Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baltalı hano

Tren ace ve ürünler hakkında 3 bilinmeyenli bir denklem

Önerilen İletiler

Herkese merhaba ben 5 haftadır Tren acetate küründeyim daha önceden kür yaptım fakat bu kürde garip bir problemim var.

Kişisel Bilgiler:

Boy:177

Kg:84-85

Ben kürde başladığımda zphc medicine ile yani zphc nin sahtesi ile başlamıştım. Bunun sebebi daha önceden ilk kürüm olan boldenone ve enanthate kürünü de ondan almıştım ve baya iyi gelişim göstermiştim fakat şu an anlıyorum ki only testo tarzı bir küre girmişim.

Şu an içinde olduğum Kür Haftada 3 vurum toplam 300mg Tren ace 450mg Testo Prop 30mg Oxandrolone 30mg Winstrol 1 ünite Genotropin

2 hafta: 100mg zphc Testo Prop 100mg zphc Tren ace ve 50mg Oxydine Testo Prop yaptım. İlk gün kabus yaptı veaşırı dalgınlık hali oldu sinir libido vb aşırı durumlar olmadı sanırım kabusta Testo propun kana hızlı karışmasından dolayı oldu ama ben bunu Trenden dolayı sanmıştım.

3. hafta Pharmagroup kullandım 100mg Testo Prop 100mg Tren Ace 50mg Oxydine Test Prop olacak şekilde. Bunda da bi değişiklik görmedim ve öve öve bitiremedikleri Treni neden bu kadar abarttıklarını düşünmeye başlamıştım. Bu arada bu 3 hafta boyunca karbı kısarak güzel bir diyet içerisindeydim ama damarlanma yinede baya vardı.

4. Hafta (reklam gibi algılanmasın diye ismini vermek istemiyorum) X ürününü kullandım ve aşırı, sinir hırs, özgüven vb geldi sanki o bütün kötü etkiler gitmiş yerine sadece iyi olanlar kalmış gibiydi ve ilacı vurunca ve vurduktan sonra hafif tatlı bi yanma sızı oluyordu 3-4 gün aşırı saldım kendimi ramazan ayınında etkisiyle tatlı çikolata şu bu derken baya kirli bi beslenme yaptım fakat çok garip bi şekilde yağlanmadım sadece östrojen kaynaklı sanırım ve glikojen depolarının da etkisiyle baya pump olmaya ve şişmeye başladım göğüs ucunda hassasiyet olmadığı ve libido düşüşü, duygusallık gibi etkilerde olmadığı için östrojeni baskılamak istemedim sadece proviron aldım son zamanlarda.

Benim sorum sizce yeni ilaç ile kürü uzatmalı mıyım diğer ilaçlar çalışmadığı için sanırım only testo tarzı bir şeydi yine eski kullandıklarım. Şu an 4 vurumluk Tren kaldı kürü kaç hafta yapacağım arasında da kararsızlıklar yaşıyorum hedefim tam define bir hale gelip yağ hücrelerini büyük çoğunlukla yok etmek istiyorum.

Merak edenler için koruycular ve vitaminleri de ekliyorum:

Proviron, Liv 52, Udca, Nac900

1200iu D vitamini, B Complex, Çinko, Demir, Kolajen, Balık yağı, Cla, 5 HTP, Oceon Capllus, Ginko Biloba, Selenyum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.540

Tren kürü en fazla 8 dozaja göre belki 10 hafta yapılması tavsiye edilir. Elimdeki kalanlar ile anladığım kadarı ile 1 hafta daha devam edebileceksin.

Maddi olarak sorunun yok ise madem küre girdin en azından 8 haftaya tamamlamalısın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 17 dakika önce yazdı:

Tren kürü en fazla 8 dozaja göre belki 10 hafta yapılması tavsiye edilir. Elimdeki kalanlar ile anladığım kadarı ile 1 hafta daha devam edebileceksin.

Maddi olarak sorunun yok ise madem küre girdin en azından 8 haftaya tamamlamalısın.

Hocam peki bunu yaparken sizce eski ürünü de baz alarak mı süreyi devam ettireyim yoksa yeni ürünü kullanmaya başladığım süreden mi devam edeyim.

Birde dozajlamayı sizce nasıl ayarlamam daha doğru olur 100 tren 100 testo olarak mı yoksa 100 tren 150 testo gibi mi daha uygun olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540

Ben olsam toplamına bakar 8-10 haftada bitirirdim kürü. Testosteron biraz daha yüksek olabilir trenden önemli olan trenin son enjeksiyonundan sonra testosterona 1 ay daha devam etmek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54
Rdm, 43 dakika önce yazdı:

Ben olsam toplamına bakar 8-10 haftada bitirirdim kürü. Testosteron biraz daha yüksek olabilir trenden önemli olan trenin son enjeksiyonundan sonra testosterona 1 ay daha devam etmek.

Hocam 25 haftalık kür planladım.                         10hafta testo e boldenon 2şer ml haftalık.                  18ci haftaya kadar testo e boldenon 2şer ml haftalık buradaki 8haftada tren eklemeyi düşünüyordum 1ml tren 200 mg haftalık 1ml yeterlimidir tren bittikten sonra 18ci haftada 2hafta daha boldenon ile devam edip boldenonu da bırakıp son 5haftayı testo e masteron ile sonlandırmayı planlıyorum kan değerlerine göre daha önce tren kullanmadım 2kür yaptım 10 hafta 20 hafta olarak testo boldenon kullanmıştım ozamanda birde 12haftalık only testo kullandım boy 170 kilo 83 profil fotoğrafım define halim trenin dozu ne olmalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Hocam teşekkür ederim, bunu bilmiyordum. Bir ay kadar Testoya devam etmenin sebebi tam olarak nedir? Bir de Testoya devam ederken dozajlamayı replasman dozunda mı yoksa aynı 150mg dozunda mı ilerletmeliyim tekrardan teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
Darkdefender, 1 saat önce yazdı:

Hocam 25 haftalık kür planladım.                         10hafta testo e boldenon 2şer ml haftalık.                  18ci haftaya kadar testo e boldenon 2şer ml haftalık buradaki 8haftada tren eklemeyi düşünüyordum 1ml tren 200 mg haftalık 1ml yeterlimidir tren bittikten sonra 18ci haftada 2hafta daha boldenon ile devam edip boldenonu da bırakıp son 5haftayı testo e masteron ile sonlandırmayı planlıyorum kan değerlerine göre daha önce tren kullanmadım 2kür yaptım 10 hafta 20 hafta olarak testo boldenon kullanmıştım ozamanda birde 12haftalık only testo kullandım boy 170 kilo 83 profil fotoğrafım define halim trenin dozu ne olmalı 

Yeni bir konu açarsan daha çok kişi görür ve daha doğru cevaplar alabilirsin. Bir de nokta (.) işareti kullanmanı şiddetle tavsiye edebilirim :) Ve gerçekten ne zaman ne kullanmak istediğini anlamadım, Boldenon'u 20 hatta 24 haftaya kadar devam edip, sonra duruma göre tren devam etmen daha iyi olacaktır. Boldenon ile tren pek  birlikte kullanılan bir ikili değil.

baltalı hano, 32 dakika önce yazdı:

Hocam teşekkür ederim, bunu bilmiyordum. Bir ay kadar Testoya devam etmenin sebebi tam olarak nedir? Bir de Testoya devam ederken dozajlamayı replasman dozunda mı yoksa aynı 150mg dozunda mı ilerletmeliyim tekrardan teşekkürler.

Nor19 grubu sonrası deca dick denilen ereksiyon kaybına karşı önlem olarak kullanmak gerekli. Deca'da daha sabıkalı olsa da bence tren sonrası da testosterona devam etmek, pct süreci için de daha iyi olacaktır. Mümkün olduğunca normal  kullandığın dozlarda, eğer mümkün değilse en azından TRT dozda kullanmalısın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 15 saat önce yazdı:

Yeni bir konu açarsan daha çok kişi görür ve daha doğru cevaplar alabilirsin. Bir de nokta (.) işareti kullanmanı şiddetle tavsiye edebilirim :) Ve gerçekten ne zaman ne kullanmak istediğini anlamadım, Boldenon'u 20 hatta 24 haftaya kadar devam edip, sonra duruma göre tren devam etmen daha iyi olacaktır. Boldenon ile tren pek  birlikte kullanılan bir ikili değil.

Nor19 grubu sonrası deca dick denilen ereksiyon kaybına karşı önlem olarak kullanmak gerekli. Deca'da daha sabıkalı olsa da bence tren sonrası da testosterona devam etmek, pct süreci için de daha iyi olacaktır. Mümkün olduğunca normal  kullandığın dozlarda, eğer mümkün değilse en azından TRT dozda kullanmalısın.

çok teşekkürler hocam aynı dozlarda testo ile devam edeyim o halde hem kür sonrası çöküşe de en azından bi miktar faydası olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
baltalı hano, 30.03.2023 - 08:52 yazdı:

çok teşekkürler hocam aynı dozlarda testo ile devam edeyim o halde hem kür sonrası çöküşe de en azından bi miktar faydası olur.

Kanka tren sonunda 1 ay testo kullanimin bitince yorumuma alinti yapar misin neler yasadin, kac kilo kazandin, yararlari, zararlari ne vs.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Emin982
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar haftalık:
      200mg trenbolone Kullanıyorum ve size bazı sorularım olacak:
      Bu ilaç kendini kaçıncı haftada hissettirir? Nasıl hissettirir ? Nelere dikkat etmeliyim? Kullandığım mg yeterli midir? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: El professor
      Merhaba değerli dostlar.
      Kilo vermek yağ yakmak ve daha fazla kardiyo için eca stack denemeye karar verdim.
      Ben deneyimimi paylaşayım öncelikle sonra deneyimli abilerim kardeşlerimden öneride almak isterim biliyorum forumda yüzlerce kez paylaşıldı paylaşılmayan bilgileri paylaşayım spor deneyimim var geçmişte 3.5 aydır da tekrar başladım. Kilom 117 de tıkandı kaldı bende eca stack denemeye karar verdim dün eczaneden broksin aldım ellerinde yoktu depoda vardı 1 saate getirdiler. 
      Coraspin 100 mg aldim. 2 adet coraspin yuttum 200 mg Nestle cafe gold ile tepeleme olmayacak şekilde silme olarak 500 ml suya 2 yemek kaşığı kahve koydum ve içtim 10 dk sonrada  Broksin şurup ölçegi 15 ml bir ölçek 15 ml içtim 3 ml daha içtim 5 ml de 6.6 mg efedrin var yani  Sonra spora gittim kardiyo yaptım 20 dk sonra 7-8 hareketli ağırlık antrenmanı yaptım işin garibi nefes nefese kalmadım hiç yorgunluk hissetmedim sonra çıktım bir daha kardiyo yaptım 40 dk kadar yine nefes nefese kalmadım yorgunluk hissetmedim. Ağırlık kaldırırken normalde 50 kg kaldırıyorsam belki 5 kg fazla kaldırmışımdır bende kilo kaldırmaya etki etmedi. Kasların yandığını hissediyorum kol bırak diyor ama yorgunluk hissetmedim hiç bir hareketten sonra. Sporu bitirdim 3 saat falan surdu spor çıktığımda geri dönesim geldi spor salonuna tuhaf bir hissi var. 
      Bugün ise normalde bir gün on bir gün off seklinde kullanılıyor diye araştırmıştım  bugün off olması gerekirken bir kaşık kahve 1 adet coraspin sadece 5 ml broksin şurup içtim ( bir kapağın çeyreği kadar) 
      Bugünde pek yorgunluk hissettiğim söylenemez 
      Şimdi soruma gelecek olursak dün eve geldiğimde (yani tam ölçek kullandığımda) yatağa uzandım yarım saat sonra kalkınca başım dönmeye başladı 15 saniye kadar. 5 dk sonra geri uzandım. 1 saat sonra yine kalkınca başım bu sefer hafif dönmeye başladı  sonra bir daha dönmedi bunun nedeni nedir ? 
      Diğer sorularım:
      Protein tozu veya creatin ile kullanımında bir sakınca olur mu ? ( prework out ile tehlikeli olduğunu duymuştum) Bugün ise Spordan sonra uzandım uzandığım yerden kalkınca çok hafif tatlı bir bas dönmesi yaptı. Bir gün on bir gün off yapıyoruz ya bunu sadece off günlerinde preworkout kullansam bir sakınca olur mu? Vücut ne zaman atıyor bu eca stack olayını?  Tecrübeli ve bilgili dostlarımdan yardım istiyorum.
      Teşekkür ederim..
    • Yazan: GTR
      Selam arkadaşlar, 
      Uzun araştırmalar sonucu kür yapmaya karar verdim ve başladım. Başlamadan önce burada sizlerin paylaşımlarınızı tek tek okuyup, öğrenmeye çalıştım. Kür öncesi hormon ve kan testi verdim. Sizlerin de tecrübeleriyle bu süreci bilinçli bir şekilde yapmak istiyorum.
      Spor geçmişi son 7 ay düzenli şekilde, ondan öncesi düzensiz. Bu 7 aylik süreçte destek alarak kilomu 106dan 85lere, yağ oranımı %34lerden %20e düşürdüm. Bu süreçte beslenme ve antrenman disiplinini oturttum. 
      Kür olarak testesteron prop ve anavar kullanıp, yağ yakımında yanında birazda olsa üzerine kas koyabilmek. İlk kürüm olduğundan dolayı vücudumu da tepkilerine bakmak istiyorum. 
      Kişisel Bilgiler;
      Testesteron Propionat (Pzt-Çarş-Cuma) ilk 4 hafta 225mg - sonraki 4 hafta 315mg - son 4 hafta 225mg Oxandrolone (Günlük 10mg ile başlayıp kürün ortalarında 40mg a çıkıp, aynı şekilde düşürüp bitirmek) Kür içi takviye olarak çinko 50mg ve multivitamin kullanıyorum. Omega 3 doğal olarak almaya çalışıyorum. Cok takviye alıp daha çok böbrek ve karaciğeri zorlamadan cekiniyorum. Bu şekilde olmazsa olmaz dediğiniz tavsiyeleriniz varsa ekleyebilirim. 3hafta sonra tekrardan test vericem ona göre gerek varsa nac600 milk thistle saw palmetto falan eklemeyi düşünüyordum. Kan tahlilin de ürik asit yüksek çıktı, önceki tahlillerimde sorun yoktu. Diyet döneminde yükselebiliyormuş.
      İlk 4 enjeksiyonumu yaptım. Herhangi ödem bişey olmadı. Bu süreçte sadece testislerimde hafif bi ağrı var, özellikle sol tarafta hissediyorum. Testisleri boşaltmama rağmen devam eden bi ağrı, hafif sızlama gibi. Testesteron seviyem düşük acaba onunla alakalı olabilir mi?
      İlaçlarımı arkadaşımdan alıyorum, kendisi kullanıyor ve ilaçlar çalışıyor.
      Testler kür öncesine aittir.
      Görüş ve düşünceleriniz benim için çok önemli.
      Saygılarımla

• Yazan: Psyens
      Merhabalar Abilerim,
      İçerisinde trenbolone olacak şekilde kür önerisi rica ediyorum.
      Kür amacım:
      Yağlardan arınıp kas hacmimi arttırmak.
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: damdeok
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Ay sonunda tatile gideceğim için 2 haftalık ufak sert bi definasyon yapmak istiyorum pis yağı suyu atıp sonra bulk kürüme devam edicem. Şuana kadar only testo gidiyordum kilo alırken ama bundan sonraki süreçte rimo kullanmayı planlarken ufak bir definasyona karar verdim kür ortasında.
      14 günlüğüne clen alsam etkisini görür müyüm ve rimoya 14 günlük definasyondan sonra mı başlamalıyım?
      Veya:
      testo clen rimoyla Ürünleriyle definasyon mu yapmalıyım?
      0 carb yapmayı düşünüyorum ara ara carb alıcam tabi metabolizmayı sıfırlamamak için. Testoyu 500 kullanıcam clenin dozu ne olmalı sizce? ve rimo alırsam onun dozu ne olmalı şimdiden teşekkürler. Bu arada 14 günlük olduğu için clen yanına bi koruyucu kullanmayı düşünmüyorum şuan ama kullanman gerekiyor derseniz kullanabilirim.
      yaş 25 boy 178 kg 79 Biraz karışık oldu kafa karıştırdığım için kusura bakmayın cevaplarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.