Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darkdefender

Kür planlaması

Önerilen İletiler

Darkdefender    54

Merhaba yaşım 26 boyum 170 83 kiloyum, profil fotoğrafım define halim. yaklaşık 6yıldır fitnes ile uğraşıyorum pandemiden sonra hiç ara vermedim sayılır. 3kür  geçmişim var testo boldenon 10hafta  kullanıp Pct yaptım dinlendim 20hafta kullanıp Pct yaptım.  12hafta kadar only testo kullandım trt şeklinde devam ettim. Tekrardan küre girmeyi düşünüyorum kan testlerim temiz hdl hariç hdl 29- benim kür planlamam 20 hafta testo boldenon kullanıp 10cu haftada küre tren e eklemeyi  düşünüyorum treni 8hafta kullanıp bırakıcam. 10hafta 2mltesto e 2mlboldenon haftalık.               18hafta 1ml tren e 2ml testo e 2ml boldenon           20hafta 2ml testo e 2ml boldenon haftalık.             25hafta 2mltesto  25ci hafta bitikten sonra testonun dozunu düşürerek Pct ye geçiçem bu kür mantıklımı yapılabilirmi? trenin dozu ne kadar olmalı? amacım temiz adele koymak kilo almaya yatkınım clean şekilde büyümek istiyorum azda olsa  @rastlantisal @forbit @Rdm@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.585
Darkdefender, 3 saat önce yazdı:

Merhaba yaşım 26 boyum 170 83 kiloyum, profil fotoğrafım define halim. yaklaşık 6yıldır fitnes ile uğraşıyorum pandemiden sonra hiç ara vermedim sayılır. 3kür  geçmişim var testo boldenon 10hafta  kullanıp Pct yaptım dinlendim 20hafta kullanıp Pct yaptım.  12hafta kadar only testo kullandım trt şeklinde devam ettim. Tekrardan küre girmeyi düşünüyorum kan testlerim temiz hdl hariç hdl 29- benim kür planlamam 20 hafta testo boldenon kullanıp 10cu haftada küre tren e eklemeyi  düşünüyorum treni 8hafta kullanıp bırakıcam. 10hafta 2mltesto e 2mlboldenon haftalık.               18hafta 1ml tren e 2ml testo e 2ml boldenon           20hafta 2ml testo e 2ml boldenon haftalık.             25hafta 2mltesto  25ci hafta bitikten sonra testonun dozunu düşürerek Pct ye geçiçem bu kür mantıklımı yapılabilirmi? trenin dozu ne kadar olmalı? amacım temiz adele koymak kilo almaya yatkınım clean şekilde büyümek istiyorum azda olsa  @rastlantisal @forbit @Rdm@metinav

Çok karışık anlatmışsın. Anladığımı tablo haline getirdim. Acaba demek istediğin şey aşağıdaki tablo mu?

image.png.2ef64ea0aebe997ccd2b1d7102bcd338.png

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Çok karışık anlatmışsın. Anladığımı tablo haline getirdim. Acaba demek istediğin şey aşağıdaki tablo mu?

Doğru hocam tablodaki gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585
Darkdefender, 2 dakika önce yazdı:

Doğru hocam tablodaki gibi 

Direk yukardaki tabloyu uygulayabilirsin. Testosteron dozu fazla gelebilir. Haftalık 300mg testosteron gidebilirsin. O biraz bünyene bağlı.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Direk yukardaki tabloyu uygulayabilirsin. Testosteron dozu fazla gelebilir. Haftalık 300mg testosteron gidebilirsin. O biraz bünyene bağlı.

Haftalık 1ml tren yeterli yani hocam testoyu trene başlayınca mı düşüreyim 

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Veya 20hafta testo boldenon kullanıp 20ci hafta mı başlayayım trene 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585
Darkdefender, 5 dakika önce yazdı:

Veya 20hafta testo boldenon kullanıp 20ci hafta mı başlayayım trene 

Hayır boldenonda iken tren kullan. O ikisinin yan etkisi birbirinin zıttı ve bir denge yakalanabiliyor. 

İlacın dolu ise yeterli ve fazla bile. EcüşBücüş pharm alma. Madem bu dozlara giriyorsun testosteronda iran, ilaçta da SP/Balkan şaşma.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Üşenmeden bu tabloyu yapıyorsun,, KRAL adamsın 

Daha önce banada kür tablosu yapmıştın teşekkürler ümit hocam 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54
rastlantisal, 25 dakika önce yazdı:

Hayır boldenonda iken tren kullan. O ikisinin yan etkisi birbirinin zıttı ve bir denge yakalanabiliyor. 

İlacın dolu ise yeterli ve fazla bile. EcüşBücüş pharm alma. Madem bu dozlara giriyorsun testosteronda iran, ilaçta da SP/Balkan şaşma.

Teşekkür ediyorum hocam herşey için. Tren kullanırken yüksek protein düşük carb mı yemek gerekli  günlük 200 gramı geçik protein alıyorum arttırmaya gerek varmı carbı forma göre ayarlarım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585
Darkdefender, Şimdi yazdı:

Teşekkür ediyorum hocam herşey için. Tren kullanırken yüksek protein düşük carb mı yemek gerekli  günlük 200 gramı geçik protein alıyorum arttırmaya gerek varmı carbı forma göre ayarlarım 

Hedef tam nedir? Yani bu küre ne için gireceksin. Nihayetinde ne olsun istiyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Hedef tam nedir? Yani bu küre ne için gireceksin. Nihayetinde ne olsun istiyorsun.

Temiz büyüme hocam amacım profil fotoğrafımda 78 kiloydum şuan 83 üm karın kaslarım kapandı 10hafta sıkı diyet yapıp clean bulk yapmayı düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585

Temiz büyüme hocam amacım profil fotoğrafımda 78 kiloydum şuan 83 üm karın kaslarım kapandı 10hafta sıkı diyet yapıp clean bulk yapmayı düşünüyorum 

Bulk üstüne cut bence clean bulktan daha iyi oluyor. Tabi clean bulk da aldığın dozlarda mümkün. Tüm süreç boyunca proteini yüksek tut. Carbı ise dene. Yağlanma durumuna göre karbı ayarlarsın. Zaten küre girince su çekeceksin. Yani o istediğin pump kısmı otomatikmek gelecek. Direk yağ yaksan bile istediğin olmuş olacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Bulk üstüne cut bence clean bulktan daha iyi oluyor. Tabi clean bulk da aldığın dozlarda mümkün. Tüm süreç boyunca proteini yüksek tut. Carbı ise dene. Yağlanma durumuna göre karbı ayarlarsın. Zaten küre girince su çekeceksin. Yani o istediğin pump kısmı otomatikmek gelecek. Direk yağ yaksan bile istediğin olmuş olacak.

Kilo başına x3 protein yeterlimidir hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585

Kilo başına x3 protein yeterlimidir hocam

X3 en az rakam olsun. Diyet döneminde (not 1) kilo başı ağırlık (not 2) X4,5 protein alındığında vücudun katabolik moda geçmediğini (not 3) anabolik modda kaldığını son çalışmalar gösterdi. Üstelik bunlar steroid kullanmayan bireylerde böyle. Aldığın anaboliklerin ilave protein sentezi ve tamir hızındaki artışı da göz önünde bulundurursan kişisel tavsiyem X4,5 almandan yana olur. Buna bitkisel proteinleri de muhakkak katın. 

Not 1: kilonu koruyacak kalorinin en fazla %20 azı. Bunun da altına inildiğinde kas korumak imkansız hale geliyor. Keza steroid bile kullanılsa kas kaybı olabiliyor.

Not 2: Ağırlığın - Yağ ağırlığın = alman gereken proteini hesaplarken kullanacağın ağırlık. 

Not 3: Eski çalışmaların genelde çok da nitel data içermediği veya deney ortamının uygun olmadığı veya bilim insanının kendi kanısının esas verilerin önüne geçtiği durumlar çok olabiliyor. Yeni çalışmalar çok daha profesyonel. Nihayetinde literatür gelişiyor sürekli.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54
rastlantisal, 30 dakika önce yazdı:

X3 en az rakam olsun. Diyet döneminde (not 1) kilo başı ağırlık (not 2) X4,5 protein alındığında vücudun katabolik moda geçmediğini (not 3) anabolik modda kaldığını son çalışmalar gösterdi. Üstelik bunlar steroid kullanmayan bireylerde böyle. Aldığın anaboliklerin ilave protein sentezi ve tamir hızındaki artışı da göz önünde bulundurursan kişisel tavsiyem X4,5 almandan yana olur. Buna bitkisel proteinleri de muhakkak katın. 

Not 1: kilonu koruyacak kalorinin en fazla %20 azı. Bunun da altına inildiğinde kas korumak imkansız hale geliyor. Keza steroid bile kullanılsa kas kaybı olabiliyor.

Not 2: Ağırlığın - Yağ ağırlığın = alman gereken proteini hesaplarken kullanacağın ağırlık. 

Not 3: Eski çalışmaların genelde çok da nitel data içermediği veya deney ortamının uygun olmadığı veya bilim insanının kendi kanısının esas verilerin önüne geçtiği durumlar çok olabiliyor. Yeni çalışmalar çok daha profesyonel. Nihayetinde literatür gelişiyor sürekli.  

Bitkiseli hesaplanıyordum hocam onuda katarım son olarak kullandığım anaboliklerin tiroidlere bi etkisi varmıdır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585

Doğrudan olmasa da dolaylı olabiliyor. Aile hekimliğinde yaptıracağın rutin tam kan testinde görürsün durumu zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54

Genelde referans dışı yüksek çıkıyor doktor bu yaşlarda normal metebolizman yavaşlar yükselir hızlanır düşer demişti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

image.png.2ef64ea0aebe997ccd2b1d7102bcd338.png

Abi eline sağlık harika bir planlama yapmışsın yine tam 11-12 . hafta bolde kendini yavaş yavaş belli etmeye başlar, 14. hafta artık o basıncı tamamen hissetmeye başlarsın o dönem de tren açılıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.