Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gregsl

Prolaktinin kür öncesi yüksek çıkması

Önerilen İletiler

Gregsl    2

Merhaba arkadaşlar henüz kür yapmadım küre giricem ve test yaptırdım ama prolaktin çok yüksek çıktı

Her nekadar normal yazsada 23 yüksek bir değer 

Prolaktin yüksekliğinin etkilerine baktım ama bende hiçbiri yok 

Test e + rimobolan kürüne girmeyi düşünüyorum 

Sizce bu prolaktin konusunda ne yapmalıyım 

Screenshot_20230313-145632_e-Nabz.thumb.jpg.c3efe687f98eeec7a0675fbc9c1cde76.jpg Screenshot_20230313-145619_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gregsl    2
Gregsl, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar henüz kür yapmadım küre giricem ve test yaptırdım ama prolaktin çok yüksek çıktı

Bide prolaktin testoyuda düşürüyormuş prolaktinimi azaltırsam testom artar mı ?

Screenshot_20230313-145632_e-Nabz.thumb.jpg.c3efe687f98eeec7a0675fbc9c1cde76.jpg Screenshot_20230313-145619_e-Nabz.thumb.jpg.aaa4c5d89a003d87f550f777dfa471b1.jpg

Geleceğin Olympia'sı, Bir saat önce yazdı:

Bende test yaptırdığımda referans aralığından yüksek çıkmıştı küre girmeden önce. Şuan sıkıntı yok, senin referans değerleri içerisinde takma kafana.

Teşekkür ederim gyno olmaktan korkuyorum vücut su tuttu mu peki sizin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl, 2 dakika önce yazdı:

Doğal testosteron üretimini yağ yakmak dışında anlamlı bir ölçüde arttıramazsın. Demir dikeninin arttırdığına dair araştırmalar var ama bazısında çok az artmış bazısında hiç, az bir kısmında önemli artışlar var araştırmaların.

Gyno da bir anda olmazsın yavaş yavaş başlar, fark edersin onu da olmadı test verirsin östrojen çok yüksekse arimidex ya da tamoksifen kullanırsın. Arimidex daha iyi olur ama pahalı.

Bu arada östrojen zaten kürdeyken referans değerini aşacaktır önemli olan tetosterone ile oranı, yüksek östrojen tek başına gyno yapmaz testoya göre oranı çok artarsa yapar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.436
Gregsl, 6 dakika önce yazdı:

Korkacak birşey yok. Testten önce alkol kullandın mı ? Kaç gün cinsel perhiz uygulayıp test verdin ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Korkacak birşey yok. Testten önce alkol kullandın mı ? Kaç gün cinsel perhiz uygulayıp test verdin ?

Teşekkür ederim :)

Alkol içmem 

2 gün uyguladım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
BİLGE MADAM SEYİS, Bir saat önce yazdı:

Doğal testosteron üretimini yağ yakmak dışında anlamlı bir ölçüde arttıramazsın. Demir dikeninin arttırdığına dair araştırmalar var ama bazısında çok az artmış bazısında hiç, az bir kısmında önemli artışlar var araştırmaların.

Gyno da bir anda olmazsın yavaş yavaş başlar, fark edersin onu da olmadı test verirsin östrojen çok yüksekse arimidex ya da tamoksifen kullanırsın. Arimidex daha iyi olur ama pahalı.

Bu arada östrojen zaten kürdeyken referans değerini aşacaktır önemli olan tetosterone ile oranı, yüksek östrojen tek başına gyno yapmaz testoya göre oranı çok artarsa yapar.

Çok teşekkürler 

BİLGE MADAM SEYİS, Bir saat önce yazdı:

Büyük ihtimal rimobolan dengeleyecektir zaten östrojenini aromataz inhibisyonu yapar çünkü dht türevleri

Harika ozaman 

Peki prolaktini azaltmak için birşey kullanmayayım mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.436

Teşekkür ederim :)

Alkol içmem 

2 gün uyguladım 

Anladım genede bu kadar yüksek çıkmaması gerekirdi. Sosyal hayatında sinir stres vs varsa bunlarda yüksek çıkmasına sebep olabilir. Genede ben 1 hafta perhiz uygulayıp tekrar test verirdim.

Harika ozaman 

Bunu azaltmak için ilk önce sebebi ne onu bilmek gerek yoksa sürekli prolaktinle uğraşırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Anladım genede bu kadar yüksek çıkmaması gerekirdi. Sosyal hayatında sinir stres vs varsa bunlarda yüksek çıkmasına sebep olabilir. Genede ben 1 hafta perhiz uygulayıp tekrar test verirdim.

Aslında dün biraz sinir vardı bir olay yüzünden üzülerek uyudum zaten uyuyamadim bile adam gibi

Belki ondan oldu

otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Bunu azaltmak için ilk önce sebebi ne onu bilmek gerek yoksa sürekli prolaktinle uğraşırsın.

Haklısınız doktorla konuşayım bidaha baksın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl, 4 dakika önce yazdı:

Harika ozaman 

Hiç uğraşma gerekli olmadıkça boşuna kurcalamanın manası yok. Zaten aldığın ilaçlar prolaktini etkilemez. Genetik olarak prolaktinin bir tık yüksek olabilir sorun değil bu.

tarihinde BİLGE MADAM SEYİS tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539

Ömür boyu kür yapacaksın ve hangi hormon değerinin bozulmasını istemezsin deseler ilk seçeneğim Prolaktin olurdu.

Prolaktin annelik hormonudur, hamilelik ve doğum sonrasında aşırı yükselerek memelerden süt gelmesini tetikler. Erkeklerde de cinsel ilişki sonrası salgılanır, vücuda işini hallettin görev tamam artık yat uyu sinyali verir. Deca dick, cinsel isteksizlik, aşırı sinir gibi şeylerin baş kahramanıdır. Biz erkekler için olumlu herhangi bir yönü ile henüz karşılaşmadım kısacası.

Her test  prolaktinin kesin değerini vermez, ay içerisinde  aynı şartlarda 3 kez tekrarlanıp ona göre değerlendirilir. Seninki endişelenecek kadar yüksek değil, ama normal de değil. (3 kez tekrarlanıp karar verilmesi gerektiğini varsaymaz isek)

Kısacası herhangi bir etki/yan etki yaşamıyorsan sadece bir sonraki testinde özellikle prolaktin testi de istemeyi ihmal etme.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.458
Rdm, 5 dakika önce yazdı:

Ömür boyu kür yapacaksın ve hangi hormon değerinin bozulmasını istemezsin deseler ilk seçeneğim Prolaktin olurdu.

Prolaktin annelik hormonudur, hamilelik ve doğum sonrasında aşırı yükselerek memelerden süt gelmesini tetikler. Erkeklerde de cinsel ilişki sonrası salgılanır, vücuda işini hallettin görev tamam artık yat uyu sinyali verir. Deca dick, cinsel isteksizlik, aşırı sinir gibi şeylerin baş kahramanıdır. Biz erkekler için olumlu herhangi bir yönü ile henüz karşılaşmadım kısacası.

Her test  prolaktinin kesin değerini vermez, ay içerisinde  aynı şartlarda 3 kez tekrarlanıp ona göre değerlendirilir. Seninki endişelenecek kadar yüksek değil, ama normal de değil. (3 kez tekrarlanıp karar verilmesi gerektiğini varsaymaz isek)

Kısacası herhangi bir etki/yan etki yaşamıyorsan sadece bir sonraki testinde özellikle prolaktin testi de istemeyi ihmal etme.

Dedem çok haklı. Oğluma yaptırdığım hormon testlerinde 1. testte prolaktin çok yüksek çıkmıştı. 2. ve 3. testlerde ise normal. İlk testte yüksek çıkmasının sebebi ise sınav dönemi stresi + kan verecek olmanın stresi idi.

Yani bu kadar değişebilen bir hormon için anlık panik yersiz. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 27 dakika önce yazdı:

Hocam peki Prolaktin düşük olursa bu hangi problemleri doğurur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Screenshot_20230313-145632_e-Nabz.thumb.jpg.c3efe687f98eeec7a0675fbc9c1cde76.jpg Screenshot_20230313-145619_e-Nabz.jpg

Türkiyede yaşıyorsan bu prolaktine çok şaşırmamak lazım normal natural arkadaşlarım bile test verdiğinde 12-15 den altına inmiyor bir çok insan da sinir stres ansiyete mevcut, kaygı duyacağın bir şey değil kısa süreli artıp azalabilen bir hormon e2 gibi düşünülmemeli prolaktini dış etkenlerde çok etkiliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl    2

Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar biraz üzücü bir durum sinirlerimi bozdu ve uyuyamadım belki ondan oldu ben bidaha ölçücem 

Ölçünce burayada atıcam sonuçları 

Ozaman tecrübemizde dahada artar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gregsl, 57 dakika önce yazdı:

Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar biraz üzücü bir durum sinirlerimi bozdu ve uyuyamadım belki ondan oldu ben bidaha ölçücem 

Ölçünce burayada atıcam sonuçları 

Ozaman tecrübemizde dahada artar

üzülme yine yüksek çıkarsa yarım dostinex içersin geçer

tarihinde BenchSevdalısı55 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
baltalı hano, 16 saat önce yazdı:

Hocam peki Prolaktin düşük olursa bu hangi problemleri doğurur?

Hemen hemen yüksek olmasıyla aynı problemleri.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.