Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

La_edri    4

İlk kürüm, kaç hafta devam etmeliyim ne kadar kullanmalıyım hangi haftalar arttırmalıyım bilgi verirseniz çok sevinirim 

boyum:1.78

kilom:74

spor geçmişi: 1 senedir aktif olarak yapıyorum ara ara   araverdiğim dönemler oldu tabi 48 kg başlamıştım 74 civarıyım buşuan

bu yola gönül vermiş birisi olarak yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum abilerim kardeşlerim, pek bir bilgi birikimim yok söyliyeceğiniz hiç birşeyi göz ardı etmeyeceğimden emin olabilirsiniz şimdiden teşekkür ediyorum.... @rastlantisal @otopsicikedi @galicik @Vural2

HAYIRLI RAMAZANLAR 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

250-350 haftalık yeter pazartesi perşembe vurursun 0.5 0.5 0.6 0.6 doz senin tercihin bence 250 yeter. Göğüs ucu hassasiyeti hissedersen tamoksifen alabilirsin(jino olmamak için) başlamadan test ver  ona göre başla test sonuçlarında bir sıkıntı varsa zaten başlamıcaksın. Sıkıntı yok başladın diyelim 4. hafta test verip genel bi duruma bakarak devam edersin (süre 16-24 hafta arası istediğin zaman kesersin)

Ama bir kere daha  buna benzer bir soru sormuştun diye hatırlıyorum aldığın verim naturelken harika  zaten teston baya yüksektir diye tahmin ediyorum en azından 1-2 sene daha natural devam edersen ciddi gelişimin devam edecektir ondan sonra belki ilk küründe daha agresif bir kürle yarışma bile düşünebilirsin ne bu acele gereği var mı bence yok .İlacı temin etmişsin zaten ilk kürüne kadar pct ilaçları ,hcg yi gidip satın alabilirsin elinde herşeyin hazır olur ve öyle girersin daha da mantıklı olur 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
La_edri    4
janbertozen, 15 dakika önce yazdı:

250-350 haftalık yeter pazartesi perşembe vurursun 0.5 0.5 0.6 0.6 doz senin tercihin bence 250 yeter. Göğüs ucu hassasiyeti hissedersen tamoksifen alabilirsin(jino olmamak için) başlamadan test ver  ona göre başla test sonuçlarında bir sıkıntı varsa zaten başlamıcaksın. Sıkıntı yok başladın diyelim 4. hafta test verip genel bi duruma bakarak devam edersin (süre 16-24 hafta arası istediğin zaman kesersin)

Ama bir kere daha  buna benzer bir soru sormuştun diye hatırlıyorum aldığın verim naturelken harika  zaten teston baya yüksektir diye tahmin ediyorum en azından 1-2 sene daha natural devam edersen ciddi gelişimin devam edecektir ondan sonra belki ilk küründe daha agresif bir kürle yarışma bile düşünebilirsin ne bu acele gereği var mı bence yok .İlacı temin etmişsin zaten ilk kürüne kadar pct ilaçları ,hcg yi gidip satın alabilirsin elinde herşeyin hazır olur ve öyle girersin daha da mantıklı olur 

teşekkürler vakit ayırdığın için. evet sormuştum buna yakın bir soru geçen gün , acelem yok tabi ama kütlesiz gezmektek sıkıldım t-shirt giyince kaybolup gidiyorum. bide beni şu konuda aydınlatırmısın acaba natural 1 2 sende devam edip girmektense  şimdi küre girip ileride daha agrasif kürlere girmek daha mantıklı değilmi sonuçta vucutta ilaç varken  natural olduğundan daha fazla kas gelişimi olmayacakmı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
La_edri, 19 dakika önce yazdı:

teşekkürler vakit ayırdığın için. evet sormuştum buna yakın bir soru geçen gün , acelem yok tabi ama kütlesiz gezmektek sıkıldım t-shirt giyince kaybolup gidiyorum. bide beni şu konuda aydınlatırmısın acaba natural 1 2 sende devam edip girmektense  şimdi küre girip ileride daha agrasif kürlere girmek daha mantıklı değilmi sonuçta vucutta ilaç varken  natural olduğundan daha fazla kas gelişimi olmayacakmı.

ne kadar uzun süre natural gidersen kürden alcağın verim o kadar artıyor en temel sebebi sen daha hangi besinin sana yarayacağını, hangi miktarda carb alınca  yağlandığını bilmiyorsun  kendin için optimal bir idman programını oturtmadın. Oturtamazsın da ayrıca  10 senelik sporcular bile hala yeni şeyler keşfediyor vücudunda vesaire yani daha kendi vücudunu tanımadan bir kür yapmak çok mantıklı değil birde daha şimdiden ilacın rahatlığına alışırsan pctlerden sonra nasıl dayancaksın idmana gitmeyi bırakırsın ve aldığın kütle gider. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.461
La_edri, Bir saat önce yazdı:

İlk kürüm, kaç hafta devam etmeliyim ne kadar kullanmalıyım hangi haftalar arttırmalıyım bilgi verirseniz çok sevinirim 

spor geçmişi: 1 senedir aktif olarak yapıyorum ara ara   araverdiğim dönemler oldu tabi 48 kg başlamıştım 74 civarıyım buşuan

bu yola gönül vermiş birisi olarak yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum abilerim kardeşlerim, pek bir bilgi birikimim yok söyliyeceğiniz hiç birşeyi göz ardı etmeyeceğimden emin olabilirsiniz şimdiden teşekkür ediyorum.... @rastlantisal @otopsicikedi @galicik @Vural2

HAYIRLI RAMAZANLAR 

Bu sporu 1 senedir yapıyosan bu ilaçları, hormonları, vücudun çalışma prensiplerine ne kadar zamandır araştırıyor bilgi edinmeye çalışıyorsun merak ediyorum. Herhangi bir işe adım atarken bir başkasına güvenip yola asla çıkmamalısın ilk önce senin baş koydugun yolda adımlar atmayı koşmayı ögrenmen gerek. İlaç kullanmak iğneyi batırıp yemek yiyip spor yapmakla olmuyor maalesef. Sen kimse olmasa dürüstçe ben bu süreci tek başıma tamamlayabilirim diyorsan küre girmelisin. Yoksa araştırma yapmaya devam edebilirsin emin ol öğrendiğin her bilgide bunu öğrenmeden iyi ki küre girmemişim daha az verip daha çok zarar görürdüm diyeceksindir.

250-350 test 16-20 hafta uygulayabilirsin fakat dediğim gibi sadece fiziksel değil mental olarak bilgi birikim olarak hazır olmalısın.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
La_edri    4
janbertozen, 3 saat önce yazdı:

ne kadar uzun süre natural gidersen kürden alcağın verim o kadar artıyor en temel sebebi sen daha hangi besinin sana yarayacağını, hangi miktarda carb alınca  yağlandığını bilmiyorsun  kendin için optimal bir idman programını oturtmadın. Oturtamazsın da ayrıca  10 senelik sporcular bile hala yeni şeyler keşfediyor vücudunda vesaire yani daha kendi vücudunu tanımadan bir kür yapmak çok mantıklı değil birde daha şimdiden ilacın rahatlığına alışırsan pctlerden sonra nasıl dayancaksın idmana gitmeyi bırakırsın ve aldığın kütle gider. 

kafamdaki soru işaretlerini giderdiğin için teşekkür ederim çok mantıklı geldi anlattıığın durum bu yolda güzel işler yapmak istiyorsam eğer bi kaç sene  daha natural gitmekte fayda var hem tecrübem artar o zaman diliminde hem de bütçem teşekkür ederim vakit ayırdığın için iyi geceler. 

otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Bu sporu 1 senedir yapıyosan bu ilaçları, hormonları, vücudun çalışma prensiplerine ne kadar zamandır araştırıyor bilgi edinmeye çalışıyorsun merak ediyorum. Herhangi bir işe adım atarken bir başkasına güvenip yola asla çıkmamalısın ilk önce senin baş koydugun yolda adımlar atmayı koşmayı ögrenmen gerek. İlaç kullanmak iğneyi batırıp yemek yiyip spor yapmakla olmuyor maalesef. Sen kimse olmasa dürüstçe ben bu süreci tek başıma tamamlayabilirim diyorsan küre girmelisin. Yoksa araştırma yapmaya devam edebilirsin emin ol öğrendiğin her bilgide bunu öğrenmeden iyi ki küre girmemişim daha az verip daha çok zarar görürdüm diyeceksindir.

250-350 test 16-20 hafta uygulayabilirsin fakat dediğim gibi sadece fiziksel değil mental olarak bilgi birikim olarak hazır olmalısın.

vakit ayırdığın için teşekkür ederim . uyarılarını dikkate aldım kafamda bu olayı çok kolay birşey diye kurgulamıştım dediğin gibi vur bas ye ama forumda  biraz gezindikten sonra bu işin kürden sonraki hormonların geri dönüşümü pct felan baya detaylı bilmek lazım olduğunu öğrendim  ve bi kaç sene daha natural gitme kararı aldım tekrardan çok teşekkür ederim .iyi geceler

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585
La_edri, 16.04.2023 - 01:26 yazdı:

HAYIRLI RAMAZANLAR 

İlk kür için yaş ve spor geçmişi olarak çok erken. 2 sene daha sabretmeni tavsiye ederim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: pamuseko
      Değerli hocalarım herkese iyi forumlar hem tahlil sonuçlarım gem güncel formum hem de güncel kürüme ilave hakkında soru sormak istiyorum
      Yaş 24 boy 1.80 kilo 83 Yağ oranı: %12 
      500 TESTO - 400 RİMO kürümün 8. haftasındayım. 24 hafta kadar devam etmek istiyorum
      Soru 1- Biraz daha kütle eklemek adına 6-8 hafta deca veya npp eklemek istiyorum. Deca dick olasılığını minimale indirmek açısından decayı kaç mg almam lazım ? Ayriyetten başka tavsiyeleriniz var mı ?
      Soru 2- Güncel kan tahlillerimi paylaştım. Kolesterol seviyelerim düşük çıktı. Beslenmeme dikkat ediyorum olabildiğince temiz büyümeye çalışıyorum. Kolesteroleki düşüklüğün sebebi nedir ?
      Soru 3- E2 seviyem biraz yüksek. Meme uçlarımda hafiften hassasiyet hissetmeye başladım. 3 günde 1 yarım tablet arimidexe başlamalı mıyım yoksa bu seviyelerde kalmasında bir sakınca yok mu ?

GÜNCEL FORM ve TAHLİLLERİM

• Yazan: turhanoğlu
      Hocalarım selamın aleyküm 
      12 haftalık definasyon küründen çıktım 
      Haftalık dozlar 
      300 mg testo p 300 mg rimobolan  Son 4 hafta 150 mg tren a Son 4 hafta 30 mg anavar  Kürüm biteli 2 hafta oldu. Testi bugün verdim.
      Pct yapmadan direk bulk kürüne geçiş yapma gibi bir amacım var ama değerlerim biraz kötü görüşleriniz nedir tecrübeli hocalarım ona göre yol çizecem.

• Yazan: erdem senturk
      Hocalarım merhaba bu ilaçlar elime yeni ulaştı HERMES markası adı altında üretiliyor satın alırken test değerlerinin iyi çıktığını söyledi satan kişi tabi satıcı kendi malını kötülemez kafasıyla bende araştırmaya koyuldum resimlerini eklediğim 2 ilaç carniburn hakkında pek bilgi sahibi değilim ama ilk sefer kullandım anabolizan olmadığını söyledi ve ücretsiz denemem için verdi.
      merak ettiğim konu şurda ilaçlardan uzak durup durmamam gerektiğini kullanmadan nasıl anlayabilirim elimde birde proton marka test e var kürümü protonla yaptım ve test sonuçları çalıştığını gösterdi proton test e ile hermes test e yi yanyana alıyorum hermes biraz daha az sıvı gibi acaba yağ bazı fazla olması demek ilacın boş olduğu anlamına mı geliyor yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim 

• Yazan: YellowDe
      Merhaba dostlarım Almanyadan arkadaşıma testo ve deca getirtecegim Body Tech Ve Meditech markaların çok popüler olduğunu söyledi kullanan veya bilgisi olan varmı? Marka tavsiyelerinize açığım İyi Forumlar 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.