Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Imajeste

Trene binmek🚂

Önerilen İletiler

Imajeste    34

SELAMUN ALEYKÜM arkadaşlar ilk tren enantath enjeksiyonu vuruldum bugün kullanan abılerım kardeşlerim bılgısı olan arkadaşlarım uyarı yapacağınız tavsiye vereceğiniz birşey bir durum varmı acaba GÜZEL etkileri KÖTÜ etkileri nelerdir destek olursanız çok sevınırım şimdiden teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Imajeste    34
Bugracos, 4 dakika önce yazdı:

1198812 adet konu mevcut bu konu ile ilgili …

Ben yeni açmak istedim kardeşim :) yapmak isteyen yapabilir yapmak istemeyen yapmaz zaten 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Aslında kullanmadan önce araştırmak bilgi sahibi olup kullanmak daha iyi olurdu ama sonuç olarak kullanılmış.

Geceleri aşırı terleme yapıyor nerdeyse her sabah duş almak zorunda kalıcaksın çarşaflara kadar geçiyor ter , tabi bünyeden bünyeye değişir.

Uzun süre kullanımda jineko belirtisi verir kontrol altında tutmak lazım prolaktini buda bünyeye göre değişebilir.

Psikolojik olarak aşırı derecede zedeler olmayan şeyleri düşünürsün kabuslar görürsün.

Beslenmeye dikkat edersen güzel sonuçlar elde edersin ama tavsiyem tabiki yağ oranı düşükken kullanmaktan yana.

MUTLAKA DÜZENLİ OLARAK TAHLİL VERİNİZ.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
scorocco, 19 dakika önce yazdı:

Aslında kullanmadan önce araştırmak bilgi sahibi olup kullanmak daha iyi olurdu ama sonuç olarak kullanılmış.

Geceleri aşırı terleme yapıyor nerdeyse her sabah duş almak zorunda kalıcaksın çarşaflara kadar geçiyor ter , tabi bünyeden bünyeye değişir.

Uzun süre kullanımda jineko belirtisi verir kontrol altında tutmak lazım prolaktini buda bünyeye göre değişebilir.

Psikolojik olarak aşırı derecede zedeler olmayan şeyleri düşünürsün kabuslar görürsün.

Beslenmeye dikkat edersen güzel sonuçlar elde edersin ama tavsiyem tabiki yağ oranı düşükken kullanmaktan yana.

MUTLAKA DÜZENLİ OLARAK TAHLİL VERİNİZ.

Eline emeğine sağlık kardeşim çok sağol ben çok okudum araştırdım da hanı maksat kürde olan veya bugün girecek olan arkadaşlar varsa motıve olsun bırbırımkze destek amaclı actık konuyu ben 15 yıl kür deneyimi bılgısı olan bır abımden aldım ilaçları onun dediği ŞEKER TATLI vs tuketmedıgın zaman çok zor jinekomasti olma ihtimalin dedi hani kebdı tecrübelerinden olursa da başlangıç düzeltilir hemen çok kasma kendini o konuda dedi bana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856

Kürünüzde başarılar tren zor ilaçtır. @Loving hocanın yazdığı bir rehber konu vardı mutlaka okuyun.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.413
Imajeste, 13 dakika önce yazdı:

Eline emeğine sağlık kardeşim çok sağol ben çok okudum araştırdım da hanı maksat kürde olan veya bugün girecek olan arkadaşlar varsa motıve olsun bırbırımkze destek amaclı actık konuyu ben 15 yıl kür deneyimi bılgısı olan bır abımden aldım ilaçları onun dediği ŞEKER TATLI vs tuketmedıgın zaman çok zor jinekomasti olma ihtimalin dedi hani kebdı tecrübelerinden olursa da başlangıç düzeltilir hemen çok kasma kendini o konuda dedi bana 

Tren - şeker ve jinekomasti ilişkisi. Hakikaten çok bilgili bir abi imiş...

• Beğen 3
  • ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Ooo abi hoşgeldin senın eline su dökemez tabiki yada o öyle uyarmak istedi tahlilleri vs söyledi de şeker olayına tatlı olayına çok üstünde durdu ama konuya yorum yazman çok mutlu etti hoşgeldin abi tekrardan 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.413
Imajeste, 54 dakika önce yazdı:

Ooo abi hoşgeldin senın eline su dökemez tabiki yada o öyle uyarmak istedi tahlilleri vs söyledi de şeker olayına tatlı olayına çok üstünde durdu ama konuya yorum yazman çok mutlu etti hoşgeldin abi tekrardan 🙏

Hoşbuldum. Est.

Küre girmiş birinin zaten şeker tüketmesi iyi değil. Prolaktine dikkat et muhakkkak. Evinde dostinex bulunsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarprime    7
Imajeste, 2 saat önce yazdı:

SELAMUN ALEYKÜM arkadaşlar ilk tren enantath enjeksiyonu vuruldum bugün kullanan abılerım kardeşlerim bılgısı olan arkadaşlarım uyarı yapacağınız tavsiye vereceğiniz birşey bir durum varmı acaba GÜZEL etkileri KÖTÜ etkileri nelerdir destek olursanız çok sevınırım şimdiden teşekkür ederim 

3 haftadır tren acetate kullanıyorum saçma derecede yüksek bir güç veriyor adeleyi taş gibi yaptı güzel ilaç bu arada kesinlikle elinde bi tane dostinex olsun sanırım şuan 280₺ 8 tablet var içerisinde çok duygusal dalgalanma hissedersen yarım tablet almanı tavsiye ederim onun haricinde ağır terleme yapıyor. Ha ek olarak bir de karbonhidrat alımını düzgün ayarla çünkü tren carb killer olarak da biliniyor yediğin şeylerin %100 adeleye ulaşmasını sağlıyor bu yüzden mümkün olduğunca şekerden uzak dur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Hoşbuldum. Est.

Küre girmiş birinin zaten şeker tüketmesi iyi değil. Prolaktine dikkat et muhakkkak. Evinde dostinex bulunsun.

Dostınex ve arımıdex ikiside elımde var hocam koruyucu olarakta bunları söyledi sizce iyimi yoksa eksiltıp azaltmam gereken birşey varmı acaba? 

Bemiks c gunde 2

zinco 220 gunde 1

Nac 900 gunde 2

Omega 3 gunde 2

D vitanini (voonka) gunde 1

Magnezyum gunde 2

yasarprime, 1 saat önce yazdı:

3 haftadır tren acetate kullanıyorum saçma derecede yüksek bir güç veriyor adeleyi taş gibi yaptı güzel ilaç bu arada kesinlikle elinde bi tane dostinex olsun sanırım şuan 280₺ 8 tablet var içerisinde çok duygusal dalgalanma hissedersen yarım tablet almanı tavsiye ederim onun haricinde ağır terleme yapıyor. Ha ek olarak bir de karbonhidrat alımını düzgün ayarla çünkü tren carb killer olarak da biliniyor yediğin şeylerin %100 adeleye ulaşmasını sağlıyor bu yüzden mümkün olduğunca şekerden uzak dur

Kısaca karbonhidrat yüklemeyi fazla yap diyorsun değil mı üstad normalden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Imajeste, 43 dakika önce yazdı:

Dostınex ve arımıdex ikiside elımde var hocam koruyucu olarakta bunları söyledi sizce iyimi yoksa eksiltıp azaltmam gereken birşey varmı acaba? 

Bemiks c gunde 2

zinco 220 gunde 1

Nac 900 gunde 2

Omega 3 gunde 2

D vitanini (voonka) gunde 1

Magnezyum gunde 2

Kısaca karbonhidrat yüklemeyi fazla yap diyorsun değil mı üstad normalden 

D vitamini ezbere alma aldıklarının hepsini vücut kullanmadığını atar ama d vitamini öyle değildir o yüzden bilinçsiz alınmamalı.

Ne marka ilaçlar kullanıyorsun mg detayları nedir?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.537
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Bizim salonda millete kür için akıl veren kendi  de bir kaç küre girip çıkmış bir arkadaş, ilk kez deca kürüne girmiş. 

Libido gitmiş, ereksiyon problemi başlamış daha dostinex,casaber, prolaktinden haberi yok. Gidip evden2 tablet dostinex getirip verdim 3 gün sonra teşekkür etmekten bir hal oldu. 

Özetle salonda herkesin her dediğine inanmayın gençler. Hatta bize bile güvenmeyin doktor değiliz kendi yaşadığımız tecrübeler doğrultusunda destek olmaya çalışıyoruz ama insan sağlığı ile ilgili matematikte olduğu gibi 2x2=4 diyemeyiz hiç bir zaman.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Bizim salonda millete kür için akıl veren kendi  de bir kaç küre girip çıkmış bir arkadaş, ilk kez deca kürüne girmiş. 

Libido gitmiş, ereksiyon problemi başlamış daha dostinex,casaber, prolaktinden haberi yok. Gidip evden2 tablet dostinex getirip verdim 3 gün sonra teşekkür etmekten bir hal oldu. 

Özetle salonda herkesin her dediğine inanmayın gençler. Hatta bize bile güvenmeyin doktor değiliz kendi yaşadığımız tecrübeler doğrultusunda destek olmaya çalışıyoruz ama insan sağlığı ile ilgili matematikte olduğu gibi 2x2=4 diyemeyiz hiç bir zaman.

EE abi bu işe bilim ile yaklaşmadan, iğneyi vurup ayna karşısında egosunu okşayıp, şişen adam kendini bilge zannederse bu durumlara hiç şaşırmamak lazım aldığı risklerin, vurduğu ilaçların bile çalışma prensiplerini, dozlama prensiplerini bilmeden yüksek riskler ile vücut inşaa eden herkes kendini hoca gibi, farmakoloji uzmanı gibi hissetip salonda naralarda bulunursa olacak olan bu olur ne söylenebilir ki ... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarprime, 7 saat önce yazdı:

Eee şekerde basit karbonhidrat diye geçiyo yağdan uzak dursa daha iyi değil mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste, 13 saat önce yazdı:

ilaç markaları ve mg nelerdir hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
kartalfitness, 3 dakika önce yazdı:

ilaç markaları ve mg nelerdir hocam

Pharmtec marka  

Testo : 500 mg hafta da 

Bolde : 400 mg 

Tren : İlk 2 hafta 200 mg sonraki haftalar 400 mg sabit 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Imajeste, Şimdi yazdı:

Pharmtec marka 

Testo : 500 mg hafta da 

Bolde : 400 mg 

Tren : İlk 2 hafta 200 mg sonraki haftalar 400 mg sabit 

Güzel ama dolu trende o mglar adamı delirtir. Tren düşük doz olabilir o yüzden 400 çıkarma stratejisi  uygulanmış olabilir bunu göz önünde bulundur derim.

Ne kadar geldi tren? kaç ml? diğerleri kaç para oradanda kısmen anlaşılır zaten.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Bay-T, 5 dakika önce yazdı:

Güzel ama dolu trende o mglar adamı delirtir. Tren düşük doz olabilir o yüzden 400 çıkarma stratejisi  uygulanmış olabilir bunu göz önünde bulundur derim.

Ne kadar geldi tren? kaç ml? diğerleri kaç para oradanda kısmen anlaşılır zaten.

Ampul seklınde zaten 1.5 ml her ampul 200 mg mecbur o sekılde vurucam yani nasıl vurabılırım baska ilk 2 hafta ilaç bünye alısması ıcin Tek ampul sonra dan 2 ye çıkarmamı söyledi hoca totali soruyor isen 2 kutu tren 1 kutu testo 1 kutu bolde 3850 tl aldım referans kullanan deneyımleyen verım alan kısıler aracılığı ile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Imajeste, 13 dakika önce yazdı:

Ampul seklınde zaten 1.5 ml her ampul 200 mg mecbur o sekılde vurucam yani nasıl vurabılırım baska ilk 2 hafta ilaç bünye alısması ıcin Tek ampul sonra dan 2 ye çıkarmamı söyledi hoca totali soruyor isen 2 kutu tren 1 kutu testo 1 kutu bolde 3850 tl aldım referans kullanan deneyımleyen verım alan kısıler aracılığı ile 

Hayırlısı olsun dostum o zaman. O rakamın %50 (3850 toplam kür miktarının) kadar 1 şişe benim diyen trenler bilgin olsunda.

Güzel bol kaslı bir kür olsun, kolay gelsin. :)

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Bay-T, 13 dakika önce yazdı:

Hayırlısı olsun dostum o zaman. O rakamın %50 (3850 toplam kür miktarının) kadar 1 şişe benim diyen trenler bilgin olsunda.

Güzel bol kaslı bir kür olsun, kolay gelsin. :)

Yapacak birşey yok abi imkanlar doğrultusunda okadar zır orjınal ürün bulmak zaren samanlıkta iğne aramak gibi yani çok çok çok iyi verım alan da oldu benım girdiğim trenden kullanan onlarca kişide gördüm marka marka sonuçta abi 450 liraya da tren var 1000 liraya da var 4 bine de var 5 bine de var herkes imkanı doğrultusunda her trene giren o ilaçlar ile girmiyor malesef 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Imajeste, 18 saat önce yazdı:

Yapacak birşey yok abi imkanlar doğrultusunda okadar zır orjınal ürün bulmak zaren samanlıkta iğne aramak gibi yani çok çok çok iyi verım alan da oldu benım girdiğim trenden kullanan onlarca kişide gördüm marka marka sonuçta abi 450 liraya da tren var 1000 liraya da var 4 bine de var 5 bine de var herkes imkanı doğrultusunda her trene giren o ilaçlar ile girmiyor malesef 🙏

Sıkıntı şu noktada başlıyor herkesin imkanı doğrultusunda bir ilaç yok 1000 tl ye alıyorsun içinde tren var ise şükr ediyorsun olduğunu varsayalım, %20 dolu ilaç aslında imkanım buna yetti diye satın aldığın ürün 1000tl değil 5000tl 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Esennn    0
galicik, 56 dakika önce yazdı:

Sıkıntı şu noktada başlıyor herkesin imkanı doğrultusunda bir ilaç yok 1000 tl ye alıyorsun içinde tren var ise şükr ediyorsun olduğunu varsayalım, %20 dolu ilaç aslında imkanım buna yetti diye satın aldığın ürün 1000tl değil 5000tl 

Hangi marka o 1 flakon tren 5000 bin tl 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Esennn, 1 dakika önce yazdı:

Hangi marka o 1 flakon tren 5000 bin tl 

Şu yorum beni kalbimden yaraladı .... 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.