Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

i.berkk

Fragment

Önerilen İletiler

galicik    762

burak hocadan alabilirsin ama iyi doz kullanman lazım 10iu ile verim alınabileceğini ben düşünmüyorum, kalkıp bana sakın obez insanların fragment ile değişim forumlarını atmayın adamlar obez çünkü.. şuan bende kullanıyorum 22ünite vuruyorum günlük ciddi bir rakama mal oluyor haberin olsun 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
i.berkk    6

reis alacağım düşünüyorum link veya numara falan varmıdır atabilirsen sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
i.berkk, 2 dakika önce yazdı:

reis alacağım düşünüyorum link veya numara falan varmıdır atabilirsen sevinirim

Bak uyarıyım bu fragment öyle 1 flakonla bırak al ile yapılacak bir iş değil aktif kullanım gerektiriyor min 8 hafta, ayrıca iyi doz kullanman gerekiyor benim kanatimce denemelerimle, aşağıdan wp simgesine tıklayarak wp üzerinden arayarak ulaşabilirsiniz sağlıklı sporlar.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234
galicik, 10 dakika önce yazdı:

burak hocadan alabilirsin ama iyi doz kullanman lazım 10iu ile verim alınabileceğini ben düşünmüyorum, kalkıp bana sakın obez insanların fragment ile değişim forumlarını atmayın adamlar obez çünkü.. şuan bende kullanıyorum 22ünite vuruyorum günlük ciddi bir rakama mal oluyor haberin olsun 

Fragment hiç kullanmadım ben,

Günlük ciddi rakama mal oluyor derken kaç lira merak ettim hocam ne kadara geliyor günlük 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Tr3n, 1 dakika önce yazdı:

Fragment hiç kullanmadım ben,

Günlük ciddi rakama mal oluyor derken kaç lira merak ettim hocam ne kadara geliyor günlük 

markadan markaya üründen ürüne değişmekle beraber 150-200tl arası diyebilirim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
i.berkk    6
galicik, 1 dakika önce yazdı:

markadan markaya üründen ürüne değişmekle beraber 150-200tl arası diyebilirim 

reis etkisi varmı yani 8 haftadır kullanıyormuşsun o 8 haftada baya değişim oldumu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
i.berkk, Şimdi yazdı:

reis etkisi varmı yani 8 haftadır kullanıyormuşsun o 8 haftada baya değişim oldumu

Dostum daha 10gündür kullanıyorum bir şey söylemek çok zor bir daha kullanır mısın diye soracak olursan %90 kullanmam f/p ürünü değil vücudum yorgun diye yöneldim açıkçası, bir daha cut planlaması yaparsam testo prop masteron + tren ace kullanırım. Tecrübe olarak ne söyleyebilirim sabah vurduğum dozu hissetmiyorum fazla aç karna 11iu vurup 30dk sonra cardio yapıyorum ama gece uyumadan öncesinde öğünleri erken kesiyorum idman sonra insülini sürekli yukarıda tutuyorum uzun bir süre yemek almıyorum, açlık kendini belli etmeye başladığında sindirimimin tamamlandığını hissettiğim zaman son dozu vuruyorum yüksek dozdan kaynaklı mıdır nedir bir ince nabız artışı, çok ufak kalp çarpıntısı hissediyorum ama vücudum termal oluyor evimin kaloriferleri kapalı hava dışarıda 8 derece ona rağmen ter içinde yağ yaktığımı hissedebiliyorum gece uykudan kalkıp üst değiştirmek zorunda olduğum bile oluyor ama fotoğraftaki kişi sensen kullanmanı önermem kas kütlen bile yok ne diyeti yapıp hangi yağı yakacaksın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

-HGH Frag’dan yararlanmak için günlük en az 200 mcg, en fazla 600 mcg kullanılmalıdır. forumda makalelerden oluşturulmuş bir konudaki kesitte vurgulanmış 200mcg min doz,  yohimbine de nasıl min 40-50mg diyorsak bu üründe bir tık doz seviyor şimdi ne anlatmak istiyorsun diye soracak olursan ortalama 1 flakon fragment neredeyse 100usd 10 gün gidiyor 200mcg den 8 haftalık 1 kürün maliyeti 600usd civarı tutuyor değer mi tartışmasız bütçen varsa eyw ama DEĞMEZ. Peptidler üzülerek söylüyorum ki 1 flakon tren ile 20 hafta kür yapabilirsin ve verdiğin para gözüne batmaz ama bu ülkede iyi bir firmada beyaz yaka değilsen veya zengin değilsen veya sponsorun yoksa bu işten para da kazanmıyorsan ne yazık ki pek mantıklı ürünler değiller çünkü ciddi maliyet isteyen ürünler. 

tarihinde galicik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
i.berkk    6
galicik, 5 dakika önce yazdı:

Dostum daha 10gündür kullanıyorum bir şey söylemek çok zor bir daha kullanır mısın diye soracak olursan %90 kullanmam f/p ürünü değil vücudum yorgun diye yöneldim açıkçası, bir daha cut planlaması yaparsam testo prop masteron + tren ace kullanırım. Tecrübe olarak ne söyleyebilirim sabah vurduğum dozu hissetmiyorum fazla aç karna 11iu vurup 30dk sonra cardio yapıyorum ama gece uyumadan öncesinde öğünleri erken kesiyorum idman sonra insülini sürekli yukarıda tutuyorum uzun bir süre yemek almıyorum, açlık kendini belli etmeye başladığında sindirimimin tamamlandığını hissettiğim zaman son dozu vuruyorum yüksek dozdan kaynaklı mıdır nedir bir ince nabız artışı, çok ufak kalp çarpıntısı hissediyorum ama vücudum termal oluyor evimin kaloriferleri kapalı hava dışarıda 8 derece ona rağmen ter içinde yağ yaktığımı hissedebiliyorum gece uykudan kalkıp üst değiştirmek zorunda olduğum bile oluyor ama fotoğraftaki kişi sensen kullanmanı önermem kas kütlen bile yok ne diyeti yapıp hangi yağı yakacaksın. 

reis 120 kilodan düştüm 77 ye bel çevresi ile bacaklarım kaldı yağlı bıngıl bıngıl oynuyor deri sarkması değil biliyorum ben atletik vücud istiyorum diye bilirim 2 senedir kickboks ile uğraşıyorum kiloyu bu spor sayesinde verdim yavaş kalıyorum sikletime göre 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
i.berkk    6
galicik, 2 dakika önce yazdı:

-HGH Frag’dan yararlanmak için günlük en az 200 mcg, en fazla 600 mcg kullanılmalıdır. forumda makalelerden oluşturulmuş bir konudaki kesitte vurgulanmış 200mcg min doz,  yohimbine de nasıl min 40-50mg diyorsak bu üründe bir tık doz seviyor şimdi ne anlatmak istiyorsun diye soracak olursan ortalama 1 flakon fragment neredeyse 100usd 10 gün gidiyor 200mcg den 8 haftalık 1 kürün maliyeti 600usd civarı tutuyor değer mi tartışmasız bütçen varsa eyw ama DEĞMEZ. 

iran yohimbine ile vortex clen var ya hiçmi işe yaramaz diyetim mükemmel ama yok ya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
i.berkk, 43 dakika önce yazdı:

reis 120 kilodan düştüm 77 ye bel çevresi ile bacaklarım kaldı yağlı bıngıl bıngıl oynuyor deri sarkması değil biliyorum ben atletik vücud istiyorum diye bilirim 2 senedir kickboks ile uğraşıyorum kiloyu bu spor sayesinde verdim yavaş kalıyorum sikletime göre 

Hiç bir işine yaramayacak üzgünüm ye ve kas kütleni arttır oradaki yağlar inatçı son yağlar şimdi yohimbine bel çevresi x y  bir şeyler diyenlerde çıkar gram inanmıyorum bir ürünün bölgesel müdahale ederek yağ yakacağına. Dostum yiyeceksin basacaksın proporsiyonunu yağ yakarak değil KAS kütleni arttırarak güzelleştireceksin üzgünüm.. 

i.berkk, 41 dakika önce yazdı:

iran yohimbine ile vortex clen var ya hiçmi işe yaramaz diyetim mükemmel ama yok ya

iran yohimbine 8 haftası 11200 civarı tutuyor vortex clen eline bile alma LEŞ bir ürün 

Dostum olaya yaklaşımın yanlış diyet yapmamamamamamamalısın kas kütleni arttırmalısın yok ben plaj yok ben ronnie olcam atletik olacağım öyle bir dünya yok keşke kolay olsa git ye bas temiz bir şekilde kütle koy üzerine sana yapman gerekenleri söyledim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
i.berkk    6
galicik, 41 dakika önce yazdı:

iran yohimbine 8 haftası 11200 civarı tutuyor vortex clen eline bile alma LEŞ bir ürün 

pişman oldum reis zaten keşke almasaydım da iş işten geçti 

galicik, 39 dakika önce yazdı:

Dostum olaya yaklaşımın yanlış diyet yapmamamamamamamalısın kas kütleni arttırmalısın yok ben plaj yok ben ronnie olcam atletik olacağım öyle bir dünya yok keşke kolay olsa git ye bas temiz bir şekilde kütle koy üzerine sana yapman gerekenleri söyledim. 

haklısın reis teşşekür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
i.berkk, Şimdi yazdı:

pişman oldum reis zaten keşke almasaydım da iş işten geçti 

Dostum ben sana söyleyebileceklerimi söyledim üzgünüm duymak istediğin şeyleri duymadın ama bana göre gerçekler bunlar, diğer arkadaşlar sana yardımcı olacaklardır sağlıklı sporlar.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
i.berkk, 6 saat önce yazdı:

fragment almayı düşünüyorum hangi marka önerirsiniz.

Bence alma. Tr de kolay kolay dolusunu bulmazsın. Onun yerine eczaneden gh alıp günlük 2 iü kullan bence daha çok verim alırsın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
i.berkk    6
Askabar, 10 saat önce yazdı:

Bence alma. Tr de kolay kolay dolusunu bulmazsın. Onun yerine eczaneden gh alıp günlük 2 iü kullan bence daha çok verim alırsın. 

reis gh derken reis growth mu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
i.berkk, 19 dakika önce yazdı:

reis gh derken reis growth mu

Evet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 11.04.2023 - 07:23 yazdı:

Eczaneden gh nasıl alınıyor hocam reçetesiz satmak yasak değil mi zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
Muharremkarademir, 31 dakika önce yazdı:

Yoo değil. Eczacı isterse her türlü verir. Hatta pazarlık yapıp daha ucuza aldığım zaman bile oldu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muharremkarademir, 44 dakika önce yazdı:

Ben geçenlerde 1250 ye Genotropin 12mg 36iu aldım, hatta meraktan anapolon sordum o da var dedi o işler tanıdığa bakıyo biraz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234
baltalı hano, 30 dakika önce yazdı:

Ben geçenlerde 1250 ye Genotropin 12mg 36iu aldım, hatta meraktan anapolon sordum o da var dedi o işler tanıdığa bakıyo biraz.

Tek başına kullanilmaz değil mi yağ yakar felan diyolar tek başına 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    802
Muharremkarademir, Bir saat önce yazdı:

Yasak ama her şey eczane çalışanı elinde isterse verebilir ne yapar ne eder.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
Tr3n, 15 dakika önce yazdı:

Tek başına kullanilmaz değil mi yağ yakar felan diyolar tek başına 

Tek başına hele ki yağ yakımı için kullanmak çok pahalı olur. Gerek yok ama uzun süre kullanımda hem güzel yağ yakıyor hemde güzel kütle veriyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234
Askabar, 23 dakika önce yazdı:

Tek başına hele ki yağ yakımı için kullanmak çok pahalı olur. Gerek yok ama uzun süre kullanımda hem güzel yağ yakıyor hemde güzel kütle veriyor. 

Yağ kalori düşür yine yakarım da bunu kullanmaya gerek kalmaz, Ben kütle için kullanicaktim pahallı şimdi tek başına GENOTROPIN kullan bide verim alma, bunu her ay alsak bide bununla beraber hacim kürü yapmaya kalksak böbrek satsamda yetiştiremen para :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
Tr3n, Bir saat önce yazdı:

Yağ kalori düşür yine yakarım da bunu kullanmaya gerek kalmaz, Ben kütle için kullanicaktim pahallı şimdi tek başına GENOTROPIN kullan bide verim alma, bunu her ay alsak bide bununla beraber hacim kürü yapmaya kalksak böbrek satsamda yetiştiremen para :D

Ben kullanıyorum günlük 2 iü o bile bir yerden sonra maliyetli. Ama bulk zamanında insülin yanına etki artırmak için şart bence 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.