Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gokten

Clenbuterol Nasıl Çalışır? Yağ mı yakar, kalori mi?

Önerilen İletiler

Gokten    6

Merhaba arkadaşlar,

Clenbuterol'ün nasıl çalıştığı konusunda kafam karıştı. Bu nedenle sizlere sormak istedim.

Açıklamak gerekirse, Clenbuterol kullandığımızda direk bir yağ yakımı mı başlıyor, yoksa düşük kalori diyeti uyguladığımızda eksik kalan enerji kaynağı olarak yağı mı kullanıyor.

Şu anda bulk + boldenon-testo e küründeyim, iştahı zayıf biri olduğum için günlük karbonhidrat ihtiyacını tutturmaya çalışmak beni gerçekten çok zorluyor. Yazdan kalma alkol göbeği var, bunu eritmek istiyorum.

Bulk döneminde clenbuterol kullanırsam bir faydası olur mu?

Clenbuterol direk yağ yakım olayına mı giriyor, yoksa düşük kalori diyeti ile uygulandığında eksik olan enerji kaynağını yağ yakarak mı tamamlıyor?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

clenbuterol nabızı arttırır dolayısı ile metabolizma hızını arttırır siz aynı derecede yediğinizde vucut yağ yakmaya başlar yüzde 10 ların altına inmeye çalışmıyorsanız bu tarz ilaçlara girmenize gerek yok (winstrol,Clenbuterol) zaten ilacı bıraktıktan 3 4 hafta sonra geri alacaksınız çoğunu hatta benim gözlemim her zaman daha fazlasını :) çünkü zaten işi bilen adamın böyle ilaçlara anca ütopik şeyler denerken ihtiyacı olur işi bilmeyen adam ise kullandıktan sonra eski alışkanlıklarına devam eder ve sonuç gene hüsran :)

nabzı 130 a sabitlemesinden sebeptir ki kalıcı kalp ritim bozukluğu riski vardır buda bilginize.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6
clenbuterol nabızı arttırır dolayısı ile metabolizma hızını arttırır siz aynı derecede yediğinizde vucut yağ yakmaya başlar yüzde 10 ların altına inmeye çalışmıyorsanız bu tarz ilaçlara girmenize gerek yok (winstrol,Clenbuterol) zaten ilacı bıraktıktan 3 4 hafta sonra geri alacaksınız çoğunu hatta benim gözlemim her zaman daha fazlasını :) çünkü zaten işi bilen adamın böyle ilaçlara anca ütopik şeyler denerken ihtiyacı olur işi bilmeyen adam ise kullandıktan sonra eski alışkanlıklarına devam eder ve sonuç gene hüsran :)

nabzı 130 a sabitlemesinden sebeptir ki kalıcı kalp ritim bozukluğu riski vardır buda bilginize.

teşekkürler, bulkta gerekli karbonhidratı alsam da, yani low carb diyeti yapmasam da clenbuterol yağ yakacak anladığım kadarıyla.

günde 1 tablet/40 mg kullanmayı düşünüyorum bulk döneminde. çünkü zaten küre girerken %25 civarı yağ oranım vardı ve yağ yoğun olarak göbekte, kür bitene kadar bir miktar yağ da alacağımı düşünüyorum, bu nedenle 2 hafta günde 1 tablet/40 mg kullanıp 1 hafta ara verme şeklinde dozu arttırmadan kullanıp kür bitimine kadar en azından yağ oranını arttırmadan geçirmeyi planlıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

o yağ oranlarında kullanmak sizin işinize yaramayacaktır 2 ilaçda da yaramayacaktır doğal olarak bir bulk kürüne girmeden önce yağ oranınızı yüzde 15 lere çekerseniz kürden alacağınız verim artar sadece bişey alamama mevzusu değil yüzde 30 lara doğru giden bir yağ oranı ile vucuttaki fazla östrojen birleşince yüzde 99 jinekomasti olursunuz yüzde 25 lerde kür yapılmaz o noktalarda kilo vermek çok kolay ille kullanacağım diyorsanız önce

Clenbuterol piramit yapıp bu arada çok sıkı bi diyetle en az 2 ay geçirip ardından bir bulk kürüne girmek hem daha sağlıklı hemde sonuçları daha düzgün olacaktır.

tablet sayısı olarak piramit örneği

2-2-3-3-4-4-5-5-6-6-7-7-6-6-5-5-4-4-3-3-2-2

şeklinde 22 günlük bir piramit uygulayabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6
o yağ oranlarında kullanmak sizin işinize yaramayacaktır 2 ilaçda da yaramayacaktır doğal olarak bir bulk kürüne girmeden önce yağ oranınızı yüzde 15 lere çekerseniz kürden alacağınız verim artar sadece bişey alamama mevzusu değil yüzde 30 lara doğru giden bir yağ oranı ile vucuttaki fazla östrojen birleşince yüzde 99 jinekomasti olursunuz yüzde 25 lerde kür yapılmaz o noktalarda kilo vermek çok kolay ille kullanacağım diyorsanız önce

Clenbuterol piramit yapıp bu arada çok sıkı bi diyetle en az 2 ay geçirip ardından bir bulk kürüne girmek hem daha sağlıklı hemde sonuçları daha düzgün olacaktır.

tablet sayısı olarak piramit örneği

2-2-3-3-4-4-5-5-6-6-7-7-6-6-5-5-4-4-3-3-2-2

şeklinde 22 günlük bir piramit uygulayabilirsin

Boldenon+testo e kürü yapıyorum, 2,5 hafta da Dianabol kullandım günde 2 tablet (20 mg).

yarın 4. iğneyi vuracağım, yani 3 kez vuruldum, jinekomasti riski yüksek mi yani bu yağ oranıyla? bırakayım mı yani şu durumda, yağı düşürüp devam mı edeyim küre,

Yapılan testlerde Boldenon maksimumum %10 civarı öströjene dönüyormuş, yine de jinekomasti riski varsa hemen bırakayım.

şu durumda bırakırsam PCT yapmama gerek var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

hiç olmayadabilirsin ama ben o riski almazdım 3 hafta olmuş kes ilaçları tamamla yağ oranını düşür oradan gir zaten güzel bir değişim bile farkedemeyeceksin o yağ oranında 3 enjeksiyon olduysa sorun yok pct ye gerek yok

östrojene dönüşen olay zaten testosteronun fazlası ne kadar testo varsa bi okadar da östrojen dönüşümü olacaktır doğal olarak vucut dengelemeye çalışır her zaman bu yağ oranındayken bitch titts denilen(erkek memesi) bile geçici olarak oluşabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6
hiç olmayadabilirsin ama ben o riski almazdım 3 hafta olmuş kes ilaçları tamamla yağ oranını düşür oradan gir zaten güzel bir değişim bile farkedemeyeceksin o yağ oranında 3 enjeksiyon olduysa sorun yok pct ye gerek yok

östrojene dönüşen olay zaten testosteronun fazlası ne kadar testo varsa bi okadar da östrojen dönüşümü olacaktır doğal olarak vucut dengelemeye çalışır her zaman bu yağ oranındayken bitch titts denilen(erkek memesi) bile geçici olarak oluşabilir

teşekkürler, zaten ben müsabık falan değilim, sadece hobi olarak yapıyorum bu sporu. o nedenle de boldenon'u seçtim jinekomasti riski en az olduğu için.

hobi için jinekomasti riskine kesinlikle girilmez. o halde kürü kesip, yağ yakımına başlıyorum. sonrasında küre devam ederim.

teşekkürler bilgi için.

elimde clenbuterol var, 40 mg balkan pharma, sizin dediğiniz piramit olmaz bununla herhalde, çok yüksek doz olur.

şimdi şöyle düşünüyorum ben

1 hafta 1 tablet/40 mg,

2. hafta 2 tablet /80mg

3. hafta 3 tablet/120 mg (eşim 4. hafta oldu günde 1 tablet/40 mg clenbuterol kullanıyor, ilk 3 hafta yediğine hiç dikkat etmediği halde %20 lerden %15 lere düştü yağ oranı, 3 hafta boyunca her sabah kalktığında birkaç yüz gram vermiş oluyordu, ama 4. hafta kilo vermesi durdu. yani 3 hafta doz arttırmadan da etkili oldu)

1 hafta ara (hedefe ulaşılmamışsa aynı piramit yeniden başla)

+ diyet (yüksek protein düşük karbonhidrat)

+ off günlerde kardiyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Direkt olarak liposaction harici yağ kaybedemezsin.Dolaylı yoldan gerçekleşir bu işlem.Tüm yağ yakıcıların ve fiziksel aktivitenin yaptığı gibi.Clenbuterol evet metabolizmayı hızlandırır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18

clenbuterol"u birakinca kilo almak kacinilmaz mi yani ? biraktintan sonra diyete devam etsektemi yani ? bunu birisi aciklarsa cok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

verdiğin kilonun bir kısmını alman kaçınılmaz evet ama disiplin ile devam edersen çoğunu koruyabilirsin ama o disiplini sağlayabilecek kapasitede biri zaten kilo vermek için clenbuterole ihtiyac duymaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6
Direkt olarak liposaction harici yağ kaybedemezsin.Dolaylı yoldan gerçekleşir bu işlem.Tüm yağ yakıcıların ve fiziksel aktivitenin yaptığı gibi.Clenbuterol evet metabolizmayı hızlandırır

bir çok sporcu clenbuterol kullanımı sonucu kas kazandığını ve yağ kaybettiğini söylüyor, yani ikisi bir arada gerçekleşiyor.

clenbuterol alınan kalorinin hızlı tüketilmesini sağlayıp, daha fazla enerji kaynağı ihtiyacı oluşturmak sureti ile dolaylı yoldan yağ yakımına neden oluyorsa; clenbuterol kullanılan dönemde kas inşasının mümkün olmaması gerekir. clenbuterol kullanılan dönemde sadece kasların korunuyor olması gerekir. ama hacim artışı mümkün olmaması gerekir. çünkü alınan kalori vücudun günlük ihtiyacını karşılamıyor olması gerekir ki yağ yakımı yapsın. vücut dışarıdan alınan kaloriler ile günlük enerji ihtiyacını karşılamakta zorlanıp yağ yakarken, kas yapımı için kalori harcar mı? harcamaz.

kafam gerçekten çok karıştı, biri bu konuyu detaylı aydınlatırsa çok sevinirim :)

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

hangi birçok sporcu clenbuterol kullanırken bal gibi de kastan da yağdanda kaybedersiniz öyle kas yaparım hemde yağdan veririm diye birşey yok korumaz bile onu söyleyeyim :)

hızla verilen her kilo=kas kaybı (sağlam bir definasyon kürünün mantığı kasları stabil tutarken yağları yakabilme gücü elde etmektir)

herkesde değişir ama haftada ortalama 1 kg den fazla kilo veriyorsanız kesinlikle kaslardan gidiyor demektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6

gerçekten çok zormuş bu sporu pro düzeyde yapmaya çalışmak.

detaya indikçe, karışıyor ve zorlaşıyor işler.

fazla bir şeyi kafaya takmadan, fazla detaya da inmeden, hafta da 3 gün tüm vücut ağırlık çalışıp, 4 gün kardiyo yapıp, içeceksin protein tozunu, bakacaksın işine, detaya indikçe gerçekten çok zor. ne olur detaya inmezsen gelişiminde çok iyi olmaz bu kadar, ama kafanda rahat olur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Yanlıs clenbuterol kas kaybettirir diyen arkadas,benim profesyonel yarısmacı bi abim diyeti sırasında sırf kas kaybı yasamama ve biraz diyetini destekleme amacıyla clenbuterol alırdı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

denediniz mi siz ? ordan burdan gördüklerinizle millete cevap yazacağınıza makale okumanızı önereceğim anabolik etkisi yok clenbuterolün hangi kas korumasından bahsediyorsunuz :)

bu arada kullandığınız anaboliklerin çoğu da tam anlamıyla kas kaybını önlemez kas kaybını engellemenin basit mantığı anabolizm>katabolizm olmalı

siz basit bir boldenon testo küründe katabolizmi öne geçirirseniz kas kaybedersiniz zordur ama olmayacak birşey değil asıl koruyan şey nor19 grubu steroidlerin yanetkisi (deca,Trenbolone) vucutta salınan kortikosteroidleri baskılayarak katabolizmi engeller asıl koruma bu şekilde olur.

boldenon testoda nasıl kaybedeceğinizi hesaplayayim kendimden örnek vererek benim boyum 184 yağ oranı yüzde 13 kilo 88 ortalama almam gereken kalori 3200 kilo alma başlangıç 3700 kilo verme 2600-2800 minimum almam gereken miktar 2200 eğer ben o gün 1200-1800 civarı alırsam o gün catır catır kasdan da yakarım antremanımı cayır cayır yaptığım taktirde. nor 19 grubu steroidler kortikosteroidleri baskıladığı için deca veya trenbolone eklediğim taktirde toleransım artıyor 1500 lerde bile kütlemi rahat şekilde koruyabilir hale dönüyorum :)

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Kardesim bircok yarısmacı arkadasım veya abilerim bu sekilde kullanıyor diyorum anlamıyor musun? Vucuduna bakılırsa ya 5-6 aylık bi sporcusun steroidlerle alakalı bi fikrin yok veya daha once bircok kür yaptın tecrubelisin ama bosuna yapmıssın vucuduna bakarak soyluyorum bunları kusura bakma,herseyi biliyormus gibi herkesi kötü yönde elestirirsen kendine gelecek elestirilere de acık olacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

yok o 6 aylık sporcusun boka püsüre girmiyorum zaten oralar gereksiz bölümler senin hayatın kadar insan biyolojisi ve kimya okuyan birisi var karşında öncelikle. 1.84 boy yüzde 13 yağ 88 kg benim için yeterli ben yarışmacı değilim keyif için yapıyorum bu işi

benden trexianosdan ordan burdan başka forumlardan milletten okuduğunu millete satmaya çalıştığını da görüyorum forumda gerek yok 2 ay önce bizden yardım isteyip 2 ayda profesyonel oldum ayaklarına girmeye gerek yok.

çakma steroid satış sitelerinde gördüğün herşeye inanmaz isen daha yararına olur kendi vucudunu mahfedersin :)

istiyorsan çevireyim ama özet olarak clenbuterolün bazı özel durumlar dışında(eğer yüzde 20 30 yağ oranlık bir yağ fıçısı değilsen gibi) anti katabolik olmadığını vucuttaki katabolik etkisinden bahsediyor.

Kaynak: https://thinksteroids.com/articles/clenbuterol-muscle-growth-bodybuilders/

Is Clen anti-catabolic?

Controversy still remains as to the capacity of Clen to mediate muscle growth, because of a strong anabolic or a potent anti-catabolic action. If Clen is not anabolic in humans, is it at least anti-catabolic? The answer is yes and no. Let me explain: if you are eating normally, I doubt that Clen exerts any significant anti-catabolic action. In fact, Clen is probably more catabolic than anti-catabolic at high dosages. However, when you’re on a low calorie diet, things are very different, and Clen is then truly an anti-catabolic drug. It may sound paradoxical but it is not at all.

When on a restrictive diet, the main problem for our body is to use the fat from the adipose tissue as energy in order to make up for the caloric deficit. In bodybuilders, this pathway is very inefficient. We eat a high carb diet all year long, which means we train our body to selectively use carbs at the expense of fat. On a diet, our body has not been trained to use fat instead of carbs. It is still good at using carbs and bad at burning fat. So, instead of using fat as energy our body uses a second best source of energy: proteins. And where are those proteins coming from, from our muscles, which are perceived as a protein reserve while we are on a diet. Our muscles shrink while fat remains stuck.

This is where Clen comes in. Clen is able to help our body uses its own fat as energy instead of muscle proteins. The fat burning process is accelerated which mechanically spares our muscles mass. At the end of the diet, thanks to a quicker and more efficient fat usage, we end up leaner and bigger. Not bigger compared to what we were before the diet but bigger compared to what we would have been at the end of the same diet without the Clen. It depends on the length and the severity of the diet, but Clen can make a difference of several kilograms, which is remarkable. Growth Hormone is popular before a competition for the very same reason: it renders the diet both easier and far more effective, preventing excessive muscle shrinkage. For those who still insist that it is possible to diet without sacrificing a significant amount of muscle mass, please take a long look at Dorian Yates’ book “Blood and Guts”. Before and after pictures are shown while he is on a diet. An expert eye will see that many pounds of pure beef were lost while the amount of fat he got rid of is limited. This is what happens when you get shredded, even if you’re the best in the world (Of course, by diet I don’t mean shedding five pounds before the holidays. I mean a real, shredding diet).

Please understand that this anti-catabolic action of Clen is indirect and will therefore not help you get bigger while you are NOT on a diet. This is why I say Clen can exert some anti-catabolic action or none at all.

Is Clen catabolic? Can this actually help us grow?

This may sound even stranger after what I just said but Clen can truly be a catabolic drug, too. At low dosage, it will go unnoticed. But past a certain amount (equivalent of 15-20 tablets of 20 mcg) chances are you are going to get sore by using Clen. Scientific research in humans demonstrates a potent catabolic effect of Clen as reflected by a rise of serum creatine kinase level. This means that Clen is attacking our muscle cells a bit like heavy training does.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Aynı spor salonunda bulunsak bana hareket soracak insanlar burada profesyonel demi unutmusum pardon. Senden ve trex gibi herhangi birinden duyduklarımı zaten kimseye soylemem %95 yanlıstır. Neyse sıkıntı degil senin gibi milyonlarca var bu ulkede kendini ustun goren,ve %90 eminim yarım kadar degilsin ki zaten fotografını gormustum daha once forumda. Uzatıp konuyu dagıtmanın anlamı yok,clen kas yakıyor diyip kapatalım sen haklı olmus ol,soruyu soran kardesim kullanma clen kas yakıyormus biz yarısmacılar gerizekalıyız kullanıyoruz siz yapmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Benden ve trex den 2 ay önce yardım isteyip demissin, tren kürü konusunda actıgım baslıklardan bahsediyorsun sanırım sadece o konuda kafa karısıklıklarım icin yardım istedim cunku ve baslıgı vucudu benden daha iyi ve spor gecmisi vs benden cok olan birileri yardımcı olsun diye actım anlayacagın sana kesinlikle sormadım :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Rezil etmek istemesem de ille konuşturuyorsun 2 yıllık sporcusun 2 yılda 3 kere küre girmişsin sordugun şey 10 haftalık boldenon ile 200 mg trenbolone kullanmak ama prof olduğunu söylüyorsun

75 kiloda yüzde 15 yağ oranın ile gelmişsin görsen hareket sorarsın diyosun allah aşkına 88 kiloyum ve senden az yağ oranım var arada kaç yıllık fark var sen hesap ede dur yada kürlerden 7 10 kg kas aldığını felan düşünerek aradaki farkı nasıl kapatırım diye düşünmeye devam et sen :)) ama sıkıntı yok yanına gelince küçük dururum ben rahat ol :)))))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.243

Arkadaşlar sizi sükunete davet ediyorum forum kurallarına aykırı birbirinizi incitici,motivasyonunuzu düşürücü yada aşağılayıcı mesajlar atmak yasaktır.

İlk ve son uyarımdır. Konu içeriğine yönelik mesaj atılabilir. :arrow:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kacınılmaz kilo almaman için düzenli bir beslenme ve spor şarttır zaten bunları yaparsan zayıflarsın clenbuterol daha çok belli bir kas kütlesi elde etmiş artık define görünmek için yapılan kürlere eklenen bir ilaçtır bence kullanma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.