

Bu gün 20 gün oluyor etki etmeye başladı . 3.5 kilo almişim ama yağlanmak yerine dahada belirgin olmuş kaslar . Beslenme istediğim gibi değil . Pak herhalde tablet sayı çok olduğundan miğdemfe sorun yaratdı onu içtikten sonra bi şişkinlik falan oluyor gün içindede iştahsızlık oluyor .

Onun yerine ne kullanmam lazım ?

Enjeksiyon ağrısı kalçada artık çok olmuyor ama omuzda çok ağriyor . Bi çaresi varmı onun ?

Bide maltodextrin kullanmak istiyorum. Kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşirsa sevinirim ☺

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

omuzdan neden yapıyorsun ki omuz ilaçlar sığmayınca son çare olmalı önce kalça sonra bacak sonra omuz öncelik olmalı.

danabol u aynı anda atıyorsun galiba tablet sayısını böleceksin gün içine en az 3 kere almalısın .

piyasadaki çoğu gainer zaten maltodextrin içerikli dikkat et ama bildiğin şeker :)

Glikoz şurubu veya glikoz polimeri olarak da bilinir. Ticari olarak nişastanın kısmen parçalanması ile elde edilir. kalori açıklarını önlemek için kullanabilirsin yada gün içinde aç kalacağından eminsen yanına alabilirsin de pek temiz bir besin olduğunu düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.