Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

son

Iran testo orjinal mi

Önerilen İletiler

galicik    762
son, 1 dakika önce yazdı:

Hocam siz bilirsiniz 1500 civarı kcal alıyorum hepsi proteinden geliyor omega d b c çinko magnezyum tam aliyorum ama kalori düşük ondan hissetmiyor olabilir miyim 

Dostum ayakta olduğuna şükr et 1500kcal ciddi düşük bir değer bu sporu yapan bir kişi olarak özellikle, 2000kcal alıyorum şuanda cut a başladım ceset gibiyim. Bide daha dur 2. haftadasın az daha süre geçsin hani net bir şey de diyemiyorum sonuçta aldığımız kişinin ticari geçmişi belli kimine boş kimine dolu bile gönderiyor olabilir tanısam güvensem aktif ticaret yapsam bir şey diyeceğimde, bu durumda kesin konuşamıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

YigitKong    2
galicik, 10 dakika önce yazdı:

Dostum ayakta olduğuna şükr et 1500kcal ciddi düşük bir değer bu sporu yapan bir kişi olarak özellikle, 2000kcal alıyorum şuanda cut a başladım ceset gibiyim. Bide daha dur 2. haftadasın az daha süre geçsin hani net bir şey de diyemiyorum sonuçta aldığımız kişinin ticari geçmişi belli kimine boş kimine dolu bile gönderiyor olabilir tanısam güvensem aktif ticaret yapsam bir şey diyeceğimde, bu durumda kesin konuşamıyorum.

1500 kcal gerçekten çok az 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
YigitKong, 29 dakika önce yazdı:

1500 kcal gerçekten çok az 

Ben bi 2300e çıkartıp karbları yükliyim bakalım çalışacakmı ozaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
KlasikFizik, 1 saat önce yazdı:

4. Haftadan sonra ereksiyon sorunum var diyip ürolojiden test verip bizimle paylaşabilir misin testo miktarını ben de alışveriş yaptım eğer boşsa iade edicem

@Greblan hocam sizin tecrübeniz vsrdi sanırım sizinkiler çalıştı mı?

Benimkiler çalişiyor hocam. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Vallaha 350 tl ye veriyor ilacı , ampul bir ilaç ki satan adam da alıcı üretmiyor yani ampül yapım makinası olan birinden alıp 350 satması aşırı zor  fake olcağını sanmıyorum ben 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
YigitKong, 41 dakika önce yazdı:

Hissiyat nasıl hocam

14. Hafta içerisindeyim. Kazanç gayet güzel. Pharm tec deca eklemeyi düşünüyorum haftalık 200mg. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testo herkesde psikolojik veya güç artışı olarak ahım şahım bir etki yapmıyor, ben 500 sustanon kullanıyorken hiç bir şey hissetmedim sadece 2. aya doğru az ama bariz bir libido artışı oldu , hatta antrenman öncesinde eczane anapolon atıyordum 50 mg gene tık yoktu güç artışı vs bakımından.

tarihinde aslankralmufasa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Bide bu ampul cam gibi değil de sanki plastik ampul gibi kırılmıyor sert değil esneme payı olan bir ampul türkiyede böyle ampul görmedim, baskılar noktalama baskı onlarda bir değişik yani orijinal iran ile tamamen aynı, yoğunluk en önemlisi bu, haftada 5 kişiye orijinal iran enjeksiyonu yapıyordum bir dönem artık elim o kadar alışkın ki o yoğunluğa bu ilaçların yoğunluğu bile 1-1 ama ben yine de bu adamdan ürün alan kişiler için 8 haftadır kullanan birisi olarak, bayramdan sonra sizler için test verip değerleri bu forumda paylaşacağım kalın sağlıcakla.. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 3 saat önce yazdı:

aynı kişiden 8 haftadır iran testo kullanıyorum son testlerimde hdl, ldl, alt ast vesaire her şeyi rayına soktuğum ve dinlenme aşamasında olduğum için test verme gereği duymadım ama her hangi bir ereksiyon, sabah ereksiyonu, kütle kaybı gibi problemlerim yok herhalde boş olsa hissederdim 8 hafta az bir süre değil 

hocam sen ne kadara almıştın acaba bende çok kararsız kaldım 350 lira çok ucuz geldi

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
kartalfitness, Şimdi yazdı:

hocam sen ne kadara almıştın acaba bende çok kararsız kaldım 350 lira çok ucuz geldi

350tl, kararsız kalma dostum şimdi öyle örnekler veririm size orijinal ilaçların ülkeye giriş fiyatlarında şaşar kalırsınız... Orada para olmayan bir ürün iran testo hammaddesi ucuz zaten takılma fiyatına ürünler orijinal adam toptan mal indirmiş hızlı bitsin diye marjı düşürüp toplu mal satıyor olay bu .. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, Şimdi yazdı:

350tl, kararsız kalma dostum şimdi öyle örnekler veririm size orijinal ilaçların ülkeye giriş fiyatlarında şaşar kalırsınız... Orada para olmayan bir ürün iran testo hammaddesi ucuz zaten takılma fiyatına ürünler orijinal adam toptan mal indirmiş hızlı bitsin diye marjı düşürüp toplu mal satıyor olay bu .. 

haklısın, teşekürler dostum alıp stoklayayım o halde dursun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
kartalfitness, 1 dakika önce yazdı:

haklısın, teşekürler dostum alıp stoklayayım o halde dursun.

Dostum yinede bir al dene test ver için rahat olsun bende test vermedim henüz ama arkadaşım verdi 3. haftada özel lab ta eski iranlar ile değer aynı çıktı, sen yine de bir kendin bir dene 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, Şimdi yazdı:

Dostum yinede bir al dene test ver için rahat olsun bende test vermedim henüz ama arkadaşım verdi 3. haftada özel lab ta eski iranlar ile değer aynı çıktı, sen yine de bir kendin bir dene 

tamamdır çok teşekkürler bende öyle yapmayı düşünüyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
son, 19.04.2023 - 17:23 yazdı:

merhaba arkadaşlar bu fotoğraftaki iran testo forumda geçende muhabbeti döndü ama bu ampüller eşit. 500mg vurdum 2haftadır şuanlık bi his yok 4.haftada test vericem bakalım orjinal mi

IMG_0423.jpeg IMG_0426.jpeg IMG_0425.jpeg

@galicik @son hocam test verdiniz mi bende kullanıyorum açılma günüm dolmadı test için sizin doldu ise verebilir misiniz rica etsem aklımızdaki soru işaretleri kaybolsun artık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Ben de bariz bir artış hissetmiyorum testosteron da açıkçası. Hani hiç öyle boost hissetmedim. Ama gelişimimi fotoğraflarla takip edince bariz belli oluyor. Yan etki olarak neredeyse hiçbir şey hissetmedim. Sadece bazı zamanlar biraz sinirli olabiliyorum. Ancak sivilce vs hiçbir şey yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
KlasikFizik, 46 dakika önce yazdı:

@galicik @son hocam test verdiniz mi bende kullanıyorum açılma günüm dolmadı test için sizin doldu ise verebilir misiniz rica etsem aklımızdaki soru işaretleri kaybolsun artık 

Bugün verdim ciktiginda direk aticam buraya

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aviator    3

Bende 3 haftadir iran testo kullaniyorum, daha ilaç acilmadi. Ne zaman aciliyor ilac , piyasa da iran testonun çakmasi oldugunu dusunmuyorum, zaten iran da eczanede 50-60 tl olan ürünler bunlar. Çakmasini yapmaya çalissalar daha fazla maliyet çikar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dexter    3
Aviator, 32 dakika önce yazdı:

Bende 3 haftadir iran testo kullaniyorum, daha ilaç acilmadi. Ne zaman aciliyor ilac , piyasa da iran testonun çakmasi oldugunu dusunmuyorum, zaten iran da eczanede 50-60 tl olan ürünler bunlar. Çakmasini yapmaya çalissalar daha fazla maliyet çikar :)

çok fazla ilaçlara hakim değilim. Ama kendim İran Test. En. kullanıyorum ilacın açılması bende çok sürmedi kendi deneyimimden size bilgi vereceğim 13 nisanda ilk enjeksiyonu yaptım perşembe 17 nisan pazartesi 2. enjeksiyonuma kalmadan libido güç artışı mükemmel hissediliyordu.  

Yaş faktörü boy ilaç geçmişi kullandığınız ml. farkları olabilir. Yağ oranı pek bilmiyorum ürünler neye göre kime göre etki edeceği tuhaf hormon olduğu için.

tarihinde Dexter tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7

Brom test yaptırdın mı sonuçları merak ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Kutunun içinde yazılar olması lazım iç baskıda yeni seri kutular öyleydi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
son, 19.04.2023 - 17:23 yazdı:

merhaba arkadaşlar bu fotoğraftaki iran testo forumda geçende muhabbeti döndü ama bu ampüller eşit. 500mg vurdum 2haftadır şuanlık bi his yok 4.haftada test vericem bakalım orjinal mi

IMG_0423.jpeg IMG_0426.jpeg IMG_0425.jpeg

Şapka ve atlet takan adamdan aldıysan çalışıyor kanka bende 2. Haftanın sonunda gece terlemeleri olur olmadik yerde libido artışı yaptı test verdim hatta geç verdim 7. Haftada 16 üstü çıktı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aladag    0

Ben de Orijinal İran Testo arıyorum fakat satıcılara güvenemedim,

Sitede isim paylaşım yasak bildiğim kadarıyla nasıl bulabilirim doğru adamı var mı bı yolu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.