Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

HiramKarambit

Bu spordaki 3.Ayım

Önerilen İletiler

Herkese merhaba bu spordaki 3. Ayım başlangıca dair fotoğraflarım yok çok fotoğraf çeken birisi değilim ama gelişimimi burdan takip etmek istedim sizlerin de huzurunda ara ara güncellemeler yapacağım.

Herhangi bir ilaç kullanmıyorum boyum 184 şuanda 73 kiloyum haftada 6 gün antrenman yapıyorum günde 5k kalori civarı alıyorum ve pirinç tavuk yumurta brokoli patetes den oluyor bu (tek brokoli yiyebiliyorum sebze olarak çok sebze seven biri değilim) antrenman sistemimi oturtmam ve farkli sistemleri denemem 1 ay a yakın sürdü inşallah sizlerle daha iyi yerlere gelecegimi umuyorum herkese iyi günler

IMG-20230314-WA0039.jpg.eb830311d40b48e32aa76f3ae2a5f92c.thumb.jpg.3f2f0ef54b27bb15c1aeff28f2262015.jpg IMG-20230313-WA0010.jpg.47ba30abce9ce1844eb46dca426f3513.thumb.jpg.a7a0a5eaaf8a8d5504c092f15abdb296.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.385
HiramKarambit, 35 dakika önce yazdı:

77 kilo kolum nedense küçük gözüküyor 36 cm şuan (küçük zaten) büyümeye devam sırt detaylandı

Genetiğin güzel vitaminlerini vs aksatmadan kullanırsan seni bir adım daha ileri atacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 4 saat önce yazdı:

Genetiğin güzel vitaminlerini vs aksatmadan kullanırsan seni bir adım daha ileri atacaktır.

Hocam şuanda kas kütlesi eksikliğinden de olabilir ama tek memnun olmadığım yerim karın bölgem özellikle birde çok yiyip şiştiysem aşırı şişkin duruyor nasıl bir diyet programı izlemeliyim sizce genel de temiz gıdalarla besleniyorum ama sıfır karb vs şeylere girmek gerekir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cmracr55    1
HiramKarambit, 1 dakika önce yazdı:

Hocam şuanda kas kütlesi eksikliğinden de olabilir ama tek memnun olmadığım yerim karın bölgem özellikle birde çok yiyip şiştiysem aşırı şişkin duruyor nasıl bir diyet programı izlemeliyim sizce genel de temiz gıdalarla besleniyorum ama sıfır karb vs şeylere girmek gerekir mi

Karb almazsan büyüyemezsin definasyondaki sporcular bile karbı sıfırlamazlar sıfırlayan bilgisizdir. Enerjin olmaz ağırlıkların düşer güç kaybedersin. Yağsız beslenmeye devam et karb yüksek kalsın. Glikojen depoların boş olduğunda (örn. Uykudan uyandığında) kardiyo yapmaya çalış. Natural sızma zeytinyağı soğuk sıkım şeklinde kullanabilirsin. Antrenmandan sonra karın egzersizlerini rutin haline getir. Sabırla bu şekilde devam edersen gelişimi göreceksin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kaanzinn    2
cmracr55, 10 dakika önce yazdı:

Karb almazsan büyüyemezsin definasyondaki sporcular bile karbı sıfırlamazlar sıfırlayan bilgisizdir. Enerjin olmaz ağırlıkların düşer güç kaybedersin. Yağsız beslenmeye devam et karb yüksek kalsın. Glikojen depoların boş olduğunda (örn. Uykudan uyandığında) kardiyo yapmaya çalış. Natural sızma zeytinyağı soğuk sıkım şeklinde kullanabilirsin. Antrenmandan sonra karın egzersizlerini rutin haline getir. Sabırla bu şekilde devam edersen gelişimi göreceksin.

sıfırlayan bilgisizdir lafını doğru bulmuyorum sıfırlaması gerektiği durumlar olabiliyor fakat bu arkadaşın öyle işlere girmesine hiç gerek yok hatta ben bu arkadaşın 3.ayında bu forumda ne aradığını düşündüm ilk yazıyı gördüğümde 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
HiramKarambit, 43 dakika önce yazdı:

Ya dostum sedanter bir bireysin oturup kalksan, eline dumbbell alsan kas kazanacaksın ne bu acele ne bu kompleks bakış açısı, ye bas işte takılma fazla phase phase her şey kas kütlen yok karın kası düşünüyorsun, ne diyeti ne bulursan ye annen ne yaparsa ye gitsin 2 yıl non stop idmanlarını aksatmadığın sürece zaten büyüyeceksin bu sosyal medyadan nefret ediyorum izleyip izleyip gaza geliyorsunuz salak saçma bilgi kirliliği olan lanet bir yer, kalori bile sayma ye bas ağırlıklarını arttır yeterli. 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
HiramKarambit, 26.03.2023 - 12:21 yazdı:

haftada 6 gün antrenman yapıyorum

IMG-20230314-WA0039.jpg.eb830311d40b48e32aa76f3ae2a5f92c.thumb.jpg.3f2f0ef54b27bb15c1aeff28f2262015.jpg IMG-20230313-WA0010.jpg.47ba30abce9ce1844eb46dca426f3513.thumb.jpg.a7a0a5eaaf8a8d5504c092f15abdb296.jpg

Eğer bu işi naturel olarak yapıyorsan haftada 6 gün fazla, devamlılığı sağlayabilmek ve toparlanabilmen için sağlam 4 veya en çok 5 gün antrenman yapman daha mantıklı olacaktır.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.