Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ufukbelli.06

Optimum pharma

Önerilen İletiler

ufukbelli.06    74

Herkese Merhaba 

Arkadaşım bu gün Optimum Pharma ilaçlar aldı ve üzerindeki kodlar sitede onayladı. Daha önce bu markayı kullanan oldu mu? Yani ürünler gerçekten orijinal mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Greblan    98
ufukbelli.06, Bir saat önce yazdı:

Herkese Merhaba 

Arkadaşım bu gün Optimum Pharma ilaçlar aldı ve üzerindeki kodlar sitede onayladı. Daha önce bu markayı kullanan oldu mu? Yani ürünler gerçekten orijinal mi?

Tr uretim. Bir soluluk orani var ama ne kadar doludur bilinmez. Genelde ödem de yapar. Swiss i de üreten tayfa aynı. Swiss daha az ödem sorunu yaşatir ama dedigim gibi ne kadar dolu, ne kadar steril hiç bilinmez. deca ve tren haric alip deneyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
Greblan, Bir saat önce yazdı:

Tr uretim. Bir soluluk orani var ama ne kadar doludur bilinmez. Genelde ödem de yapar. Swiss i de üreten tayfa aynı. Swiss daha az ödem sorunu yaşatir ama dedigim gibi ne kadar dolu, ne kadar steril hiç bilinmez. deca ve tren haric alip deneyebilirsin.

Genesis kullandım devamında optimuma geçmeyi planladım ama daha iyi ne alabilirim bilmiyorum 

janbertozen, Bir saat önce yazdı:

ikisi total 700 ise atsın çöpe direkt 

Bütün markalar bu aralıkta zaten?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
ufukbelli.06, Şimdi yazdı:

Genesis kullandım devamında optimuma geçmeyi planladım ama daha iyi ne alabilirim bilmiyorum 

sp,bodytech  orjinal bulursan zphc orjinal pharmatech genelde yorumları iyi sp en iyisi bana kalırsa 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aviator    3

Bende testo e + masteron aldim bu markanin, uzaktan koçluk hizmeti aldigim bir hocam araci oldu, daha kullanmaya baslamadim. Ürünler nasil? Daha önce de eczane mali iran testo e + pharm tech masteron kullandim 3.haftamdayim. Bu ilaclar bitiyor optimum pharmaya gecis yapicam. Umarim marka iyidir, odem sorunu falan olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aviator    3
1ameko, 17 dakika önce yazdı:

@Aviator pharmtec nasıl iyi mi beğendin mi 

Ödem veya her hangi bir sıkıntısını görmedim. Sadece masteron ürününü kulllandim ne iyi ne kötü diyebilirim. Ürün diger markalara göre daha staril oldugunu dusunuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
1ameko, 1 saat önce yazdı:

@Aviator pharmtec nasıl iyi mi beğendin mi 

Decasını kullaniyorum 2 hafta oldu. Ödem sorunu yok cuma teste gideceğim 20günü tamamlamiş olacagim. Çikar sonuçlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
Aviator, 01.05.2023 - 01:03 yazdı:

Bende testo e + masteron aldim bu markanin, uzaktan koçluk hizmeti aldigim bir hocam araci oldu, daha kullanmaya baslamadim. Ürünler nasil? Daha önce de eczane mali iran testo e + pharm tech masteron kullandim 3.haftamdayim. Bu ilaclar bitiyor optimum pharmaya gecis yapicam. Umarim marka iyidir, odem sorunu falan olmaz

Ürünler dolu hocam ödem sorunu yaptı bende oda 3 ml birden vurduğum için oldu. Bacak omuz olarak böldüm şuan ödem sorunu yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
janbertozen, 4/15/2023 - 00:58 yazdı:

ikisi total 700 ise atsın çöpe direkt 

ben suanki kurlara gore maste ve test aldim tekrar her ay aliyorum duzenli 1200-1300 TL total.

Kullanmadan once

image.thumb.png.24a61b93ab0e750d2313b3280365ae07.pngimage.thumb.png.1345e3518f5021ccc0ec36d20c9d96b4.png

image.thumb.png.a036a8161667e090514115fa2d4b46fa.png

Kullandiktan sonra

image.thumb.png.6bd01d4f5018fdb11ded1c729dbdba2d.png

image.thumb.png.77f406049f148efd9b1b48c44f1b8cc4.png

image.thumb.png.58241d5cbd64c7d371bf2ef6c7fd911b.png

Tarihler yazmakta sanirim fazla tepki gostermissin ama saticidan saticiyada degisebilir belki :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
ufukbelli.06, 03.05.2023 - 00:52 yazdı:

Ürünler dolu hocam ödem sorunu yaptı bende oda 3 ml birden vurduğum için oldu. Bacak omuz olarak böldüm şuan ödem sorunu yok. 

Optimum dolu bir marka değil hocam üreten tayfa kendisi söylüyor zaten. Bak 1 optimum en ucuza ürettikleri sonra swiss ödem sorunu daha az biraz daha dolu. Bunlara ek olarakta yarismaci serileri diye sattiklari var. Bak fiyat listesini de atayim sana. Bu yarismaci serisini de arada bi cikariyolar her zaman yok. 

2CEB2660-51BF-4A0C-ABD3-3021EF330069.jpeg A889886E-5BC3-44D5-86A1-3898E5CE9861.jpeg DC8C00AA-805C-4BF1-B314-AEC443133E39.jpeg

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
gerokx, 2 saat önce yazdı:

ben suanki kurlara gore maste ve test aldim tekrar her ay aliyorum duzenli 1200-1300 TL total.

Tarihler yazmakta sanirim fazla tepki gostermissin ama saticidan saticiyada degisebilir belki :)

dostum anlaması inanılmaz zor birşey değil tanıdığın bildiğin birinden alıyorsundur, yaırşmacısındır sana full dolu yollarlar. Değilsen yarı dolu ilaç yollarlar total test 15 üstü çıkmış çok mu 100 mg alsan zaten çıkıcak onun üstüne :D 

• Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
janbertozen, Bir saat önce yazdı:

dostum anlaması inanılmaz zor birşey değil tanıdığın bildiğin birinden alıyorsundur, yaırşmacısındır sana full dolu yollarlar. Değilsen yarı dolu ilaç yollarlar total test 15 üstü çıkmış çok mu 100 mg alsan zaten çıkıcak onun üstüne :D 

Doktorum "Makine bu degerden ustunu olcmuyor" dedi. :D 

tarihinde gerokx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

dostum evet ölçmüyor çoğu makine. Sana diyorum ki dışarıdan vücuduna 100 mg al yine 15  üstü çıkcak 500 de alsan 15 üstü çıkacak onu diyorum  yani yarı dolu alsan 250 mg vursan da geçeceksin sınırı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
janbertozen, 30 dakika önce yazdı:

dostum evet ölçmüyor çoğu makine. Sana diyorum ki dışarıdan vücuduna 100 mg al yine 15  üstü çıkcak 500 de alsan 15 üstü çıkacak onu diyorum  yani yarı dolu alsan 250 mg vursan da geçeceksin sınırı 

100mg ile 1500 üstü çıkmıyorda, 250 ile çıkacak evet basit bir total lh fsh testi ilaçların doluluğu için bir kıstas değil, en azından her arkadaşıma naçizane tavsiyem bu işe bütçe ayırıp her ürünün orijinalini 1 kere test etmeleri olacaktır, buna paranızı ayırın ve kıyın gidin verin neyse parasını en azından orijinal ilaçta ne olması gerektiğini bilin sonra 3 testo vurup 300e2 ile dolaşırken ne decaymış diye gymlerde naralarda bulunmayın... 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    8
galicik, 2 saat önce yazdı:

100mg ile 1500 üstü çıkmıyorda, 250 ile çıkacak evet basit bir total lh fsh testi ilaçların doluluğu için bir kıstas değil, en azından her arkadaşıma naçizane tavsiyem bu işe bütçe ayırıp her ürünün orijinalini 1 kere test etmeleri olacaktır, buna paranızı ayırın ve kıyın gidin verin neyse parasını en azından orijinal ilaçta ne olması gerektiğini bilin sonra 3 testo vurup 300e2 ile dolaşırken ne decaymış diye gymlerde naralarda bulunmayın... 

Bizim çöp çalışmayan dediğimiz markalar referanslarla alan yarışmacı yetiseren hocalar var bu markalar derece aliyor formdada cok gorduk deli gibi kure giren ust segment markalar kullanıp form tutamayan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Brknmek10, 1 dakika önce yazdı:

Bizim çöp çalışmayan dediğimiz markalar referanslarla alan yarışmacı yetiseren hocalar var bu markalar derece aliyor formdada cok gorduk deli gibi kure giren ust segment markalar kullanıp form tutamayan

Ben ömrümde üst seviye marka ilaç kullanıp form tutamayan görmedim bana örnek link veya konu paylaşır mısınız? Ama ben size ne olduğu belli olmayan seviyelerde ilaçlarla yeni bir serüvene çıkıp sonu hüsran olan en az 100 tane konu paylaşabilirim. Ha cümle başında dediğim gibi varsa öyle arkadaşlar konu linkini paylaşın lütfen bende tecrübelerimi tazelemiş olurum. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Brknmek10, 17 dakika önce yazdı:

bende ne markalar gördüm, iti bağlasan durmayacak yerde üretilen... Üretenlerde neyse... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, Bir saat önce yazdı:

bende ne markalar gördüm, iti bağlasan durmayacak yerde üretilen... Üretenlerde neyse... 

Aga çözemedim ya vallaha, yani nasıl bu kadar rahat üretim yapılıyor nasıl kimseye bir şey olmuyor? Yarın birgün ben küre girecek olsam bu ortamda üretilen ilacı sokacağım gerçeği gözümü korkutuyor keşke eczaneye şöyle sustanon gibi düzgün temiz bi enanthate gelse :)

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.