Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

byreal22

Ilk kez yohimbine

Önerilen İletiler

byreal22    50

Merhabalar yaşım 18 kilom 80 boyum 175 yağ oranımı az da olsa hızlıca düşürmek istiyorum bunun için yohimbine kullanmaya karar verdim damla halde kullanıcam ILK UYARICIM OLUCAK bu yüzden dozaj ayarlama vs. önerirmisiniz ilk olacağı için normal dozaj kullanmaktan çekiniyorum. @otopsicikedi @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ArdaK2    53
byreal22, 5 dakika önce yazdı:

Merhabalar yaşım 18 kilom 80 boyum 175 yağ oranımı az da olsa hızlıca düşürmek istiyorum bunun için yohimbine kullanmaya karar verdim damla halde kullanıcam ILK UYARICIM OLUCAK bu yüzden dozaj ayarlama vs. önerirmisiniz ilk olacağı için normal dozaj kullanmaktan çekiniyorum. @otopsicikedi @rastlantisal

Hangi marka aldın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarprime    7
byreal22, Bir saat önce yazdı:

Daha almadım ama benelux görmüştüm hesaplıydı

Sakın benelux alma hesaplı diye ucuz ürünler almak yapabileceğin en kötü şey hele benelux ayrı dümen ürünlerinin %95'i boşun boşu onun yerine WhatsApp iconuna tıklayıp Burak hocadan temin et iki üç kuruş pahalı olsun ama etkisi sağlam olsun

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

Eğer ki güvendiğin daha önce ticaret yaptığın birisinden uyguna yohimbine alabiliyorsan mesela iran yohimbineler 300-350 liraya var orijinalleri bu paralar verilir 700+ paralar iran için özellikle şaka rakamlar hayatta verilmez 50 mg alacan da etki görecende 10k üstü para vereceksin :))) dostum git güzel bir yaz tatili yap vallaha psikolojin için mental sağlığıj için daha yararlı olur boşver yohimbine yi bu yohimbine, fragment sağlık için büyük tehlike teşkil etmeyen ürünler ama gel gelelim ki etki olarak da diğer ürünlerin yanına yaklaşamazlar uzaktan anca bakabilecek ürünler hele fiyatlarına bakınca, işte sağlığım elden gitmesin hem yağ yakayım hem sıkıntı çıkmasın diye marketing de olan ürünler ikisinide tavsiye etmiyorum denedim denettim yok dostum bulaşma parana değmez..

• Olumsuz 2
  • Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    922
byreal22, 2 saat önce yazdı:

Dostum ilk defa kullanacaksan bence kullanma ülkemizde yohimbine pahalı baya 80 kg için 16 mg kullanman lazım en az. Aşağıda yazdığından anladığım çok maddiyat verme taraftarı değil gibisin. Düşük doz Clen alabilirsin. Kalp problemi yoksa. Yada Cafein hapı alıp sadece onunla ve güzel bir diyetle baya bir seviye atlarsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    72
Bugracos, Bir saat önce yazdı:

Eğer ki güvendiğin daha önce ticaret yaptığın birisinden uyguna yohimbine alabiliyorsan mesela iran yohimbineler 300-350 liraya var orijinalleri bu paralar verilir 700+ paralar iran için özellikle şaka rakamlar hayatta verilmez 50 mg alacan da etki görecende 10k üstü para vereceksin :))) dostum git güzel bir yaz tatili yap vallaha psikolojin için mental sağlığıj için daha yararlı olur boşver yohimbine yi bu yohimbine, fragment sağlık için büyük tehlike teşkil etmeyen ürünler ama gel gelelim ki etki olarak da diğer ürünlerin yanına yaklaşamazlar uzaktan anca bakabilecek ürünler hele fiyatlarına bakınca, işte sağlığım elden gitmesin hem yağ yakayım hem sıkıntı çıkmasın diye marketing de olan ürünler ikisinide tavsiye etmiyorum denedim denettim yok dostum bulaşma parana değmez..

1 kapsül başına 10mg yohimbine + 100mg kafein içeriğine sahip yohimbine HCL ürünü var hocam, sizce sahte mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    922
anabolikadam, 1 dakika önce yazdı:

1 kapsül başına 10mg yohimbine + 100mg kafein içeriğine sahip yohimbine HCL ürünü var hocam, sizce sahte mi?

Aynı ürünü kullandım daha önce de güzel verim aldım elimde 5-6 kutu kadar kaldı bayram dönüşü tekrar kullanmaya başlayacağım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    72
byreal22, 3 saat önce yazdı:

Şu şekilde söyleyeyim onlarca uyarıcı kullanmama rağmen tek söyleyeceğim şey gerek olmadığı. Clenbuterol tarzı beta-2 agonist adrenalini taklit eden uyarıcılardan uzak dur. Getirisi az, götürüsü (yan etkisi ve kalbe zararı) çok fazla. Diğer bir yandan doğal adı altında satılan yohimbine kullanılabilir ancak ne gerek var? Hem pahalı bir ürün, hem de kısmi bir yağ yakıcı değil. 

Kalori açığı + planlama ile stimülan (uyarıcı) olmadan çok iyi sonuçlar aldım. Uyarıcı ekstra bir şey, almaktansa 2-3 hafta daha sürdürürsün diyeti.

Askabar, 6 dakika önce yazdı:

Aynı ürünü kullandım daha önce de güzel verim aldım elimde 5-6 kutu kadar kaldı bayram dönüşü tekrar kullanmaya başlayacağım 

Hi-tech kırmızı capslerrden mi bahsediyoruz hocam :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
byreal22, 17.04.2023 - 19:50 yazdı:

Sıkı diyet yap gerisi boş biraz. İdman performansı azaldığı zamanlarda ventolin ekleyebilirsin eczaneden. Pek tavsiye edilmiyor ama ben bulkta bile bacak günlerinde alıyorum bazen ve idman performansını ciddi şekilde etkiliyor. Pahalı da değil zaten. Direk bir yağ yakıcı değil ama idman iyi geçince psikolojik olarak kendini iyi hissediyorsun.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talerjak1    1
Greblan, 24 dakika önce yazdı:

Sıkı diyet yap gerisi boş biraz. İdman performansı azaldığı zamanlarda ventolin ekleyebilirsin eczaneden. Pek tavsiye edilmiyor ama ben bulkta bile bacak günlerinde alıyorum bazen ve idman performansını ciddi şekilde etkiliyor. Pahalı da değil zaten. Direk bir yağ yakıcı değil ama idman iyi geçince psikolojik olarak kendini iyi hissediyorsun.

Başka ne tavsiye edersin eczane ürünlerinden güç arttırıcı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
talerjak1, Bir saat önce yazdı:

Başka ne tavsiye edersin eczane ürünlerinden güç arttırıcı

broksin içinde 6.66 efedrin var 5 ml de ben 25 ml alıyorum ölçeği fulliycek şekilde definasyonda , 35 mg efedrine yakın bir doz oluyor enerji artışı ve güç veriyor 

ama vücut alışıyor 2 hafta gibi sürede doz arttırman gerekiyor biraz daha düşük başla arttırırsın  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Greblan, 14 saat önce yazdı:

kaç mg önerirsin

janbertozen, 12 saat önce yazdı:

broksin içinde 6.66 efedrin var 5 ml de ben 25 ml alıyorum ölçeği fulliycek şekilde definasyonda , 35 mg efedrine yakın bir doz oluyor enerji artışı ve güç veriyor 

ama vücut alışıyor 2 hafta gibi sürede doz arttırman gerekiyor biraz daha düşük başla arttırırsın  

ölçeğin ne kadarı ile başlayayım yarım ölçek 1 hafta sonra tam ölçek mi gideyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talerjak1    1
janbertozen, 51 dakika önce yazdı:

ölçekte çizgiler var 20 mg ile başlayabilisin 15 ml edecektir yani 

Zatarlımı fazla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
talerjak1, 44 dakika önce yazdı:

Zatarlımı fazla

öksürük şurubu bu , belirli bir süreden sonra kullanmayın diye bir talimatı yok aç karnına içmeyin diyor ben 6 hafta definasyonda içtim  bir yan etkisini görmedim günlük 45 ml e kadar alınabilir diyor ki bunlar reçetede yazanlar yani bir zararı yok benim bildiğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
janbertozen, 1 dakika önce yazdı:

öksürük şurubu bu , belirli bir süreden sonra kullanmayın diye bir talimatı yok aç karnına içmeyin diyor ben 6 hafta definasyonda içtim  bir yan etkisini görmedim günlük 45 ml e kadar alınabilir diyor ki bunlar reçetede yazanlar yani bir zararı yok benim bildiğim 

Dostum şurubu öksürük şurubu olduğu için kullanmıyorsun, içerisinde efedrin olduğu için alıyorsun, avrupada uyuşturucu sınıfına alınan bir madde bu madde tabi ki de zararları var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
byreal22, 4 saat önce yazdı:

kaç mg önerirsin

ölçeğin ne kadarı ile başlayayım yarım ölçek 1 hafta sonra tam ölçek mi gideyim?

İçindeki kaşıktan 2dolu al yeterli olacaktır. İdmandan biraz önce al ben 20-30dk önce alıyorum.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
byreal22, 4 saat önce yazdı:

kaç mg önerirsin

Ne yaptığını bilmiyorsan asla kullanmanı önereceğim bir ilaç değil, depolarının kurutursun riskli bir ilaç öyle kapak kapak atılmaz sürekli kullanılmaz o yüzden kullanma bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
galicik, 3 saat önce yazdı:

Dostum şurubu öksürük şurubu olduğu için kullanmıyorsun, içerisinde efedrin olduğu için alıyorsun, avrupada uyuşturucu sınıfına alınan bir madde bu madde tabi ki de zararları var. 

tabikide onun için alıyorum ama günlük kullanımında bile 3 defa 15 ml kullanılabilir diyor amacına uygun kullanımda bile yani. overdose değil alacağı zararları var tabikide ama risk/kazanç mantığı  zaten çok uzun süre kullanılmıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selim752    0

broksin şurubu nerde buldunuz aceba eczanelere sordum herkes yok diyor, adamına göre mi veriyorlar anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Selim752, Bir saat önce yazdı:

broksin şurubu nerde buldunuz aceba eczanelere sordum herkes yok diyor, adamına göre mi veriyorlar anlamadım

Bulamıyor olman çok garip. Eczanelerde var genelde çünkü. Küçük şehirde falan mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selim752    0
Greblan, 29 dakika önce yazdı:

Bulamıyor olman çok garip. Eczanelerde var genelde çünkü. Küçük şehirde falan mısın?

izmirdeyim bulamadım 10 tane eczaneye sormuşumdur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.