Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dexter

Kür öncesi tahlil sonuçları ve hangilerine baktırmam gerekli

Önerilen İletiler

Dexter    4

İzmirde bir Devlet hastanesinin Dahiliye bölümünden randevu alıp gidip yaptırmış olduğum kan testi sonuçlarımı paylaşacağım sizlerle. Sonuçlar hakkında pek bir fikrim yok bana yorumlama konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Sanırım Dahiliye bölümünün bakabildiği Tahlil kalem kalem bunlar. Bunlar dışında kür öncesi baktırmam gereken değerler nelerdir ve hangi bölüme gitmem gerekli. Yaşım 29, Boy 186 Kilo 84. @otopsicikedi @Rdm

Kür planım hakkında da , 16 haftalık bir Testosterone Enanthate ve Boldenon.  

1.PNG 2.PNG 3.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zafersims    16

Hocam; fsh, lh, Total testo, e2, prolaktin, değerlerini de alıp kür esnasında veya sonrasında aynı testler ile kürdeki durumunu, ilaçların etkisini ve yan etkisini takip edebilirsin. Eksik söylediğim var ise ekleyenler olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Dexter, 1 saat önce yazdı:

İzmirde bir Devlet hastanesinin Dahiliye bölümünden randevu alıp gidip yaptırmış olduğum kan testi sonuçlarımı paylaşacağım sizlerle. Sonuçlar hakkında pek bir fikrim yok bana yorumlama konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Sanırım Dahiliye bölümünün bakabildiği Tahlil kalem kalem bunlar. Bunlar dışında kür öncesi baktırmam gereken değerler nelerdir ve hangi bölüme gitmem gerekli. Yaşım 29, Boy 186 Kilo 84. @otopsicikedi @Rdm

Kür planım hakkında da , 16 haftalık bir Testosterone Enanthate ve Boldenon.  

1.PNG 2.PNG 3.PNG

Şeker aşırı yüksek hocam. Bir hastaliginiz mi var? Eğer yoksa bence dusurmeden girmeyin küre diyet kürüne girmeyecekseniz eğer.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dexter    4
Greblan, 6 saat önce yazdı:

Şeker aşırı yüksek hocam. Bir hastaliginiz mi var? Eğer yoksa bence dusurmeden girmeyin küre diyet kürüne girmeyecekseniz eğer.

Bildiğim bir rahatsızlığım yok. Şeker normaldi bundan 2-3 ay öncede baktırmıştım ama sanırım bu ay böyle yüksek çıktı sebebi ne olabilir? ben çok dikkat ediyorum yememe içmeme tatlı kesinlikle tüketmiyorum. Bulk kürüne gireceğim.

yok mu başka yorumu olan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540

LH, FSH, Prolaktin, E2, TSH, T3,T4,Testosteron en azından bu testleri yaptırmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dexter    4
Rdm, 10.04.2023 - 08:24 yazdı:

LH, FSH, Prolaktin, E2, TSH, T3,T4,Testosteron en azından bu testleri yaptırmalısın.

Bunlara üroloji bölümü mü bakıyor? Ben geçen gittim ekstra bunları baktırmak için bu üroloji bölümüne dahiliye dedim hocam dahiliye gittim zaten oda size yönlendirdi siz ben bunlara bakamam diyorsunuz alt dalı endokrinoloji var ona sevk edecek seni oraya baktırırsın dedin. Siz bu testleri devlette yaptırırken meramınızı nasıl anlatıyorsunuz tam olarak ben beceremedim :) bakmıyor adamlar şaka gibiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42

spor hekimi varsa spor hekimine gidebilirsiniz.hepsine baktırabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
Dexter, 56 dakika önce yazdı:

Bunlara üroloji bölümü mü bakıyor? Ben geçen gittim ekstra bunları baktırmak için bu üroloji bölümüne dahiliye dedim hocam dahiliye gittim zaten oda size yönlendirdi siz ben bunlara bakamam diyorsunuz alt dalı endokrinoloji var ona sevk edecek seni oraya baktırırsın dedin. Siz bu testleri devlette yaptırırken meramınızı nasıl anlatıyorsunuz tam olarak ben beceremedim :) bakmıyor adamlar şaka gibiler.

Bazı doktorlar niyeyse kabul etmiyorlar, bizim burada 5 tane üroloji doktoru var, biri hariç diğerleri problem çıkarmıyor. 

Bir gün problem çıkarttığını bildiğim üroloji doktoruna randevu almıştım sabah erkenden, gitmeden güzel bir fırından hem doktora hem sekreterine havuçlu kek aldım.Meramımı anlatıp o daha "ama endokrinolojiye gitmen lazım" demeden kekleri uzatıp kendime aldım belki sizde kahvaltı etmemişsinizdir diye size de aldım diye şirinlik yaptım :) Evet yine "endokrinolojiye gitmen lazım" dedi ama sonra neyse bu seferlik bakalım diyerek bakmıştı. Velhasıl bazen insanları küçük şeylerle mutlu etmek işe yarayabiliyor.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.