Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Greblan

Deca öfke

Önerilen İletiler

Greblan    98

Pazar günü ilk deca 200mg enjeksiyonumu yaptım. (Yanında testo e. 350mg/haftalık kullanıyorum) Gün içinde hiç yaşamadığım kadar sinirliyim.

Ani bir sinir değil genel olarak herkese karşı sinirliyim. Bunun deca ile bir alakası olabilir mi emin değilim. Tren kullanımında öfke/paronaya gibi çok fazla yan etki okudum ama deca için forum içerisinde bu taz psikolojik yan etkiler okumadım.

Bu yaşadığım sorun deca kaynaklı olabilir mi?
Kullandığım markalar: Testo e. İran / Deca Pharm-tec

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    230

Steroidler kişilik değiştirmez. Diyetler kişilik değiştirir, örnek adam 1300-1800 kalori gidiyordur definasyon döneminde tabiri caizse aç geziyordur antrenmanları mutsuz geçiyordur diyetten dolayı bu ve o pisikoloji ile sarar çevresine, yok tren kullandım şöyle oldum yok böyle oldum bence yanlış algı bu

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    927
Greblan, 4 saat önce yazdı:

Pazar günü ilk deca 200mg enjeksiyonumu yaptım. (Yanında testo e. 350mg/haftalık kullanıyorum) Gün içinde hiç yaşamadığım kadar sinirliyim.

Ani bir sinir değil genel olarak herkese karşı sinirliyim. Bunun deca ile bir alakası olabilir mi emin değilim. Tren kullanımında öfke/paronaya gibi çok fazla yan etki okudum ama deca için forum içerisinde bu taz psikolojik yan etkiler okumadım.

Bu kadar kısa sürede decanın etki edip prolaktin artırıp sinir yapma imkanı yok bence plasebo yaşıyorsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Tr3n, 6 saat önce yazdı:

Steroidler kişilik değiştirmez. Diyetler kişilik değiştirir, örnek adam 1300-1800 kalori gidiyordur definasyon döneminde tabiri caizse aç geziyordur antrenmanları mutsuz geçiyordur diyetten dolayı bu ve o pisikoloji ile sarar çevresine, yok tren kullandım şöyle oldum yok böyle oldum bence yanlış algı bu

Çok hatalı bir bilgi. Steroidler tam anlamıyla kişiliğimiz üzerinde etkilidir. Steroid kullanımı ile hormon değerlerimiz değiştiğinde karar alma/verme yönelimimiz, tercihlerimiz, duygu ve düşüncelerimiz değişir. Bu bilimsel bir gerçektir üstelik. 

Kadınların adet öncesi duygu durumlarının değişmesi en basit örneğidir mesela. Veya ergenliğe girerken gençlerin ailelerine karşı değişen tavırları (anne babalar beni çok iyi anlayacaktır) yine hormonal değişim kaynaklıdır.

Steroidler yapay hormonlardır, ve başta da belirttiğim gibi hormonal değişimler duygu/durum/kişilik değişikliğine neden olurlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Greblan, 7 saat önce yazdı:

Normalde 3-4. haftalarda olsan deca yüzünden derdik ama, deca günah keçisi olmayabilir, testosteron da aynı şeyi yapabilir ve ilk tepki verecek hormon testosterondur. Dolayısıyla artan testosteron değerin duygu/durum bozukluğu yapabilir. Tren ile aynı aileden deca yani iyi araştırmamışsın, tren ile aynı psikolojik etkileri yaşamana sebep olacaktır.

Decayı henüz kürün başında olduğundan elediğimizi varsayarsak, örneğin ben ilk testosteron enjeksiyonumun 2. günü 39 yaşında iken 19 yaşıma döndüğümü hissetmiştim (Fiziksel olarak değil mental olarak).

Sürekli kendine kürde olduğunu ve bu durumun geçici olduğunu telkin etmelisin, şu andaki olduğun kişi gerçek sen değilsin.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Çok hatalı bir bilgi. Steroidler tam anlamıyla kişiliğimiz üzerinde etkilidir. Steroid kullanımı ile hormon değerlerimiz değiştiğinde karar alma/verme yönelimimiz, tercihlerimiz, duygu ve düşüncelerimiz değişir. Bu bilimsel bir gerçektir üstelik. 

Kadınların adet öncesi duygu durumlarının değişmesi en basit örneğidir mesela. Veya ergenliğe girerken gençlerin ailelerine karşı değişen tavırları (anne babalar beni çok iyi anlayacaktır) yine hormonal değişim kaynaklıdır.

Steroidler yapay hormonlardır, ve başta da belirttiğim gibi hormonal değişimler duygu/durum/kişilik değişikliğine neden olurlar.

Bir tık prolaktin hormonum Yükseldi olaya müdahale edemiyorum dur sinirlenip Hulk karakterine bürünücem :) ne olduğunu araştırmayıp yada çalıştığın hoca varsa ondan yardım almayı reddedip, kadınların adet olmasından örnek vermeşsin de deca kullanıp da tamamen kadın karakterine dönüşen görmedim abartmak  bende deca kullandım sadece meme ucunda batma oldu  ne yaşar insan en fazla koruyucu almazsa armidexsi yan etkiler deca da jinokomasti memeden den süt gelmesi  oda su istimal edip de doz artırırsa testosteron hormonu  ile Beraber enjeksiyon yaparken oranı eşit yakalayamazsa gidip testesteron kullanmadan tek başına deca vurursa ihtimaller bunlar kişinin kendi bilgizliginden dolayı oluşan bir durum 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Tr3n, 16 dakika önce yazdı:

Bir tık prolaktin hormonum Yükseldi olaya müdahale edemiyorum dur sinirlenip Hulk karakterine bürünücem :) ne olduğunu araştırmayıp yada çalıştığın hoca varsa ondan yardım almayı reddedip, kadınların adet olmasından örnek vermeşsin de deca kullanıp da tamamen kadın karakterine dönüşen görmedim abartmak  bende deca kullandım sadece meme ucunda batma oldu  ne yaşar insan en fazla koruyucu almazsa armidexsi yan etkiler deca da jinokomasti memeden den süt gelmesi  oda su istimal edip de doz artırırsa testosteron hormonu  ile Beraber enjeksiyon yaparken oranı eşit yakalayamazsa gidip testesteron kullanmadan tek başına deca vurursa ihtimaller bunlar kişinin kendi bilgizliginden dolayı oluşan bir durum 

Canım türkçem be okurken kör oldum … Dostum cahilsin anlarım ama adam 2 paragraf açıklama yapmış okuduğunuda mı anlayamıyorsun ? Deca kullanıpta tamamen kadın karakterine dönüşen görmedim abartmak xD anlıyorum ben seni ..Ciddi anlamda şu son zamanlarda türeyen cahil, sağdan soldan duyduğu kulaktan dolma bilgileri benimsemiş, doğru kabul etmiş, gerçeklere veya diğer bakış açılarına kapalı bağnaz bir kitle türedi forumdan soğutuyorsunuz insanı …Dedem üşenmemiş işinin gücünün arasında o kadar uzun açıklama yapmış tepkiye bak. Prolaktini kadın  meme süt olarak biliyorsun xD 

• Beğen 1
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Tr3n, 1 saat önce yazdı:

Peki, haklısınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Bugracos, 32 dakika önce yazdı:

Canım türkçem be okurken kör oldum … Dostum cahilsin anlarım ama adam 2 paragraf açıklama yapmış okuduğunuda mı anlayamıyorsun ? Deca kullanıpta tamamen kadın karakterine dönüşen görmedim abartmak xD anlıyorum ben seni ..Ciddi anlamda şu son zamanlarda türeyen cahil, sağdan soldan duyduğu kulaktan dolma bilgileri benimsemiş, doğru kabul etmiş, gerçeklere veya diğer bakış açılarına kapalı bağnaz bir kitle türedi forumdan soğutuyorsunuz insanı …Dedem üşenmemiş işinin gücünün arasında o kadar uzun açıklama yapmış tepkiye bak. Prolaktini kadın  meme süt olarak biliyorsun xD 

Erkektende süt gibi sıvı geliyor meme ucundan bunu bilmiyorsan araştır kendi cahil Neymiş prolaktin senden öğrenelim açıklalada kendi beyninle vikipediden daha iyi biliyorsundur belki yeşil kafalı turtle kadınlık hormonu olarak biliyorum başka ne hormonu olarak bilicektim memeden süt gelmisini yan etkiler olarak gösterdim forumdan soğuyorsan girme gercekler neymis öfke kontrolünü tutumamak mi Tüm yıl boyunca kürde olan yarışmacı insanlar gördüm çevremde melek gibi 

Oku anlayamiyorsan

Prolaktin

Prolaktin, hipofiz bezinin ön lobu tarafından salgılanan iç salgı hormonudur. İnsanlarda PRL geni tarafından kodlanır. Gebelik sırasında öbür iç salgı hormonları tarafından tam olarak gelişmeleri sağlanmış (*meme bezlerinden süt salgısını uyaran* prolaktin), diğer hipofiz maddeleri olmaksızın etkisini gösteremez. Vikipedi

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafersims    16
Tr3n, 36 dakika önce yazdı:

Erkektende süt gibi sıvı geliyor meme ucundan bunu bilmiyorsan araştır kendi cahil Neymiş prolaktin senden öğrenelim açıklalada kendi beyninle vikipediden daha iyi biliyorsundur belki yeşil kafalı turtle kadınlık hormonu olarak biliyorum başka ne hormonu olarak bilicektim memeden süt gelmisini yan etkiler olarak gösterdim forumdan soğuyorsan girme gercekler neymis öfke kontrolünü tutumamak mi Tüm yıl boyunca kürde olan yarışmacı insanlar gördüm çevremde melek gibi 

Oku anlayamiyorsan

Prolaktin

Prolaktin, hipofiz bezinin ön lobu tarafından salgılanan iç salgı hormonudur. İnsanlarda PRL geni tarafından kodlanır. Gebelik sırasında öbür iç salgı hormonları tarafından tam olarak gelişmeleri sağlanmış (*meme bezlerinden süt salgısını uyaran* prolaktin), diğer hipofiz maddeleri olmaksızın etkisini gösteremez. Vikipedi

Abi, ne olur şu forumda imla ve Türkçe kurallarına dikkat ederek yaz, sabahtan beri yazılarını okuyorum iyi şeyler mi diyorsun kötü şeyler mi anlamaya çalışıyorum ama nafile 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.