Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mahmutaga

Ramazanda bu yapilirmi?

Önerilen İletiler

Mahmutaga    35

Merhaba herkes

kisa ve net sormak isterim size.

ben ramazan ayinda ekstra kilo vermek icin T3 tiromel yutmak dusunuyorum.  Sahurda kalkip bi 50 mg t3. Bunun bi tehlikesi olurmu? Cunku yaten ac kalicam ve vutudu yorucam. 
hergun bi 1 saat cardio yapmak isterim.

sizce Bu mantiklimi? @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.396
Mahmutaga, 2 saat önce yazdı:

Merhaba herkes

ben ramazan ayinda ekstra kilo vermek icin T3 tiromel yutmak dusunuyorum.  Sahurda kalkip bi 50 mg t3. Bunun bi tehlikesi olurmu? Cunku yaten ac kalicam ve vutudu yorucam. 

Eğer hastalık sahibi değilseniz tiroit hormonları ile oynamamanızı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
Mahmutaga, 2 saat önce yazdı:

Merhaba herkes

Kilo vermek için hormonlarını bozmaya asla değmez. Alınabilecek bir risk değil çünkü yemek yersin tekrar kiloyu alırsın buda sadece hormonlarını bozdugunla kalır. Podyuma çıkacaksındır ozman son düzlükte risk alırsın anlarım ama bu şekilde değil.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Eğer hastalık sahibi değilseniz tiroit hormonları ile oynamamanızı tavsiye ederim.

Tmm anladim

ama yinede denemek istiyom

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Mahmutaga, Bir saat önce yazdı:

Tmm anladim

ama yinede denemek istiyom

Dene o halde. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Stimulan insülin ve tiromel türevleri. Arkadaşlar bu 3 u trenbolondan kat kat daha zararlı ve banko ölüme götürecek şeylerden. Sana gelince: artık söylemekten dilimizde tüy bitti zararlı diye diye sıkıldık. Her şeyiniz 4/4 luk bile değil bide tiromel kullanma peşindesiniz napiyosaniz yapın sıktınız artık nerden duyup da gelip konu açıyorsunuz anlamış değilim 

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Mahmutaga, 7 saat önce yazdı:

Merhaba herkes

Dene dene kanka sen gırtlağını tutup açlıktan uyuyamadığın, kalkıp cardio yapmadığın sürece istediğini yut kaçın kolaya oynayın tüm hormon sisteminizle ileride kafanızı dağa taşa vurursunuz artık... 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

@Loving tren muhabbetinden sonra insülin stimulan ve tiromel hakkında da amatör kardeşlerimize ithafen bir konu acma zamanınn geldigini düşünüyorum abi. Bunlar şakaya gelecek şeyler değil Allah korusun 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Larues, 1 dakika önce yazdı:

Stimulan insülin tiromel türevi. Arkadaşlar bu 3 u trenbolondan kat kat daha zararlı ve banko ölüme götürecek şeylerden. Sana gelince: artık söylemekten dilimizde tüy bitti zararlı diye diye sıkıldık. Her şeyiniz 4/4 luk bile değil bide tiromel kullanma peşindesiniz napiyosaniz yapın sıktınız artık nerden duyup da gelip konu açıyorsunuz anlamış değilim 

Çoooook sıktı çoluk çocuk aynı konuları döndürüp döndürüp açıyorlar only oral steroid kullanılır mı yok 3 aydır spor yapıyorum gelişemiyorum baydı da kardeşim vallaha baydı tc ile veya ıq seviyesiyle giriş yapılsa şu gruba grup boşalır cidden beynini kapatan sağdan soldan bir şey duyan foruma geliyor yeter da. Yok bide olması gereken doğruları anlatıyoruz duymak istediklerini duymadıklarında bide bilgi veren insanlara çıkışıyorlar yok o hoca olur dedi 20 yıllık hoca xD bu saatten sonra en iyisi yorum yapmamak bu tip insanlara @rastlantisal ümit abi bırak sende kendini yoruyorsun cidden abi verdiğin bilgileri avrupada zoom üzerinden ders başı 500eur a veriyorlar ya, bu iş bu kadar kolay değil cidden değil ya eline iğne alan instadan x yarışmacıya yazan kendine içinde ne olduğunu bilmediği şeyi vurup buraya koşuyor arkadaş az oturur araştırır ya insan ya her neyse 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, Bir saat önce yazdı:

Çoooook sıktı çoluk çocuk aynı konuları döndürüp döndürüp açıyorlar only oral steroid kullanılır mı yok 3 aydır spor yapıyorum gelişemiyorum baydı da kardeşim vallaha baydı tc ile veya ıq seviyesiyle giriş yapılsa şu gruba grup boşalır cidden beynini kapatan sağdan soldan bir şey duyan foruma geliyor yeter da. Yok bide olması gereken doğruları anlatıyoruz duymak istediklerini duymadıklarında bide bilgi veren insanlara çıkışıyorlar yok o hoca olur dedi 20 yıllık hoca xD bu saatten sonra en iyisi yorum yapmamak bu tip insanlara @rastlantisal ümit abi bırak sende kendini yoruyorsun cidden abi verdiğin bilgileri avrupada zoom üzerinden ders başı 500eur a veriyorlar ya, bu iş bu kadar kolay değil cidden değil ya eline iğne alan instadan x yarışmacıya yazan kendine içinde ne olduğunu bilmediği şeyi vurup buraya koşuyor arkadaş az oturur araştırır ya insan ya her neyse 

Yakında devlet Bi düzenleme getirecek bu ilaçlara adım kadar eminim o zaman şırınga bile alamayacağız. Okulda kitap okumayan ders çalışmayan çocuklar gidip farmakoloji hakkında makaleler kitaplar okuyo elde var 0 küre girme cesareti desen yok 🙂 bu yaşlar daha gelmez farkında değiller 300 500 gram kalıcı kütle için gençlik harcamaya değer mi.

YouTube da bazı arkadaşlar sayesinde bu kadar yayıldı zaten. @galicik. Herkes tutturmuş tren tren diye hiçte komik değil agza kafein döküp video atmalar yok kombin yapıp gitmeler bas lan demeler prteinin gramıni saymalar vs. Yakında modasi geçerde inşallah rahatlarız. Eskiden böyle değildi şimdi heyecanı kalmadı

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Larues, Şimdi yazdı:

YouTube da bazı arkadaşlar sayesinde bu kadar yayıldı zaten. @galicik. Herkes tutturmuş tren tren diye hiçte komik değil agza kafein döküp video atmalar yok kombin yapıp gitmeler bas lan demeler prteinin gramıni saymalar vs. Yakında modasi geçerde inşallah rahatlarız. 

Geçmez modası imkan vermem hele yeni nesil böyleyken o video çeken arkadaşlara ağzımı açmak istemiyorum açarsam bu forumdan ban yerim 2015 lerde bir online pt furyası başlattılar çoluk çocuğu, yok değişim yarışması yok x değişim zart değişim diye hayallerle kandırdılar o tayfanın ALAYI DOLANDIRICI şimdide ilaç tan dolandırıyorlar milleti hepsi zengin oldu vasıfsız elemanlar, iyi bir üniversiteden yüksek lisans mezunu olan kişilerin ömür boyu çalışsa erişemeyeceği hayat konforunda ve zengilikte yaşıyorlar vasfın ne yok aaaaah aaaaaaah 

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vücut geliştirme şuan çoluk çocuk kitle yüzünden çok rezil hale geldi , Instagram da tiktok da 3 ıq herkes bu sporu yapmaya başladı , biri dışarıda vücudum hakkında soru sorunca bilerek ben halterciyim güreşciyim diyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
galicik, 52 dakika önce yazdı:

Geçmez modası imkan vermem hele yeni nesil böyleyken o video çeken arkadaşlara ağzımı açmak istemiyorum açarsam bu forumdan ban yerim 2015 lerde bir online pt furyası başlattılar çoluk çocuğu, yok değişim yarışması yok x değişim zart değişim diye hayallerle kandırdılar o tayfanın ALAYI DOLANDIRICI şimdide ilaç tan dolandırıyorlar milleti hepsi zengin oldu vasıfsız elemanlar, iyi bir üniversiteden yüksek lisans mezunu olan kişilerin ömür boyu çalışsa erişemeyeceği hayat konforunda ve zengilikte yaşıyorlar vasfın ne yok aaaaah aaaaaaah 

Bak yine zengin olsunlar lafım yok besyo mezunu izmarit kasa 5 kişiyi topluyorlar bir tane kiralık ofise yaşları 25-26 yaz kızım program 4x12 textbook, alan bireyler zaten sedanter oturup kalksa kas koyacak değişim videoları yapıyorlar adamlar gırtlak dolusu ilaç haftalık 5gr ilaç vurup 3 ayda podyum formuna sokup natural değişim diye millete kakalıyorlar... Bu adamlardan ne beklenir dinleri imanları para sonra 17 yaşında çocuk instada trene bindim <HAHAHHAAH diye video çeker tabiii 

Larues, 55 dakika önce yazdı:

YouTube da bazı arkadaşlar sayesinde bu kadar yayıldı zaten. @galicik. Herkes tutturmuş tren tren diye hiçte komik değil agza kafein döküp video atmalar yok kombin yapıp gitmeler bas lan demeler prteinin gramıni saymalar vs. Yakında modasi geçerde inşallah rahatlarız. Eskiden böyle değildi şimdi heyecanı kalmadı

....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
galicik, 30 dakika önce yazdı:

Vasfı kafasını kullanıp para kazanması ayrıca neden dolandırıcı oluyorlar anlamadım

Larues, 47 dakika önce yazdı:

Stimulan insülin ve tiromel türevleri. Arkadaşlar bu 3 u trenbolondan kat kat daha zararlı ve banko ölüme götürecek şeylerden. Sana gelince: artık söylemekten dilimizde tüy bitti zararlı diye diye sıkıldık. Her şeyiniz 4/4 luk bile değil bide tiromel kullanma peşindesiniz napiyosaniz yapın sıktınız artık nerden duyup da gelip konu açıyorsunuz anlamış değilim 

Hocam insanlar bir yerlerden birşey duyup da gelip konu açar doğrusu ne ne değil diye forumun mantığı budur siteminiz saçma geldi 

Ve de tabiri caizse hayvan gibi ilaç kullanan herkes bir başkasına kullanma diyor örnek tren kullanan adam başkasına kullanma diyince samimi olmuyor genel olarak söyledim size özel değil abilerim 

tarihinde ArdaK2 tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yalan satıyorlar çünkü, 4x12 program veriyor adamın eline bir de sallamasyon kür hadi bas aslanım diyor xD

Bana mesela spora ilk gittiğim sene (bir de besyocu bunu yapanlar) bir 3x8 verdiler haftada 20 küsür set göğüs bilmem kaç set bacak falan 1 sene civarı az çok geliştim yeni başladığımdan, sonra tık yok. Mike mentzerin sisteme geçtim ben de haftada 2 set. Hiç büyümediğim kadar büyümeye başlamıştım o sene

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49
BİLGE MADAM SEYİS, 40 dakika önce yazdı:

Yalan satıyorlar çünkü, 4x12 program veriyor adamın eline bir de sallamasyon kür hadi bas aslanım diyor xD

Bana mesela spora ilk gittiğim sene (bir de besyocu bunu yapanlar) bir 3x8 verdiler haftada 20 küsür set göğüs bilmem kaç set bacak falan 1 sene civarı az çok geliştim yeni başladığımdan, sonra tık yok. Mike mentzerin sisteme geçtim ben de haftada 2 set. Hiç büyümediğim kadar büyümeye başlamıştım o sene

Dediğin programa merak edip baktım çok karışık geldi yav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc, Bir saat önce yazdı:

Dediğin programa merak edip baktım çok karışık geldi yav

Hocam heavy duty diye bir ktiabı var mentzerin pdf olarak bulursun internette bir de seminerleri var youtubeda. Kısaca ağır şiddet kısa antrenman yapıyorsun haftada 1 kez her kas grubu. Mesela ben 1 set hammer curl giriyorum 3 set drop set yapıyorum yani 3 kere tükenişe geliyorum sonra aynısından 1 set de preacher curl atıyorum. 2 sette bitiyor haftalık idman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49
BİLGE MADAM SEYİS, 14 saat önce yazdı:

Hocam heavy duty diye bir ktiabı var mentzerin pdf olarak bulursun internette bir de seminerleri var youtubeda. Kısaca ağır şiddet kısa antrenman yapıyorsun haftada 1 kez her kas grubu. Mesela ben 1 set hammer curl giriyorum 3 set drop set yapıyorum yani 3 kere tükenişe geliyorum sonra aynısından 1 set de preacher curl atıyorum. 2 sette bitiyor haftalık idman

Bakçaz bakalım haftada tek idman garip geliyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
BİLGE MADAM SEYİS, 20 saat önce yazdı:

büyük kas grupları için orta seviyede bir sporcu için haftada 20setlik  volume yeterli diyor cogu hoca. fakat güray hocanın podcastini dinlediğimde gokalaf talha kılıc gogus sırt  gibi bölgelerine 4-10 working set uyguladıklarından bahsediyorlar. tükenişe dahi gitmediklerinden 2-3tekrar bıraktıklarını soyluyorlar.  antreman işi çok enteresan gercekten. kime neyin yarıcagı ve o işe yarayan sistemi bulmak yıllar surebiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Canlar biraz konu dışı olacak ama yazmak hasıl oldu. Herkesin heyecanını ve "tekrardan" dolayı sıkılıp sinirleniyor olmasını anlıyorum gerçekten. 

Ama bilin ki burada yazdıklarımızdan sadece soruyu soran nasiplenmiyor. Aradan geçiyor belki 5 sene biri benzerini aratıyor ve bu yazıyı görüyor. Yani yazdıklarımızı görüyor. Tehlikesini anlattığınız yazıları, tehlikeye karşı verdiğiniz tepkileri görüyor. Vazgeçiyor yada ona göre karar veriyor. Bunun bilinci ile motive olmakta fayda var. Forumun genel geçer chatten en büyük avantajı bu değil mi zaten? Yazdıklarınız forum açık olduğu sürece yaşıyor. Bir sürü forum kurcaladım uluslararası çapta. Ama buradaki kadar dobra, buradaki kadar heves ile doğru bilgiye yönlendiren, doğruyu ısrarla anlatan bir yer görmedim. 

Benim bilgimin temeli eskide yazılmış yazıların, makalelerin, verilmiş cevapların incelenmesi ve çıkarımlarıdır. 

O yüzden sabırla sinirlenmeden anlatmaya devam etmekte fayda var. Dün ısrarla karşı çıktıklarınız bugünün realitesi ve kabul göreni oldu. Bugün ısrarla karşı çıktıklarınız yarının realitesi olacak. 

Üstelik kürde olduğunuzu hatırlatırım :)

Sevgi ve saygılarımla.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
rastlantisal, 17 dakika önce yazdı:

Canlar biraz konu dışı olacak ama yazmak hasıl oldu. Herkesin heyecanını ve "tekrardan" dolayı sıkılıp sinirleniyor olmasını anlıyorum gerçekten. 

Ama bilin ki burada yazdıklarımızdan sadece soruyu soran nasiplenmiyor. Aradan geçiyor belki 5 sene biri benzerini aratıyor ve bu yazıyı görüyor. Yani yazdıklarımızı görüyor. Tehlikesini anlattığınız yazıları, tehlikeye karşı verdiğiniz tepkileri görüyor. Vazgeçiyor yada ona göre karar veriyor. Bunun bilinci ile motive olmakta fayda var. Forumun genel geçer chatten en büyük avantajı bu değil mi zaten? Yazdıklarınız forum açık olduğu sürece yaşıyor. Bir sürü forum kurcaladım uluslararası çapta. Ama buradaki kadar dobra, buradaki kadar heves ile doğru bilgiye yönlendiren, doğruyu ısrarla anlatan bir yer görmedim. 

Benim bilgimin temeli eskide yazılmış yazıların, makalelerin, verilmiş cevapların incelenmesi ve çıkarımlarıdır. 

O yüzden sabırla sinirlenmeden anlatmaya devam etmekte fayda var. Dün ısrarla karşı çıktıklarınız bugünün realitesi ve kabul göreni oldu. Bugün ısrarla karşı çıktıklarınız yarının realitesi olacak. 

Üstelik kürde olduğunuzu hatırlatırım :)

Sevgi ve saygılarımla.

Yeni okudum mesajlari.

t3 kullanmakta fikrimi degisdim vi kullanmiycam. Bir kac kardesler biraz öntavirli ve yargilayici mesajlar yazmiz. Kusura bakmayin kardesler ben sizin gibi “uzman” degilim. Tek sizden bilgi almak icin bir soru sordum basitce. Aldim sizden cevabimi ve fikirlerinizi dusundum tasindim ve ne yapicam kendim karar vererim bu saatten sonra. 
yinede Sagol hepiniz icin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.