Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitz

Pharmtech trenbolone acetat

Önerilen İletiler

Blitz    7

merhaba

2 haftadir definasyon kurundeyim. 12 hafta testo bolde deca bulk yapmistim ayni marka ile sonuc aldigim icin ayni markadan devam ettim.

bu kurde 15. gunum gun asiri Testo pro 100mg + tren acetat 75 mg + masteron 100mg yapiyorum. 8 igne bitti.

ilk sorum su anda hicbir etki goremedim ne zaman etki gormem beklenir bu kurde.

2. sorum ise 3unude ayni enjektorle yapiyorum buna ragmen daha hic tren oksurugu olmadi. degisik yorumlar var bu konu hakkinda. ozellikle bu markayi kullanan varsa yorumlarini bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Blitz, Bir saat önce yazdı:

merhaba

2 haftadir definasyon kurundeyim. 12 hafta testo bolde deca bulk yapmistim ayni marka ile sonuc aldigim icin ayni markadan devam ettim.

bu kurde 15. gunum gun asiri Testo pro 100mg + tren acetat 75 mg + masteron 100mg yapiyorum. 8 igne bitti.

2. sorum ise 3unude ayni enjektorle yapiyorum buna ragmen daha hic tren oksurugu olmadi. degisik yorumlar var bu konu hakkinda. ozellikle bu markayi kullanan varsa yorumlarini bekliyorum.

Gün aşırı o dozlar ile yemek yesen bak yemeği geçtim fastfood alsan bile fark yaratırsın bence ilaçların boş.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416

Pharmtech konusunda geçen uyarmıştım. Kullanıcılardan son gelen testler hiç iç açıcı değil diye.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitz, 11 saat önce yazdı:

merhaba

pharmtech kullanmadım hiç ama öksürük mevzusu enjeksiyonun hızlı basılması veya damara yakın geçmesi ile ilgili falan olabiliyo bende öksürük olmuyo diye şüphelenmiştim geçen hemşirenin biri yeşil uçla hızla bastı ciğerim bildiğin alev aldı.

Etki mevzusuna gelince ben de öyle abarttıkları gibi bi etki görmedim benim 32. günüm şu an trende, çok katı diyet yapıyordum hani aradaki fark diyetle de yapılabilecek bi farktı sadece damarlar eklenmişti ekstra olarak sonra bir iki gün bıkıp abur cubur ne varsa yedim vücudum aşırı doldu ama yine de yağlanmadım ve bence daha iyi etkisi oldu, sanırım trende karbonhidratı falan çok kısmak mantıklı değil normal yiyosun o zaten gerekeni yapıyo diğer türlü metabolizmada aşırı yavaşlıyo zaten.

Sinir özgüven libido gibi şeylerde de bazen aşırı sinirli olduğum zamanlar oldu bazen özgüvenli hissettim aşırı libido pek olmadı ama bunlar da kişiden kişiye değişiyormuş zaten.

Bence ilacın çalışıp çalışmadığını anlamanın en iyi yolu psikolojine bak eğer dalgınlık obsesif hareketler kafaya bir şeyleri çok takma gibi durumlar var mı bende en çok bunu tetikledi çünkü.

Bi diğeri de ilk vurduğun zamanlar kabuslar gördün mü ve ateş basması oluyor mu çünkü bunlar en sık yan etkileri arasında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitz    7

tam uzerine denk geldi galiba sizin yazdiginizin bugun biraz daha hizli enjeksiyon yaptim ve bogazimdan yukari dogru bir daralma gicik basti baya oksurdum sonra gecti. Allchem satan musabik bir arkadas pharmtechin treni baya etkisiz demisti ama butceden dolayi pharmtech almistim. guncellerim arada burayi etki olarka ve prolaktinde verecegim 2 hafta sonra ama dostinex aliyorum 15 gunde yarim o prolaktini baskilar

bulkida ayni marka ile yapmistim sonuc almsitim kan degerlerinde ve aynada ondan degistirmek istemedim

tarihinde Blitz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halley    1
Blitz, 14 saat önce yazdı:

merhaba

İlla öksürük olucak diye birşey yok genelde psikolojik olarak çok etkiler bazen idrarda renk koyulaşabilir sinir agresiflil yapar genelde damarlar gözükmeye başladıysa ve adeleye sertlik geldiyse çalışıyodur bnde pharmatec kullanıyorum şimdilik problem yaşamadım ama genelde herkes markaları kötülüyo şu marka böyle bu marka boş diye herkes birbirine çamur atıyo deneyip görmekde fayda var baktın etki almadın direk bırak başka satıcıdan al farklı marka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Halley, 2 dakika önce yazdı:

İlla öksürük olucak diye birşey yok genelde psikolojik olarak çok etkiler bazen idrarda renk koyulaşabilir sinir agresiflil yapar genelde damarlar gözükmeye başladıysa ve adeleye sertlik geldiyse çalışıyodur bnde pharmatec kullanıyorum şimdilik problem yaşamadım ama genelde herkes markaları kötülüyo şu marka böyle bu marka boş diye herkes birbirine çamur atıyo deneyip görmekde fayda var baktın etki almadın direk bırak başka satıcıdan al farklı marka 

Burada öyle işler olmuyor. Asılsız kötülemez kimse. Test yaptırılır sonuçlar üzerinden konuşulur. Herkesin yere göğe sığdıramadığı marka vardı mesela bir tane. Aynı böyle iyi konuşuluyordu başlarda. Sonra only rimabolone kullanan birinin total testosu 1500+ vs çıkarmaya başlamıştı :D. Peşi sıra adı sanı anılmaz oldu. başka bir tanesi X markanın ürününün 2. haftasında AST - ALT 650lerde geziyordu.  

Ez cümle merdiven altı ürünlerden uzak durun. Şimdi doludur yarın ne olur bilemezsiniz. Bir serisi doludur öbürü boştur bilemezsiniz. Pahalı hammaddeli anaboliklerin içine testo basar gönderir bilemezsiniz. Türlü kirleticilere maruz kalmıştır bilemezsiniz. Sağlıkla oyun oynanmaz. Eczane veya uluslararası lab. ürünlerinden şaşmamalısınız. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
Halley, Bir saat önce yazdı:

Ee baktık etki alamadık başka marka aldık onda da etki alamadık etki alana kadar para ödemeye devam mı edeceğiz ? 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitz, 3 saat önce yazdı:

tam uzerine denk geldi galiba sizin yazdiginizin bugun biraz daha hizli enjeksiyon yaptim ve bogazimdan yukari dogru bir daralma gicik basti baya oksurdum sonra gecti. Allchem satan musabik bir arkadas pharmtechin treni baya etkisiz demisti ama butceden dolayi pharmtech almistim. guncellerim arada burayi etki olarka ve prolaktinde verecegim 2 hafta sonra ama dostinex aliyorum 15 gunde yarim o prolaktini baskilar

bulkida ayni marka ile yapmistim sonuc almsitim kan degerlerinde ve aynada ondan degistirmek istemedim

Dediğim gibi bende öksürük yok öfke çok yok diye şüpheleiyodum damarlanma vardı ama abarttıkları kadar yan etki yaşamamıştım sonra 12. vurumdu sanırım aşırı ciğer daralması yanma gelince anladım ne olduğunu

Önceki formunuz nasıldı bir de cycle kaç hafta sürdü dozlar nasıldı söyleyebilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161    7

pharmtech in sahtesi tr de üretilmeye başlamıştı sahte ürüne denk gelmiş olabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Blitz, 26.03.2023 - 22:50 yazdı:

merhaba

Pharmtec mi kullanıyorsun üstad sende fiyat olarak ne verdın acaba kutu kutu olarak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161    7
Blitz, 13 saat önce yazdı:

prop 17 tren acetat 26 eurodan aldim.

yerli üretim olabilir testo 550-650  tren 800-950 bandında orj satılıyor die biliyorm 
euro hesabı yapıp ürünü yurt dışı gibi göstermek olabilir amacı  kan testi ver olmadı sağlam olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161, 30.03.2023 - 11:56 yazdı:

yerli üretim olabilir testo 550-650  tren 800-950 bandında orj satılıyor die biliyorm 
euro hesabı yapıp ürünü yurt dışı gibi göstermek olabilir amacı  kan testi ver olmadı sağlam olsun 

Az önce birisiyle konuştum 76 dolar trene fiyat söylediler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitz    7

1 ay oluyor 3 gun sonra artik cok net soyleyebilirim ki bu markanin treni tirt baya etkisiz.

zaten yarismaci bir hoca soylemisti cok etkisiz diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aviator    3
Blitz, 7.04.2023 - 11:27 yazdı:

1 ay oluyor 3 gun sonra artik cok net soyleyebilirim ki bu markanin treni tirt baya etkisiz.

Bu markanin masteron’u hakkinda ne dusunuyorsunuz kullanan öneren var mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Blitz, 07.04.2023 - 11:27 yazdı:

Ben tren enantat kullanıyorum 2 hafta oldu bitti pump artısı kaslarda sertlik celık gibi ve sanki sürekli pamplı geziyormus gibi hissiyat veriyor pharmtec tren Enantat aldığım etkıler bunlar 3-4-5 . Haftada demekki patlama olacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste, 11.04.2023 - 07:46 yazdı:

Ben tren enantat kullanıyorum 2 hafta oldu bitti pump artısı kaslarda sertlik celık gibi ve sanki sürekli pamplı geziyormus gibi hissiyat veriyor pharmtec tren Enantat aldığım etkıler bunlar 3-4-5 . Haftada demekki patlama olacak 

Dostum ben de SP tren enant düşünüyorum buradan hiç kullandın mı sp 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Muharremkarademir, 3 dakika önce yazdı:

Dostum ben de SP tren enant düşünüyorum buradan hiç kullandın mı sp 

Valla burak hocamda orjınal sp tren var diye biliyorum ama whatsapp sımgesıne basarsan yardımcı olur sana ben kullanmadım ama @Loving

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitz, 07.04.2023 - 11:27 yazdı:

26 dolar trenle 17 dolar prop tan ne bekliyordun dostum

Imajeste, 7 dakika önce yazdı:

Valla burak hocamda orjınal sp tren var diye biliyorum ama whatsapp sımgesıne basarsan yardımcı olur sana ben kullanmadım ama @Loving

Evet bende ordan düşünüyorum arkadaşım da hocadan ürün almış çok memnun kaldı baya büyüttü sağolsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Muharremkarademir, 2 dakika önce yazdı:

Evet bende ordan düşünüyorum arkadaşım da hocadan ürün almış çok memnun kaldı baya büyüttü sağolsun

Ben pharmtec kullanıyorum gayet memnunum bakalım tavsıye uzerıne aldım bende 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste, 2 dakika önce yazdı:

Ben pharmtec kullanıyorum gayet memnunum bakalım tavsıye uzerıne aldım bende 

Orijinal ürün bulacağımız tek kişi ama fiyatları henüz bilmiyorum sormadım tren 1500 felan diyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Muharremkarademir, 4 dakika önce yazdı:

Orijinal ürün bulacağımız tek kişi ama fiyatları henüz bilmiyorum sormadım tren 1500 felan diyorlar

@Lovingburak hoca iyidir sağlamdır dürüsttür ben yaz konus derim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.