Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ımposible

Yeniden başlangıç yardımlarınız değerli

Önerilen İletiler

ımposible    2

Öncelikle herkese merhaba değerli PeptıdTurkıye forumu üyeleri , aranızda yeniyim forumu yeni keşfettim inşallah ta sizlerle uzun zaman birlikte olmayı sağlıklı sıhatlı bir şekilde temenni ediyorum lafıda dolandırmadan konuya gireyim.

Kendimden bahsetmem gerekirse boy 1.91 kilo 99 yaşım 22 spor geçmişim 5-6 sene 1-2 senesi pl ile geçti son sene büyük bir sakatlık yaşayıp 1 senedir idmanlardan uzağım ve beslenmeden haliyle bu düzensiz beslenme biçimi bana hayli bi kilo aldırdı temiz bi şekilde kiloyu düştüm diyetle antremanlara inceden inceden asılmaya başladım kendimi bildiğim için natural olarakta birşeyler yapabilirim evet ama bu işi bir tık daha profesyonelliğe taşımak istiyorum uzun süreli bir kür düşüncem var 1 1.5 sene gibi aklımda bir kür düşüncesi var şimdi sizlere sormak istediğim yardımınızı istediğim bir konu.

Uzun bir kür sürecinin + sı - si ne olur sürekli kürü kesmeden 1 1,5 sene kürde kalsak pct dönemi ne gibi sıkıntılarla karşı karşıya kalırız sürekli küre girip çıkmak istemediğimden dolayı böyle bir yol izlemek istiyorum bu arada ilk kürüm olacak ve ne tavsiye edersiniz kür içi koruyucu ne almam gerek aklımda şu anlık başlangıç olarak testo boldenon var sustanon hakkında ne düşünürsüz uzun süreli sustanon kullanımı nasıl olur ?

Tavsiye vermeniz gerekirse ne ekleyip ne çıkartayım sizce hedef yarışma vs değil ama sağlam bi form tutmak istiyorum bu arada özelde testlerimi yaptırdım kür için endişe edecek herhangi bir sorun problem yok 2 farklı doktorla detaylı bir şekilde test yaptırıp inceledik ve form fotoğraflarımı işim nedeni ile çok müsait bir ortam bulunmadığı için amatör bir çekim yapmak istemiyorum zaten az çok boydan ve kilodan anlayabilirsiniz bi tık yağlıyım sadece o kadar oda bi 3-4 kilo arası hedefim sağlam bi kütle alıp seneye de yaza doğru güzel bi cut dönemi geçirmek ve kürü sonlandırmak. 

Kusura bakmayın biraz uzun oldu aranızda henüz yeniyim bilmeyerek bir yanlış yaptıysam yazımla ilgili affola değerli yorumlarınızı şimdiden bekliyorum benim için çok değerli hepinize saygılar ve sevgiler ..

@rastlantisal. @metinav  @Rdm

Hocam forumda gördüğüm kadar en çok aktif kişilersiniz sizin değerli yorumlarınız benim için önemli tekrardan iyi yada kötü yaptığınız yorumlar için teşekkür ederim 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.459
ımposible, 7 saat önce yazdı:

Öncelikle herkese merhaba değerli PeptıdTurkıye forumu üyeleri , aranızda yeniyim forumu yeni keşfettim inşallah ta sizlerle uzun zaman birlikte olmayı sağlıklı sıhatlı bir şekilde temenni ediyorum lafıda dolandırmadan konuya gireyim.

Kendimden bahsetmem gerekirse boy 1.91 kilo 99 yaşım 22 spor geçmişim 5-6 sene 1-2 senesi pl ile geçti son sene büyük bir sakatlık yaşayıp 1 senedir idmanlardan uzağım ve beslenmeden haliyle bu düzensiz beslenme biçimi bana hayli bi kilo aldırdı temiz bi şekilde kiloyu düştüm diyetle antremanlara inceden inceden asılmaya başladım kendimi bildiğim için natural olarakta birşeyler yapabilirim evet ama bu işi bir tık daha profesyonelliğe taşımak istiyorum uzun süreli bir kür düşüncem var 1 1.5 sene gibi aklımda bir kür düşüncesi var şimdi sizlere sormak istediğim yardımınızı istediğim bir konu.

Uzun bir kür sürecinin + sı - si ne olur sürekli kürü kesmeden 1 1,5 sene kürde kalsak pct dönemi ne gibi sıkıntılarla karşı karşıya kalırız sürekli küre girip çıkmak istemediğimden dolayı böyle bir yol izlemek istiyorum bu arada ilk kürüm olacak ve ne tavsiye edersiniz kür içi koruyucu ne almam gerek aklımda şu anlık başlangıç olarak testo boldenon var sustanon hakkında ne düşünürsüz uzun süreli sustanon kullanımı nasıl olur ?

Tavsiye vermeniz gerekirse ne ekleyip ne çıkartayım sizce hedef yarışma vs değil ama sağlam bi form tutmak istiyorum bu arada özelde testlerimi yaptırdım kür için endişe edecek herhangi bir sorun problem yok 2 farklı doktorla detaylı bir şekilde test yaptırıp inceledik ve form fotoğraflarımı işim nedeni ile çok müsait bir ortam bulunmadığı için amatör bir çekim yapmak istemiyorum zaten az çok boydan ve kilodan anlayabilirsiniz bi tık yağlıyım sadece o kadar oda bi 3-4 kilo arası hedefim sağlam bi kütle alıp seneye de yaza doğru güzel bi cut dönemi geçirmek ve kürü sonlandırmak. 

Kusura bakmayın biraz uzun oldu aranızda henüz yeniyim bilmeyerek bir yanlış yaptıysam yazımla ilgili affola değerli yorumlarınızı şimdiden bekliyorum benim için çok değerli hepinize saygılar ve sevgiler ..

@rastlantisal. @metinav  @Rdm

Hocam forumda gördüğüm kadar en çok aktif kişilersiniz sizin değerli yorumlarınız benim için önemli tekrardan iyi yada kötü yaptığınız yorumlar için teşekkür ederim 🙏

Kürlerin genel sıkıntısı, kür boyunca yaşayabileceğin sağlık sorunlarının da dışında PCT aşamasında eskiye dönememe ihtimalin. Misalen küre girdin çıktın ve FSH tekrar çalışmıyor. Ne demek oluyor? Artık sperm üretemeyeceksin manasına geliyor. Bu ve bunun gibi riskler var. Kür süresi uzadıkça risk de artıyor. Bunu göze alıp alamadığından emin ol. Henüz çok gençsin. Mesela dün yapılan yarışmada federasyonun nasıl adam kayırdığını, nasıl keyfe keder işler yaptığını gördük. Yani bir ödül için yapacaksan zaten bulaşma. Ödül yok...

Tek kür hiç bir mana ifade etmez. Bir çok kürden sonra yani ilaçlı geçmiş uzun zamanlar sonra vücut tam manası ile oturmuş oluyor. O yüzden kafadan anaboliklerle bu işe girmeni hiç tavsiye etmiyorum. Her anaboliği farklı güçte bir silah gibi düşün. Final bossunu indirip yeni map açacağın silah ile sahada exp kasma :). Onu sona sakla yani. Only testosteron Enhantate 250mg ile kür hayatına giriş yap. Riski de her manada daha az. Uzun soluklu enhantate tecrübesinden sonra ilk kürü bitirir, PCT yapar sonuca bakarsın. Sonrasını ise sonra konuşuruz. Enhantate marka tavsiyem kesinlikle iran enhantate. 

Aramıza hoş geldin. :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539

Yaşın itibariyle eğer bu işi para kazanmak (para kazanmaktan kasıt fenomen olup  para kazanabilme ihtimalini kazanmak) için yapmayacaksan yaşın henüz kür için, veya en azından uzun kürler için erken.

Yerinde olsam ve illaki küre gireceksem, only testosteron kürüne girer 12 haftada kürü sonlandırır, pct yapar, mental ve cinsel sağlığımın neticesine göre bu işe devam edip etmeyeceğime karar verirdim.

Eğer devam edeceksem de bu işin uzun soluklu bir süreç olacağını, 1-2 kür ile değil de hayat boyu bir yaşam biçimi olarak benimseyip azami beslenmeme, antrenman düzenime dikkat etmem gerekeceğine kendimi şartlandırırdım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ımposible    2
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Yaşın itibariyle eğer bu işi para kazanmak (para kazanmaktan kasıt fenomen olup  para kazanabilme ihtimalini kazanmak) için yapmayacaksan yaşın henüz kür için, veya en azından uzun kürler için erken.

Yerinde olsam ve illaki küre gireceksem, only testosteron kürüne girer 12 haftada kürü sonlandırır, pct yapar, mental ve cinsel sağlığımın neticesine göre bu işe devam edip etmeyeceğime karar verirdim.

Eğer devam edeceksem de bu işin uzun soluklu bir süreç olacağını, 1-2 kür ile değil de hayat boyu bir yaşam biçimi olarak benimseyip azami beslenmeme, antrenman düzenime dikkat etmem gerekeceğine kendimi şartlandırırdım.

Hocam öncelikle tekrar yorumunuz için teşekkür ederim bu işten bi para kazanma şan şöhret gibi veya birine kendimi kanıtlama gibi bir ispatım yok bu sporu seviyorum iyisiyle kötüsüyle 5-6 sene geçirdim daha da Allah nasip ederse uzun süreler yapmayı düşünüyorum benim kürü uzun tutma nedenim hocam mesela 12 hafta bir kür yaptım bitirdim sonra pct yapıp tekrar mı gireyim diyorum çünkü kafamda uzun soluklu bir kür var öyle yani 1-2 kür yapim bırakım sporu gibi bi derdim de yok amaç kendime bi seviye atlatmak 

rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Kürlerin genel sıkıntısı, kür boyunca yaşayabileceğin sağlık sorunlarının da dışında PCT aşamasında eskiye dönememe ihtimalin. Misalen küre girdin çıktın ve FSH tekrar çalışmıyor. Ne demek oluyor? Artık sperm üretemeyeceksin manasına geliyor. Bu ve bunun gibi riskler var. Kür süresi uzadıkça risk de artıyor. Bunu göze alıp alamadığından emin ol. Henüz çok gençsin. Mesela dün yapılan yarışmada federasyonun nasıl adam kayırdığını, nasıl keyfe keder işler yaptığını gördük. Yani bir ödül için yapacaksan zaten bulaşma. Ödül yok...

Tek kür hiç bir mana ifade etmez. Bir çok kürden sonra yani ilaçlı geçmiş uzun zamanlar sonra vücut tam manası ile oturmuş oluyor. O yüzden kafadan anaboliklerle bu işe girmeni hiç tavsiye etmiyorum. Her anaboliği farklı güçte bir silah gibi düşün. Final bossunu indirip yeni map açacağın silah ile sahada exp kasma :). Onu sona sakla yani. Only testosteron Enhantate 250mg ile kür hayatına giriş yap. Riski de her manada daha az. Uzun soluklu enhantate tecrübesinden sonra ilk kürü bitirir, PCT yapar sonuca bakarsın. Sonrasını ise sonra konuşuruz. Enhantate marka tavsiyem kesinlikle iran enhantate. 

Aramıza hoş geldin. :)

Hoşbulduk hocam değerli yorumunuz benim için çok önemliydi teşekkür ederim dediğim gibi hocam pl bb gibi dallarda inişli çıkışlıda olsa bir 5-6 sene yaptım zaten türkiyede işlerin nasıl yürüdüğünü biliyorum hocam gençlerin bi dünya emeklerinin hiç edildiğini amacım bir yarışma değil fenomen olayım 1-2 tane firma bana protein tozu versin diyede sağlımı riske atmam abi seviyorum bu sporu senelerdir kendimce yapmaya çalışıyorum tek kötü alışkanlığımız bu diyelim işte benim bu kür amacımdan kastım hocam hani kafamda 1-2 kür yapayımda bu işi bitireyim yok amacım kendime seviye atlatmak zaten ufak ufak dozajlarda uzun süreli kür yapmak istiyorum hani bi 12 hafta yapayım bi kür pct yapayım sonradan girmiyim dedim girmişken uzun süreli bi 30-40 hafta bi kür yapayım dedim öğrenmek istediğim bi konu var hocam sizin değerli bilginizden böyle uzun bir küre başlıcak olsam sizce atıyorum bi 30 hafta kür yaptım pct yapıp dinleneyimmi yoksa testisleri uyarmka için ne yapmak lazım bu oluşacak risklerden tabiki haberim var hocam öyle ben paldur küldür küre gireyim demedim sadece amaç maximum verim alıp minimum zararla nasıl çıkabilirim de 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539

Uzun kürler yapmamanı tavsiye etmemdeki neden eğer bu sporu uzun süre devam ettireceksen zaten hedeflerinin sonu sınırı olmamalı. Dolayısıyla acelende olmamalı.

Karanlık tarafa geçen, tek bir kür yapayım tam yapayım, sonra natural devam edeceğim diyen biri eğer spor rutinini bırakmıyorsa bir kür yapıp bırakamıyor ne yazikki. Ve senin yaşın henüz hala kemik gelişimi, hücre yenilenmesi/ büyüme hormonu ve diğer hormonların hala tavan durumdayken bu  aşamada bu muazzam sisteme çomak sokmak pek mantıklı bir tercih değil.

İleride sağlıklı, cinsel problemleri olmayan bir birey olmak istiyorsan en kötü 12 hafta bir kür yapar vücudu dinlendirir, sonra tekrar hedeflerin doğrultusunda başka bir kür daha yapar bu şekilde devam edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.