Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

janbertozen

Only klomen ?

Önerilen İletiler

janbertozen    338

Merhaba fikir almak istediğim konu şu : Doğal bireylerde 'only klomen kullanımı'  klomen kullanımıyla mevcut testo seviyesinin 2 katına kadar çıkarılabildiği gözlemleniyor bir çok araştırmada. yanına tamoksifen eklenerek(jinodan kaçmak için )aslında bi nevi değerlerimiz normalken yapılan bir pct  mantıklı olurmu ? Hedef kürdeki gibi bir güç ve kas artışı değil. Sadece  yorumlarınızı merak ettim 600 testolardan 1000 lere bile çıksa birşey kaybetmeden arttırmak ne olursa olsun iyi değilmidir . Ve ne kadar sürdürülebilir  ? @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aiserino    19
janbertozen, 3 dakika önce yazdı:

Merhaba fikir almak istediğim konu şu : Doğal bireylerde 'only klomen kullanımı'  klomen kullanımıyla mevcut testo seviyesinin 2 katına kadar çıkarılabildiği gözlemleniyor bir çok araştırmada. yanına tamoksifen eklenerek(jinodan kaçmak için )aslında bi nevi değerlerimiz normalken yapılan bir pct  mantıklı olurmu ? Hedef kürdeki gibi bir güç ve kas artışı değil. Sadece  yorumlarınızı merak ettim 600 testolardan 1000 lere bile çıksa birşey kaybetmeden arttırmak ne olursa olsun iyi değilmidir . Ve ne kadar sürdürülebilir  ? @metinav

Ben de bunu merak ediyorum. Ayrıca klomen reçetesiz mı alınıyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
aiserino, 4 dakika önce yazdı:

Ben de bunu merak ediyorum. Ayrıca klomen reçetesiz mı alınıyor?

evet alabiliyorsun tamoksifen klomen   hastane yakınındaki eczanelre git bulursun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
janbertozen, 12 dakika önce yazdı:

Klomen free testoyu arttiriyorsa biraz mantikli olabilir ama total testonun artmasi en basit tabirle bir boka yaramiyor. Benim dogalken total testom cinko ile 1009+ cikiyordu ama bi ise yaramiyor. önenli olan free testo.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25

bende bu konuyu merak ediyorum açıkçası deneyimli abiler cevap verebilir mi acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
janbertozen, 20 dakika önce yazdı:

Bunu geçmiş yıllarda forumda çok konuştuk.Yabanci sitelerde de özellikle yaşlılar için hrt tedavisi için kullananların paylaşımları bol miktarda var.Doğal üretim miktarını arttırıyor ama aynı zamanda östrojen seviyesini de arttırıyor.Bunun yanında shbg denilen bu üretilen hormonları taşıyan proteinin miktarını arttırdığından üretilen miktar reelde kullanılamıyor.Faydasız mı ? Ne için yaptığına göre değişir bunun cevabı...şleyen sistemini geliştirmek veya tamamlanmamış hormonel yapını hızla ilerletmek vb. amaçlarla kullanılabilir ve faydası olabilir.Ama daha yüksek testosteron üretip kürdeki etkileri almayı umarak yapıyorsanız maalesef bu sadece bir hayal :)

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434

alın arkadaşlar natural bireyde klomen kullanınca ne oluyor bırakınca ne oluyor herşey var burda.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
metinav, 52 dakika önce yazdı:

Bunu geçmiş yıllarda forumda çok konuştuk.Yabanci sitelerde de özellikle yaşlılar için hrt tedavisi için kullananların paylaşımları bol miktarda var.Doğal üretim miktarını arttırıyor ama aynı zamanda östrojen seviyesini de arttırıyor.Bunun yanında shbg denilen bu üretilen hormonları taşıyan proteinin miktarını arttırdığından üretilen miktar reelde kullanılamıyor.Faydasız mı ? Ne için yaptığına göre değişir bunun cevabı...şleyen sistemini geliştirmek veya tamamlanmamış hormonel yapını hızla ilerletmek vb. amaçlarla kullanılabilir ve faydası olabilir.Ama daha yüksek testosteron üretip kürdeki etkileri almayı umarak yapıyorsanız maalesef bu sadece bir hayal :)

dediğim gibi hedef zaten o değil etki seviyesinin kürün yanından geçemeyeceğini biliyordum sağolun yorumunuz için 

Hocam üretilen miktar reelde kullanılamıyor derken klomen öncesi testo değeri 500 klomen sonrası değer 1000 diyelim  aktif olarak vücudumuzun kullanacağı 1000 in altında oluyor değil mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    19
Greblan, 15 saat önce yazdı:

Klomen free testoyu arttiriyorsa biraz mantikli olabilir ama total testonun artmasi en basit tabirle bir boka yaramiyor. Benim dogalken total testom cinko ile 1009+ cikiyordu ama bi ise yaramiyor. önenli olan free testo.

Mesela benim total testo 300 cikti serbest testo ise 8.69-54.69 referans değeri  arasından 20.69

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Greblan, 16 saat önce yazdı:

Free testo dışardan testo alınca mı artıyor hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
YigitKong, 8 dakika önce yazdı:

Free testo dışardan testo alınca mı artıyor hocam

Dışardan alırsan testo hertürlü free testo artar ama klomen kullanımında artan total testo ile beraber free testo artıyor mu bilgim yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    19
Greblan, 37 dakika önce yazdı:

Dışardan alırsan testo hertürlü free testo artar ama klomen kullanımında artan total testo ile beraber free testo artıyor mu bilgim yok.

Total testo ile free testo arasındaki farklar ne 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.