Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baltalı hano

Tren ace paranoya ve sıcak basması

Önerilen İletiler

Herkese merhaba, Tren Ace kürünün 5. haftasındayım dün yine normal şekilde spora gittim tek fark arkadaş pre workout ikram etmişti (Olimp Knockout 2.0)

Gece eve gittiğimde aşırı libido oldu, daha sonra sıcak basması geldi ve uyuyamadım hiç bi türlü. Böyle devam ederken içimde bi paranoya başladı kız arkadaşımdan aşırı şüphelenmeye başladım her şeyini araştırdım ettim sabaha kadar ve aşırı özgüven aşırı nefret vb de başladı. @rastlantisal hocanın bahsettiği GodMode açıldı yani. Tabi bunun ilaçtan dolayı olduğunu biliyordum fakat yine de araştırma işlerine devam ettim :D. Saat 5 gibi yatıp 6 da kalkıp işe gittim.

Soracağım iki soru var.

1-)Kür süreci artık bu şekilde mi devam eder (paranoya sinir vs) yoksa o gün ekstra kafein ile tetiklenme mi olmuştur? Not: 5 hafta boyunca hiç böyle bir şey yaşamamıştım.

2-)Ben enjeksiyonları pazartesi, çarşamba, cumartesi, yapıyorum 150 testo 100 Tren olarak dün neredeyse hiç uyumadım tabii şu an hiç uykum yok yine de, kahve falan da içmedim. Sizce enjeksiyonu bu haftalık Perşembe Cumartesi olarak değiştirsem bir fayda sağlar mıyım? (Bunu sorma sebebim uyku uyumamış olmam vs gibi etkilerle yan etki artar mı diye merak ettim) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60
baltalı hano, Bir saat önce yazdı:

Herkese merhaba, Tren Ace kürünün 5. haftasındayım dün yine normal şekilde spora gittim tek fark arkadaş pre workout ikram etmişti (Olimp Knockout 2.0)

Gece eve gittiğimde aşırı libido oldu, daha sonra sıcak basması geldi ve uyuyamadım hiç bi türlü. Böyle devam ederken içimde bi paranoya başladı kız arkadaşımdan aşırı şüphelenmeye başladım her şeyini araştırdım ettim sabaha kadar ve aşırı özgüven aşırı nefret vb de başladı. @rastlantisal hocanın bahsettiği GodMode açıldı yani. Tabi bunun ilaçtan dolayı olduğunu biliyordum fakat yine de araştırma işlerine devam ettim :D. Saat 5 gibi yatıp 6 da kalkıp işe gittim.

Soracağım iki soru var.

1-)Kür süreci artık bu şekilde mi devam eder (paranoya sinir vs) yoksa o gün ekstra kafein ile tetiklenme mi olmuştur? Not: 5 hafta boyunca hiç böyle bir şey yaşamamıştım.

2-)Ben enjeksiyonları pazartesi, çarşamba, cumartesi, yapıyorum 150 testo 100 Tren olarak dün neredeyse hiç uyumadım tabii şu an hiç uykum yok yine de, kahve falan da içmedim. Sizce enjeksiyonu bu haftalık Perşembe Cumartesi olarak değiştirsem bir fayda sağlar mıyım? (Bunu sorma sebebim uyku uyumamış olmam vs gibi etkilerle yan etki artar mı diye merak ettim) 

Treni 6-7 haftayı geçmeyecek şekilde kullanmak gerekiyor uzun vadede kafayı yedirtir.Yaşadıkların tren kullanan çoğu kişinin başına gelen şeyler haftaya bi test ver sonucuna göre 1 2 hafta devam et veya bırak

• Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop, 8 dakika önce yazdı:

Treni 6-7 haftayı geçmeyecek şekilde kullanmak gerekiyor uzun vadede kafayı yedirtir.Yaşadıkların tren kullanan çoğu kişinin başına gelen şeyler haftaya bi test ver sonucuna göre 1 2 hafta devam et veya bırak

zaten 2 - 2.5 haftalık kadar ilaç kaldı bu mesajınızı gördükten sonra uzatmaktan vazgeçtim 1 ay kadar da only testo giderim dick durumu yaşanmaması için. Zaten bu ilacı tam çalıştıramadım sanırım ne istediğim kadar defin oldum ne de çok aşırı bi kütle koydum. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    241
Jacop, 18 dakika önce yazdı:

Yıl boyu düşük dozda kullanan insanlar var demek ki gerekmiyormuş, kişiden kişiye değişen seyler bunlar bu kadar kesin konuşman saçma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.461
KlasikFizik, 17 dakika önce yazdı:

Yıl boyu düşük dozda kullanan insanlar var demek ki gerekmiyormuş, kişiden kişiye değişen seyler bunlar bu kadar kesin konuşman saçma 

Dostum bu söylediğin sigara içmek gibi adam ömür boyu içiyor kime faydası var. Bizde yolu boyu tren kullanalım kime faydası olacak gene kimseye faydası olsun istiyorsan belli bir amaç için minimum süre kullanırsan demek ki gerekiyormuş diyebiliriz. Yıl boyu kesmeyeceğin tek ilaç testosteron olabilir. Diğerleri bağımlılıktan öte değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Dostum bu söylediğin sigara içmek gibi adam ömür boyu içiyor kime faydası var. Bizde yolu boyu tren kullanalım kime faydası olacak gene kimseye faydası olsun istiyorsan belli bir amaç için minimum süre kullanırsan demek ki gerekiyormuş diyebiliriz. Yıl boyu kesmeyeceğin tek ilaç testosteron olabilir. Diğerleri bağımlılıktan öte değil.

Hocam sizce bu son 2 haftayı nasıl değerelendirebilirim full yağ yakımı olarak değerlendirmek istersem mesela sizce nasıl yapmalıyım son zamanlarda diyetim biraz bozuldu bari son 2 haftayı en verimli şekilde kullanayım istiyorum.

boy:177 kg:87.5 %18 civarı bi yağ oranım var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    241
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Hocam performans sporu yapıp üstüne doping kullanıyorsan emin ol günlük 5 paket sigwra içsen daha az hasar alırsın.Tren için maksimum 8 hafta en düşük yan etki ve zararla fayda sağlar demek ayrı, maksimum 8 hafta gitmelisin diğer türlü ölürsün gibi lanse etmek ayrı. Böyle bir zorunluluk şartı yok. Herkesin vücudu aldığı yan etki hassasiyeti ayrı ve kimin ne sürede verim alacağı belli değil. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.461
baltalı hano, 34 dakika önce yazdı:

Hocam sizce bu son 2 haftayı nasıl değerelendirebilirim full yağ yakımı olarak değerlendirmek istersem mesela sizce nasıl yapmalıyım son zamanlarda diyetim biraz bozuldu bari son 2 haftayı en verimli şekilde kullanayım istiyorum.

boy:177 kg:87.5 %18 civarı bi yağ oranım var.

Kendi ağzınla söylüyorsun diyetine kardiyona sağdık kalıp 1 haftanı daha geçir. Son hafta aldığın karbı bir önceki haftadan yarı yarıya düşür bitir bu kadar az zamanın varsa. Dinlenirken de temiz beslenirsen bence yağ oranını koruyup güzel işler yapabilirsin.

KlasikFizik, 33 dakika önce yazdı:

Hocam performans sporu yapıp üstüne doping kullanıyorsan emin ol günlük 5 paket sigwra içsen daha az hasar alırsın.Tren için maksimum 8 hafta en düşük yan etki ve zararla fayda sağlar demek ayrı, maksimum 8 hafta gitmelisin diğer türlü ölürsün gibi lanse etmek ayrı. Böyle bir zorunluluk şartı yok. Herkesin vücudu aldığı yan etki hassasiyeti ayrı ve kimin ne sürede verim alacağı belli değil. 

Orası öyle tabiki niye min 8 hafta 7 veya 9 olmuyor mu bu? Fakat ne kullanırsak kullanalım bunun süresini kan testi belirleyeceği gibi arkadaşımız iyi niyetinden belirli haftaların üzerine çıkıldığında riskin artacağından bu şekilde karşı tarafın hesap etmesine yardımcı oluyor sadece.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
KlasikFizik, 32 dakika önce yazdı:

100 mg ilaçla 5 haftada bu duruma düşen birinin sağlıklı şekilde uzun tren kürü yapması mümkün mü sence.

yıl boyu tren kullanan adamlar ne kadar akl ı selim bi düşünmek lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
baltalı hano, 4 saat önce yazdı:

Soracağım iki soru var.

1- Prolaktin seviyen artmaya başlamış, dostinex veya casaber kullanmadıysan kullanmaya başlamalısın. Kullanıyorsan dozu biraz arttırabilirsin.

Tren küründe prolaktin genellikle 4. 5. haftadan sonra artma eğilimi gösterir. Haftada 1 dostinex veya casaber kullanmak yan etkileri bir nebze azaltır. Durumun devam etmesi halinde doz haftada ikiye bölünerek kullanılabilir.

2- Uykusuzluk trenin yan etkilerinden biri, kullanmayı bıraktığında düzelecektir, günleri değiştirmek veya dozu üç yerine ikiye bölmen durumu değiştirir mi pek sanmıyorum ama deneyip görebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 5 dakika önce yazdı:

1- Prolaktin seviyen artmaya başlamış, dostinex veya casaber kullanmadıysan kullanmaya başlamalısın. Kullanıyorsan dozu biraz arttırabilirsin.

Tren küründe prolaktin genellikle 4. 5. haftadan sonra artma eğilimi gösterir. Haftada 1 dostinex veya casaber kullanmak yan etkileri bir nebze azaltır. Durumun devam etmesi halinde doz haftada ikiye bölünerek kullanılabilir.

2- Uykusuzluk trenin yan etkilerinden biri, kullanmayı bıraktığında düzelecektir, günleri değiştirmek veya dozu üç yerine ikiye bölmen durumu değiştirir mi pek sanmıyorum ama deneyip görebilirsin.

hocam çok teşekkür ederim 0.5 mg dostinexi 4 e bölüp içtim sanırım çok az geldi bugün 1 tam içeyim. Ben acetat olduğu için etkiler hızlıca gelir zannediyordum ve ben de yan etki yapmadı sandım fakat gerçekten sonradan çıktı acısı bahsettikleri öfke demek ki buymuş gerçekten inanılmaz fazla. 

Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BannedLower
      Merhabalar , uzun bir aradan sonra 2. kürüme başlayacağım burun ameliyatı olduğum için ve dövme yaptırdığım için antrenmanlara devam edemiyordum son 2 aydır antrenmanlara geri dönüş sağlamış bulunmaktayım.
      Boy / Kg / Yağ Oranı : 175 cm / 83 kg / %17
      Kür Planlaması ;
      400 mg Testesterone Propianate 300 mg Trenbolone Acetate 50 mg Oxandrolone  * ürünlerim ‘Androchem’ markadır.*
        Supplement&Vitamin&Koruyucu Planlaması ;
      - 4000 mg Ester-C - 4000 mg Omega 3 - 2 tablet Multivitamin - 2 Tablet Çinko - 1 Tablet B vitamin complex - 1 Tablet Coenzyme Q10 - 1 Tablet Magnezyum Citrate - 1 Tablet Milkthistle - 1 Tablet Nac-600 - 60 Gram Whey Protein - 30 Gram Glutamine - 20 Gram Collagen - 1 Çay Bardağı Enginar suyu ve 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ( sabah aç karna) Beslenme Planlaması ;
      -  3 Tam Yumurta - 100 Gram yulaf ezmesi - 1 Porsiyon Meyve ( 80-100 gram ağırlığında) - 750 Gram Hindi Göğsü - 300-400 Gram aralığında yasemin kokulu pirinç ( eksik bölgede 400 , iyi olduğum bölgeler de 300 ve off günlerimde 150 gram şeklinde olacak ) - 15 gram zeytinyağı soğuk sıkım - 15 gram çiğ kuruyemiş ( badem , fındık , fıstık ) Koruyucu önlem için ;
      - 3 kutu tamoxifen  - 3 kutu klomen - 3 kutu dostinex  - 3 kutu arimidex Şeklinde ürünleri elimde bulunduruyorum sadece onları nasıl kullanacağımı bilmiyorum bu konuda yardıma ihtiyacım mevcut
      eklemem gereken supplement - vit - mineral - beslenme mevcut mu eksikleri bildirirseniz sevinirim yorumlarınız çok mühimdir.
      Teşekkürler iyi forumlar dilerim.
      @DeMoNhUnTeR @Askabar @Rdm @metinav @rastlantisal @otopsicikedi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.